Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

shinsuke

کاربر سایت
Oct 28, 2022
144
تو خود همین ویدیو هم میگه که حالت پرفورمنس کیفیت سایه ها و جمعیت NPC و ماشین هارو کم میکنه.
جمعیت کمتر حتی تو نسخه PS5 و Series X (در حالت پرفورمنس) قابل احساسه، Series S که دیگه بماند.
بله در ۱۱:۳۰ گفته حالت performance مقداری رزولوشن و npc ها رو کم می کنه که من خوشحالم این ترید رو انجام بدم.
جایی نشنیدم بگه کاکا! کلا سری اس مناسب این بازی نیست
در ضمن نمی خواید بگید که حالت پرفورمنس رو کنسول های دیگه ، رزولوشن رو کم نمی کنه؟

• Like
Reactions: a.messi10

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
یعنی کل مشکل بازی اینه رو سری اس داره اجرا میشه؟؟!!!!
نه دوست عزیز من خودم ورژن سری اس و وان اس بازی رو تست کردم سری اس کاملا مناسبه پرفورمنسش درسته در حد 5/سری ایکس نیست ولی باز مشکلی نداره
مشکل واقعی رو ورژن های نسل هشتمی بازی(مخصوصا وان اسه) که رزولوشن و فریم افتضاح قشنگ گند زده تو تجربه بازی

• Like
Reactions: shinsuke

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
بله در ۱۱:۳۰ گفته حالت performance مقداری رزولوشن و npc ها رو کم می کنه که من خوشحالم این ترید رو انجام بدم.
در ضمن نمی خواید بگید که حالت پرفورمنس رو کنسول های دیگه ، رزولوشن رو کم نمی کنه؟
عزیز، من کمتر شدن رزولوشن، کیفیت سایه و جمعیت رو ذکر کردم چون یوزری که این بحثو شروع کرد از خالی بودن شهر و گرافیک بد بازی گله کرده بود. هیچوقت هم نگفتم Series S مناسب نیست برای این بازی.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یعنی کل مشکل بازی اینه رو سری اس داره اجرا میشه؟؟!!!!
نه کاکا کل مشکل که نه
تو گفتی گرافیک داغونه منم گفتم کلا سری اس یه کنسول پیس اف شته که برا استدیوها حکم دکور رو داره همونطور که طراحیش اینو میگه
فقط هم این بازی نه همه بازیا این وضع رو روی این کنسول دکور دارن
یه سری از مشکلات فنی و باگ ها ربطی به کنسول نداره که قراره تو بچ جدید همراه با دی ال سی بیاد و فیکس بشه
دقیقا قبل از پچ ۱.۶ همین حرف رو زدن ولی از واژه کاکا استفاده نکردن 😁
پچ ۱.۶ وضعیت رو بهتر کرد ولی اگه شما اصرار دارید این کنسول برا بازی خوبه نوش جونتون برید حال کنید باهاش

shinsuke

کاربر سایت
Oct 28, 2022
144
نه کاکا کل مشکل که نه
تو گفتی گرافیک داغونه منم گفتم کلا سری اس یه کنسول پیس اف شته که برا استدیوها حکم دکور رو داره همونطور که طراحیش اینو میگه
فقط هم این بازی نه همه بازیا این وضع رو روی این کنسول دکور دارن
یه سری از مشکلات فنی و باگ ها ربطی به کنسول نداره که قراره تو بچ جدید همراه با دی ال سی بیاد و فیکس بشه

دقیقا قبل از پچ ۱.۶ همین حرف رو زدن ولی از واژه کاکا استفاده نکردن 😁
پچ ۱.۶ وضعیت رو بهتر کرد ولی اگه شما اصرار دارید این کنسول برا بازی خوبه نوش جونتون برید حال کنید باهاش
باشه آقا سری اس پیس آو شته...فشار خونتو بالا نبر حالا ..قبول😂

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خبری از New Game + نیست ؟ خدایی الان میخوام بازی رو دوباره تمام کنم ، ولی دوست دارم NG+ برم که یک کارکتر فوق فول داشته باشم :(
بهونه آخرشون این بود که کاره سختیه و کلکولیت میخواد و اینا ... بعد زیره تویتشون یکی زده بود مگر ویچر که چند ماه بعدش NG+ آمد همین داستانا براش نبود :D ؟ چطوری اون شد این نمیشه ؟
خلاصه CDPR عزیز اذیتمون نکن این NG+ رو بده :(

• Like
Reactions: Natural Killer

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خبری از New Game + نیست ؟ خدایی الان میخوام بازی رو دوباره تمام کنم ، ولی دوست دارم NG+ برم که یک کارکتر فوق فول داشته باشم :(
بهونه آخرشون این بود که کاره سختیه و کلکولیت میخواد و اینا ... بعد زیره تویتشون یکی زده بود مگر ویچر که چند ماه بعدش NG+ آمد همین داستانا براش نبود :D ؟ چطوری اون شد این نمیشه ؟
خلاصه CDPR عزیز اذیتمون نکن این NG+ رو بده :(
احتمالا یـ جوری سیستمای RPG رو چیدن که NG+ همانا هزار یک مدل باگ و گلیچ هم همانا

• Sad
Reactions: just_p30

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
هنوزم منتظرم cd project بیاد مثل مرد مثل کپکام بگه آقا ماد سوم شخص برای بازی فلان تاریخ میاد ما هم کف خون قاطی کنیم:))

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
هنوزم منتظرم cd project بیاد مثل مرد مثل کپکام بگه آقا ماد سوم شخص برای بازی فلان تاریخ میاد ما هم کف خون قاطی کنیم:))
ماد سوم شخص برا بازی که از پایه رو مود اول شخص ساخته شده بیشتر نتیجش یه چیز خنده دار میشه
نمونش رزیدنت ویلیج
همین یه خورده آبرویی که بدست اوردن هم از دست میدن
بیایم بجاش دست به دعا بشیم همراه این دی ال سی که قراره بیاد طبق قول خودشون سیستم پلیس بازی رو دگرگون کنن تا همه با خیال راحت بازیش کنیم

• Like
Reactions: Natural Killer

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
ماد سوم شخص برا بازی که از پایه رو مود اول شخص ساخته شده بیشتر نتیجش یه چیز خنده دار میشه
نمونش رزیدنت ویلیج
همین یه خورده آبرویی که بدست اوردن هم از دست میدن
بیایم بجاش دست به دعا بشیم همراه این دی ال سی که قراره بیاد طبق قول خودشون سیستم پلیس بازی رو دگرگون کنن تا همه با خیال راحت بازیش کنیم
البته من شنیدم بازی از اول قرار بوده سوم شخص باشه بعدا بنا به دلایلی به اول شخص سوئیچ کردن
ولی بنظرم اینجور بازیهای open world با این محیط و گرافیک پویا واقعا ستمه اول شخص بازیش کرد کاش مثل بازیای راکستار انتخابی بود یکی دوست داشت اول شخص بازی کنه یکی دوست نداشت سوم شخص پلی بده
سوار ماشین که میشی میره رو حالت سوم شخص نشون میده قبلا برنامه داشتن براش ولی بخاطر مشکلاتی که خوردن کلا از برنامه خارجش کردن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب تا کمتر از 10 روز دیگه از اکسپنشن بازی اطلاعات جدید دریافت میکنیم.من بیشتر از اینکه واسه داستان جدید هیجان زده باشم بیشتر واسه Overhaul گیم پلی بازی هیجان زدم. ی مسئله ای که خیلی امیدوارم میکنه قسمت مادینگ بازی . CDPR سر ویچر نشون داد واسه ایجاد تغییرات رو ماد ساز ها حساب ویژه باز کرده و اینجا هم احتمالا کلی از ماد های ساخته شده واسه بازی‌ رو تو ریلیز رسمی استفاده کنن . در کل امیدوارم برگشته باشن به قبل و به تمام فید بکا گوش داده باشن و چیزایی که قول داده بودن رو به بازی‌ اضافه کنن . تا اینجا که همه جوره شرایط واسه این قضیه مهیا ست. از ی طرف اکسپنشن کامل داره واسه نسل نهم ساخته میشه از طرف دیگه اندازه کل سایز بازی اصلی دارن روش کار میکنن و طبق گفته خود CDPR گرون ترین بسته الحاقی که تا حالا ساختن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• GPSY
  • AxeL90
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر