Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
فوتیج از روی وان X و SX ضبط شده بود به احتمال زیاد وضعیت کنسول های پایه اینجوری نباشه :D تازه رو وان X چند جا افت فریم داشت به هر حال این چیزی که نشون دادن رس کنسولای نسل هشتی رو میکشه نسل نه مثل هلو اجرا میشه
پ.ن : خودم احتمال میدم وضعیت بازی رو کنسولا پایه یـ چیزی مثل واچ داگ باشه ....
افت فریم هاش خیلی کوتاه و ریز بود ولی خب بود یه میدار.
اما باز هم smooth بود رو وان اکس و فکر میکنم رو کنسولای پایه هم همین طور باشه. گرچه قطعا رو پایه یه مقدار از افکت ها کمتر میشه ولی بازم نسبت به هم‌سبک ها و هم اسکیل های خودش فکر میکنم عملکردی بهتری ارائه بده.
کلا هم از ویچر شرایط لانچ بهتری خواهد داشت از نظر پولیش بودن.

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
ما که گفتیم بازی مال همین نسله و بد بدش رو کنسولای نسل 8 اوکی باشه اینی که دیدیم هم عالی بود فریمم بین 20تا30 دراپ داشت که کاملا قابل قبوله حق مارکتینگ مایکرو نبود فوتیج ps هم امشب نشون میدادن جای بعدا من که از پیش خریدم راضیم کاملا ارزشش داشت :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چقدر خووب بود :| چقدددر خوب بود!! عاقا این چه وعضشه؟؟ :| واقعا روی نسل حاظرم واقعا عالی بود بازی (هرچند وان ایکس هیولاییه برا خودش و روی 4 معمولی نمیشه همچین انتظاری داشت ولی در کل...)

واقعا بازی ثانیه به ثانیش معرکه به نظر میرسه... حیف سر GoTY و اینا یکم بفنا رفت اوضاع بازی وگرنه اینجور که این پیداست، رکورد ویچر 3 رو توی جوایز میتونه بشکونه...
حیف اون افت فریم ها خیلی حس خوبی نمیدادن... اونایی که مثل من نسل قدیم میخوان بازی کنن، بنظرم 1-2 ماهی باید صبر کنیم یکم پرفورمنسش اوکی شه..

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
کیفیت سریز اکس فوق العاده بود ولی روی وان اکس افت فریم زیادی داشت امیدوارم تا زمان رلیز بهتر بشه

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
واقعا عجیبه که چرا یه همچین نمایشی با این کیفیت مورد هجمه ( اونم از نوع شدیدا ناعادلانه ، Cyberpunk 2077 به قدری مظلومه که با بی عدالتی از سر ضعف شناختی برخی کاربران عزیز مورد خشم و غضب قرار میگیره و اصطلاحا گفته میشه دق دلی شون رو دارن رو این بازی و سازندگان خالی میکنن ) برخی از کاربران محترم سایت های گیمی ایرانی قرار گرفته شده ؟ و چرا این همه تنفر از یه همچین اثری باید وجود داشته باشه ؟ طرف اومده CDPR رو با راکستار و ناتی داگ کنار هم قرار داده و بعدش به نتایجی تخیلی رسیده ! این که ناتی داگ و راکستار چند نسله میسازن و نمی دونم سی دی پراجکت رد لقمه بزرگتر از دهان برداشته و وقتی اوج تمرکز بره رو طراحی اندام ، اثر پر میشه از بیلبورد مسخره تبلیغاتی و ... NPC افتضاح و رانندگی در حد GTA V نیست و آدم فکر میکنه داره رو هوا راه میره و تکسچر ها قدیمیه و گرافیک بازی پائینه و سازنده ها باید از خجالت آب بشن برن تو زمین و‌ خلاصه کلی گفت و گو ها و‌ صحبت های عجیب غریب که‌ همگی تهش به یه بن بست ختم شده (( CDPR رو بیخودی بزرگ کردین )) . بعد از خوندن این همه کامنت غیرحرفه ای و صرفا از روی مقایسه با آثاری مثل RDR2 و GTAV و Last 2 به اینجا رسیدم که اصلا چرا باید به همین جایی برسیم که همین جوری یهویی نظرات سطحی مون رو گسترش بدیم . اینکه از بازی خوششون نیومده یه طرف ، بدم میاد هی میان میگن باید ویچر 4 رو میساختن و اشتباه بوده ... یعنی تا این‌ حد خودشون رو تا سردمدار و رئیس کمپانی جا میزنن و‌ تعیین تکلیف میکنن !!! اصلا وضعیت قابل تحمل نیست و دوست ندارم اینطوری از این حرفا بشنوم . مسخره بازی هم حدی داره دیگه نباید جو‌گیر بشیم و تو این وضع قرنطینه سلامت درک و شعور و عقلمون رو با مطرح کردن همچین بحث هایی زیر سوال ببریم . واقعا روز به روز یه کاربرایی اضافه میشن و روز به روز آدم یه چیزایی میبینه که فاتحه بحث گیمینگ حرفه ای رو تو ایران میخونه .
عصبی شدم ناجور
به شوتینگ و موشن کپچرینگ هم رحم نکردن بعضی از آقایان محترم گرامی
حرکت لب با صدا هماهنگ نیست ؟ اِ ... اصلا این حرف یعنی چی ؟ ( بی فرهنگی محض و زیاده روی در این مورد داره موج میزنه و کاربران هم دارن بیش از پیش بر طبل نافهمیشون میکوبن . البته این اولین بار نیست که یه اثر بزرگ انقلابی توسط یه سری مکنده ی بی جنبه ، تخلیه ی هایپ و قربانی کج فهمی ها میشه )

حالا جدا از اینکه میان گیر میدن میگن چه نیازی هست که شخصی سازی انقلابی داشته باشه و این شعار سازنده به چه دردی میخوره وقتی بازی اول شخصه:| یعنی چه قد نفهمیده و‌ نسنجیده بازی رو از چرخ گوشت گندیده ی مغزشون رد کردن بدون اینکه یکمی اونو بِجَوَن و بدونن اصلا چیه . بدون تجربه ی اثر شما بیجا میکنی از روی صرف یه تریلر کل سیستم رانندگی رو زیر سوال میبری . بوی بد نظرات ناپختشون خفم کرده
بی خیال بابا
راستی گیم پلی رو دیدم خیلی ناراحت شدم . یه همچین عظمتی باید زیرنویس فارسی میداشت . واقعا گیمر ایرانی تا به کی ذلت و حقارت و بدبختی و خاک بر سری بکشه . حیف این نقش آفرینی به این گستردگی نباشه که از نعمت داشتن زیرنویس فارسی محروم بمونه . امان از ایران که آدم پشیمون میشه از تولدش در اینجا با این همه محدودیت تو پینگ و ... تا همین نبود زیرنویس فارسی . تا کی باید منتظر رسیدن یه روز خوب بدون وجود هیچگونه محدودیتی در هر زیرساخت و امکاناتی بود ؟!!! وقتی میبینی این‌ همه استعداد مطرح گیمینگ تو ایران خوابیده اون وقت از چین و هند و حتی افغانستان و همین دور و وریای خاورمیانه ای هم موندیم سردرد میگیره . بدشانسی چقدر تا چه حد باید قربانی کارای یه عده قرار گرفت ؟!!! بزرگترین گناهمون اینه بعد از رد کردن این حجم از مرز های فاجعه ، ایرانی هستیم و داریم اینجا فقط تلف میشیم

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
۱۰ دقیقه از گیم پلی بازی که بتازگی توسط CD Projekt منتشر شده .

کلا شاید من خیلی توقعم بعد بازی رد دد و لست از استدیوهای بزرگ مثل سی دی پراجکت بالا هست . این ویدیو که دیدم طراحی شهر از نظر هنری و جزییات خیلی خوبه ولی از نظر گرافیک و رنگ بندی ضعیف و در حد نام سی دی پراجکت نیست . طراحی اندام شخصیت ها و راه رفتنشون و چهره ها هم که در حد نام یک بازی بزرگ نیست . خلاصه با بازی ارتباط نگرفتم و انتظارم از استدیو بزرگ سی دی پراجکت خیلی بیشتره (حالا این وسط الان یک عده میان می گویند که نه تو نمی فهمی اصلا بازی های سی دی پراجکت گرافیکشون همین طوره و حتی ویچر هم همین طوری بوده و رسالت بازی ها این شرکت چیز دیگری هست و .... ولی باید قبول کرد که یک بازی وقتی ادعا داره جز بهترین ها هست باید در تمام ابعاد درجه یک باشه . همین لست 2 گاهی آنقدر طبیعی بود که من نمی تونستم تشخیص بدهم که فیلم یا گیم یا رد دد 2 یا هورایزن (شماره 2 نگم که خیلی خفنه ) و بازی های دیگر .)

یکی این بازی در حد نام شرکتش و نسل 9 نیست و یکی نمایش هیلو جدید که من فکر کردم نسل 7 دارم می بینم .

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
بازی از اون چیزی که باید باشه خیلی خلوت تره. کلاً Deus Ex: Mankind Divided بنظرم جزیاتش داخل ساختمون ها بیشتر بود.
ولی همه میدونیم چرا بازی تاخیر خورده یا چرا انقدر خلوت هست: ps4 + xbone
تو خود ویچر یه ماد Ultimate Graphics Options Mod میزنی از هر چی تریلر برا بازی دادن شهرا شلوغ تر میشه.
یعنی اینکه کم کاری نیست، ولی یچیزی بنام ps4 + xbone هست!

• Like
Reactions: IMANOKA

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
کلا شاید من خیلی توقعم بعد بازی رد دد و لست از استدیوهای بزرگ مثل سی دی پراجکت بالا هست . این ویدیو که دیدم طراحی شهر از نظر هنری و جزییات خیلی خوبه ولی از نظر گرافیک و رنگ بندی ضعیف و در حد نام سی دی پراجکت نیست . طراحی اندام شخصیت ها و راه رفتنشون و چهره ها هم که در حد نام یک بازی بزرگ نیست . خلاصه با بازی ارتباط نگرفتم و انتظارم از استدیو بزرگ سی دی پراجکت خیلی بیشتره (حالا این وسط الان یک عده میان می گویند که نه تو نمی فهمی اصلا بازی های سی دی پراجکت گرافیکشون همین طوره و حتی ویچر هم همین طوری بوده و رسالت بازی ها این شرکت چیز دیگری هست و .... ولی باید قبول کرد که یک بازی وقتی ادعا داره جز بهترین ها هست باید در تمام ابعاد درجه یک باشه . همین لست 2 گاهی آنقدر طبیعی بود که من نمی تونستم تشخیص بدهم که فیلم یا گیم یا رد دد 2 یا هورایزن (شماره 2 نگم که خیلی خفنه ) و بازی های دیگر .)

یکی این بازی در حد نام شرکتش و نسل 9 نیست و یکی نمایش هیلو جدید که من فکر کردم نسل 7 دارم می بینم .
تو بازی های نقش افرینی شاخه ای این شاخه ای بودن معمولا به گرافیک زیبا میچربه و اگه واقعا درست پیاده کرده باشنش میتونه خلا ابعاد مختلف رو نسبت به بازی های مدعی دیگه کم کنه.همین اسکاریم هم تو زمان خودش در مقایسه با بازی arkham city یا بازی های بزرگ دیگه تو همون سال گرافیکش فوق العاده نبود ولی یکی از بهترین های نسل ششمه.یا مثلا بازی outer worlds که یک سالی میشه اومده رنگ و لعابش شبیه بوردرلندز 3 بودش ولی از نظر گیم پلی به اون بازی نمیرسید پس چرا بازم نمرش و بازخوردش بالاتر بوده؟ چون کلی شاخه ی مختلف داره بازی و این به ارزش بازی اضافه کرده و خلا گیم پلی سطح پایین تر رو پر کرده.الان همین بازی هایی که نام بردین اگر به دو شاخه حتی مرحله هاشون منتهی میشد ایا گرافیکشون انقد که الان هست میشدن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر