Crystal Dynamics امیدوار است مردم تفاوت بین Tomb Raider و Uncharted را درک کنند

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
درود
timthumb.php

بازی Tomb Raider یکی از فرانچایزهای قدیمی بوده، که نسخه جدید این عنوان در سبک action adventure reboot منتشر خواهد شد و اغلب، هم اکنون بحث اول دنیای اخبار بازی های ویدیویی می باشد. این بازی را به علت استایل سینماتیکی و گیم پلی اش بیشتر با بازی Uncharted مقایسه می کنند. این نکته جالب به نظر می رسد زیرا بازی Uncharted اصلی در حقیقت Tomb Raider نامیده می شد.

در هر صورت کارگردان هنری بازی آقای Noah Hughes اعتقاد دارد که تقاوت های زیادی بین Tomb Raider و Uncharted وجود دارد و امیدوار است که مردم آن را به خوبی درک کنند.

Hughes در گفتگویی به NowGamer می گوید: " شاید من اشتباه می کنم ولی به نظر من اگر ما شباهت های خیلی قوی در مورد جریان موضوع داستانی-باستان شناسی بازی نداشتیم، فکر نمی کردم که Tomb Rider با Uncharted به طور مستقیم گره خورده باشد. ما احساس می کردیم که سیستم هوش مصنوعی در مبارزات، یکی از مهمترین قسمت های می باشد که نیاز داریم آن را تکامل و گسترش دهیم و در حقیقت اصلی ترین هدف ما، بیشتر از هرچیزی، نوسازی بخش مبارزات بود. امیدوارم که گیمرها تقاوت های کلیدی بین این دو را به خوبی تشخیص دهند و اطمینان داشته باشید که به اندازه کافی این مورد را در Lara حس خواهید کرد."

سیستم کاورگیری در این نسخه از Tomb Rider متفاوت تر شده است. Hughes در این زمنیه می گوید: "ایده سیستم کاورگیری این سری بر خلاف سایر بازی های شوتر این است که "چسبندگی کاراکتر به کاور" کمتر شده است". Hughes با تاکید بر تقاوت های اصلی در سیستم گیم پلی اضافه می کند: " این مورد هم که فرصت مبارزه و برخورد های محیطی را Lara خواهد داشت، درست است و واقعا در حال تحقق بخشیدن به این موضوع هستیم که Lara فقط به یک اسلحه محدود نمی شود اما در واقع فرصت هایی را به شما می دهد که بتوانید کمی فکر کنید و متناسب با آن حرکت کنید."

در پایان می گوید: " اگرچه این بازی با برخی از بازی های دیگر، شباهت هایی دارد، اما در این عنوان تقاوت های عظیمی در زمینه نوسازی و آپدیت سیستم مبارزاتی داشته ایم."

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
Unchard جو شاد و funی داره ولی TR اون جوری که من از تریلر ها دیدم جو تاریک تری داره که بیشتر با روحیات من سازگاره..

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
واقعا مسخره است.بازی با اون همه قدمت و سبک یونیک،حالا باید خودش رو به زور با یه بازی که بیشترش اکشن هست متفاوت نشون بده و بگه باهاش فرق داره.خجالت اوره.
بازی که پر از نواوری و چیزهای جدید بود حالا رسیده به جایی که بچه ها میگن فلان چیزش رو از انچارتد تفلید کرده.متاسفم

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
واقعا مسخره است.بازی با اون همه قدمت و سبک یونیک،حالا باید خودش رو به زور با یه بازی که بیشترش اکشن هست متفاوت نشون بده و بگه باهاش فرق داره.خجالت اوره.
بازی که پر از نواوری و چیزهای جدید بود حالا رسیده به جایی که بچه ها میگن فلان چیزش رو از انچارتد تفلید کرده.متاسفم
اون کسایی که این چیزارو میگن بدون 2سالم نیست گیمر شدن چون قدمت lara انقدر زیاده که انچارتد از رو اون تقلید کرده
البته تو این سبک خیلی تشابه هست که نباید تقلید به حسابشون آورد.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
معلومه انقدر فجیع اسکی رفتنن که از الان دارن گیمرهارو میپذن!

البته تریلرهاش رو که تو E3 میدیدم عملا UC رو یه دست رنگ زده بودن و نیت رو با لارا عوض کردن بودن وگرنه لایه به لایه بازی تقلید محض بود.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh

البته تریلرهاش رو که تو E3 میدیدم عملا UC رو یه دست رنگ زده بودن و نیت رو با لارا عوض کردن بودن وگرنه لایه به لایه بازی تقلید محض بود.
درسته در ماهیت اصلی ممکنه خیلی نزدیک بهم باشن، ولی واقعن کجای تریلر ها شبیه بهم بودن؟ :|؟ جو و حال و هوای این کجاش شبی به آنچارتد بود ؟:|؟

خدائی الان همینو من میگفتم تا شیش ماه میگفتین ترول کرده :D.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر

دوست من اگه به قبل برگردیم در اصل انچارتد از لارا تقلید کرده پس اینکه شبیهند به خاطر اینه که انچارتد از لارا تقلید کرده
بعدم این چیزا عادیه یعنی مثلا هر بازی که کاورگیری داشته باشه ار گیرز تقلید کرده؟:-b

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
اگر هم کمی تقلید داشته باشه حداقل از بازی بزرگی بنام uncharted هست نه از بعضی بازی هایی که فقط اسم گنده کردند
tomb raider رو من تا حالا فقط 1شمارشو بازی کردم که جالب بود و این یکی هم به نظر بازیه بزرگ و خوبی میاد من که استقبال میکنم کاری هم به تقلید ندارم

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
2-3 ساعت اول بازی رو دادن منتقد ها بازی کردن از اسکی رفتنش از Uncharted شاکی بودن که این اومده این حرف رو زده لابد :D!

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
من ترجیح می دادم این عنوان مانند نسخه های پیشین و به همراه نوآوری آفریده می شد تا اینجوری و تازه بدون مراحل آبین.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
نه اقا راست میگه TR خیلی با Unch فرق داره و یکی از بزرگترین تفاوت هاش هم صدا گذاری خارق العاده و فوق العاده لارا هست ;;)>:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یه زمانی این بازی پرچمدار بود بقیه ازش تقلید میکردن (اصلاً بقیه ای بوده:-/:D)

حالا واگردنا شده و این ها میتقلیدن;)
ین بازی را به علت استایل سینماتیکی
خب دیگه این عرصه جولون دادن unchartedــه دیگه کیه که بتونه اینجا پا بگذاره و جون سالم به در کنه؟!:-/:D

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
دیگه تو این دوره و زمونه ،تقلید سازنده های بازی از همدیگه خیلی عجیب نیست ! مهم اینه که محصول نهایی ،از لحاظ کیفیت ،چنگی به دل بزنه !

الان همین DarkSiders 2 ،کلکسیونی از تقلید و ایده گرفتن های متعدد از بازیهای هم سبکشه ولی چیزی که باعث میشه این تقلید ها مشکل ساز نشن و بازی لذت بخش باشه ، استفاده حرفه ای و استادانه از این ایده هاست !
دوستانی هم که معتقدند این بازی به لحاظ قدمتی که داره به هیچ عنوان از سری Uncharted تقلید نکرده باید یادشون باشه این Tomb Raider یه Reboot از سری تلقی میشه و رویکردش خیلی با شماره های قبلی متفاوته ! در واقع در حال حاظر این Uncharted هست که قدیمی تر محسوب میشه و مسلما تقلید از اون ، چندان عجیب نیست! پس Tomb Raiderی که منتظر انتشارش هستیم تنها به لحاظ نام تجاری "Tomb Raider" ، قدیمیه وگرنه با یه IP جدید طرفیم!

از طرفی ایده های ناب Adventure گونه سری Uncharted مطمئنا از Tomb Raider های قدیمی گرفته شده!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دیگه دیدن هیچ جوره نمیتونن این تقلیدا رو جمع و جور کنن الان دست به دعا برداشتن و امیدوارن که ملت نفهمه که اسکی رفتن :D

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
هر وقت متوجه شدین که قرار نیست تو هر بازی ایده جدیدی ببینیم و اسکی رفتن به قول شما نداشته باشیم، بیاین بحث کنیم.

همه بازی ها از هم اسکی رفتن. اول انچارتد از گیرز و تومب رایدر تقلید کرده حالا تومب رایدر اومده از انچارتد تقلید کرده. خیلی عجیب غریب نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر