Custom Firmware 5.03 & 5.50 Prometheus-2 Released

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام دوست عزیز
من فریمورم 5.00 m33-6 هستش و طبق صحبتی که کردیم(تو تاپیک جن ) شما گفتید که بهتره به جای اینکه فریمور Firmware 5.50 GEN-D3 رو نصب کنم بیام اینجا و فریمور این تاپیک Firmware 5.03 & 5.50 Prometheus رو نصب کنم ؟؟ (البته گفتید از پست دوم دانلود کنم )
حالا سوال من اینه که اینی تو پست 2 هست مال گروه m33 و پست اولی مال گروه جن هست پس من باید دومی رو بریزم دیگه !!!!
بعدم اینکه من فایل پست 2 رو دانلود کردم ولی توش کلی فایل هست ؟؟

4c61612bbfc94904a09a.jpg

حالا من نمیدونم با ابن فایل ها باید چی کار کنم ممنون !!!

اینم لینک عکس از فایل اگه عکس بالا نیومد !!
http://up.iranblog.com/Files7/4c61612bbfc94904a09a.jpg
http://pichak.net.img4u.net/images/r32eccefbwwrgqholria.jpg

سلام بر دوست عزیز

اقا شما با داخلش کاری نداری انگولک نکن

عزیز این پوشه رو 5.00_Prometheusبریز در مموریت در قسمت پی اس پی ودر قسمت گیم تمام

اگر باز مشکلی بود در خدمتم

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
دوستانی که بازی god of war رو نتونستن بای کنن بخاطر اینه که بازیه پچ نشده رو ریختن اگه فایل کامل باز رو دارین پوشه khbbs رو توی روت psp کپی کنیدبعد فایل game رو که متنی هم توی پوشه seplugins کپی کنید اگرم این پوشه رو ندارید میتونید بسازید

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
اقایون یه سوال فنیه خفن چطوری فایل بازیا رو پچ کنیم منظورم همین پوشه KHBBS و seplugines اینا رو دارم هر جوری میخوام پچ کنم که هی درد سر کپی کردن اینا رو نکشم نمیشه راهی هست که خودمون پچ کنیم نخوایم بریم پول بدیم بازیه پچ شده بخریم

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اقایون یه سوال فنیه خفن چطوری فایل بازیا رو پچ کنیم منظورم همین پوشه KHBBS و seplugines اینا رو دارم هر جوری میخوام پچ کنم که هی درد سر کپی کردن اینا رو نکشم نمیشه راهی هست که خودمون پچ کنیم نخوایم بریم پول بدیم بازیه پچ شده بخریم
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1187179#post1187179

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام به دوستان عزیز من احتیاج به کمک دارم
من یه PSP ۲۰۰۰ دارم که الان روش ورژن 5.50 GEN-D3 نصبه و اعصابم رو خورد کرده مثلا فیفا رو که اجرا میکنی‌ اسلوموشن بازی می‌کنه یا فینال فانتزی رو هم همینطور و خیلی‌ بازی های دیگه رو که گرافیک بالا دارن هم همینطور حالا می‌خواستم راهنمای کنید به کدوم ورژن برگردونم قبلی ‌5.00m33 یا به این جدید 5.50 Prometheus-2 ؟می‌خوام بازیای جدید رو راحت اجرا کنه و دردسر پچ کردن اینام نداشته باشه که چه بهتر و هنگ هم نکنه و سیو مهمم ندارم...واقعا از دوستانی که دقیق راهنمای کنن ممنونم ...

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام به دوستان عزیز من احتیاج به کمک دارم
من یه PSP ۲۰۰۰ دارم که الان روش ورژن 5.50 GEN-D3 نصبه و عصابم رو خورد کرده مثلا فیفا رو که اجرا میکنی‌ اسلوموشن بازی می‌کنه یا فینال فانتزی رو هم همینطور و خیلی‌ بازی های دیگه رو که گرافیک بالا دارن هم همینطور حالا می‌خواستم راهنمای کنید به کدوم ورژن برگردونم قبلی ‌5.00m33 یا به این جدید 5.50 Prometheus-2 ؟می‌خوام بازیای جدید رو راحت اجرا کنه و دردسر پچ کردن اینام نداشته باشه که چه بهتر و هنگ هم نکنه و سیو مهمم ندارم...واقعا از دوستانی که دقیق راهنمای کنن ممنونم ...
شما تو محیط XMB دکمه SELECT رو بزن و بعد UMD ISO MODE رو روی M33 DRIVER و CPU و XMB رو روی 333 تنظیم کن درست می شه!
از پست اول همین تاپیک هم برای آپدیت استفاده کن!

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
شما تو محیط XMB دکمه SELECT رو بزن و بعد UMD ISO MODE رو روی M33 DRIVER و CPU و XMB رو روی 333 تنظیم کن درست می شه!
از پست اول همین تاپیک هم برای آپدیت استفاده کن!
انجام دادم درست نشد دوست عزیز... مموری هم اصل اصل خود سونی هست و الان موندم چیکار کنم... الان این ورژن که تو پست اول هست بریزم یعنی‌ مشکل حل می‌شه یا همینجوری میمونه ؟ قبلا با 5.00m33 مشکلی نداشت فقط بازیای ۱ ساله اخیر اجرا نمی‌شد اما فینال فانتزی اینا و فیفا راحت اجرا میشد...

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
انجام دادم درست نشد دوست عزیز... مموری هم اصل اصل خود سونی هست و الان موندم چیکار کنم... الان این ورژن که تو پست اول هست بریزم یعنی‌ مشکل حل می‌شه یا همینجوری میمونه ؟ قبلا با 5.00m33 مشکلی نداشت فقط بازیای ۱ ساله اخیر اجرا نمی‌شد اما فینال فانتزی اینا و فیفا راحت اجرا میشد...
اینو بریز اگر نریختی:
Custom Firmware 5.50 Prometheus-3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر