Custom Firmware 5.03 & 5.50 Prometheus-2 Released

someone

کاربر سایت
Sep 26, 2009
29
دوستان من این ورژن رو ریختم روی دستگاه و تونستم باهاش بازی های جدید رو بازی کنم.
اما بنا به دلایلی مموری رو با خود پی اس پی فرمت کردم.بعدش بازی که ریختم رو دستگاه بازی ها رو اجرا نمیکرد.
دوباره که فرمت کردم دیگه مموری رو نمیشناسه.حجم مموری 4 گیگ رو 85 مگ میزنه!
چکار کنم؟ با دانگرید به Gen-D3 مشکل حل میشه؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دوستان من این ورژن رو ریختم روی دستگاه و تونستم باهاش بازی های جدید رو بازی کنم.
اما بنا به دلایلی مموری رو با خود پی اس پی فرمت کردم.بعدش بازی که ریختم رو دستگاه بازی ها رو اجرا نمیکرد.
دوباره که فرمت کردم دیگه مموری رو نمیشناسه.حجم مموری 4 گیگ رو 85 مگ میزنه!
چکار کنم؟ با دانگرید به Gen-D3 مشکل حل میشه؟
الان شما سیستم سافت ویر دستگات چی هست؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
من دستگام بازی kingdom hearth birth by sleep رو اجرا نمیکنه؛ بعد از چند ثانیه خاموش میشه دستگاه
ورژن دستگاهم 5.03 gen-c هست psp 3004
اگه این cfw رو نصب کنم مشکل حله دیگه؛ ممکن هست دستگاه بریک شه و اگه بشه میشه درستش کرد
در ضمن سیو ها چی میشه یه موقع مشکلی پیش نیاد؟
ممنون

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
من دستگام بازی kingdom hearth birth by sleep رو اجرا نمیکنه؛ بعد از چند ثانیه خاموش میشه دستگاه
ورژن دستگاهم 5.03 gen-c هست psp 3004
اگه این cfw رو نصب کنم مشکل حله دیگه؛ ممکن هست دستگاه بریک شه و اگه بشه میشه درستش کرد
در ضمن سیو ها چی میشه یه موقع مشکلی پیش نیاد؟
ممنون
من همین آپدیت رو روی یدونه 2000v3 و 3000 نصب کردم هیچ مشکلی پیش نیامد!(ژانگولر نکنید هیچی نمی شه!)
از سیوهاتون یه بک آپ بگیرید!کلا اکر سیوهاتون براتون مهمه بیخیل این آپدیت شید و بازی های پچ شده دانلود کنید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت دوستان
من امروز برای بازی God Of war حدید psp 5.50 gen-d3 را به همین Prometheus-2 تبدیل کردم psp هم 1000 است حالا یک مشکلی دارم نمی دونم ماله بازی است یا این cfw .یکزره که بازی می کنم ،بازی گیر می کنه یا صحفه سیاه میشه.البته نمی دونم چه نسخه ای از بازی است چون خودم دانلود کردم حالا از دوستان کسی این مشکل را داشته ؟!
ممنون میشم من را راهنمایی کنید.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
من همین آپدیت رو روی یدونه 2000v3 و 3000 نصب کردم هیچ مشکلی پیش نیامد!(ژانگولر نکنید هیچی نمی شه!)
از سیوهاتون یه بک آپ بگیرید!کلا اکر سیوهاتون براتون مهمه بیخیل این آپدیت شید و بازی های پچ شده دانلود کنید
به 5.03 prome-2 تبدیل کردم ولی هنوز بازی تا اجرا میشه صفحه سیاه میشه و خاموش...
در ضمن:
رو آیکون بازی نوشته install data !!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام من psp 2000 است ولی وقتی میخوام بازی god of war ghost of sparta را اجرا کنم میزنه the game could not be started (80020148 مشکل چیه تا دیروز کار میکرد

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام من psp 2000 است ولی وقتی میخوام بازی god of war ghost of sparta را اجرا کنم میزنه the game could not be started (80020148 مشکل چیه تا دیروز کار میکرد
یعنی چی یعنی قبلش کار می کرد؟
اگر آره چه کار کردی اینطوری شد؟(بعد از چه کاری اینطوری شد؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر