Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
733
نام
reza
خیلی ها هستند که خوششون نیومده
بستگی به انتظارات شما داره
همچنین باتوجه به سلیقه هر فردی شاخصهای متفاوتی داره ، یکی آزادی عمل براش وزن بیشتری داره ، یکی روایت سینمایی
به نظرم فانتوم لیبرتی از بازی اصلی بهتره اون رو یه نگاهی بیاندازید .
سلام رفیق جان
از نظر گان پلی چطوره ؟
در مقایسه با borderlands 3 یا cod

• Like
Reactions: Natural Killer

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,747
سلام رفیق جان
از نظر گان پلی چطوره ؟
سلام
گانپلی رو با توجه به سبکش بهتره با rpg های دیگه مقایسه بشه ، به نظرم بهترین گانپلی رو نسبت به هم سبکهاش داره . در کل خیلی خوبه ولی انتظار گانپلی در حد cod نداشته باشید. البته من رو pc رفتم با دسته امتحان نکردم.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
سلام رفیق جان
از نظر گان پلی چطوره ؟
سلام اگه بخوام فقط شوتینگ رو مقایسه کنیم، برا من در کنار doom Eternal و borderlands 3 و Titanfall 2 جزو بهترین و نرم ترین شوتینگ ها هست . (یه نکته: من الان 40 سالمه و حدود 30 ساله گیم بازی میکنم و به جرعت میگم که : سلاح های کمری این بازی (کلت ها و روولورر ها «مگنوم» های بازی فوق العادست و تو هیچ بازیی اینقدر شلیک با کلت ها لذت بخش نیست). بازی در حد بوردرزلند3 تنوع سلاح داره ولی من تو سه تا اسلات سلاح همیشه تو دوتاش ثابت کلت و مگنوم گزاشتم و فقط تو اسلات سوم جای سلاح ها رو عوض میکنم)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
سلام
گانپلی رو با توجه به سبکش بهتره با rpg های دیگه مقایسه بشه ، به نظرم بهترین گانپلی رو نسبت به هم سبکهاش داره . در کل خیلی خوبه ولی انتظار گانپلی در حد cod نداشته باشید. البته من رو pc رفتم با دسته امتحان نکردم.
اتفاقا به نظر من بهتر از cod هست
من رو ps5 بازی کردم،

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان من تابحال بازی نکردم سایپرپانک رو .
نسخه استاندارد رو دارم دانلود میکنم . چندساعته میشی بازیو صد درصد کرد ؟ تروفی از دست دادنی چقدر زیاد داره :-s.
سلام من رو ps5 بازی میکنمو حدودا 3 تا تروفیم مونده
1، برای 100 درصد کردن و پلات کردن حدودا 60 تا 70 ساعت وقت لازمه
2، تروفی از دست دادنی 4 تا داره ( البته زیاد سخت نیستن)
3. اگه میخوایی پلات کنی ( اول داستان اصلی رو تموم کن، و یه پایان رو ببین، بعد راهنمای تروفیهاش رو نگاه کن و مراحل فرعی مربوط به پایان ها رو برو و سه تا پایان بعدی رو بگیر، بعد کالکتیبل ها رو برو، یه سری تروفی هم مربوط به سلاح ها و مهارت هاست که راحته (مثلا تو اسلو میشن 5 نفر بکش، یا تو 5 ثانیه 3 نفر رو بکسش یا با اسنایپر دو نفر رو هدشات کن و....)
ولی بازی عالیه (چند بار اینو گفتم : بازی یه چیزهایی داره که فقط تو این بازی هست و جایه دیگه ای نمیشه دیدشون)

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
بازی چرا اینقدر نچسبه؟یه ۶-۷ ساعتی بازی کردم مرحله ۱۵ اینا هستم اصلا خوشم نیومده ازش...
فقط من اینجوریم؟
خوب سلایق فرق دارن
منی که عاشق اکشن های سریع و شلوغ هستم ، واقعا عاشق سیستم شوتینگ بازی شدم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
اینو قبلا گزاشتم و دوباره میزارم تا نظرم رو درمورد بازی بدونین
Cyberpunk 2077
سازنده: حضرت cd project red
پلتفرم PS5 بعد ابدیت 2
_______
بسم الله الرحمن الرحیم
خلاصه نظر من : عجب بازییه این Cyberpunk
دو تا پایان رو تموم کردم وچندتا تروفی مونده تا پلات.
اینطور که معلومه چند تا پایان مختلف و عالی داره، از انتخاب های این مرحله ی اخر معلومه، ( و چند تا از مراحل فرعی که کاملا مرتبط هستن به پایان بازی)
اکشنو شوتینگ این بازی دیوانه وار هست
تموم شم یه فیدبک مفصل میدم اینجا،
تا اینجا اینطوریه که : (به هر بخش جداگانه نمره میدم)
1. مراحل اصلی داستان عالی دارن (8 از 10) و اکشن مراحل اصلی فوقالعاده هیجانی و سخت (10 از 10)
2. مراحل فرعی داستان فوقالعاده ای دارن (8 از 10) و اکشن عالی (9 از 10)
3. تو مود نرمال بازی یکم اسون تر از بازی های دیگست ( انقدر ابیلیتی و امکانات داری اسون میشه) واسه همین رو هارد میرم و رو هارد دشمنان عادی سختی معمولی دارن، ولی ولی باس ها و دشمنای الیت خیلی سخت میشن، (تو یکی از باس های مرحله ی آخر حدود 10 بار مردم تا همین الان کنسول رو خاموش کردم بمونه بعدا بزنم) ( لذت سختی بازی 9 از 10)
4. هوش مصنوعی دشمنا جای بحث داره، بعضا عالیه و نمیتونی جلوشون دووم بیاری (از بس زرنگن و دور میزننت و از محیط استفاده میکنن) بعضا (خیلی کم) وایمیسن و نگات میکنن تا نوبت مرگشون برسه
ولی هوش مصنوعی پلیسا در حد جلبک، میبینی 10 تا پلیس دارن با 10 تا خلافکار تو خیابون میجنگن، میایی یه تیر میزنی به خلاف کارها (یعنی کمک کردی به پلیسا)، حالا همون پلیسا خلاف کارها رو ول میکنن و هر 10 تاشون به تو شلیک میکنن.
یا میبینی با چندتا خلاف کار درگیری تو خیابون، پلیس میاد از کنار درگیری بی تفاوت رد مشه، در عوض اگه هنگام رانندگی اشتباهی بزنی به یه ماشین پلیس، کل پلیسای شهر میوفتن دنبالت (نمره هوش مصنوعی 6از10)
5. بازی کلی هم کاراکتر مونث (کارکتر های داستانی نه NPC) داره که اصلا نمیشه عاشقشون نشی ( کاراکتر های مونث موثر در داستان 9از10)
6. قبلا هم چند بار گفتم، بازی یه چیزهایی داره (جزئیات گیمپلی و کامبت و....) که فقط تو سایبرپانک میشه اینا رو دید ( 10 از 10)
8. گرافیکش هم جای بحث داره ، شبها (9 از 10)، روزهای بارونی (10از10)، روزهای افتابی (7از10)
9. نایت سیتی خیلی خیلی عالی طراحی شده. تنوع محیط ها عالیه، هر محله نسبت به گروهایی که حکمرانی میکنن توش فرق داره. محله های لوکس و هلبی آباد و محله های ویلایی و مناطق فقیر و پولدار و مناطق پر تراکم و مناطق کم تراکم،..... همه ی همه با هم فرق دارن تو همه چی ( تو تعداد پلیس ها، تعداد خلافکار ها، تمیزی یا پر از اشغال بودن و......) کلا طراحی هنری بازی (10 از 10)
10. بازی حدودا 7هشت نو فعالیت جانبی هم داره که بعضی ها خوبن ولی بعضی ها تکراری (6از10)
11. موزیک های بازی خیلی عالین در حین مبارزات و قشنگ ادرنالین تزریق میکنن تو مبارزات، از CDPR کمتر از این هم انتظار نداشتم (9از10)
12. جانی سیلور هند. نمیدونم بدون اسپویل چطور توضیح بدن، فقط اینطوری بگم که کاراکتر اصلی ایشون هستن تو داستان و ما نقش مکمل رو بازی میکنیم تو بازی (10 از10)
13. منی که خیلی خیلی زود خسته میشم از بازی ها، و بازی ها زود تکراری میشن برام ( نسخه های اخیر بازی های یوبیسافت رو نتونستم بیشتر از دو ساعت تحمل کنم)، تا همین الان بالای 55 ساعت پای بازی میخکوب شدم و لذت بردم (9از10)
14. اکشن بازی برامن در کار DOOM ETERNAL و تایتان فال 2 و BORDERLANDS 3 جزو بهترین های عمرمه (خیلی سریع و خشن و چالشی) جیگر ادم حال میاد (10از10)
15. سلاح های سرد بازی هم خوبن انگار (چون زیاد اهل سلاح سرد نیستم زیاد استفاده نکردم) البته یه پتک از یکی از باسها گرفتم که با اون همه رو «وان شات» میکنم، طوری پتک رو میکوبه رو سر دشمنا که ارضاع میشی
16. این مهمه : یعنی بهترین و لذت بخش ترین سلاح های بازی ( پیستول و روولور «مگنوم») هستن، تا تاریخ ویدئو گیم من ندیدم بازیی بسازن که اینقدر کشتن دشمنا با کلت و مگنوم حال بده، نمیدونم چیکار کردن اینا، بازی یک عالمه سلاح متنوع داره ( در حد بوردرلندز3) ولی من تو کل بازی تو سه تا اسلاتی که برا سلاح ها داره دوتاش مختص مگنوم و کلت هست، و فقط اسلات سوم رو عوض میکنم بین سلاحهای مختلف
17. حالا ببین این DLCیش چطوره که میگن خیلی خیلی بهتره از بازی اصلی. داستانی تموم بشه میرم مستقیم سراغش
__نکات منفی بخوام بگم:
_هوش مصنوعی ها در حد بازی های عالی نسل نیست

_ تعامل با NPC ها خیلی کمه
_ رفتار گاهن احمقانه NPC ها،
_ باگ داره همچنان ( خیلی خیلی کم) ( فقط 2 بار شده به خاطر باگ دوباره بازی رو LOAD کنم) (با اینکه باگ داره ولی اصلا باگ های گیم بریکر نیست) (یه بار مثلا یه باس تو یه گوشه وایساد و حرکت نکرد و خیلی راحت زدمش)
_ یه نکته ی منفی هم داره که. همیشه حین گردش ازادانه تو شهر این حس رو دارم که بازی یه چیزی کم داره، نمیدونم چی و نخواهم دانست، ولی همیشه این حس باهاته که این بازی یه چیزیش کمه. البته فقط تو FREE ROOM، وگرنه که اکثرا ماموریت ها اکشن هست و سیستم شوتینگ انقدر خوبه که لذت میبری
_ مخفی کاری بازی خوب نیست (خوب هست ها ولی درحد اکشن بازی نیست) البته من هیچکدوم از ابیلیتی های مخفی کاری رو باز نکردم.
_ اگه خوب و با دقت لول آپ کنی کاراکترت خیلی OVER POWER میشه و چالش بازی کم میشه.

نکته: من شدیدا طرفدار دنیای سایبرپانکی هستم واسه همین خیلی خیلی خوشم اومده از بازی و شایدم یکم جوگیر شدم و اغراق میکنم، یکم شاید از دوز حرفام کم کنین، ولی واقعا بازی به همه پیشنهاد میشه
یه بازی هست که شخصیت خودش رو داره و تقلید و کپی نیست و کاملا بازی متفاوتی هست که قطعا ارزش وقت گذاشتن داره
تا اینجا برام بازی قطعا نمره 9 از 10 داره و اگه پایان بندیش خوب باشه (که احتمال زیاد حماسی خواهد بود) نمره ی کامل 10 میدم بهش.
تشکر که خوندین مطلب من رو و بگم اینا نظر شخصی من هست و ممکنه یکی اصلا خوشش نیاد
بهترین بخش بازی برام قطعا شونینگ بازی هست

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
سلام من رو ps5 بازی میکنمو حدودا 3 تا تروفیم مونده
1، برای 100 درصد کردن و پلات کردن حدودا 60 تا 70 ساعت وقت لازمه
2، تروفی از دست دادنی 4 تا داره ( البته زیاد سخت نیستن)
3. اگه میخوایی پلات کنی ( اول داستان اصلی رو تموم کن، و یه پایان رو ببین، بعد راهنمای تروفیهاش رو نگاه کن و مراحل فرعی مربوط به پایان ها رو برو و سه تا پایان بعدی رو بگیر، بعد کالکتیبل ها رو برو، یه سری تروفی هم مربوط به سلاح ها و مهارت هاست که راحته (مثلا تو اسلو میشن 5 نفر بکش، یا تو 5 ثانیه 3 نفر رو بکسش یا با اسنایپر دو نفر رو هدشات کن و....)
ولی بازی عالیه (چند بار اینو گفتم : بازی یه چیزهایی داره که فقط تو این بازی هست و جایه دیگه ای نمیشه دیدشون)

ممنون پاسخت . منم رو فایو دارم مراحل رو میرم جلو فقط چیزی که هست میخوام بدونم اگه مرحله فرعی نرم بعد از پایان همشون در دسترس هستن یا حتما باید قبل پایان اول ( برای تروفی the devil ) سیو داشته باشم تا بعدش لود کنم ؟!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
ممنون پاسخت . منم رو فایو دارم مراحل رو میرم جلو فقط چیزی که هست میخوام بدونم اگه مرحله فرعی نرم بعد از پایان همشون در دسترس هستن یا حتما باید قبل پایان اول ( برای تروفی the devil ) سیو داشته باشم تا بعدش لود کنم ؟!
سلام و درود
ممنون
نگران نباش، بعد تموم کردن اخرین مرحله ی اصلی (فرقی نداره کدوم پایان رو ببینی) و تموم شدن بازی، ازت سوال میکنه که میخوایی دوباره برگردی و ادامه بدی، و برمیگردی قبل مرحله ی اخر تا بتونی پایان های دیگه رو بری و کارهای تکمیل نشده رو تموم کنی، چند تا هم پاداش میده برات برا اتمام بازی،
کلا بعد هر بار تموم کردن بازی،. میتونی باز برگردی به بازی و ادامه بدی بازی رو و پایانهای بعدی رو بری، یا مراحل فرعی رو تموم کنی
یه نکته، فقط تو مراحل فرعی و یلا وظایف جانبی سعی کن تو محیطی که ماموریت رو انجام میدی، همه جا رو بگردی تا چیزی جا نذاری

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
بعد پایان بازی برمیگرده به سیو قبل ماموریت اصلی آخر و دوباره می تونی ماموریت فرعی بری ولی یکسری ماموریتهای فرعی در پایان مختلف بازی تاثیر داره

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
1698953091027.png

تمام شد ، و عالی بود !

الان ترجیح میدم نظری ندم چون واقعا هنوز ذهنم شدید درگیر داستان بازی ـه ، فقط همون حرفی که قبلا هم زدم ، بیشتر بهش ایمان آوردم ! PL کاپ خفن ترین بازی توی سبک احساسی/کاراگاهی رو از نظر من از MGS3 گرفت ، بعد نزدیک به بیست سال :D
البته هنوز یکم دیگه با بازی کار دارم ، مین کوئست لاین اصلی مونده فقط که می خوام یکبار دیگه برم.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اوج کارگردانی و طراحی میرسه به جایی که سانگ برد توی Core زندانی شده و اون کابلها بهش وصل شدن. حتی آهنگ credit بازی هم به این chain شدنه اشاره میکنه. خیلی دردناک بود. چه از منظر Reed به قضیه نگاه کنید چه از منظر سانگ برد، همش تلخه. ولی ته اش مجبوریم یکی رو انتخاب کنیم. حتی خود V هم اسیره و هیچوقت آزاد نمیشه.....

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,747
اوج کارگردانی و طراحی میرسه به جایی که سانگ برد توی Core زندانی شده و اون کابلها بهش وصل شدن. حتی آهنگ credit بازی هم به این chain شدنه اشاره میکنه. خیلی دردناک بود. چه از منظر Reed به قضیه نگاه کنید چه از منظر سانگ برد، همش تلخه. ولی ته اش مجبوریم یکی رو انتخاب کنیم. حتی خود V هم اسیره و هیچوقت آزاد نمیشه.....
پایانهای سمت سانگ برد هم همینطور کارگردانی بی نظیر داره

فکر نمیکنم بازی دیگه ای داشته باشیم که در عین حال که یه rpg خیلی خوبه ، روایت سینمایی در این سطح ، اون هم in-gameplay و نه با cutscene داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر