Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
آقا این بازی چرا روی ایکس باکس اینقدر اذیت میکنه؟ بر پدرشون لعنت با این همه آپدیت
باز ۴۷ گیگ آپدیت 😤😤😤😤
حالم دیگه بهم میخوره از این آپدیت‌ها بازی رو درجا پاک کردم
یا بازی ندید یا مثل آدم بهینه سازی کنید با این نت شخمی هی باید کنسول رو آنلاین بزاری تا صبح اگر قطع نشد دانلود بشه
من جایی ندیدم راجب این آپدیت حرفی باشه 47 گیگ سنگینه از خود 2.0 هم سنگینتره. مشکل یه جا دیگست.

ولی خب مشکل اصلی فشرده سازی خود کنسوله وگرنه سازنده زیاد تقصیری نداره.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
آپدیت 2.0.1 روی pc برای نسخه های کرکی برای دانلود اومده حدود ۲ گیگ
البته اون آپدیت 2 گیگ برای نسخه استیمه برای گوگ یک 3 گیگ اومده ولی صرفا بازی اصلی آپدیت میکنه و بعد از آپدیت بازی دی ال سی نمیشناسه و باید یا مجددا دی ال سی رو ورژن 2.01 دانلود کنی یا از یک روش که در cs.rin هست ورژن 2.0 دی ال سی به باز بشناسی که البته کار میکنه ولی آیکون و ایمج سلاح ها و آیتم ها در بازی نشون داده نمیشه(البته این مورد مشکل برای کسانیکه پایرت میرن هستش ولی اورجینال بازها بایک آپدیت کم حجم این مشکل ندارن)

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
منم امروز اکسپنشن رو تموم کردم و فکم افتاد، تا حالا ندیده بودم همچین چیزی که یه شرکت اینجوری کامبک بزنه، اکسپنشن از همه لحاظ نسبت به گیم اصلی پیشرفت داشته، کوئست ها و استوری خیلی بهتر کار شده و انتخاب ها بالاخره تاثیر داره، طراحی محیط، کرکتر ها، هر چیزی که فکرشو بکنید ۱۰/۱۰، واقعا حیف که خود گیم اصلی رو اینجوری نساختن،یعنی لحظه به لحظه ای که من داخل Dogtown بودم رو لذت بردم. اکسپنشن رو که بازی کنید متوجه میشید که چقدر پتانسیل هدر رفته تو این گیم، واقعا لعنت به اون کسی که گفت این گیم رو نسل ۸ بیاد.~X(
یه ویدیو هم دیدم من باب مقایسه با استارفیلد، که واقعا سطح کاری خیلی فرق داره اصلا،من از وقتی سایبر اومده وارد استارفیلد نشدم، تا تموم هم نشه بعید میدونم بتونم برم سراغ گیم دیگه، نایت سیتی اعتیاد داره بد جور.

Vs.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خب بالاخره فرصت شد یه ۱۰ ساعتی از بازی اصلی رو تجربه کنم :D حقیقتا یکم ناامید کننده بوده تا الان. تم داستانی بازی اصلی تا اینجای کار خیلی جنریک بوده. رو اکشن بازی هم به نظرم یکم زیادی تمرکز داشتن. دیالوگ ها هم واقعا انتخاب خاصی نمیدن و عملا یه گزینه درست وجود داره همه مواقع که داستان رو جلو میبره. خلاصه امیدوارم بهتر بشه جلوتر ولی فعلا بخوام نمره بدم در حد ۶-۶.۵ ایناس.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
طبق مشکلات lord of fallen اگه آنریل انجین 5 هم قرار باشه مشکلات آنریل 4 داشته باشه امیدوارم حداقل cdpr تجدید نظری بکنه و همین انجین خودشو توسعه بده و برای نسخه های آینده ویچر و سایبر استفاده کنه

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
منم فانتوم لیبرتی رو تموم کردم 10/10

همه چی عالی ترین سطح ممکن داستان شخصیتا موزیک ماموریت های فرعی داگتاون دیالوگ ها و... من اولش به sol گارد داشتم ولی رفته رفته خوشم اومد ازش. میتونم به عنوان فکت بگم در زمینه سیاسی و جاسوسی بهترین بازیه ممکنه. امیدوارم بازی بعدی به همین اندازه با جزئیات و عالی باشه

قبل این استار تموم کردم بعد اومدم رو این. انگار از پراید پیاده شدم سوار بنز شدم :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,962
نام
محمد حسین
سوال، در مورد انتخابها، همون اوایل بازی
بالاخره بعد از 3 بار ریختن، تازه شروع کردم به بازی، اگه به حرف اولین گوش میدادم و دکس رو میخواستم دست به سر کنم، آغاز بازی تغییری میکرد یا نه.
کلا، انتخابها، مسیر داستانو خیلی عوض میکننه یا نه. چون این تو آغاز بازیه و ممکنه بشه دو تا داستان متفاوت

_______
یه مقدار شهر چلمنگ میزنه و بی روحه. شاید بعدا بهتر بشه، اوایل بازی خیلی تو ذوق میزنه، کم کم بهتر میشه، باید دید تا آخرش چی میشه.
یه مقدارم، توضیحات بازی ضعیفه، مخصوصا تو منوها. اینا باید درست میشدن. البته شاید اینا هم با گجتها قراره درست بشن. چون اول بازی، وقتی دیدم تعداد تیرو نمیزنه، گفتم این چه مسخره بازی ای هست، که باید بری تو inventory ببینی ولی بعدا دیدم گجت داره.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
بالاخره بعد از 3 بار ریختن، تازه شروع کردم به بازی، اگه به حرف اولین گوش میدادم و دکس رو میخواستم دست به سر کنم، آغاز بازی تغییری میکرد یا نه.
کلا، انتخابها، مسیر داستانو خیلی عوض میکننه یا نه. چون این تو آغاز بازیه و ممکنه بشه دو تا داستان متفاوت

_______
یه مقدار شهر چلمنگ میزنه و بی روحه. شاید بعدا بهتر بشه، اوایل بازی خیلی تو ذوق میزنه، کم کم بهتر میشه، باید دید تا آخرش چی میشه.
یه مقدارم، توضیحات بازی ضعیفه، مخصوصا تو منوها. اینا باید درست میشدن. البته شاید اینا هم با گجتها قراره درست بشن. چون اول بازی، وقتی دیدم تعداد تیرو نمیزنه، گفتم این چه مسخره بازی ای هست، که باید بری تو inventory ببینی ولی بعدا دیدم گجت داره.
نه تغییر خاصی نمی گنه در سایبر یکسری کوئستهای فرعی مهم بیشتر تاثیر دارن در روند داستان بازی.

• Like
Reactions: rahyarpaul

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,949
نام
امین پاشاپور

_______
راحت باش تاثیر نداره
کلا بخوام بگم، ماموریت های فرعی بیشتر تو پایان بندی بازی تاثیر داره

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,962
نام
محمد حسین
سایبر یکسری کوئستهای فرعی مهم بیشتر تاثیر دارن در روند داستان بازی.

راحت باش تاثیر نداره
کلا بخوام بگم، ماموریت های فرعی بیشتر تو پایان بندی بازی تاثیر داره

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
پیشنهاد میشه مرااحل فرعی رو برم یا نه.
بعد dlc رو وقتی باز شد، برم یا بعد اتمام وکلا کی باز میشه، چون dlc تو همون prologue تو ماموریتها بود

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,756
پیشنهاد میشه مرااحل فرعی رو برم یا نه.
بعد dlc رو وقتی باز شد، برم یا بعد اتمام وکلا کی باز میشه، چون dlc تو همون prologue تو ماموریتها بود
ماموریتهای فرعی پشنهاد میشه
داستانهای خوبی دارن
برخی شون برای باز شدن پایانهای دیگه لازم هستن
اوایل اکت ۲

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر