Dark Souls II | PS3

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
بهتري راه اينه كه نري توي گازا و كوزه هايي رو كه مواد شيميايي دارنو نشكني ايتم ضد posion هم خيلي كم پيدا ميشه و هم خيلي زود اثرش از بين ميره |-)
اخه کلی آیتم تو سمها هست...

احیانا وزن زیادش اذیتت نمیکنه؟ من با اینکه اسلحه های قوی تر دارم ولی هنوز هم از Drangelic Sword ام استفاده می کنم بنظرم بهترین السحه بازی تا الان بوده واسه من ولی نمیتونم آپگریدش کنم چون یه آیتم خاص میخواد که تا الان تو بازی ندیدم اون آیتم رو. !
توی Earthen Peak بن فایر دوم. از پله که رفتی بالا توی تراس روبروت. فنس هارو بشکون برو اون پشت یه یارو واستاده. 2000 سول میگیره یه نردبون میسازه به لبه ی پایینی. اونجا 1 twınklıng tıtanıte پیدا میکنی :d

Last edited by a moderator:

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
اخه کلی آیتم تو سمها هست...
سريع برو ورشون دار و بعد بر گرد سر بونفاير تا خوب شي و وقتي كه توي گازهي ميتوني از فلاسكت استفاده كني تا خونت تموم نشه من خودم بيشترشونو اين طوري گرفتم ، اگرم سر راهت دشمن هست براي هميشه نابودشون كن بعد برو بگرد و همچنين سعي كن راهتو حفظ كني و نري توي گاز هاي غليظ چون گم ميشي مثل خودم:)

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سريع برو ورشون دار و بعد بر گرد سر بونفاير تا خوب شي و وقتي كه توي گازهي ميتوني از فلاسكت استفاده كني تا خونت تموم نشه من خودم بيشترشونو اين طوري گرفتم ، اگرم سر راهت دشمن هست براي هميشه نابودشون كن بعد برو بگرد و همچنين سعي كن راهتو حفظ كني و نري توي گاز هاي غليظ چون گم ميشي مثل خودم:)
اره منم دو دفعه تو گازها گم شدم. اخرم بی خیال یکی از جسد ها شدم. امید وارم چیز خفنی نبوده باشه :(
دیشب ۵ صبح بالاخره رسیدم به iron keep. ولی دیگه ادامه ندادم.

- - -ویرایش - - -

تا اینجا به نظرم سخت ترین باس ها یکی old dragon slayer بود یکی هم gargoyle. برا gargoyle که آخر مجبور شدم یه بنده خدایی رو سامون کنم دو نفری بزنیمش.
آسون ترین ها هم skeleton lords و covetous demon بودن. covetous که رسما جک بود اینقدر ساده بود.

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
- - -ویرایش - - -

تا اینجا به نظرم سخت ترین باس ها یکی old dragon slayer بود یکی هم gargoyle. برا gargoyle که آخر مجبور شدم یه بنده خدایی رو سامون کنم دو نفری بزنیمش.
آسون ترین ها هم skeleton lords و covetous demon بودن. covetous که رسما جک بود اینقدر ساده بود.
old dragon slayer رو كه ديدم ياد باس هاي anor londo افتادم ، واسه ي اولاي بازي سخت بودن ولي سخت ترين براي من يه ماره كه سر خودشو گرفته توي دشتش نميدونم اين لعنتي چيه كه توي اكثر بازي ها سرو كلش پيدا ميشه توي god of war,castlevania و چند تاي ديگه كه اسمشون يادم نيست/:)

- - -ویرایش - - -

old dragon slayer رو كه ديدم ياد باس هاي anor londo افتادم ، واسه ي اولاي بازي سخت بودن ولي سخت ترين براي من يه ماره كه سر خودشو گرفته توي دشتش نميدونم اين لعنتي چيه كه توي اكثر بازي ها سرو كلش پيدا ميشه توي god of war,castlevania و چند تاي ديگه كه اسمشون يادم نيست/:)
راستي اين fang key مال كجاس ؟؟؟

نقطه ضعف شواله ها و اون لاكپشت اهني هاي توي iron keep : به شدت به poison حساسن و ميتونيد با كمان و تير poison هر كدومشون رو فقط با ٣ تا تير نابود كنيد

Last edited by a moderator:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ست elite knight كه كاركتر توي تريلر ها پوشيده بودش توسط اون آهنگر لباس زرده فروخته ميشه
دمت گرم. لباس زرد همون مخفیس دیگه؟ که پست یه دیوار بود.

من 28 ساعت بازی کردم تازه رسیدم iron keep چجوری همه 30 ساعته تموم میکنن؟ :-/

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
همون آهنگره كه توي يه خونه نزديك به چاهه
توي iron keep حتما از تير poison استفاده كن
بقيه رو هم نميدونم شايد محيط ها رو خوب نميگردن شايدم سوپر گيمر هستن:d

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
همون آهنگره كه توي يه خونه نزديك به چاهه
توي iron keep حتما از تير poison استفاده كن
بقيه رو هم نميدونم شايد محيط ها رو خوب نميگردن شايدم سوپر گيمر هستن:d
آهنگر توی ماجولارو میگی؟ همون که اول بازی پیداش میکنیم؟

- - -ویرایش - - -

من تو ıron keep اول برم boss یا اول برم پشت اون اتاق که توش اتیش هست اون بالا؟ در ضمن اون بالا هم یک فاگ گیت هست. اونم باسه؟

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
آهنگر توی ماجولارو میگی؟ همون که اول بازی پیداش میکنیم؟

- - -ویرایش - - -

من تو ıron keep اول برم boss یا اول برم پشت اون اتاق که توش اتیش هست اون بالا؟ در ضمن اون بالا هم یک فاگ گیت هست. اونم باسه؟
پشتتش باسه ، اتاق اتيش هم يه ميان بره كه اگه مردي سريع تر برگردي باسش رو هم اگه چند بار باهم ملاقات كنيد و با هم راه بريد با همديگه آشنا ميشيد و كنار ميايد:d واسش حلقه ي مقاومت اتش و مقاومت فيزيك بگير بعد برو براي امر خير

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
بعد از اینکه rosabeth رو از ظلسم ازاد کردم حواسم نبود دسته رو کشیدم در باز شد موجودات ریختن کشتنم :|
جای دیگه باز میبینمش از اش جادو بخرم؟ مگه نباید بقل اون درخت بیرون اون مکان باشه؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
بعد از اینکه rosabeth رو از ظلسم ازاد کردم حواسم نبود دسته رو کشیدم در باز شد موجودات ریختن کشتنم :|
جای دیگه باز میبینمش از اش جادو بخرم؟ مگه نباید بقل اون درخت بیرون اون مکان باشه؟
بر میگرده majula دم پله های اون برج وای میسته. همونجا که آمار مرگو میرو نوشته

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
كيا از جادو يا ميراكل استفاده ميكنن؟؟؟
Forgotten key رو پيدا كرديد آيا ؟؟؟

- - -ویرایش - - -

Havel's armor set رو پيدا كردم كه havel's greatshield هم باهاشه مقاومتش عاليه
جادوي soul vortex و ميراكل great lightning spear هم همين طور:d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

- - -ویرایش - - -

watch?v=JAN6sOvM1PI

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285

- - -ویرایش - - -

آرمور ست Havel رو از کجا پیدا کردی؟ Forgotten Key همون کلیدی هست که به در موجود در چاه ماجولا میخوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر