Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

info1-1.png
info2-1.png
8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpgCyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpghttp___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpghttp___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

SMAURAI.png

5745845875387.jpg

NIGHT-CITY-WIRE.png

Night-City-Wire-EP3.jpg

TRAILERS.png

https___i.ytimg.com_vi_ixl31324UxE_maxresdefault.jpg

323262372.jpg

GAMEPLAYS.png

Gangs-of-Night-City.jpg

Postcards-from-Night-City.jpg

e361963_mqdefault.jpg
346373235t.jpg

Miscellaneous.png

Cyber-up Your PC Contest Finale.jpg

https___i.ytimg.com_vi_E7dKVCw7bkE_maxresdefault.jpg

5685645745.jpg

457848455423.jpg

Unboxing.png

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:
شخصا نمایش دیشبو ندیدم میخوام همه چیز دست نخورده برام باقی بمونه . مشخص حسابی ترکوندن.B-)

فقط یه خبر خوندم یکم ناراحت کرد... بابا خدایش چرا کوتاه کردن بازی رو تو سر ویچر 3 میزنید دلایل بهتری هم هست. حالا یه عده شاید کلا با بازی حال نکردن با گیمپلی حال نکردن و صداتا دلایل دیگه هست بازی رو تموم نکردن طولانی بودنش رو نباید نکته منفی لحاظ کنی اتفاقا جزو نکات مثبتش بود.

الان این همه نوب .. میگن بازی های میازاکی بزرگ سخته فلانه سر سکیرو هم دیدیم دیگه به اوجش رسید این اعتراضات مسخره. ولی ایا میازاکی باید بیاد الدن رو بگه چون گیمر ها از سختی زیاد راضی نیستن ما هم اپشن ایزی رو گذاشتیم.

حالا کاری ندارم گیمپلی بازی عمقش چندین برابر ویچر و ساعت ها سرگرم کنه و دنیاش کاملا متفاوته ولی ته حرفم اینه که ویچر 3 نباید دلیل میشد.

یه چیزایی میخونه ادم میمونه.

شخصا نمایش دیشبو ندیدم میخوام همه چیز دست نخورده برام باقی بمونه . مشخص حسابی ترکوندن.B-)

فقط یه خبر خوندم یکم ناراحت کرد... بابا خدایش چرا کوتاه کردن بازی رو تو سر ویچر 3 میزنید دلایل بهتری هم هست. حالا یه عده شاید کلا با بازی حال نکردن با گیمپلی حال نکردن و صداتا دلایل دیگه هست بازی رو تموم نکردن طولانی بودنش رو نباید نکته منفی لحاظ کنی اتفاقا جزو نکات مثبتش بود.

الان این همه نوب .. میگن بازی های میازاکی بزرگ سخته فلانه سر سکیرو هم دیدیم دیگه به اوجش رسید این اعتراضات مسخره. ولی ایا میازاکی باید بیاد الدن رو بگه چون گیمر ها از سختی زیاد راضی نیستن ما هم اپشن ایزی رو گذاشتیم.

حالا کاری ندارم گیمپلی بازی عمقش چندین برابر ویچر و ساعت ها سرگرم کنه و دنیاش کاملا متفاوته ولی ته حرفم اینه که ویچر 3 نباید دلیل میشد.

یه چیزایی میخونه ادم میمونه.
من اخرین بار هفته پیش برا بار هشتم بازی رو تموم کردم ولی انصافا خط داستانی بازی خیلی طولانی بود. رد دد هم همین بود.
نمیگم نقطه ضعف ولی یه مقدار اگه کوتاه تر باشن فک میکنم تکرارش هم لذت بخش تر باشه.

و اینکه نگفتن محتوای بازی کمتر از ویچره. فقط خط داستانی اصلی کوتاه تره. عوضش محتوای جنبی پر و پیمون تری داره.

باید توجه کرد ویچر به خاطر ذات خودش(ستینگ فانتزی) خیلی نمیتونست یه سندباکس برا گیمر بسازه که توش بتونه به دور اط مراحل اصلی و فرعی و کانتکرت ها و نقشه های گنج و ... "فان" داشته باشه. برخلاف gta که میشه ساعت ها بیخیال هرچیزی بشیم که بازی طراحی کرده و خودمون اوقات فان بسازیم برا خودمون.
اما حس میکنم سایبرپانک کاملا همچین حالتی داشته باشه.
پس جدا از اینکه به طور معمول به دلیل اوریجین های متفاوت و استوری برنچ های پر و پیمون تر، ارزش تکرار بازی بالاتره و طبق گفته خود سازنده ها مراحل فرعی و جانبی هم خیلی مفصل تر هستن، از این جنبه هم در زمینه حجم محتوا برتری داره به ویچر.
کلا فک میکنم یه پلی‌ترو تو این بازی با همه مراحل فرعی و ... بیشتر از ویچر طول بکشه با اینکه استوری لاین کوتاه تری داره.

اینم در نظر داشته باشید هرچی کمپین بازی کوتاه تر باشه سازنده ها واسه ضبط صحنه های عظیم تر تو بازی دستشون باز تر ـه یعنی از کمیت میزنن به کیفیت اضافه میکنن این خبر کوتاه شدن کمپین بازی هم مال الان نیست مال دو ماه پیش ـه در کل گفتن کمی کوتاه تر ـه دیگه خیلی بخوان ازش بزنن از 50ساعت بشه 40 ساعت
پ.ن :بازی مخفی کاری هم داره پس ممکنه بیشتر هم طول بکشه

شما چقد زود باورید که حرف Cd project رو سر اینکه ب خاطر درخواست طرفدارا بازی رو کوتاه کرده، باور میکنید.
ملت خودشون رو جر دادن ک بازی سوم شخص باشه به هیچ جاشون نگرفتن.
حجم پروداکشن بازی شدیدا بالاست و اینا اندازه راک استار تجربه نداشتن در نتیجه بالاخره باید از یه چیزی میزدن. این رو هم گفتن ک اگ پسفردا ایراد گرفتن بهونه داشته باشن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2
شما چقد زود باورید که حرف Cd project رو سر اینکه ب خاطر درخواست طرفدارا بازی رو کوتاه کرده، باور میکنید.
حجم پروداکشن بازی شدیدا بالاست و اینا اندازه راک استار تجربه نداشتن در نتیجه بالاخره باید از یه چیزی میزدن. این رو هم گفتن ک اگ پسفردا ایراد گرفتن بهونه داشته باشن.

ملت خودشون رو جر دادن؟!
والا تو تمام نظرسنجی ها رای First-Person بیشتر بود.
اگه قرار بود به حرف هر اقلیتی عمل کنن که سنگ رو سنگ بند نمیشد!

کجا دقیقا مردم خودشون رو جر دادن؟
اصلا یعنی چی درخواست برا سوم شخص بودن یا اول شخص بودن؟؟
این چیزا جزو اولین نکات مشخص شده در طی دیزاین بازی هستن.
بازی از اساس بر اساس اول شخص بودن درنظر گرفته شده بود. چنین درخواستی اولا از طرف اکثریت مطرح نشد و اگرم شد از طرف یه عده محدود، مسخره بوده.

همین الانم محتوای بازی از ویچر به مراتب بیشتره ولی جای استوری لاین اصلی تو بخش های فرعی پخش شده.

بازی از اول بر پایه اول شخص ساخته شده. بعد سازنده بیاد لول دیزاین بازیو کلا عوض کنه چون یه سری Self entitled فکر میکنن این حق رو دارن که هر چیزی رو دیکته کنن به سازنده؟

کجا دقیقا مردم خودشون رو جر دادن؟
اصلا یعنی چی درخواست برا سوم شخص بودن یا اول شخص بودن؟؟
بازی از اساس بر اساس اول شخص بودن درنظر گرفته شده بود. چنین درخواستی اولا از طرف اکثریت مطرح نشد و اگرم شد از طرف یه عده، مسخره بوده.

همین الانم محتوای بازی از ویچر به مراتب بیشتره ولی جای استوری لاین اصلی تو بخش های فرعی پخش شده.
من منظورم از اون تیزر اولیه بود ک اگ یادت باشه چند ثانیه بود تو ذهن همه ب خاطر تجربه بازی های گذشته ی ذهنیت سوم شخص داشتن و بعد چند سال گیم پلی اومد خب خیلی ها شوکه شدن..حتی یادمه تو همینجا هم ی نظر سنجی گذاشته بودن که اول شخص دوست دارید یا سوم شخص!

اتفاقا منم دارم میگم ک ب حرف منو شما نیست ک بازی چجوری باشه.. کلی برنامه پشتشه. از زاویه دوربین بگیر تا تایم گیم پلی بازی یا حتی تعداد مراحل فرعی!

من صرفا دارم میگم این حرفشون ک میگن "به خاطر اینکه ویچر3 بعضیا گفتن طولانی بود ما تایم رو کمتر کردیم" منطقی نیست.
سر همین حرفشون تو شبکه های اجتماعی بگرد ببین چقد دارن فحش میدن ک بعضی گیمرا غلط کردن، اونا نوبن فلانن باید فورتنایت بازی کنن چرا اومدن اصن سراغ ویچر ک چنین درخواستی داشته باشن.
من این نفرت یهویی رو ب کژوال گیمرا درک نمیکنم!

• Like
Reactions: saeed_sg
من منظورم از اون تیزر اولیه بود ک اگ یادت باشه چند ثانیه بود تو ذهن همه ب خاطر تجربه بازی های گذشته ی ذهنیت سوم شخص داشتن و بعد چند سال گیم پلی اومد خب خیلی ها شوکه شدن..حتی یادمه تو همینجا هم ی نظر سنجی گذاشته بودن که اول شخص دوست دارید یا سوم شخص!

اتفاقا منم دارم میگم ک ب حرف منو شما نیست ک بازی چجوری باشه.. کلی برنامه پشتشه. از زاویه دوربین بگیر تا تایم گیم پلی بازی یا حتی تعداد مراحل فرعی!

من صرفا دارم میگم این حرفشون ک میگن "به خاطر اینکه ویچر3 بعضیا گفتن طولانی بود ما تایم رو کمتر کردیم" منطقی نیست.
سر همین حرفشون تو شبکه های اجتماعی بگرد ببین چقد دارن فحش میدن ک بعضی گیمرا غلط کردن، اونا نوبن فلانن باید فورتنایت بازی کنن چرا اومدن اصن سراغ ویچر ک چنین درخواستی داشته باشن.
من این نفرت یهویی رو ب کژوال گیمرا درک نمیکنم!
بحث راجب طولانی بودن بازی ها مربوط به این بازی به خصوص نیست.
خیلی وقته مطرح شده و خیلی از بزرگان صنعت گیم هم ازش به عنوان چیزی که داره به معضل تبدیل میشه صحبت کردن.
من خودم کلا علاقه زیادی دیگه به بازی های خطی چهارده پونزده ساعته ندارم. دوست دارم یه بازی اپن ورد و ترجیحا rpg بازی کنم با عمق و جزییات زیاد و فعالیت های جنبی فراوون که توش غرق بشم.
همزمان هم معتقدم خط داستانی "اصلی" متوسط ۴۵ ساعته(بدون عجله) کافیه دیگه. و یه پلی ترو با همه فعالیت های جنبی و ... رو بشه تو ۱۰۰ تا ۱۲۰ ساعت جمع کرد.

ویچر هم دیگه خیلی خیلی زیاد بازی کردم که این بار اخر واقعا خسته شده بودم از مراحلش ولی بازم به نظرم بد نبود اگه یه خورده کوتاه تر میشد بازی.

اینجا هم اصلا نگفتن محتوای بازی کمتره. قطعا بیشتره ولی این محتوا تو فعالیت های جنبی رشد بیشتری داشته.

بازی همینجوری ۳ تا اوریجین متفاوت داره!
به نظرم ارزش تکرارش همین اول کار ۳ برابر ویچره.

• Like
Reactions: dark souls
این بازی هم مثل last of us 2 فن های انتحاری داره ...یه چیزی بگیم با یه تکبیر میان طرفمون.

چرا اینقدر طولانی شد روند ساخت؟ کی ریلیز میشه؟
حالا من که پول ندارم بخوام بخرم اما میخوام ببینم چی تحویل میدن که اینقدر تبلیغات گسترده کردن و انواع ویدئو ها و گیم پلی نشون دادن

این بازی هم مثل last of us 2 فن های انتحاری داره ...یه چیزی بگیم با یه تکبیر میان طرفمون.

چرا اینقدر طولانی شد روند ساخت؟ کی ریلیز میشه؟
حالا من که پول ندارم بخوام بخرم اما میخوام ببینم چی تحویل میدن که اینقدر تبلیغات گسترده کردن و انواع ویدئو ها و گیم پلی نشون دادن
روند ساخت خیلی طولانی نشد
معرفیش خیلی زود بود. عملا معرفی بازی ۳ سال قبل از شروع مراحل ساخت بود. ساختش حدود ۴ سال بوده که با استاندارد های روز خیلی عجیب نیست.
معرفی زودهنگامش هم قطعا به دلیل کم تجربگی CDPR و محاسبه اشتباه راجب تواناییشون تو پیشبرد همزمان این و ویچر۳ بوده.
۶۰ روز دیگه ریلیز میشه.

بخش اخرم خب انبوهی تریلر و گیم‌پلی فوتیج موجوده ازش. اگه میخوای اشنا شی با بازی. پست اول همه شون هستن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or