Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
از کار سی دی پراجکت مطمعنم و اون طرف قضیه هم به هایپ شدید روی یک چیزی زیاد خوشن بین نیستم / باید دید این سایبرپانک با این همه هایپ بالاخره چی از آب درمیاد!

• Like
Reactions: kamyy

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,038
نام
احمد
کم کم داریم به لحظات ملکوتی تاریخ صنعت گیم نزدیک میشیم، لحظاتی که تاریخ صنعت گیم دوباره جان خواهد گرفت و مثل ققنوس دوباره از خاکستر متولد خواهد شد..!

با اون چیز های که من از ویچر 3 از اینا دیدم، موفقیت این بازی رو حتمی، قطعی، صد در صد، و مرز های بین گیم رو هم دوباره شخم خواهد زد و بزرگترین بازی تاریخ صنعت گیم چه از لحاظ نقش افرینی، گستردگی انتخاب ها، گیم پلی، و داستان سرایی، و از لحاظ کیفیت برای قرن های متمادی پنچ مارک سخت افزار ها خواهد بود.

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,415
دوستان من تو یوتیوب هر چی گیم پلی از این بازی دیدم جز ماشین سواری و دیالوگ چیز خاصی ندیدم
سبک این بازی چجوریه؟
بازی شبیه deus ex نیست؟
فکر‌کنم برای این بازی باید کاملا به زبان انگلیسی تسلط داشته باشیم

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,383
دوستان من تو یوتیوب هر چی گیم پلی از این بازی دیدم جز ماشین سواری و دیالوگ چیز خاصی ندیدم
سبک این بازی چجوریه؟
بازی شبیه deus ex نیست؟
فکر‌کنم برای این بازی باید کاملا به زبان انگلیسی تسلط داشته باشیم
اره بازی شبیه deus ex هست تا حدودی ولی خیلی وسیع تر از اونه مثل این میمونه saint row رو با gta مقایسه کنی هم سبک محسوب میشن ولی اون کجا و این کجا سبک جفتشونم rpg هست که یعنی پر از دیالوگ هستن تازه انتخابای بازیای CDPR به شدت خاکستریه تو انگلیسیت فولم باشه ممکنه بمونی چه انتخاب یا دیالوگی رو بگی بدون انگلیسی بلد بودن میشه بازیش کرد ولی هم سخت تر میشه هم از داستانش لذت نمیبری شاید زیرنویسش بکنن اگه اشتباه نکنم WITCHER 3 رو زیرنویس فارسی کردن ولی خب چند سال طول کشید

• Sad

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,415
اره بازی شبیه deus ex هست تا حدودی ولی خیلی وسیع تر از اونه مثل این میمونه saint row رو با gta مقایسه کنی هم سبک محسوب میشن ولی اون کجا و این کجا سبک جفتشونم rpg هست که یعنی پر از دیالوگ هستن تازه انتخابای بازیای CDPR به شدت خاکستریه تو انگلیسیت فولم باشه ممکنه بمونی چه انتخاب یا دیالوگی رو بگی بدون انگلیسی بلد بودن میشه بازیش کرد ولی هم سخت تر میشه هم از داستانش لذت نمیبری شاید زیرنویسش بکنن اگه اشتباه نکنم WITCHER 3 رو زیرنویس فارسی کردن ولی خب چند سال طول کشید
پس با این حساب قید بازیو باید بزنم
چون با این سبکها که بیشتر دیالوگیه و مبارزه خیلی کم داره میونه خوبی ندارم
deus ex رو هم خیلی زور زدم تا انتهاش برم اما دو مرحله بیشتر نتونستم برم
بخاطر اینکه از زبان انگلیسی خیلیامون بی بهره ایم ببینید چه بازیهایی رو از دست میدیم

• Angry
  • Love
Reactions: IMANOKA and kamyy

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,265
میزارم تو اسپویل و فقط فقط در مورد پرفورمنس نسخه بیس ps4 گفتم.
اگه بازیو تاخیر نمیزدن فاجعه به بار میومد، تو این ویدیو لیک جدید اصلا npc دیده نمیشد حتی 1 نفر ( داخل خیابون )، انیمیشن ها اصلا درست سینک نمیشن ، پاپ آپ شدن اشیا به فاصله 10 سانتی کاراکتر، انواع اقسام باگ نور پردازی عجیب غریب، تکسچرهای بی کیفیت و ...
امیدوارم تو این یک ماه تاخیر کمی ازین مشکلات بتونن رفع کنن چون غیر قابله تحمله و بیشتر شبیه فاز آلفا بود تا نسخه نهایی.
از من میشنوید اصلا و ابدا سمت نسخه بیس کنسولی نرید حالا میخواد با آپدیت درست بشه یا نشه چون به نظر میاد از سر ته خیلی چیزا زدن حتی انیمیشن ها در مقایسه با ویدیو رسمی که موجود هست.
زمان تقریبی لودینگ منو تا داخل بازی هم یک چیزی حدود 2 دقیقه 10 15 ثانیس.
مثال تصویری از ویدیو رسمی و نسخه بیس کنسولی
184199

184200
همینطور که تو عکس میبینید انیمیشن واکنش جکی اصلا تو نسخه بیس کنسولی نیست و همینطور صاف نشسته.

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بخاطر اینکه از زبان انگلیسی خیلیامون بی بهره ایم ببینید چه بازیهایی رو از دست میدیم
زبان انگلیسی و این حرف ها به کنار حتی در آینده هم که زیرنویس فارسی خواهد شد هم این سبک بازی ها تایم گیم پلی خیلی زیادی دارند و کند هم هستند . روند داستان خیلی آهسته و با حوصله جلو می رود . از حوصله خیلی ها بیرون هست

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
واقعا نصف لذت نقش افرینیا تو همین فهمیدن دیالوگ هاست.من یادمه سال ها پیش زبانم اصلا خوب نبود.بازی ویچر 2 و deus ex human revolution رو انجام دادم.اصلا نمیدونستم هدف بازی چیه و چیکار میکنم و دیالوگارو سریع رد میکردم خلاصه حالم از این سبک بهم میخورد و حتی اون موقع اسکایریم اومده بود با اون همه تعریف ازش بخاطر سبکش تا سه چهارسال بعد انتشارش سراغش نرفتم.بعد ها که زبانم خوب شد سراغ اینا رفتم و سه تاشون الان جزو بازیای برتری هستن که انجام دادم.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,383
بله نقش افرینیا بیش تر لذتشون به داستان و دیالوگ ها و انتخاب هایی هست که میتونید تو طول بازی انجام بدید ولی خوده من با اینکه به شخصه از این سبک بازیا خوشم میاد و زبانم هم بد نیست جدیدا سمتشون نمیرم چون به شدت طولانی و کند هستن و حوصله میخوان ولی این CYBER فکر کنم شوتینگ خوبی هم داره و یه عالمه کار میشه توش کرد مثلا بری با ماشین توش دور دور کنی و ... یه کار دیگه هم که کسایی که زبانشون خوب نیست میتونن انجام بدن که البته فکر نکنم عملی باشه اینه که یه دیکشنری بریزی تو گوشیتون و موقع انتخاب دیالوگا کلمه به کلمه اش رو بفهمید چیه با دیکشنری و بعد انتخاب کنید که البته حوصله خیلی زیادی میخواد و غیر ممکنه تقریبا ولی خب زبانتون رو به شدت تقویت میکنه خودش یه کلاس زبان انگلیسیه برای خودش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
میزارم تو اسپویل و فقط فقط در مورد پرفورمنس نسخه بیس ps4 گفتم.
اگه بازیو تاخیر نمیزدن فاجعه به بار میومد، تو این ویدیو لیک جدید اصلا npc دیده نمیشد حتی 1 نفر ( داخل خیابون )، انیمیشن ها اصلا درست سینک نمیشن ، پاپ آپ شدن اشیا به فاصله 10 سانتی کاراکتر، انواع اقسام باگ نور پردازی عجیب غریب، تکسچرهای بی کیفیت و ...
امیدوارم تو این یک ماه تاخیر کمی ازین مشکلات بتونن رفع کنن چون غیر قابله تحمله و بیشتر شبیه فاز آلفا بود تا نسخه نهایی.
از من میشنوید اصلا و ابدا سمت نسخه بیس کنسولی نرید حالا میخواد با آپدیت درست بشه یا نشه چون به نظر میاد از سر ته خیلی چیزا زدن حتی انیمیشن ها در مقایسه با ویدیو رسمی که موجود هست.
زمان تقریبی لودینگ منو تا داخل بازی هم یک چیزی حدود 2 دقیقه 10 15 ثانیس.
مثال تصویری از ویدیو رسمی و نسخه بیس کنسولی
View attachment 184199

View attachment 184200
همینطور که تو عکس میبینید انیمیشن واکنش جکی اصلا تو نسخه بیس کنسولی نیست و همینطور صاف نشسته.
در مورد انیمیشن ها کاملا پیداست که بازی باگ داره این تصاویر مال نسخه گلد ـه اونی که خودشون نشون دادن کامل پچ شده در مورد Pop In هم سوای اینکه هنوز بازی پچ نشده کلا وضعیت نسخه PC ـیش هم زیاد جالب نیست چه برسه به نسخه بیس کنسولی کلا موتور اینا بدجوری مشکل استریم کردن دیتا از روی هارد داره سر ویچر 3 کاملا این قضیه پیدا بود در مورد خالی بودن خیابون ها هم کاملا تایید شده وقتی داریم رانندگی میکنیم خیابونا برهوت میشن حالا شاید نه اندازه اینجا ولی خوب از عمد خیابونا خالی میشن وقتی از ماشین پیاده بشیم این مورد برطرف میشه البته بازم نسخه کنسولی تو این قضیه لنگ خواهد زد (به نسبت نسخه PC) سر ویچر 3 نمیدونم یادت هست یا نه نسخه کنسولیش به شدت تو شهر نویگراد NPC کمتر داشت اینجا هم قاعدتا باید همینجور باشه

در کل باید صبر کرد دید پچ روز اول چقدر وضعیت نسخه گلد رو بهتر میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dark souls

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر