Dante’s Inferno, Xbox360 Version

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کسی می خواد از داستان چیزی براش لو نره نخونه!
دانته یه سرباز صلیبیه!که اول بازی می بینید داره یه پارچه که به شکل صلیبه رو به بدنش می دوزه!
در قسمت بعدی می بینید که دانته با چند نفر زندانی می جنگه و وارد یه محلی میشه!ناقافل یکی میاد و یه خنجر میکونه تو کمرش دانته هم می گه:اکی!ما که از همه خوردیم تو هم روش!
بعد فرشته ی مرگ میاد جونش رو بگیره دانته می گه برو کنار بذا باد بیاد و با فرشته ی مرگ می جنگه و اون رو می کشه و داس اون فرشته رو می گیره!
دانته تصمیم می گیره خلاف ملاف رو قلاف کنه برمیگرده فلورنس پیش همسرش!میاد می بینه که زنش رو کشتند!روح زنه رو یه روح یا فرشته میبره که اون روح افراد بد رو به جهنم میبره!بعد دانته میره کلیسا روح زنش رو میبینه که زنه هم به دانته میگه تو می تونی من رو نجات بدی!دانته هم میگه می تونه!:biggrin1:
بعدش دانته برای نجات زنش میره تو جهنم تا زنش رو نجات بده که اونجا تمام گناهان خودش و خانواده ش رو از قبیل پدر و مادر و برادر رو میبینه!در واقع دانته مرده!اصلا اونجا که خنجر رو طرف به دانته میزنه میمیره و اصلا جنگی در کار نیست با فرشته ی مرگ و اینا!و اون داس هم الکیه!این رو دانته آخر بازی می فهمه و ...
اگه بازم می خوای بگم بگو تا کاملش رو بگم برات!:biggrin1:

دستت درد نکنه

آره اگه کامل تر بگی خیلی بهتره :love:
منم سعی میکنم کم کم داستانو بخونم که بفهمم دارم چی بازی میکنم:biggrin1:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
ها!!
ادامه: بازم کسی می خواد داستان براش لو نره نخونه!:biggrin1:
بله داشتم می گفتم که دانته میره جهنم و باید از این 9 طبقه رد بشه که توی هر طبقه کارهایی که خودش یا خانوادش انجام دادند رو می بینه!بعدش دانته تا آخر این 9 مرحله رو میره و صلیبش رو میذاره زمین(این صلیب رو تو یه جاهایی که دانته و همسرش با هم بودند(اهم اهم ...:biggrin1:)میگیره)...آره صلیبش رو مذاره زمین و یه روحی که مثل همون روحه هست که آدم بد ها رو میبره جهنم این(روحه زنش!) رو میبره بهشت!بعدش دانته میره سراغ غول آخر و غول اخر بش میگه خره تو مردی!دانته میگه خر باباته!جدی؟میگه آره!بله دانته می فهمه مرده!بعدش هم دانته رو نشون میده که تو بهشته و مینویسه که ادامه دارد!
همین!

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
ها!!
ادامه: بازم کسی می خواد داستان براش لو نره نخونه!:biggrin1:
بله داشتم می گفتم که دانته میره جهنم و باید از این 9 طبقه رد بشه که توی هر طبقه کارهایی که خودش یا خانوادش انجام دادند رو می بینه!بعدش دانته تا آخر این 9 مرحله رو میره و صلیبش رو میذاره زمین(این صلیب رو تو یه جاهایی که دانته و همسرش با هم بودند(اهم اهم ...:biggrin1:)میگیره)...آره صلیبش رو مذاره زمین و یه روحی که مثل همون روحه هست که آدم بد ها رو میبره جهنم این(روحه زنش!) رو میبره بهشت!بعدش دانته میره سراغ غول آخر و غول اخر بش میگه خره تو مردی!دانته میگه خر باباته!جدی؟میگه آره!بله دانته می فهمه مرده!بعدش هم دانته رو نشون میده که تو بهشته و مینویسه که ادامه دارد!
همین!

بابا ديگه خيلي خلاصش كردي
از اون جذابيتش افتاد :biggrin1:

اينم اون چيزيه كه من متوجه شدم:

درواقع غول آخر همون Lucifer يا شيطانه كه از زن دانته به عنوان يه طعمه استفاد كرده تا دانته رو بكشونه اونجا و اون رو شكست بده و به خدا نشون بده كه خلقت موجودي مثل انسان كاري بيهوده است و با اين كارش جايگاه اصليش توي بهشت رو بدست بياره
كه همونجا دانته اعتراف ميكنه كه جهنم به حق سزاي اعمال اونه و اظهار پشيماني ميكنه
اين كار دانته باعث ميشه لوسيفر دوباره در بند بشه و دانته به جاي ديگه اي ميره كه ميگن بهشته ولي من فكر نميكنم ( البته توي بازي دانته اعتراف نميكنه بلكه اون ارواحي كه نجاتشون داده بود ميان و لوسيفر رو دوباره sealed ‍ش ميكنن)

دوستان لینک دانلود انیمیشن بازیو دارید؟؟؟ HD هم باشه

فقط از رپيد تونستم گيربيارم
700 مگابايت
http://rapidshare.com/files/342643188/DI_HQ-Uploads.com.part1.rar
http://rapidshare.com/files/342643185/DI_HQ-Uploads.com.part2.rar
http://rapidshare.com/files/342643164/DI_HQ-Uploads.com.part3.rar
http://rapidshare.com/files/342642828/DI_HQ-Uploads.com.part4.rar
اينم زيرنويس
http://www.all4divx.com/subtitles/Da...nferno/Farsi/1

اين انيميشن HD و SD نداره
چون انيمه هستش با همين كيفيت هم ببيني چيز خاصي از دست ندادي

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی

درواقع غول آخر همون Lucifer يا شيطانه كه از زن دانته به عنوان يه طعمه استفاد كرده تا دانته رو بكشونه اونجا و اون رو شكست بده و به خدا نشون بده كه خلقت موجودي مثل انسان كاري بيهوده است و با اين كارش جايگاه اصليش توي بهشت رو بدست بياره
كه همونجا دانته اعتراف ميكنه كه جهنم به حق سزاي اعمال اونه و اظهار پشيماني ميكنه
اين كار دانته باعث ميشه لوسيفر دوباره در بند بشه و دانته به جاي ديگه اي ميره كه ميگن بهشته ولي من فكر نميكنم ( البته توي بازي دانته اعتراف نميكنه بلكه اون ارواحي كه نجاتشون داده بود ميان و لوسيفر رو دوباره sealed ‍ش ميكنن)
خب مگه دارم نقد می نویسم که کاملش رو بگم!:biggrin1::biggrin1:
اگه بخوام کامل بگم باید دیالوگ ها رو هم بگم!
آره اونجا روح ها از بدن(صلیبه دوخته شده به بدن دانته!)ــش خارج میشه و اون رو دوباره به شکم اون غول گنده ــه(یادم نیست اسمش چی بود!)می اندازه!وقتی هم اعتراف می کنه و صلیبش رو به زمین میزنه و میگه که بهشت جای توه(به همسرش میگه)اون فرشته ی بهشتی میاد...

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331

البته اخر انيميشن خيلي جالبتر بود چون خوده شيطان ميخاست جاي دانته بره به اون بهشت و انطرف رو هم به گند بكشه.............:evil:

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
سلام به همه دوستان
بعد از سه روز نبرد بالاخره تموم شد. به نظر من بازی دو قسمت کاملا متفاوت داره.
قسمت اولش از ابتدای بازیه تا جایی که با کلوپاترا و انتونی مبارزه میکنی. در این قسمت پیشرفت بازی و ضرب اهنگ و باس ها همگی جذاب و تماشایی اند . عبور از رودخانه ی اکرون , مبازره با قاضی جهنم (King Minos ) و ... همگی جذاب و بیاد موندنی هستن. اما از نیمه دوم یک دفعه بازی بطور وحشتناکی افت میکنه. دیگه از اون باس های عظیم الجثه خبری نیست. صحنه ی انسان های در حال دست و پا زدن در یک مایع :) ( که فقط بسته به مرحله رنگش عوض میشه) بار ها و بار ها تکرار میشه .مراحل همه شبیه به هم و خالی هستن. فقط یک جا یک صحنه ی زیبا هست که همزمان با حرکت دانته بسمت دروازه City Of Dis در حالی که روی سر یک غول اتشین ( Phlegyas )سوار هست دوربین بسمت بالا بصورت سینمایی حرکت میکنه. اینجارو من واقعا کیف کردم.
راستی این همه استفاده افراطی از اهرم ها و دسته ها در طراحی مراحل معنیش چیه؟ در مراحل اول این استفاده کم و معقوله اما در مراحل اخر دیگه انقدر اهرم و دسته باید فشار بدی که ادم حالش بد میشه . گویا طراحان مراحل فراموش کردن که اینجا جهنمه و اینهمه اهرم طبعا تو جهنم بدرد کسی نمیخوره.
اوج عجیب بودن طراحی مراحل ( البته به نظر من ) به اواخر بازی برمیگرده . دانته چند قدم با بیاتریس بیشتر فاصله نداره و باید از مراحل مختلف درک تقلب (Fraud) بگذره . اما بازی چه ماموریت هایی جلوی پای دانته میذاره ؟یک کمبوی 100 امتیازی اجرا کن ! 5 تا از دشمنان رو در حالی که در هوا هستن به قتل برسون ! تا پل ها جلوی پاهات باز بشن .اگر کمبوی تو 90 امتیاز شد یا دشمن روی زمین کشته شد قبول نیست ! پل های جهنم امتیاز کمبو های دانته رو میشمرن تا ببینن واسه بازشدن کافی هست یا نه ! البته باید گفت که باس اخر بازی هم واقعا خوب کار شده .و به شکل و شمایلش به اسمش کاملا میخوره.
به نظر من بازی یک نیمه عالی و یک نیمه ضعیف داره . بعد از تموم شدن بازی احساس حسرت بهم دست داد که طراحان بازی ایکاش با کمدی الهی دانته الیگیری کمی مسوولانه تر برخورد میکردن. برداشت ازاد انجام دادن از روی یک داستان به خودی خود هیچ ایرادی نداره .اما وقتی اون داستان کمدی الهی باشه باید لااقل کمی دست و پاهات بلرزه.
فرزین

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من یک جا گیر کردم .
حدود 75 درصد از بازی را رفتم اونجا که یک سربالایی هست و باید یک چیز شبیه گاری یا چرخ دستی خیلی بزرگ را هل بدیم وقتی هل میدم و میرسونم به بالا دیگه نمیدونم باید چی کار کرد ؟
کسی میدونه چی کار کنم ؟

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
دوستان من یک جا گیر کردم .
حدود 75 درصد از بازی را رفتم اونجا که یک سربالایی هست و باید یک چیز شبیه گاری یا چرخ دستی خیلی بزرگ را هل بدیم وقتی هل میدم و میرسونم به بالا دیگه نمیدونم باید چی کار کرد ؟
کسی میدونه چی کار کنم ؟
سلام دوست عزیز .کاری که باید بکنید اینه. گاری بزرگ رو بوسیله اهرمی که کنارشه انقدر هل بدید که برسه اخر مسیر.در این مسیر چند بار دشمنانی که مزاحم میشن رو بکشید و دوباره هل دادن گاری رو ادامه بدین که برسه اخر مسیر. حالا باید با سرعت اهرم گاری رو رها کنید . اگر به دیوار سمت مخالف گاری دقت کنید یک سکو هست.از اون سکو بالا برید . فکر کنم یک سکو دیگه هم بود از اون هم بالا برید و بپرید روی گاری در حال حرکت و از اونجا بپرید روی بلندی ای که جلوی گاری هست .این کارا رو باید سریع انجام بدید تا گاری زیادی دور نشه.اگر دور شد باید مراحل بالا رو تکرار کنید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
دوستان مرحله ای که میگه 8 ثانیه رو هوا بمون چی جوری میشه موند؟
سلام.
دکمه مربوط به حمله سنگین (Y) رو نگه دارین. دانته یک ضزبه محکم به زمین میکوبه که دشمنان اطزافش رو به هوا میفرسته و خودش هم میپره به هوا. حالا که دانته در اسمونه بطور مکرر دکمه حمله سبک (X) رو بزنید . تازمانیکه پشت سر هم دکمه X زو فشار بدین هم دشمنان نگون بختی که دز هوا هستن قلع و قمع میشن و هم دانته به زمین برنمیگرده :)

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
سلام دوستان.
اون جایی که در مرحله حرص وآزgreed) برای اولین بار دشمنان اون مرحله رو میبینید .
بعد از کشتناون همه دشمن(!) یه اهرمه که وقتی میکشی 3 تا در تیغ دار از آسمون میاد پایینو سر هایی که از دیوار بیرون اومدن رومیبره.
وقتی دوباره میره بالا میرم جلو یه سکو هست میرم روا ون و اهرم رو که میکشم در بالای سرم باز میشه فک کنم باید برم تو اون در ولی هرچی میپرم نمیتونم به لبه اش برسم.
چه کنم؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
سلام دوستان.
اون جایی که در مرحله حرص وآزgreed) برای اولین بار دشمنان اون مرحله رو میبینید .
بعد از کشتناون همه دشمن(!) یه اهرمه که وقتی میکشی 3 تا در تیغ دار از آسمون میاد پایینو سر هایی که از دیوار بیرون اومدن رومیبره.
وقتی دوباره میره بالا میرم جلو یه سکو هست میرم روا ون و اهرم رو که میکشم در بالای سرم باز میشه فک کنم باید برم تو اون در ولی هرچی میپرم نمیتونم به لبه اش برسم.
چه کنم؟
شما اول برو رو سکو اهرم رو بکش تا در بالایی باز بشه...
بعد بیا پایین اهرم رو بکش!تا اون سه تا تیغ دارا نیومدن پایین دوباره برو رو سکو وقتی اون سه تا تیغ دارا اومدن پایین تو رو سکویی و میری رو شون و میری بالا!
باید سرعت عملت یکم بالا باشه اینجا!:biggrin1:

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
شما اول برو رو سکو اهرم رو بکش تا در بالایی باز بشه...
بعد بیا پایین اهرم رو بکش!تا اون سه تا تیغ دارا نیومدن پایین دوباره برو رو سکو وقتی اون سه تا تیغ دارا اومدن پایین تو رو سکویی و میری رو شون و میری بالا!
باید سرعت عملت یکم بالا باشه اینجا!:biggrin1:
ممنون.
به نظرتون چقدر از بازی رو تموم کردم؟:confused:
مارو کشت با این پلتفرمینگش!:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر