Dark Souls II | PS3

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
به به داره دانلود میشه. 33 درصد رفته فکر کنم تا یک ساعت دیگه تمومه :d:d
در غم انتظارش این هفته demon's souls رو دوباره بازی کردم. جون به لبمون کرد تا نسخه region 2 رو بده بیرون :d :x:x

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
يه راه براي آسون تر شدن بازي : وقتي رسيديد پشت ديوارهاي مه آلود (كه بيشترشون باس دارن) نرين تو و خودتون رو اماده كنيد ( ايتم و شمشير مناسب ) بعد از بازي خارج شيد و بري توي multiman و منوي mmos فايل منجر رو بياريد بالا و از توي منوي root، گزينه ي dev_dd0 رو انتخاب كنيد، بريد توي home و پوشه اي رو ميبينيد رو باز كنيد(اسمش پوشه براي هر شخص متفاوته،مال من 00000001 ) ، سپس گزينه ي savedata,،،، توي اين پوشه دنبال سيو دارك سولز بگرديد (اسم سيو من NPUB3135-game_000) ،. اگر اين پوشه نبود توي تك تك سيو ها وارد شيد و بعد روي فايلي كه پسوند png داره كليك كنيد اگه مارك دارك سولز٢ بود كه هيچ اگه نبود بريد سراغ سيو بعدي (سيو دارك سولز فايل هاش خيلي بيشتر از بقيه اس)( روش آسون تر هم اينه كه رويه گزينه سايز كليك كنيد تا سيو ها رو بر اساس حجم بچينه، معمولا سيو روي اولين گزينه ميا چون حجمش بيشتر از بقيه است) بعد از اينكه پيداش كرديد سيو رو كپي پيست كنيد توي يه فلش، اگر هم نداشتيد ميتونيد توي dev_hdd0 ذخيرش
كني توي يكي از پوشه ها غير از savedata . الان شما از سيو خودتون back up گرفتيد و ميتونيد با خيال راحت بازي كنيد (بازي رو اجرا ميكنيد ، وقتي اومد بالا پشت ديوار مه الود ايستاديد بريد اونور و باس رو بزنيد اگه كشتيدش كه خسته نباشيد اگر هم نه بر گرديد توي multiman و back up تون رو توي پوشه ي save data كپي پيست كنيد (وقتي بازي رو دوباره اجرا كردي بازهم پشت در مه الود ايستادي(ديگه بعد از هر بار مردن برنمي گرديد سر بونفاير قبلي ، از جونتون هم كم نميشه، و ايتم هايي رو كه هنگام مبارزه از دست داديد رو از دست نداديد(ميتونيد از اين روش وقتي كه ميخواهيد ايتم بخريد و صرف چيزي بكنيد هم استفاده كنيد، تا ببينيد مي ارزه يا نه و اگه بد بود سىوتون رو برگردونيد. سوالي داشتيد بپرسيد ،اگر هم جواب داد و حال كرديد باز هم بگيد

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
بعد از 12 ساعت بازی و کشتن 4 تا باس. بدونه تردید بهتون میگم این بازی GOTY امسال هست. شک هم نکنین. :x:x:x
اگر این مشکلات نور پردازی تو نسخه پی سی حل بشه که دیگه هیچی... GAME OF THE DECADE!!!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
واقعا خجالت آوره که تایپک بازیی به این مهمی اینجوری بخوابه !
قسمت Xbox ، صفحه 46 رو هم رد کرده اینجا هنوز تو 3 موندیم !
الان منی که تو زندگینامم تو بخش Xbox حتی سرک هم نکشیده بودم ، مجبورا رفتم اونجا دارم سوالات و مشکلاتم رو میپرسم از بس اینجا سوت و کوره ! :|

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
آره واقعا عجیبه که هیچکس اینجا نیست...
یعنی فقط 4-5 نفر از بچه های بازی سنتر دارن رو ps3 اینو بازی میکن؟

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
آره واقعا عجیبه که هیچکس اینجا نیست...
یعنی فقط 4-5 نفر از بچه های بازی سنتر دارن رو ps3 اینو بازی میکن؟

نه بابا
اخه کسی اینجا نیست ادم سوال بپرسه
بعدم برای xb360 زودتر اومده کاربران عزیز بازی رو جر دادن به هر سوالی اگاهن :d

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
نه بابا
اخه کسی اینجا نیست ادم سوال بپرسه
بعدم برای xb360 زودتر اومده کاربران عزیز بازی رو جر دادن به هر سوالی اگاهن :d
خب ميتونيم از اين به بعد سوال هامون رو همين جا بپرسيم ، تاپيك كه همين طوري راه نمي افته(اگرم جوابشو نميدونستيم يه نفر بره بيپرسه جوابش بزاره همينجا):d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب بیایید شروع کنیم !! :

خب بالاخره با هر زحمتی بود Kings Ring رو پیدا کردم !
فقط یه سوال ؟
من اون Great Soul چهارم رو هم گرفتم ! ( اژدها ashen mist heart رو بهم داد منم از طریق Memory اژدها رفتم و سول رو گرفتم !) از Shade Wood الان باید کجا برم؟ برگشتم پیش اژدها که منو فرستاده بود به دنبال سول ولی اتفاقی نیفتاد ؟

مشکل اینه که من قبلا رفتم تو Drangleic Castle ! و اون درو باز کردم و باس هارو کشتم !!!
الان میرم اونجا کسی نیست !! چیگار کنم الان من ؟!!!

Last edited by a moderator:

light souls

کاربر سایت
Dec 29, 2013
73
اون gargoyle لعنتی رو چجوری کشتی؟ پدر منو در آورده...
با لول بالا برو صافشون كن من با لول ١٠٠ بار اول كشتمشون ، اگه مخواي زود بكشيش بايد اولي رو قبل از اينكه دومي زنده شه بزني :)

- - -ویرایش - - -

كسي تا حالا موفق شده بره توي اون چاهي كه وسط majula س؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر