Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
فن بازی هم حدی داره همین شما اگه بازی دیگه ای بود قشنگ پیراهن عثمان کرده بودی از توییت های گوناگون و ترول های مختلف خیلی واضح بود مدل سازی ها و تکسچرها مخصوصا البته خود CDPR یکجورایی گفته بود اون نمایش های قبلی رو ابر کامپیوتر اجرا شده !
صحیح صحیح شما فقط یـ کاری کن یـ تصویر برا من بیار که نسبت به پارسال گرافیک بازی داون گرید شده باشه در همین حین جزئیات و کیفیت تکسچر از نمای پشت جانی سیلور هند رو هم بشمار :

https___cdn-l-cyberpunk.cdprojektred.com_wallpapers_1080p_The_man_with_the_silver_hand-en.jpg

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
صحیح صحیح شما فقط یـ کاری کن یـ تصویر برا من بیار که نسبت به پارسال گرافیک بازی داون گرید شده باشه در همین حین جزئیات و کیفیت تکسچر از نمای پشت جانی سیلور هند رو هم بشمار :

View attachment 114992
ببین احمد جون میدونم فن این بازی هستی خیلی شدید ولی خواهشا مثل همیشه منطقی باش باور کن تعصب رو هیچ چیز خوب نیست، اقا من شنیدم ممکنه اصلا مولتی برای بازی ساخته نشه

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
من که به cpr ایمان کامل دارم و مطمنم چیزی که بعنوان بازی سایبرپانک 2077 تحویلمون میدن تجربه ناب از لذت های که تو یه گیم یافت میشه رو خواهد شد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
ببین احمد جون میدونم فن این بازی هستی خیلی شدید ولی خواهشا مثل همیشه منطقی باش باور کن تعصب رو هیچ چیز خوب نیست، اقا من شنیدم ممکنه اصلا مولتی برای بازی ساخته نشه
به خدا تعصبی در کار نیست گفتم یـ تصویر مقایسه ای بیارید که گرافیک بازی داون گرید شده اصلا بعید میدونم این کسایی که دارن میگن داون گرید شده تک تک سکانس های دموی گیم پلی پارسال رو یادشون باشه خواهشا برید یـ دور قشنگ با کیفیت 4K اون دمو رو ببینید بعد بیاید بگید بازی تو فلان جا نسبت به پارسال داون گرید شده من خودم به هیچ وجه از نمایش بازی خودشم نیومد چرا ؟ چون انتظار یـ گیم پلی بدونه کات خوردن و توضیحات دولوپر رو داشتم ولی در عین ناباوری همش یـ مشت صحنه تیکه تیکه بود که اصلا و ابدا نسبت به نمایش پارسال تاثیر گذار نبود برام ولی خوب الان قشنگ دارید گیر الکی میدید در مورد گرافیک خودم قبلا گفتم گرافیک بازی امکان داره رو کنسولا داون گرید بشه هزار بارم گفتم ولی الان این نمایش به هیچ وجه داون گرید نشده بود بازم میگم دوستان برن یـ بار دیگه دموی پارسال رو ببین بعد بیان صحنه به صحنه توضیح بدن بازی تو فلان جا داون گرید شده ....

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
میگم کسی نمیخواد به این اشاره کنه که صدا گذار شخصیت مرد بازی عوض شده ؟؟؟ یادمه قبل گفته بودن هنوزم همون شخص صدا گذارش هست ولی الان انگار عوضش کردن !!!! شخصیت مونث رو هم چند وقت پیش تایید کردن که عوض نشده امیدوارم بهش دست نزده باشن فقط اونو !!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
میگم کسی نمیخواد به این اشاره کنه که صدا گذار شخصیت مرد بازی عوض شده ؟؟؟ یادمه قبل گفته بودن هنوزم همون شخص صدا گذارش هست ولی الان انگار عوضش کردن !!!! شخصیت مونث رو هم چند وقت پیش تایید کردن که عوض نشده امیدوارم بهش دست نزده باشن فقط اونو !!!
تاریخ انتشار کی هست به تقویم ما؟ خدا کنه لست تا یکی دو ماه قبل و بعدش نیاد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
تاریخ انتشار کی هست به تقویم ما؟ خدا کنه لست تا یکی دو ماه قبل و بعدش نیاد
28 فروردین سال دیگه دعا کن فقط تاخیر نخوره :D
=================================
برا نتیجه گیری زوده ولی بعید بدونم CDPR به چیزی که گفته عمل کنه صد در صد بازی رو سانسور میکنن :

xzzkc0z50nj31.jpg

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
28 فروردین سال دیگه دعا کن فقط تاخیر نخوره :D
=================================
برا نتیجه گیری زوده ولی بعید بدونم CDPR به چیزی که گفته عمل کنه صد در صد بازی رو سانسور میکنن :

View attachment 114994
صد در صد سانسور میکنه، کاش نوامبر 2020 همراه کنسول‌های نسل بعد میومد دانگرید هم نمیشد یا اگرم میشد فقط برای این نسل میشد

• Like
Reactions: SHAYAN1999

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بنظرم اون گروهی از گیمرها که اولویت اولشون گرافیکه باید انتظاراتشون رو پایین بیارن. شخصا برام گرافیک فنی بعد از گیم پلی و داستان و اتمسفر و موسیقی و immersion و گرافیک هنری قرار میگیره و به هیچ وجه اولویت اولم نیست و من از بازی لذتی رو که باید ببرم میبرم ولی اگر جزو کسانی هستیند ( مثل 99 درصد گیمرهای وطنی) که همیشه چشمتون دنبال گرافیکه بنظرم ناامید میشید چون بازی از نظر گرافیک شبیه اون چیزی که پارسال نشون دادن بنظر نمیرسه. ممکن هم هست CDPR برای کنترل انتظارات عمدا در این دمو گرافیک رو کم کرده باشه تا در دموهای نزدیک به انتشار گرافیک رو بهتر نشون بده تا گرافیک بهتر بنظر بیاد و برسه به سطح دموی پارسال.
خلاصه تصمیم با خودتونه من که حالشو میبرم چون با وجود اینکه ادیت دمو خیلی بد و مزخرف بود و حرف زدن طرف هم رو اعصاب بود و مشکلاتی هم که قبلا نگرانش بودم ( اتمسفر و موسیقی ) با این دمو هم رفع نشد ولی عوضش بازی بشدت عمیق بنظر میرسه چه در گیم پلی و چه در داستان و چه در انتخاب ها یعنی دقیقا چیزی که من از یه RPG تریپل A میخوام.
گان پلی بنظرم خوب بود(نمیدونم به کجاش ایراد میگیرن). مینی گیم هک کردن خوب بود. رانندگی رو ندیدیم و همین علامت سوال اینکه ایا میتونن درستش کنن رو باقی میذاره. کاراکتر های داستانی و فکشن ها به اندازه کافی زیاد هستن که به داستان عمق کافی رو بدن. نت واچها هم علاوه بر گنگ ها به تنوع بازی کمک میکنه. ایتمها خوب و متنوع به نظر میرسن. خالی بودن شهر یه مقدار تو ذوق میزنه. ایده ال من از لحاظ تراکم یه چیزی شبیه اساسینز سیندیکیته ( اندرریت شده ترین بازی سری اساسینز) و امیدوارم بتونن بهش برسن. وسعت شهر هم با توجه به توضیحاتی که میداد که بخاطر مشکلاتی بحران مالی این قسمت شهر ساختمون ها نیمه کاره ساخته شدن خوب بنظر میرسه چون میتونید در حدود 3:37 ساختمونی رو در فاصله نسبتا دور ببینید که نیمه کاره هست و این یعنی تا اون فاصله داخل قسمت پسیفیکا قرار داره که خب فقط یکی از قسمتهای شهره.

این فعلا برداشت من از دوبار دیدن دمو که یکبارش استریم بود. باید چند بار دیگه هم ببینم تا نکات بعدی یادم بیاد.

خالی بودن که دلیلش پیداست به خاطر ستینگ اون قسمت شهر بود که خوب خودت اشاره کردی وگرنه از نظر جمعیت تو اون قسمت کلیسا کلی آدم جمع شده بوده ! در مورد مثال ایده آل ـت هم نیمدونم یادت هست یا نه ACU عملا NPC تو یـ متریت موقع گشت و گذار Pop-up که بدجور تو ذوق میزد به خاطر همینم بود که یوبی هیچ وقت رو نیورد به این روش تو نسخه ی های بعدی (صرفا جهت یاد آوری میگم) به هر حال باید دید CDPR میتونی از عهده رندر کردنه اون همه NPC بر بیاد ؟

واکنش های منفی صرفا به گرافیک نیست. بیشتر به خوده نمایش بازی هست که شدیدا به نظرم تحت تاثیر dying light 2 قرار گرفته. از لحاظ عمق نقش افرینی چه فرقی میشه بین این نمایش و داینگ لایت هفته پیش پیدا کرد؟
هرچی که اینجا بود، اونجا هم بود و برعکس (البته به صورت کلی) و خب وقتی اول یک بازی لوگوی CDRP میاد با پیش زمینه ویچر 3 و اول یک بازی دیگه لوگوی تچ لند انتظارات فرق میکنه ولی چیزی که دیدیم صرفا در یک سطح بودند.

به نظرم تا الان باتوجه به نمایش ها ستینگ جذاب سایبرپانک نسبت به dying light 2 برتری داره وگرنه نمایش های کیفی هردو بازی از یک سطح تقریبا برابر برخوردار بودند که باعث میشه طرفدارهای CDRP تو ذوق شون بخوره!

اینم اضافه کنم dying light 2 روی کنسول های میان نسلی (X1X قطعی) شصت فریم اجرا میشه ولی سایبرپانک با این وضع سی فریم قفل باشه باید خدا رو شکر کنیم!
متوجه منظورت نمیشم ! الان خوب مشکلش چیه ؟ دوتا بازی با کانسپت خفن هر دو در اجرا میخوان بهترین ورژن موجود رو نشون بدن !! دیگه اینی که تکلند خیز بلند برداشته واسه گرفتن هم وطنش تقصیر CDPR هستش ؟ الان دقیقا باید چیکار کنه وقتی داره کار خودش رو (حداقل توی ظاهری که میبینیم) به نحو احسن انجام میده ؟ چرا دقیقا باید طرفدار های CDPR بخوره تو ذوقشون ؟ چیزی که هست CDPR داره نون عنوان قبلیش رو میخوره و اینقدر هایپ دور و برش هست ولی تکلند همچین چیزی دور و برش نیست اسم روش ـه ساخت کریر مثبت CDPR قبلا ساختتش تکلند میخواد تازه بسازتش ....

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
به خدا تعصبی در کار نیست گفتم یـ تصویر مقایسه ای بیارید که گرافیک بازی داون گرید شده اصلا بعید میدونم این کسایی که دارن میگن داون گرید شده تک تک سکانس های دموی گیم پلی پارسال رو یادشون باشه خواهشا برید یـ دور قشنگ با کیفیت 4K اون دمو رو ببینید بعد بیاید بگید بازی تو فلان جا نسبت به پارسال داون گرید شده من خودم به هیچ وجه از نمایش بازی خودشم نیومد چرا ؟ چون انتظار یـ گیم پلی بدونه کات خوردن و توضیحات دولوپر رو داشتم ولی در عین ناباوری همش یـ مشت صحنه تیکه تیکه بود که اصلا و ابدا نسبت به نمایش پارسال تاثیر گذار نبود برام ولی خوب الان قشنگ دارید گیر الکی میدید در مورد گرافیک خودم قبلا گفتم گرافیک بازی امکان داره رو کنسولا داون گرید بشه هزار بارم گفتم ولی الان این نمایش به هیچ وجه داون گرید نشده بود بازم میگم دوستان برن یـ بار دیگه دموی پارسال رو ببین بعد بیان صحنه به صحنه توضیح بدن بازی تو فلان جا داون گرید شده ....
ماهیت بازی که خیلی خیلی عالیه
من همیشه به شخصه از دولوپرهایی که به داستان اهمیت میدن احترام خاصی میذارم
که دیگه وقتی CDPR پشتشه جای نگرانی نداره
و اتفاقا اول شخص بودن بازیو هم به فال نیک میگیرم
احساس میکنم تو حالت اول شخص بهتر میتونم با npc ها ارتباط برقرار کنم تا حالت سوم شخص..
ولی اگه میخوای با خود کرکتر قابل بازی ارتباط بیشتر باشه حالت سوم شخص بهتره مثل تلو و رددد..

الان در مورد گرافیک بازی دوتا بحث هست
از نظر من گرافیک عالیه منتها شاید یه کم مدلینگ npc ها واسه من یکجوریه بخصوص راه رفتنشون..
الان اختلافی که بین علما هست اینه که این گیم پلی با 2080ti و در حالت RTX ON کپچر شده
اون قسمت نبرد با اون باس فایت هم دقت کنید رفلکشن ری تریسنگ عظمایی میکرد الان با این وضع واسه کنسولها قراره چجوری باشه آیا راضی کننده خواهد بود؟
عمده ایراد من به شخصه مدل کرکتر جانی بود حالا میگی هولوگرام بوده شاید درست میگی ولی من در جریان نیستم جانی همیشه بصورت هولوگرام جلوی ما میاد؟
از گیم پلیش که ایراد نمیشه بگیری
انمیشن به دست گرفتن اسلحه ها و... واسه سبک اول شخص عالیه
در کل به غیر از بحث مدل کرکتر NPC ها ایرادی ندیدم
تنها نگرانی و مهم ترین نگرانی من فقط درایوینگ بازیه که ناخودآگاه تو ذهنم با GTA مقایسه ش میکنم و توقعم هم بالاست که البته چیزی هم نشون ندادن که بفهمیم چطوریه دقیقا
اون گیم پلی اول که درایوینگ چنگی به دل نمیزد

آخرین ویرایش:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
به نظرم همه نا راحتی ها به خاطر اینه که بازی با کیفیت و گرافیک جهان بازی های راک استار مقایسه میشه.اقا هر وقت جزئیاتی مثل اسب سواری ویچر رو با رددد ۲ مقایسه کردین رانندگی سایبرپانکم با جی تی ای مقایسه کنید.من حاظرم اسبم تو ویچر جاییش تو گرما و سرما اویزون و سفت نشه ولی کوئستاش چارتا انتخاب سخت داشته باشه یا با چند روش بشه انجامشون داد.گیم پلی بازی سایبرپانک به نظر کامل شاخه ای میاد دیگه بخواد پرفکت باشه جزئیات و گرافیکش و در حد راکستار باشه یخورده انتظار بیش از حده.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
در مورد مثال ایده آل ـت هم نیمدونم یادت هست یا نه ACU عملا NPC تو یـ متریت موقع گشت و گذار Pop-up که بدجور تو ذوق میزد به خاطر همینم بود که یوبی هیچ وقت رو نیورد به این روش تو نسخه ی های بعدی (صرفا جهت یاد آوری میگم) به هر حال باید دید CDPR میتونی از عهده رندر کردنه اون همه NPC بر بیاد ؟
پاپ اپ چه ربطی به پراکندگی و تراکم داره؟ یعنی مثلا من وقتی میگم دوست دارم پراکندگی مثل سیندیکیت باشه منظورم اینه NPC یهو جلوم ظاهر بشه و دوست دارم باگهای از سیندیکیت به سایبرپانک منتقل بشه ؟ ضمنا یونیتی فقط اولش رو بازی کردم و خوشم نیومد و ولش کردم. سیندیکیت هم هرقدر هم هیت زیادی از ملت بگیره من معتقدم تو زمان خودش شاهکار بود. اون پراکندگی جمعیت واقعا حس راه رفتن تو یه لندن ویکتوریایی واقعی رو به من میداد.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
وقتی از رو یـ تصویر فوق کمپرس شده اونم از رو هلوگرام شدت گرافیک یـ مدل رو میسنیجی !! بعد تو ذهنت یـ چیزی در حد تریلر CGI تصور میکنی و میخوای که تو ذوقت هم نخوره !!!

پ.ن : خیلیا کیا هستن ؟

The_man_with_the_silver_hand-en.jpg

=============================

یعنی باورم نمیشه این همه هیتی که یهویی نسبت به بازی شکل گرفته جدا درک نمیکنم کجای گرافیک بازی داونگرید اساسی شده که همه دارید میتوپید به بازی تا حد F4 یکی گرافیک بازی رو پایین اورده یـ نفر یـ مثال مقایسه ای نسبت به نمایش پارسال بیاره که بازی توی اون موارد داون گرید شده طبق معمول یـ سری تو چند دقیقه گیم پلی از رو چند تا اسکرین شات فوق کمپرس شده به این نتیجه رسیدن که گرافیک داون گرید شده !!!

جون من یکی زوم صد درصد کنه رو این تصویر 4K جانی بگه جزئیات صورت و لباسش کمه تصویر مات شده و کمپرس شده اونم از مدل هلوگرامی که خودش به خودی ـه خود مات ـه (به خاطر ماهیت هلوگرامی) و کیفیت جزئیات مدلش رو تو خود بازی هم نمیشه کامل تشخیص داد کمه

View attachment 114974

یکی به من بگه این NPC رندم توی این تصویر جزئیاتش نسبت به NPC های پارسال کم شده !!! یـ تصویر واسه مقایسه بیاره

View attachment 114975

این تصویر پایین کمپرس شدست ولی قشنگ میشه تعداد جزئیاتی که تو باس بازی به کار برده شده رو تشخیص داد

View attachment 114979

یکی تصویر جزئیات این تورت رو ببینه بعد بگه بازی داون گرید شده :

View attachment 114982

زوم صدردصد کنید جزئیات پشت باس بازی رو بشمارید :

View attachment 114983

داون گرید نسبت به پارسال :

View attachment 114984

بازی داون گرید شده بله اون لوله های شیری که تو تصویر میبیند ببیند چقدر بی کیفیت طراحی شده یا کیسه ها گوشت و جزئیات خود گوشت های داخلش رو مشاهد کنید سطح شیدر پلاسیتک رو ببینید نسبت به پارسال داون گرید شده :

View attachment 114986

یـ نمونه دیگه داون گرید جزئیات NPC ای CDPR شیطون :

View attachment 114987

جزئیات اول نسل هشتی :

View attachment 114989
همین تصویرهایی که گذاشتی رو اگه Bioware واسه بازیش منتشر میکرد، الان ملت داشتن با ترول خودشونو خفه میکردن که My face is tired و غیره :D
جدا معمولیه همه چی! شاید تو چیزی میبینی که من نمی‌بینم...
همون تصویر از جانی رو ببینی، جدای از کیفیت بصری و جزئیات مدل، لباسشم رفته تو گردنش :D
همه بازیهای RPG و جهان‌باز از نظر بصری با ویچر 3 مقایسه می‌شدن...الان اگه رد دد 2 که سطحش فضایی هستش رو فاکتور بگیریم، بازم سایبرپانک با ویچر 3 مقایسه میشه و با توجه به تریلر دیشب بنظرم کم میاره در مقابلش.
اون خیلیا هم توی همین تاپیک حضور دارن و نظرشونو گفتن. تعداد خیلی بیشتری هم توی توییر و فروم‌های دیگه میشه پیدا کرد.
ولی جدی با توجیه کردن خودتو خسته نکن...همون بالای تصویر نوشته که هنوز بازی در حال توسعه‌است و این کیفیت بصری نهایی بازی نیست و میتونه خیلی پیشرفت کنه. میدونی که من خودم گرافیک آخرین اولویتمه واسه بازی‌های این سبک ولی به هر حال از موردانتظارترین بازی، اونم از طرف استدیویی که توی این زمینه با ویچر 3 پیشرو بوده، انتظار بیشتری میره و انتقادها هم منطقیه.
دلیل نور پردازی که میگی که خوب به شخصه ندیدم تا حالا هیشکی باهاش مشکلی داشته باشه ری تریسینگه ! ری تریسینگ باعث میشه نقاط تاریک و کم نور به صورت واقعی سایه زنی بشن واسه همین زیادی تاریک به نظر میرسن :

View attachment 114991

مه آلود توی روز هم به خاطر استفاده شدید بازی از افکت Film Grin و Blur هستش
RTX Off بهتره :D
واسه من که میخوام روی کنسول بازی کنم فایده‌ای نداره...تصویر شفاف هم نباشه، حداقل یه جوری باشه که بشه محیط رو دید...

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
وقتی از رو یـ تصویر فوق کمپرس شده اونم از رو هلوگرام شدت گرافیک یـ مدل رو میسنیجی !! بعد تو ذهنت یـ چیزی در حد تریلر CGI تصور میکنی و میخوای که تو ذوقت هم نخوره !!!

پ.ن : خیلیا کیا هستن ؟

The_man_with_the_silver_hand-en.jpg

=============================

یعنی باورم نمیشه این همه هیتی که یهویی نسبت به بازی شکل گرفته جدا درک نمیکنم کجای گرافیک بازی داونگرید اساسی شده که همه دارید میتوپید به بازی تا حد F4 یکی گرافیک بازی رو پایین اورده یـ نفر یـ مثال مقایسه ای نسبت به نمایش پارسال بیاره که بازی توی اون موارد داون گرید شده طبق معمول یـ سری تو چند دقیقه گیم پلی از رو چند تا اسکرین شات فوق کمپرس شده به این نتیجه رسیدن که گرافیک داون گرید شده !!!

جون من یکی زوم صد درصد کنه رو این تصویر 4K جانی بگه جزئیات صورت و لباسش کمه تصویر مات شده و کمپرس شده اونم از مدل هلوگرامی که خودش به خودی ـه خود مات ـه (به خاطر ماهیت هلوگرامی) و کیفیت جزئیات مدلش رو تو خود بازی هم نمیشه کامل تشخیص داد کمه

View attachment 114974

یکی به من بگه این NPC رندم توی این تصویر جزئیاتش نسبت به NPC های پارسال کم شده !!! یـ تصویر واسه مقایسه بیاره

View attachment 114975

این تصویر پایین کمپرس شدست ولی قشنگ میشه تعداد جزئیاتی که تو باس بازی به کار برده شده رو تشخیص داد

View attachment 114979

یکی تصویر جزئیات این تورت رو ببینه بعد بگه بازی داون گرید شده :

View attachment 114982

زوم صدردصد کنید جزئیات پشت باس بازی رو بشمارید :

View attachment 114983

داون گرید نسبت به پارسال :

View attachment 114984

بازی داون گرید شده بله اون لوله های شیری که تو تصویر میبیند ببیند چقدر بی کیفیت طراحی شده یا کیسه ها گوشت و جزئیات خود گوشت های داخلش رو مشاهد کنید سطح شیدر پلاسیتک رو ببینید نسبت به پارسال داون گرید شده :

View attachment 114986

یـ نمونه دیگه داون گرید جزئیات NPC ای CDPR شیطون :

View attachment 114987

جزئیات اول نسل هشتی :

View attachment 114989

تاپیک های دیگه ای بودن که صاحب تاپیک فکر میکرد هیچکس حق اعتراض به بازی نداره شما لطفا دیگه وارد این مسیر نشو چون با توجه به شناختی که از یوزرت دارم منطقی تر از این حرفایی.

لپ کلام مسئله اینه کرکتر جانی سیلورهند طراحیش به شدت داغون و در حد نسل هفت هست!! حالا امیدوارم این مسئله رو تا روز انتشار درست کنن وگرنه توی ذوق میزنه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر