Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Cyberpunk 2077 - tryb multiplayer będzie posiadać mikropłatności | GRYOnline.pl

And although we still do not have accurate information on what the multiplayer mode will look like, we have learned that there will be micropayments in it. The CEO, Adam Kiciński, assures, however, that they will be done in a thoughtful way and in accordance with the company's policy - they will offer the right value for money. It is worth remembering that this whole project (multiplayer and micropayment mode) is still at an early stage of development, and the developers plan to add it to the game only some time after its release.

من همون موقعی که EA گند کاری کرد بعد ملت خراب شدن سر CDPR و خوب اونا هم تایید کردن که نداره با خودم گفتم عمرا اگه مالتی پلیر در کار باشه نخوان استفاده نکنن به هر حال هنوز معلوم نیست مالتی پلیر بازی چه مد هایی رو اصلا داره ولی خوب گفتن سر قیمت گذاری کاملا طبق ارزش های شرکت عمل میکنن باید واستیم و ببینیم .....

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

من همون موقعی که EA گند کاری کرد بعد ملت خراب شدن سر CDPR و خوب اونا هم تایید کردن که نداره با خودم گفتم عمرا اگه مالتی پلیر در کار باشه نخوان استفاده نکنن به هر حال هنوز معلوم نیست مالتی پلیر بازی چه مد هایی رو اصلا داره ولی خوب گفتن سر قیمت گذاری کاملا طبق ارزش های شرکت عمل میکنن باید واستیم و ببینیم .....

right value for money:lol::lol::lol::lol:

Marcin Iwinski On Microtransactions
"I think it's a bad idea to do microtransactions after you release a game. It seems like it's very profitable, though. It's probably a hard decision for the guy that runs the business to decide if we should do it or not. But if everyone hates it, why would we do something like that and lose the goodwill of our customers?"

• Like
Reactions: Nameless King

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558

بهرحال پی تو وین نباشه از نظر من مشکلی نیست. و اینکه فقط مختص آنلاینه حرکت دور از انتظاری نیست...چیزیه که ما تو گوئنت هم میبینیم داره و بازی های دیگه هم هستن.

فقط نباید راه اشتباه رو بره .

• Like
Reactions: Arima Kishou

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یادی هم کنیم از این توییت:

123126
حالا من نمیخوام ماله بکشم واسشون :D ولی اینجا هیچ صحبتی از مالتی پلیر نکردن الانم گفتن هیچ چیزی رو هنوز تصمیم نگرفتن . دارن چیزای مختلف رو واسه اولین بازی مالتی پلیرشون امتحان میکنن مطمعن باشه اگه CDPR این کار رو هم بکنه عمرا بیاد سابقه خودش رو خدجه دار کنه من نمیگم بعدا امکانش نیست ولی در حال حاضر به اعتماد مشتری هاشون به شدت نیاز دارن CDPR هم تا همینجا تایید کرده واسه قسمت کمپین بازی چیزی که از اون همون اول همه اینجاییم مثل ویچر 3 عمل میکنن الانم اینقدر CDPR خودش رو ثابت کرده که حداقل بهشون اطمینان داشته باشیم

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
حالا من نمیخوام ماله بکشم واسشون :D ولی اینجا هیچ صحبتی از مالتی پلیر نکردن الانم گفتن هیچ چیزی رو هنوز تصمیم نگرفتن . دارن چیزای مختلف رو واسه اولین بازی مالتی پلیرشون امتحان میکنن مطمعن باشه اگه CDPR این کار رو هم بکنه عمرا بیاد سابقه خودش رو خدجه دار کنه من نمیگم بعدا امکانش نیست ولی در حال حاضر به اعتماد مشتری هاشون به شدت نیاز دارن CDPR هم تا همینجا تایید کرده واسه قسمت کمپین بازی چیزی که از اون همون اول همه اینجاییم مثل ویچر 3 عمل میکنن ....

blizzard
bethesda
bioware
حالا این وسط کونامی هم هست تا حدی:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بهرحال پی تو وین نباشه از نظر من مشکلی نیست. و اینکه فقط مختص آنلاینه حرکت دور از انتظاری نیست...چیزیه که ما تو گوئنت هم میبینیم داره و بازی های دیگه هم هستن.

فقط نباید راه اشتباه رو بره .
سر دویل می کرای 5 هم نابودن کردن ملت سازنده رو که خوب کمی حق داشتن کپکام سابقش خراب بود ولی خوب بازی اومد و معلوم شد بود و نبود پرداخت درون برنامه ایش هیچ فرقی نداره الانم قطعا CDPR خودش میدونه چقدر به اعتماد مشتری هاش نیاز داره واسه همین چشم بسته میشه گفته عمرا بخوان خودشون رو خراب کنن شاید بعدا یـ روزی مثل هزار تا کمپانی دیگه سیاست هاشون رو کامل عوض کنن ولی فعلا به شدت به اون اعتماد ـه نیاز دارن .....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
blizzard
bethesda
bioware
حالا این وسط کونامی هم هست تا حدی:D
بلیزارد و بتزدا خیلی وقته خرشون از پل گذشته :D اون بایور ذلیل مرده هم که اسیر EA هستش CDPR حالا حالا به اعتماد مشتری هاش نیاز داره الانم هیچ تصمیمی نگرفتن گفتن دارن چیزای مختلف رو امتحان میکنن مطمعن باش هر کاری بکنن عمرا بخوان وارد محدوده یکی مثل بتزدا بشن تو این ضمینه

• Smile
Reactions: J. Constantine

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
387
مطمعن باش هر کاری بکنن عمرا بخوان وارد محدوده یکی مثل بتزدا بشن تو این ضمینه
وارد چه محدوده ای ؟ از خداشونه اندازه بتسدا بزرگ باشن اون HATE هم 1% هم براشون مهم نیست, این بحث mtx مثل یه شورش اعتراضیه که یه عده میریزن تو خیابون تابلو دست میگیرن میگن نمیخاییم و یه نفر میاد اون وسط سخن رانی میکنه براشون فکر میکنن مثلا اینا یه حرفی زدن خبریه, فرداش هم کله ملت میرن کار خودشونو میکنن دولت حتی بهش فکر هم نمیکنه هرجای دنیا میخاد باشه. این هم بحثش همونه بتسدا رو الان اینقد مسخره کردن مگه خبری شده ؟ هیچ فرقی براش نمیکنه چون قبول هم نداشته باشی فالوت 76 سرگرم کنندس و کلی مشتری داره هرچی بازیم بده از کمپانی هایی که ما عاشقشونیم و به ظاهر فرشته ان بیشتر پول در میاره, بازار فرق داره عزیز من.
CDPR هم مستثنا نیست ازین قضیه, خودشون مادر خرج خودشونن یجا بفهمن اوضاع بیریخت میشه ممکنه به سمت بی پولی و در نهایت ورشکستگی برن 100% دست به چنین مدلای تجاری میزنن یا اینکه اصلا پول زیاد داشته باشن ولی فقط بخان بیشتر در بیارن, اینا همش بستگی به رئیسو مدیر عامل و .... داره نه اون کسی که تو TWITTER گزاشتنش واسه بازار گرمی میاد تبلیغ میکنه.
این بازی ها رو اقا هرکس خواست بازی میکنه هرکس هم نخواست بازی نمیکنه, یه عده محدود هم هستن اصلا قصدشون این چیزا نیست و بخاطر پر کردن وقتشون از بیکاری 24/7 تو اینترنت دنبال سوژه میگردن سرگرم شن به قول همون ps34 اگه قرار بود به حرف اینا استناد کنیم که باید کنسول رو میزاشتیم تو کمد درشو قفل میکردیم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
وارد چه محدوده ای ؟ از خداشونه اندازه بتسدا بزرگ باشن اون HATE هم 1% هم براشون مهم نیست, این بحث mtx مثل یه شورش اعتراضیه که یه عده میریزن تو خیابون تابلو دست میگیرن میگن نمیخاییم و یه نفر میاد اون وسط سخن رانی میکنه براشون فکر میکنن مثلا اینا یه حرفی زدن خبریه, فرداش هم کله ملت میرن کار خودشونو میکنن دولت حتی بهش فکر هم نمیکنه هرجای دنیا میخاد باشه. این هم بحثش همونه بتسدا رو الان اینقد مسخره کردن مگه خبری شده ؟ هیچ فرقی براش نمیکنه چون قبول هم نداشته باشی فالوت 76 سرگرم کنندس و کلی مشتری داره هرچی بازیم بده از کمپانی هایی که ما عاشقشونیم و به ظاهر فرشته ان بیشتر پول در میاره, بازار فرق داره عزیز من.
این بازی ها رو اقا هرکس خواست بازی میکنه هرکس هم نخواست بازی نمیکنه, یه عده محدود هم هستن اصلا قصدشون این چیزا نیست و بخاطر پر کردن وقتشون از بیکاری 24/7 تو اینترنت دنبال سوژه میگردن سرگرم شن به قول همون ps34 اگه قرار بود به حرف اینا استناد کنیم که باید کنسول رو میزاشتیم تو کمد درشو قفل میکردیم.
واسه همینه که EA به غلط کردن افتاد سر BF2 ? هر دفعه که گند میزنن میان معذرت خواهی میکنن ؟ اگه همین افراد صداشون در نیاد کمپانی ها هر غلطی که خواستن میکنن اونجا بعدم مگه ایران ـه حقوق مشتری ها به پشمشومن هم نباشه ؟ یـ حرفایی میزنیا همین بتزدا سر اون کیسه پلاستیکی کالکتر ادیشن F76 اومد با پر روی تمام 5 دلار پول داخل بازی پیشنهاد داد همین هایی که میگی اومدن خشتکش رو کشیدن سرش اومد به غلط کردن افتاد ماکروسافت چند وقت پیش اومد قیمت بسته های پولی رو تو G5 افزایش داد همه صداشون در اومد باز دوباره به غلط کردن افتادن درستش کردن و هزار تا مثال دیگه هست شما یـ جوری صحبت میکنی انگار برات مهم نیست سازنده ها بهت احترام میزارن ! همین F76 که میگی نتیجه همین سیاست های پول پرستانه بود وگرنه نباید زمان لانچ به اون روز میوفتاد بخش فروشگاهش به صورت تمام کمال پالیش شده با قیمت ها فضایی بدون هیچ مشکلی لانچ شد ولی خود بازی چی ؟ همین الانش بازی کم مشکل نداره بعد تازه اومدن ایتم p2w اضافه کردن به فروشگاهش و دروغ گفتن تو صورت مشتری هاشون چون گفته بودن فقط تزئینی میفروشن تاثیر هم صبر کن سر بازیایی بعدی بتزدا معلوم میشه چه تاثیری داشته شما فک میکنی فقط صرفا بحث فروختن چهار تا آیتمه ؟ اینجور مواقع بازی رو جوری میسازن که بتونن ازش پول بشتری در بیارن یعنی رو طراحی بازی هم اثر میزاره بعد سر این قضیه شما میخوای واسه کیسه دوختن کمپانی بیشتر خوشحال بشی یا اینکه میخوان به هر نحوی که شده همه مشتری هاشون رو راضی نگه دارن ؟ بله یک سریا هستن که با خرید اسکین 18 دلاری از فروشگاه بتزدا در حق بقیه ظلم میکنن بتزدا هم خیال برش میداره مشکل هم دقیقا همینجاست الان ما میگم ملت نرید پراید بخرید نخرید این اشغالای وطنی رو تا آدم بشن اینم دقیقا همونه شما ممکنه یک بار هم پول خرج نکنی در این مورد ولی بقیه با خرج کردن تو این فروشگاه ها دارن در حق شما خیانت میکنن سازنده به جای اینکه تمام فکر و ذکرش بشه خود بازی سعی میکنه ببینه چجوری میشه بیشترین پول رو از تو بازی دراورد اونو میزاره تو اولوییت الان وضعیت بتزدا و 76 دقیقا همینه

CDPR هم مستثنا نیست ازین قضیه, خودشون مادر خرج خودشونن یجا بفهمن اوضاع بیریخت میشه ممکنه به سمت بی پولی و در نهایت ورشکستگی برن 100% دست به چنین مدلای تجاری میزنن یا اینکه اصلا پول زیاد داشته باشن ولی فقط بخان بیشتر در بیارن, اینا همش بستگی به رئیسو مدیر عامل و .... داره نه اون کسی که تو TWITTER گزاشتنش واسه بازار گرمی میاد تبلیغ میکنه.
اتفاقا CDPR مثتثنی هست (فعلا) CDPR از یـ زمانی به بعد کامل تغییر سیاست داد و جذب اعتماد مشتری در کنار حفط کیفیت رو گرفته اومده جلو و جواب داده ثمرش هم شد دوتا اکسپنشن داستانی که مطمعن باش میتونستن راحت تر از این سر تهشون رو جمع کنن عوضش الان CP2077 رو منتشر کرده بودن بازم میگم به اعتماد مشتری هاشون همه جوره نیاز دارن از کیفیت گرفته تا PR مثبت کارشون گیره شاید بیان 10 سال دیگه کامل سیاست هاشون رو عوض کنن ولی فک نمیکنم چنین کاری رو سر CP2077 انجام بدن الان بخش کمپینش که تضمین شدست دقیقا همون رفتار رو سرش دارن تایید کردن که دوباره DLC رایگان و اکسپنشن پولی مثل قبل منتشر میکنن میمونه بخش مالتی بخش مالتی از اول هم جزوی از بازی نبود تازه الان دارن تیم تشکیل میدن براش خیلی راحت میتونستن از بخش افلاین و اکسپنشن های بازی بزنن ولی ترجیه دادن یک هزینه اضافه و جداگونه رو تماما متحمل بشن که خوب باید یک جوری این هزینه اضافی رو برطرف کنن دیگه ؟ سر همین قضیه گفتن سیاست مشتری مداریشون رو کنار نمیزارن و مطمئن میشن این قضیه پول دراودن از این بخش که به هیچ وجه نگفتن پرداخت درون برنامه ای یا چیز دیگه کاملا طبق سیاست های شرکتشون هست خودم احتمال میدم به صورت جداگونه در قالب اکسپنشن میفروشنش و خبری از پرداخت درون برنامه ای هم نیست ولی به فرض هم اگه چنین چیزی بود تماما اختیاری خواهد بود CDPR نو پا به این راحتیا نماید چیزی که چند سال براش زحمت کشیده رو خراب کنه

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
بلیزارد و بتزدا خیلی وقته خرشون از پل گذشته :D اون بایور ذلیل مرده هم که اسیر EA هستش CDPR حالا حالا به اعتماد مشتری هاش نیاز داره الانم هیچ تصمیمی نگرفتن گفتن دارن چیزای مختلف رو امتحان میکنن مطمعن باش هر کاری بکنن عمرا بخوان وارد محدوده یکی مثل بتزدا بشن تو این ضمینه
یعنی تصوره همه جور فحشی به یه استدیورو داشتم جز ذلیل مرده=))=))=)) خیلی خوب بود - دمت گرم=))=))=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر