Dark Souls GaMe Community

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به نظرم بهتره این چیزی که تو میگی رو یه اسم دیگه روش بذاریم چون واژه Hollow با نفرین در اتباطه:d و اینکه نکته عجیب اینه که گفته میشه انسان ها نفرین میشن ولی توی بازی دیدیم Gwyn هم نفرین شد. دیگه هممون میدونیم ما فقط کوتوله به شمار میاییم و اونجا سرزمین غول ها هست:d پس به نظرم بهتره فقط اژدهایان رو به عنوان کسانی بدونیم که خارج از چرخه نفرین هستن:d

به نظرتون بهتر نیست بگیم هر کسی که در ارتباط مستقیم با آتش قرار بگیره، نفرین میشه؟:-/ فکر کنم اینجوری درست تر باشه. دقت هم کرده باشین، نیتو و آیزالت هم Hollow نشدن (البته آیزالت قبل از اینکه بتونه Hollow بشه یا نشه، گور به گور شد
yahoo_4.gif
) اما یکی از بچه های آیزالت اینجوری شد به دلیل اینکه از پایرومنسی استفاده میکردن که از آتش بود و خلقتش هم که کلا زیر سوال!

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
ببین کسایی که First Flame باعث به وجود اومدنشون بود تو چرخه قرار میگیرن :D البته من الان چیزی به ذهنم رسید که اون حرف‌هایی که صفحه قبل زدم نقص می کنه،به نظرم نمیتونستن همشون قبل اینکه لردسول پیدا بشه "هیچی نباشن"،پس این جوری Allfather Lloyd که عموی گوین میشه قضیه‌ش چیه؟یعنی قبل پیدا شدن لردسول هم یه رابطه‌هایی بوده.

اینکه تمام موجودات به غیر از اژدهاها (و به احتمال زیاد اون غول‌هایی که تو نسخه دوم دیدیم)،بعد از first flame از Dark سر در آوردن مطمئنم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ببین کسایی که First Flame باعث به وجود اومدنشون بود تو چرخه قرار میگیرن :D البته من الان چیزی به ذهنم رسید که اون حرف‌هایی که صفحه قبل زدم نقص می کنه،به نظرم نمیتونستن همشون قبل اینکه لردسول پیدا بشه "هیچی نباشن"،پس این جوری Allfather Lloyd که عموی گوین میشه قضیه‌ش چیه؟یعنی قبل پیدا شدن لردسول هم یه رابطه‌هایی بوده.

اینکه تمام موجودات به غیر از اژدهاها (و به احتمال زیاد اون غول‌هایی که تو نسخه دوم دیدیم)،بعد از first flame از Dark سر در آوردن مطمئنم :D

خب بازم سوال مطرحه!:biggrin1: اولین آتش اصلا باعث وحود کسی نشد. اپنینگ بازی به صراحت میگه توی زمین، آتش پیدا شد و اونا از تاریکی بیرون اومدن. مثل حشره هایی که جذب نور میشن:biggrin1:
تیکه سبز هم دقیقا همون چیزیه که منم میخوام بگم:biggrin1: یعنی اینا ممکنه هزاران سال وجود داشته باشن اما توی تاریکی زندگی میکردن اما با اومدن آتش، سر و سامون میگیرن و به روی زمین میان و تشکیلاتشون رو گسترده میکنن:biggrin1:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
خب بازم سوال مطرحه!:biggrin1: اولین آتش اصلا باعث وحود کسی نشد. اپنینگ بازی به صراحت میگه توی زمین، آتش پیدا شد و اونا از تاریکی بیرون اومدن. مثل حشره هایی که جذب نور میشن:biggrin1:
تیکه سبز هم دقیقا همون چیزیه که منم میخوام بگم:biggrin1: یعنی اینا ممکنه هزاران سال وجود داشته باشن اما توی تاریکی زندگی میکردن اما با اومدن آتش، سر و سامون میگیرن و به روی زمین میان و تشکیلاتشون رو گسترده میکنن:biggrin1:

خب ببین کلا First Flame به این جهان معنی زندگی بخشید،و طبعا بعدش مرگ(شایدم برعکس :D).قبلش اصلا زندگی وجود نداشت :D

در مورد تیکه دومت حرفت هم،ایول،نظریه جالبیه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان برام سوال پیش اومده که اون صدای توی عمارت توی ماجولا چیه؟ اون یارو هم این صداها رو میشنوه. ولی منبعی براشون یافت نمیشه.
===============
انگشتر Ring of Whispers رو دستتون کنید و توی بون فایر ماجولا بنشینید. بعد از چند دقیقه یه اتفاق عجیب میوفته براتون که جای بحث داره:d

جواب هر2تاشون رو یافتیدم:|
جفت صداها مال همون خوک هایی هستن که پشت خونه پرسه میزنن

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
چه Undeadــی هستیم که نمیتونیم تو بازی حرف بزنیم؟؟ دوتا Undead دیگه تو دوتا شماره بودن که حرف میزدن ...یکی اون یارو که اول نسخه ی 1 بهمون Estus Flask میده و یکی اون گربهه تو ماجولا...!! هردوتا حرفشون شبیهه همه

We Are Both Undead..Can You Hear Me??شماره 1

We're Undead...Aren't We??شماره 2

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
چه Undeadــی هستیم که نمیتونیم تو بازی حرف بزنیم؟؟ دوتا Undead دیگه تو دوتا شماره بودن که حرف میزدن ...یکی اون یارو که اول نسخه ی 1 بهمون Estus Flask میده و یکی اون گربهه تو ماجولا...!! هردوتا حرفشون شبیهه همه

We Are Both Undead..Can You Hear Me??شماره 1

We're Undead...Aren't We??شماره 2
اولا که اون گربه یِ توی ماجولا undead نیست و دیالوگش هم اینه :Oh ...undead aren't we که معنیش با اونی که شما نوشتی فرق داره و معنیش اینه که میگه ماundead هستیم.
دوما هم خیلی از undead های دیگه هستن که حرف میزنن مثل :Knigh solair , lucatiel,اون blacksmith توی ماجولا(که اسمشو یادم نیست:d)و.......
سوما هم که اینکه شخصیت اول بازی حرف نمیزنه ربطی به undead بودن یا نبودن نداره و به خاطر نحوه روایت داستان بازی هست که توی بازی های دیگه هم دیدیم مثل :skyrim,oblivion,fallout,و خیلی از بازی های دیگه

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
آقایون یه نقدوبررسی از بازی نمیخاین بنویسید؟؟ :|ناسلامتی بهترین بازیه 2014 تااین لحظه س..متای 91..یه تاپیک دایره المعارف جامع واسه این بازی میتونه به شدت بترکونه آآآ...l-)بهش فکر کنید..یه جفت دست برای تایپ کردن و ترجمه کردن خواستید میتونید روی من حساب کنید:d.این بازی حیفه..چه یکش چه دوش..

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
آیا میدانستید که نام Gwynevere دختر Gwyn ؛از روی نام زن خائن کینگ آرتور افسانه‌ای، Guinevere که در زبان ولزی Gwenhwyfarو در کورنوال میانه Gwynnever نامیده میشد،برداشته شده است؟:D

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
در پی پست قبلی،Guinevere به آرتور خیانت میکنه و میره با سر لنسلات جریان (:D) میشه .حالا تا اینجا داشته باشین.

به احتمال خیلی زیاد خدایان Carim با خدایان Lordran در جنگن و در واقعا همدیگه رو قبول ندارن،دو دلیلش من میارم :

1)همون مطلبی که دو سه صفحه پیش در مورد Velka نوشتم و نشانه هاش که تو دنیای نقاشی شده آریامیس پیدا میشه.

2)Lautrec of Carim کسی که خیلی وابسته به Fina بود،حتی تا جایی که میگه هر کاری واسش میکنه چون اعتقاد داره فینا عاشقشه(البته معلوم نیست راست میگه یا نه،اما تعامل بین خدایان و انسان ها رایج بوده تو اسطوره ها).میره فایرکیپر میکشه.

خب میدونیم که Gwynevere بعد از اینکه آنورلوندو رو ترک میکه با Flame God Flann ک اونم یکی از خدایان Carim ـه ازدواج میکنه.اما طبق مدارک که خدایان این Carim و Lordran میونشون شکرآب بود؟آیا این حرکت یک خیانت محسوب میشه؟

حالا دوباره برگردید به خط اول این پست و پست قبلی.اگر این Gwynevere الهام گرفته از همون Guinevere باشه،آیا میتونه Flann هم الهام گرفته از سـِر لنسلات باشه؟اگر اینطوره باید کرکتری هم باشه که از کینگ‌ارتور الهام گرفته باشه :-" اون یه کرکتر کی میتونه باشه؟نظر شما چیه؟

البته این چیزا همشون Speculation محضه :D اما ارزش بحث داره بالاخره،مگه نه؟:D
------------------------------------------------------.

راستی اینجا Angkor Wat در کمبوجیه‌ست که در قرن 12 ساخته شده ...آشناست دیگه؟:D

ta-prom-temple-angkor-wat.jpg

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه چیز جالب توی Bloodborne دیدم و گفتم اینجا مطرح کنم ببینم شماها هم موافقین باهاش یا نه (که دوباره میازاکی بازی های خودش رو به هم لینک کرده:d):

دقت کردین که دشمنا حرف میزنن؟ مثل یه مشت Undead داغون نیستن؟
دقت کردین در مقایسه با بقیه، دوباره قد کاراکتر اصلی خیلی کوچیکه؟ Chosen Undead آیا؟ یا بهتره بگیم Pigmy؟
یه بیماری که همه رو به این شهر کشونده؟ (یا بهتره بگیم یه نفرین؟ چیزی مثل Undead Curse؟)
دقت کردین Cleric Beast شباهت غیر قابل انکاری به Manus داره؟ (دست چپ بزرگ، هیکل پشمالوی سیاه رنگ، پوزه های یکسان و ...)

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
سیفتی اند پیس از زندان در اومدی؟:D

آره دقیقا.یه چیزایی مث go away و اینا میگن که نشون میده یکم از مغزشون دارن و در واقع نمیخوان باهات درگیر شن اما خوی بیستی‌شون مجبورشون میکنه.
در مورد چوزن اندد و بیماری و اینا؛سیفتی شک نکن این همون چرخه‌ایه که تو دنیای میازاکی وجود داره.به نظرم میازاکی یه دنیای واحد تو تخیلش درست کرده.یعنی دیمونز سولز و دارک سولز و بلادبورن همه تو یه دنیان،اما در زمان‌های مختلف.این رفرنس‌ها هم دلیلش همینه،حضور Marvelous Chester تو دارک سولز،یا حضور Xanthous King در دنیای نقاشی شده که در واقع مربوط به دیمونز سولزه.

اون شباهت Cleric Beast با Manus هم نکته‌ی جالبی بود :D

راستی آهنگ تریلر بلادبورن رو داشتی؟خدای من o:-)

پ.ن:PS4 میخری دیگه؟:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آره پریروز آزاد شدم:d

به نظر میاد همینیه که میگی. چوت دقت کنی اولین نفری رو که میکشی، موقع مردن میگه: It has finished. به نظر میاد از این بیماری رها میشه که این جمله رو میگه.
اون دنیای واحد رو هم هستم. من احساس میکنم شاهراه تمام این دنیاها همون Nexus توی DeS هست:d
به نظرم توی بلادبورن یه چیزی مثل یه فرقه وجود داره که باعث شده همه توجهشون بهش جلب بشه (دقت کرده باشی توی تریلر یه قسمت مردم همگی با هم دارن به یه جهت حرکت میکنن، یا اینکه یه سری رو دارن آتش میزنن وسط میزنن یا اصلا اسم خود Cleric Beast) که به نظر میرسه مردم رو گول میزنن / زدن و همچین بیماری به وچود اومده.

تریلر رو هنوز ندیدم:d

پ.ن: مجبورم، مگه نه؟ اگر نشد حتما یکی پیدا میکنم:d بازی نکردن بازی های میازاکی حرام است آقا حرام:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر