Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بی هدفی در جای جای تریلر حس میشد.
متاسفم..
اتفاقا تریلر خیلی هم هدفمند بود بیشتر میخواست سمت دارک دنیای بازی رو نشون بده موسیقیش هم واقعا عالی بود Never Fae Away خودش یـ داستان به شدت غمنگیز که توسط جانی سیلور هند نوشته شده بی دلیل چنین آهنگی واسه لانچ تریلر بازی انتخاب نشده . صد درصد کانتکس داستانی که پشتش بیاد لذت تریلر رو دو چندان میکنه
سرکزم بود به نقد منتقد محترم GS :D
بله. بی نظیر بود تریلر.
دهنت سرویس =))

آخرین ویرایش:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
اتفاقا تریلر خیلی هم هدفمند بود بیشتر میخواست سمت دارک دنیای بازی رو نشون بده موسیقیش هم واقعا عالی بود Never Fae Away خودش یـ داستان به شدت غمنگیز که توسط جانی سیلور هند نوشته شده بی دلیل چنین آهنگی واسه لانچ تریلر بازی انتخاب نشده . صد درصد کانتکس داستانی که پشتش بیاد لذت تریلر رو دو چندان میکنه

سرکزم بود به نقد منتقد محترم GS :D
بله. بی نظیر بود تریلر.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان یکی راجب این 3 انتخاب کلاس داستانی توضیح میده چجوریه(. Corpo Lifepath_ Nomad Lifepath _Street Kid Lifepath ) یعنی هر کدومش داستان خودش رو داره و به بقیه ربطی نداره؟ یعنی با شخصیتا و محیطای جداگونه و اندینگ جداگونه هست. یا نه کلا هر 3 تا داستان به هم مربوطن. یا مثلا کلاس بازی هر کدوم فرق میکنه . من که مثلا بخش شوتر رو بیشتر ترجیح میدم کدوم خط داستانی برای امثال من بهتره؟ یا نه کلا ربطی به این چیزا نداره . کلا یک نفر قشنگ راجبش توضیح بده ممنون میشم

• Like
Reactions: ps3_360_wii

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان یکی راجب این 3 انتخاب کلاس داستانی توضیح میده چجوریه(. Corpo Lifepath_ Nomad Lifepath _Street Kid Lifepath ) یعنی هر کدومش داستان خودش رو داره و به بقیه ربطی نداره؟ یعنی با شخصیتا و محیطای جداگونه و اندینگ جداگونه هست. یا نه کلا هر 3 تا داستان به هم مربوطن. یا مثلا کلاس بازی هر کدوم فرق میکنه . من که مثلا بخش شوتر رو بیشتر ترجیح میدم کدوم خط داستانی برای امثال من بهتره؟ یا نه کلا ربطی به این چیزا نداره . کلا یک نفر قشنگ راجبش توضیح بده ممنون میشم
هر کدوم از Lifepath ها شروع مخصوص به خودشون رو دارن بسته به نوع Lifepath بین 30 دقیقه تا 2 ساعت هرکدومشون ممکنه طول بکشه بعد اون تجربه بازی تو 90 درصد مواقع یکی میشه الا یک سری شرایط خاص که میتونی با استفاده از Lifepath ـت رو داستان بازی اثر بزاری مثلا اگه Corpo باشی میتونی مچ اشخاص Corpo رو راحت بگیری در مورد بقیه Lifepath هم به همین شکل . این قضیه ممکنه یـ مسیر جداگونه تو یک سری از مرحله ها ایجاد کنه در کنارش بعضی از ساید کوئست ها اختصاصی مختص Lifepath ها هستن و واسه تجربشون باید حتما بازی رو با یک Lifepath مشخص شروع کنی.

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
آخر لانچ تریلر چند تا پارازیت هست که اگر دقت کنید توش یه متن (مثل همیشه با بک گراند زرد رنگ:D) از طرف cdpr نوشته شده که اطلاعاتی هم در مورد dlc های پولی و free dlc ها(مثل ویچر ۳) میده:
wFPcwbx_d.jpg
The wait for Cyberpunk 2077 is almost over. It's been quite the journey, and first of all we want to thank all of you for being with us along the way. We know there's a fair amount of anticipation for the game, and very soon you will all be able to decide whether or not we lived up to the hype.

Launch day is always a mix of excitement and constant nerve-wracking, and with this being the first game we've developed that isn't titled 'The Witcher', we'd be lying if we said we weren't anxious to see what you think once you've sunk your teeth into it. With this launch trailer, we're just about ready to flick the switch and see Cyberpunk 2077 go from ours to become yours. We set out to create our most immersive world yet, and we believe that the stories waiting for you to uncover, and the relationships you'll forge during your time in Night City, will stick with you for quite some time.

We've mentioned before that expansions will be coming, and while we're not ready to talk specifics just yet, we will say that we've learned a lot from our work on both Hearts of Stone & Blood and Wine. Our planned expansions will take you even deeper into the world of Cyberpunk 2077 offering substantial, story-driven content that'll give you tough choices to make through impactful narratives that you won't soon forget.

But before we get there, we'll first be kicking off our free DLC program in early 2021. Just like with The Witcher 3, expect an assortment of free DLC packs to begin hitting Night City, dropping a bunch of cool stuff that'll inject even more life into the world of the dark future. We hope you're looking forward to them!

We want to end this message with a request. Once you play/finished the game, we would love it if you got back to us and told us who your V was. Our forums and social media are there for you. We want to know how you found Night City and what choices you made. We created a huge world for you to jump into, tell us your story.

CD PROJEKT RED team

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
CDPR یـ پیام مخفی تو لانچ تریلر بازی گذاشته :

The wait for Cyberpunk 2077 is almost over. It’s been quite the journey, and first of all we want to thank all of you for being with us along the way.

We know there’s a fair amount of anticipation for the game, and very soon you will all be able to decide whether or not we've lived up to the hype.

Launch day is always a mix of excitement and constant nerve-wracking, and with this being the first game we've developed that isn’t titled ‘The Witcher’, we'd be lying if we said we weren't anxious to see what you think once you've sunk your teeth into it. With this launch trailer, we're just about ready to flick the switch and see Cyberpunk 2077 go from ours and become yours. We set out to create our most immersive world yet, and we believe that the stories waiting for you to uncover, and the relationships you'll forge during your time in Night City, will stick with you for quite some time.

We've mentioned before that expansions will be coming, and while we're not ready to talk specifics just yet, we will say that we've learned a lot from our work on both Hearts of Stone & Blood and Wine. Our planned expansions will take you even deeper into the world of Cyberpunk 2077. offering substantial, story-driven content that'll give you tough choices to make though impactful narratives that you won't soon forget.

But before we get there, we'll first be kicking off our free DLC program in early 2021. Just like with The Witcher 3, expect an assortment of free DLC packs to begin hitting Night City, dropping a bunch of cool stuff that'll inject even more life into the world of the dark future. We hope you're looking forward to them!

We want to end this message with a request. Once you played/finished the game, we would love it if you got back to us and told us how your V was.

Our forums and social media are there for you. We want to know how you found Night City and what choices you made. We created a huge world for you to jump into, tell us your story.

CD PROJEKT RED team

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
^^^
این پیام چقدر حس جالبی داره. :x

پ.ن. من کی باشم که بخوام احمد رو تصحیح کنم مخصوصا سر این بازی :D ولی راجب این پیام ها یسری چیز بگم به دوستمون @reza11 :

هر کدوم از Lifepath ها شروع مخصوص به خودشون رو دارن بسته به نوع Lifepath بین 30 دقیقه تا 2 ساعت هرکدومشون ممکنه طول بکشه بعد اون تجربه بازی تو 90 درصد مواقع یکی میشه الا یک سری شرایط خاص که میتونی با استفاده از Lifepath ـت رو داستان بازی اثر بزاری مثلا اگه Corpo باشی میتونی مچ اشخاص Corpo رو راحت بگیری در مورد بقیه Lifepath هم به همین شکل . این قضیه ممکنه یـ مسیر جداگونه تو یک سری از مرحله ها ایجاد کنه در کنارش بعضی از ساید کوئست ها اختصاصی مختص Lifepath ها هستن و واسه تجربشون باید حتما بازی رو با یک Lifepath مشخص شروع کنی.

راستش من اگر اشتباه نکنم خوندم شروع بازی بین 2 و نیم تا 6 ساعته :-? یادم نیست. ولی اینو یادمه زیاد خوندم که شروع بازی برای هر back story رسما یک بازی دیگست. همچنین کاراکتر های مشترک و مهم این بین هم یجور دیگه با یک شخصیت دیگه و از یک در دیگه کلا بهت بر میخورن. و همینطور در طول بازی هر lifepath یک سری نکات جدا داره که ممکنه روند مرحله و انتخاب هات و حتی داستان رو فکر کنم عوض کنه تا حدی. کوئست های متفاوت هم که احمد گفت. به نظر شروع دوباره بازی با life path جدید، تجربه خیلی متفاوتی بده...

در مورد اون life path ها هم ویدیو خودشونو ببینی بهتر بهت توضیح میده.

پ.ن. من دیگه انتخابمو کردم :D با کورپو شروع میکنم :D (البته فکر کنم توی منو و موقع انتخاب دوباره نیم ساعت به شک بیوفتم) :))

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
لانچ تریلر بازی فوق العاده بود، برای من تا اینجا بدون شکم بهترین تریلر بازی بود...

مخصوصا اینکه خیلی از نقد ها از شخصیت ها و نویسندگیشون خیلی تعریف میکنن و الان و با پخش این تریلر فقط میخوام برم کوئست لاین های تک تک شخصیت ها رو کامل انجام بدم :-"

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
^^^
این پیام چقدر حس جالبی داره. :x

پ.ن. من کی باشم که بخوام احمد رو تصحیح کنم مخصوصا سر این بازی :D ولی راجب این پیام ها یسری چیز بگم به دوستمون @reza11 :

راستش من اگر اشتباه نکنم خوندم شروع بازی بین 2 و نیم تا 6 ساعته :-? یادم نیست. ولی اینو یادمه زیاد خوندم که شروع بازی برای هر back story رسما یک بازی دیگست. همچنین کاراکتر های مشترک و مهم این بین هم یجور دیگه با یک شخصیت دیگه و از یک در دیگه کلا بهت بر میخورن. و همینطور در طول بازی هر lifepath یک سری نکات جدا داره که ممکنه روند مرحله و انتخاب هات و حتی داستان رو فکر کنم عوض کنه تا حدی. کوئست های متفاوت هم که احمد گفت. به نظر شروع دوباره بازی با life path جدید، تجربه خیلی متفاوتی بده...

در مورد اون life path ها هم ویدیو خودشونو ببینی بهتر بهت توضیح میده.

پ.ن. من دیگه انتخابمو کردم :D با کورپو شروع میکنم :D (البته فکر کنم توی منو و موقع انتخاب دوباره نیم ساعت به شک بیوفتم) :))
شروع بازی تا پایان Prologue ممکنه 6 ساعت طول بکشه . خود استارت Lifepath ها بین 30 دقیقه تا 2 ساعت ـه ( اینجور که شنیدم کورپو خیلی کوتاه تر نسبت به بقیه) از اونجا به بعدش تا پایان Prologue داستان بازی یکی میشه (سه تا Lifepath همه میرسه به نقطه آشنایی ما با جکی) در مورد اثر گذاشتن هم والا باید وایسیم بازی منتشر بشه اینی که صد درصد تو دیالوگ ها اثر دارن رو میدونم ولی اینکه چقدر تو مین استوری اثر میزارن رو هنوز دقیق نمیدونم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر