Dante’s Inferno, Xbox360 Version

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
مرحله اي كه انگشتهاي اون زن رو زديم و پرت شد از كدوم مسير بايد به قسمت بعد بريم ؟
اون آتیش ها رو هم روی این غوله گشودی شما یا نه؟ (منظورم اون مشعل هاست که سمت چپ یا راست صحنه وجود دارن و با فشردن اهرم، آتیش میزنن)

EGRADAT

کاربر سایت
Dec 28, 2008
80
اون آتیش ها رو هم روی این غوله گشودی شما یا نه؟ (منظورم اون مشعل هاست که سمت چپ یا راست صحنه وجود دارن و با فشردن اهرم، آتیش میزنن)
اره پرت شد پايين . وقتي رسيدم بالا 2 تا راهه كه سمت راست براي نجات يا مجازاته و سمت چپي رو وقتي ادامه ميدم دوباره برميگردم جاي اول .

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
باسلام
=====
من تو اون قسمتي گير كردم كه يه زماني مشخص ميكنه براي كشتن موجودات؟
اون قسمتي كه ميپري ميري روي يه سنگ اول از روي اتش ميپري بعد اهرم را ميچرخاني ميري روي يه كوه دشمنان كه ميان يه دقيقه وقت ميده تا يه ضربه ميزني مينويسه Fail نميدانم بايد چيكاري بكنم ممنون ميشم راهنمائي كنيد.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
باسلام
=====
من تو اون قسمتي گير كردم كه يه زماني مشخص ميكنه براي كشتن موجودات؟
اون قسمتي كه ميپري ميري روي يه سنگ اول از روي اتش ميپري بعد اهرم را ميچرخاني ميري روي يه كوه دشمنان كه ميان يه دقيقه وقت ميده تا يه ضربه ميزني مينويسه Fail نميدانم بايد چيكاري بكنم ممنون ميشم راهنمائي كنيد.
درود

وقتی وارد این Challenge میشید اسمش رو مینویسه (اسم چلنج رو)... دقیقا چی مینویسه پایین صفحه وقتی چلنج شروع میشه؟ بگید تا راهنمایی کنم...

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
كسي اين قسمت رو رد نكرده ؟
دوست من ببخشید دیر جواب میدم!
سمت چپ برو!
وقتی از اون چیز هایی که رعد و برق میزنند رد شدی و رسیدی به جای سیو کردن بقل جای سیو کردن سمت راست یه جا هست که باید از دیوار بری بالا!
همین!
درسته راش یکم مستتره و تو چش نمیزنه!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان یه جای بازی هست که:
فکر کنم تو مرحله ی شکم پرست هاست(همون مرحله ای که اولش کرم بزرگه و سه سره رو می کشیم یه جاش هست از یه دریچه رد می شیم یه چاقالو رو می کشیم بعدش روح سیاهه ظاهر میشه و دانته وضع کشته شدن پدرش رو می بینه!بعد چند تا دریچه هست!هر چی ازشون رد می شم و جابه جاشون می کنم فایده نداره
چیکار کنم اینجا رو؟

Rashid

کاربر سایت
Sep 1, 2007
66
دوستان یه جای بازی هست که:
فکر کنم تو مرحله ی شکم پرست هاست(همون مرحله ای که اولش کرم بزرگه و سه سره رو می کشیم یه جاش هست از یه دریچه رد می شیم یه چاقالو رو می کشیم بعدش روح سیاهه ظاهر میشه و دانته وضع کشته شدن پدرش رو می بینه!بعد چند تا دریچه هست!هر چی ازشون رد می شم و جابه جاشون می کنم فایده نداره
چیکار کنم اینجا رو؟
دقیقا یادم نیست
ولی باید بری طبقه دوم اهرم رو بکشی یه میز میاد کنارت بپر رو میزه بعد بپر یه طبقه پایینتر یه دریچه سمت راستته ، خوب دقت کن یه میز در حال چرخیدنه وقته رسید به دریچه بالایی ( بالا سمت راست ) برو تو درچه پایینی ، که می افتی رو میزه ، که خود میزه میره و تموم میشه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دقیقا یادم نیست
ولی باید بری طبقه دوم اهرم رو بکشی یه میز میاد کنارت بپر رو میزه بعد بپر یه طبقه پایینتر یه دریچه سمت راستته ، خوب دقت کن یه میز در حال چرخیدنه وقته رسید به دریچه بالایی ( بالا سمت راست ) برو تو درچه پایینی ، که می افتی رو میزه ، که خود میزه میره و تموم میشه
ها درسته!
رد شد!
ممنون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر