Dark Souls II | Xbox 360

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
بازیکن ها میتونن بهم ایتم بدن؟
این پیرمرد من تو castle,shaded woods دیدم...
دفعه سوم باید کجا ببینمش؟

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من الان King's Ring رو یافتم اولا اون شاه که اونجا undead شده و همینطوری داره راه میره رو نمیخام بکشم ، یا بکشم ؟ :D
دوما الان در کل بازی 3 تا دروازه بودن که Symbol of The King میخان . این 3 تا ترتیب خاصی ندارن که هر کودومو بری فرقی نمیکنه که ؟ الان اونی که تو جنگل بود رو رفتم و رسیدم به یه قصر که پر از اژدها هست . همینو برم یا ترتیب دارن ؟

یه سوال دیگه اینکه تو بازی چند جا وقتی جایی میخای دعا کنی یا Examine کنی مینویسه Alas, Nothing Happened اینا چی هستن ؟

یه سوال هم اینکه تو Drangleic Castle اون دختری که تو زندان هست و قفلش یه آدم هست اون دختر رو آزاد کردم بعدش کار خاصی لازم نیست که انجام بدیم ؟ برگشتم تو اون دریاچه با اون دخترا حرف زدم ازم تشکر کردن و یه آیتم معمولی دادن . میخاستم ببینم کار دیگه ای که نباید انجام بدم بعد از آزاد کردنش ؟

پ.ن : چون فعلا از اول نخواهم رفت واسه همین میخام این آخر آخرا اشتباه جبران نشدنی ای نکنم :D

آخرین ویرایش:

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
من الان King's Ring رو یافتم اولا اون شاه که اونجا undead شده و همینطوری داره راه میره رو نمیخام بکشم ، یا بکشم ؟ :D
دوما الان در کل بازی 3 تا دروازه بودن که Symbol of The King میخان . این 3 تا ترتیب خاصی ندارن که هر کودومو بری فرقی نمیکنه که ؟ الان اونی که تو جنگل بود رو رفتم و رسیدم به یه قصر که پر از اژدها هست . همینو برم یا ترتیب دارن ؟

یه سوال دیگه اینکه تو بازی چند جا وقتی جایی میخای دعا کنی یا Examine کنی مینویسه Alas, Nothing Happened اینا چی هستن ؟

یه سوال هم اینکه تو Drangleic Castle اون دختری که تو زندان هست و قفلش یه آدم هست اون دختر رو آزاد کردم بعدش کار خاصی لازم نیست که انجام بدیم ؟ برگشتم تو اون دریاچه با اون دخترا حرف زدم ازم تشکر کردن و یه آیتم معمولی دادن . میخاستم ببینم کار دیگه ای که نباید انجام بدم بعد از آزاد کردنش ؟

همون جا که اژدها ها هستند رو ادامه بده بعد اخرش با یک اژدها صحبت میکنی بهت یک چیزی میده
برگرد frost of the fallen giant از درش برو تو یک درخت اونجاست A رو بزن برو توش با اون غوله بجنگ بعد برگرد Castle از در اون برو تو اون غول هارو بزن...
وندیک هم فعلا نمیتونی بزنی...
باید souls of the giant رو پیدا کنی...5 تان
البته با 2-3 تا هم میشه ها ولی 5 تا خیلی راحت میشه;)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
همون جا که اژدها ها هستند رو ادامه بده بعد اخرش با یک اژدها صحبت میکنی بهت یک چیزی میده
برگرد frost of the fallen giant از درش برو تو یک درخت اونجاست A رو بزن برو توش با اون غوله بجنگ بعد برگرد Castle از در اون برو تو اون غول هارو بزن...
وندیک هم فعلا نمیتونی بزنی...
باید souls of the giant رو پیدا کنی...5 تان
البته با 2-3 تا هم میشه ها ولی 5 تا خیلی راحت میشه;)
بابا دیگه نگفتم که کل بازی رو اسپویل کن . یدونه بگو اول تو جنگل رو برو کافیه :| بازم ممنون :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
آقا من فکر می کردم Vendrick باس آخر بازی هست اما مثل اینکه Optional هست. آدرس میدین برم سراغش؟ :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا من فکر می کردم Vendrick باس آخر بازی هست اما مثل اینکه Optional هست. آدرس میدین برم سراغش؟ :d
نه مثل اینکه همون آخر بری بهتره :D ولی آدرسش تو Drangleic Castle کنار بونفایر اول از پله ها میری پایین دروازه ای که Symbol of King میخاد رو باز کنی میره میرسه به Vendrick به نظر :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
نه مثل اینکه همون آخر بری بهتره :D ولی آدرسش تو Drangleic Castle کنار بونفایر اول از پله ها میری پایین دروازه ای که Symbol of King میخاد رو باز کنی میره میرسه به Vendrick به نظر :D
این کار رو کردم رفتم. اونجا باسش رو کشتم و بازی تموم شد. :( ولی اثری از Vendrick نبود.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
دوستان لطفا یکی اینو جواب بده.
من وقتی باس عنکبوتو کشتم یه چیز قرمز رو زمین ظاهر شد. وقتی رفتم جلوش یه چیزی نوشت تو مایه های اینکه گریت سول گرفتی. ولی سول اون عنکبوت توی اینونتوریم نیومد.
مال شما هم اینجوری بود یا مال من باگ زده؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
این کار رو کردم رفتم. اونجا باسش رو کشتم و بازی تموم شد. :( ولی اثری از Vendrick نبود.

undead crypt...

- - -ویرایش - - -

دوستان لطفا یکی اینو جواب بده.
من وقتی باس عنکبوتو کشتم یه چیز قرمز رو زمین ظاهر شد. وقتی رفتم جلوش یه چیزی نوشت تو مایه های اینکه گریت سول گرفتی. ولی سول اون عنکبوت توی اینونتوریم نیومد.
مال شما هم اینجوری بود یا مال من باگ زده؟
برای من هم همینجوری شد...:D
مهم نیست زیاد...فقط باقی giant soul هارو مصرف نکن اگه میخوای وندریک رو بزی

- - -ویرایش - - -

دوستان بعداز کشتن قورباقه تو resting place کجا باید رفت ؟

Sent from my ST15i using Tapatalk
منظورتون demon of songs هست؟

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان این Smelter Demon لعنتی رو نمیشه زد.وقتی شمشیرش رو آتیشی میکنی دیگه بلاک کردن بی فایده میشه مگر با Gyrm Shield.
کجا میشه پیدا کرد این شیلد رو؟!

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
دوستان این Smelter Demon لعنتی رو نمیشه زد.وقتی شمشیرش رو آتیشی میکنی دیگه بلاک کردن بی فایده میشه مگر با Gyrm Shield.
کجا میشه پیدا کرد این شیلد رو؟!

Phaross دشمناش رو بکشید همینطور تا این شیلد رو بهتون بده...

- - -ویرایش - - -

فکر کنم اسمش همین بود یه شمشیر که شبیه کلید بود بهم داد

Sent from my ST15i using Tapatalk
کلش رو میپوشوند؟بعد که باز میکرد میتونستی بهش ضربه بزنی؟
اونرو میگین؟(اگه اونه بعدش باید برید Undead crypt حلقه King رو بگیرید...)
باس اخر بازی تا دسته تو حلقم:|
دفعه اول افتاد مرد:|+ Human Efiggy نداشتم...7-8 باری هم قبلش مرده بودم
در کل شاهکاری بود:x
بعد از 50 ساعت خوردن این بازی در لول 170-180 تمومش کردم:d

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این Dragon Palace هست چی هست . با اینکه خیلی زیباست ولی فوق العاده سخته . این شوالیه های بزرگ آهنی رسما دهن آدمو صاف میکنن . اعصابم خراب شد اومدم بیرون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر