Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه چندتا اسکرین شات میزارم از بازی، البته نسخه ی پی سی با تنظیمات ماکزیمم :D واقعا گرافیکش خوبه ولی خب من شخصا دارم به باگهای اذیت کننده ای میخورم حتی تو پی سی
چقدر ری تریسینگ خوبههههههه
قشنگ اون عکس که تو بارونه در اندازه یه نسل از بقیه عکسا بهتره

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
درسته که میگن فیزیک ماشین ها مثل Gta if هست؟ حس اونو رو هم بده خیلی خوبه اون هندلینگ سنگین ..
ماشین ها دقیقا سنگینه طراحی ماشینها خیلی خوبه مخصوصا یه سریش که بیابونیه مثل مدمکس ، تقریبا شبیه به iv . نکته ای که هست از نمای اول شخص توی ماشین ها خیلی خوب کار شده برعکس v که همهداشبورد ماشین ها زیاد چنگی به دل نمیزد اینجا داشبورد ها خیلی خوب درست شده

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
منم بازی و تا 70 درصد رسوندم همه چی خوبه فقط باید حتما رو هارد بازی کنی تا بهت حال بده و قشنگ rpg بودنش و حس کنی . باگ اعصاب خورد کنی ندیدم فقط باگایی دیدم که اوایل تو ویچر هم بود. یه چیزی تو ذوقم زد که کاش داستانش بلند تر بود اگه داستانش بلند تر میبود خیلی خوب میشد.
قبل از رلیز گزارش دادن که طبق آمارشون درصد قابل توجهی از بازیکن‌ها خط داستانی اصلی ویچر ۳ رو تموم نکردن و شکایت اصلیشون از طولانی بودنش بوده.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان کلا یک پیشنهاد بدم راجب بازیهای خیلی خوبی که مشکل اصلیشون مشکلات فنی هست نه پایه ای. مشکلات فنی همیشه قابل حل شدنه . با اپدیت ها منظم بالاخره مشکلات فنی بازی بر طرف میشه لا اقل خیلی کم میشه و معقول. ارکان خود این بازی (سایبرپانک) چه گیم پلی چه داستان چه محیط بازی چه صداگذاری و موزیک و..... با توجه به نظراتی که راجب بازی تو نت توسط منتقدین و گیمرا تو این چندوقت میخوندم در بالاترین سطح ممکنه قرار داره و حیفه که دوستان درگیر حواشی پیش اومده برای بازی بشن. و تجربه نکنن اصلا. مثل بازی لست دو که چند روز مونده بود به ریلیز بازی و روزها بعد ریلیز درگیر حواشی شده بود ولی دیدیدم با کمال شایستگی و لیاقت به موفقیت رسید و چندروز پیش هم با اوج برازندگی بهترین بازی سال شد. کلا حواشی همیشه دور و بر بازیهای معروف و استدیوهای موفق زیاده ولی این خود گیمر هست که خودش رو باید درگیر حاشیه ها نکنه و بازی رو تجربه کنه. مشکلات فنی همیشه قابل حل شدنه. سایبرپانک هم تنها مشکلش به نظر من همون مساعل فنی هست اونم بیشتر رو کنسول های پایه. انقدر گیم پلی و داستانش جالب به نظر میرسه طی ویدیوهای زیادی که من دیدم که خودم با اینکه اصلا طرفدار بازی های rpg نیستم و به ندرت بازی میکنم ( تو این 26 27 سالی که بازی میکنم کلا 8 تا بازی اکشن rpg هم فکر نکنم بازی کرده باشم) انقدر وسوسه شدم که حتما این بازی رو بازی کنم (البته خدا رو شکر:D بازی rpg خالص نیست ). کلا استدیو cd projekt red استدیویی کاربلدی هست از همون ویچر یک که 2007 اومده بود میشد فهمید اینده خیلی روشنی دارن. فقط ای کاش با مشتریانشون شفاف بودن و مشکلات بازی مخصوصا نسخه کنسول های پایه رو از اول میگفتن تا هر کسی دوست داشت موقع لانچ میخرید یا صبر میکرد تا چندماه بعدش بعد اینکه مشکلات فنی با اپدیت ها از بین میرفت یا لااقل به کمترین حد میرسید بازی رو انجام بدن. این کارشون اصلا جای دفاعی نداره. الان هم میتونن با سریع تر رفع کردن مشکلات فنی بازی با اپدیت های مختلف به نوعی اظهار پشیمانی کرده باشن و کاربرا رو راضی کنن. ولی خود بازی یک عنوان درجه یک هست و حتما به دوستان پیشنهاد میکنم بازی رو به وقتش انجام بدن ( خودم که بعد آپدیت مخصوص نسل بعدی رو کنسول های نسل بعد بازی میکنم). در کل دوستان بازی هایی مثل ویچر _لست دو_ سایبرپانک_رد دد و.... بازیهایی هستن هر چندسال یا تو هر نسل تک و توک ممکنه نصیبمون بشه و بهتره مشکلاتی که با اپدیت ها قابل حل شدن هست یا الکی حواشی براشون ایجاد کردن رو سخت نگیریم و به تجربشون بپردازیم( در حال نوشتن این متن همش به معرفی پارت سوم last of us فکر میکنم که زودتر معرفی بشه:D ای خدا)

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
قبل از رلیز گزارش دادن که طبق آمارشون درصد قابل توجهی از بازیکن‌ها خط داستانی اصلی ویچر ۳ رو تموم نکردن و شکایت اصلیشون از طولانی بودنش بوده.

کسی که نتونسته یا به خصوص نخواسته ویچر رو تموم کنه با اون داستان درگیر کننده و فوق فوق العاده ، بازی اشتباهی رو برای بازی کردن انتخاب کرده

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
من 10 بار یا بیشتر ویچر 3 رو تموم کردم واقعا حیف . طرفدارا رو نمیشه رو حرفاشون زیاد حساب کرد. خیلی هام دارک سولزو میگن سخته واسه همین بازی نمیکن و مینالن. همین ملت مجبور کردن زود بازی و بدن بیرون الان شاکین

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
کسی که نتونسته یا به خصوص نخواسته ویچر رو تموم کنه با اون داستان درگیر کننده و فوق فوق العاده ، بازی اشتباهی رو برای بازی کردن انتخاب کرده
درست هم میگن الان دیگه مثل قدیم ملت حوصله ندارن خط داستان های طولانی یادمه قبلا یک اماری بود برای Red dead 2 که گفته بودن بالای ۴۰ درصد اصلا بازی تموم نکردن ... همین سازنده بازی اسمش یادم رفته تو مراسم گیم اوارد جمله f.. oscar گفت اونم انتقاد کرده بود به راکستار
بازی خط داستانیش خیلی هم کوتاه نیست برای رسیدن به باس اصلیش زمان بیشتری میبره از اون ۱۱ ساعت ولی عوضش فعالیت های جانبی و ماموریت های فرعی نزدیک ۷۰-۸۰ ساعت میشه بازی تجربه کرد که تنوع بالایی هم دارند

• Like
Reactions: ArMaN458 and vaan 2

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
یک ماشینه به اسم Caliburn یه سوپر اسپورت تو تیپ بوگاتیه خیلی خفنه و سریعترین ماشین بازیه هم هست. لوکیشنش رو سرچ کنید تو گوگل برید پیداش کنید تو یه غاره وسط بیابون. اولین بار که سوارش بشید اضافه میشه به لیست ماشینهایی که دارید و صاحبش میشید. مفته نیازی به پرداخت پول و خریدش ندارید.
Cyberpunk 2077 Guide: Where to find the Rayfield Caliburn hypercar

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
NPC هاش افتضاحه. هیچ واکنشی نسبت به رفتار ما نشون نمیدن. :-??

نهایت کاری که میکنن اینه که وقتی تیراندازی میکنیم یا به یکی مشت می زنیم، جیغ و هوار میکشن و در میرن...:-s

باهاشون حرف هم میزنی خیلی بی روح یه دیالوگ تکراری رو میگن.

شرت و شلوارو کندم رفتم بین ملت، هیچ واکنشی نشون ندادن(در این حد!!!) :>:|:o مجدد همون دیالوگ های تکراری...

باگ و گلیچ خیلی زیاد داره، بعضا تو عملکرد بازی مشکل به وجود میاره، به خصوص وقتی که میخوام به صورت مخفی کاری بازی کنم.

از نظر بصری واقعا قشنگه، من قید 60 فریم رو زدم، ترجیح دادم تنظیمات رو بزارم روی Ultra، نیمی از جذابیت بازی به خاطر گرافیک خوبش هست، به ویژه Ray Tracing که مثلش رو تو هیچ بازی ندیدم...

در کل به نظر بازی خوبی میاد، فقط همون شهر بی روحش و NPC های خنگ، بزرگ ترین مشکلش هست که حتی در مقایسه با GTA V هم کم میاره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر