Crystal Dynamics امیدوار است مردم تفاوت بین Tomb Raider و Uncharted را درک کنند

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
درود
timthumb.php

بازی Tomb Raider یکی از فرانچایزهای قدیمی بوده، که نسخه جدید این عنوان در سبک action adventure reboot منتشر خواهد شد و اغلب، هم اکنون بحث اول دنیای اخبار بازی های ویدیویی می باشد. این بازی را به علت استایل سینماتیکی و گیم پلی اش بیشتر با بازی Uncharted مقایسه می کنند. این نکته جالب به نظر می رسد زیرا بازی Uncharted اصلی در حقیقت Tomb Raider نامیده می شد.

در هر صورت کارگردان هنری بازی آقای Noah Hughes اعتقاد دارد که تقاوت های زیادی بین Tomb Raider و Uncharted وجود دارد و امیدوار است که مردم آن را به خوبی درک کنند.

Hughes در گفتگویی به NowGamer می گوید: " شاید من اشتباه می کنم ولی به نظر من اگر ما شباهت های خیلی قوی در مورد جریان موضوع داستانی-باستان شناسی بازی نداشتیم، فکر نمی کردم که Tomb Rider با Uncharted به طور مستقیم گره خورده باشد. ما احساس می کردیم که سیستم هوش مصنوعی در مبارزات، یکی از مهمترین قسمت های می باشد که نیاز داریم آن را تکامل و گسترش دهیم و در حقیقت اصلی ترین هدف ما، بیشتر از هرچیزی، نوسازی بخش مبارزات بود. امیدوارم که گیمرها تقاوت های کلیدی بین این دو را به خوبی تشخیص دهند و اطمینان داشته باشید که به اندازه کافی این مورد را در Lara حس خواهید کرد."

سیستم کاورگیری در این نسخه از Tomb Rider متفاوت تر شده است. Hughes در این زمنیه می گوید: "ایده سیستم کاورگیری این سری بر خلاف سایر بازی های شوتر این است که "چسبندگی کاراکتر به کاور" کمتر شده است". Hughes با تاکید بر تقاوت های اصلی در سیستم گیم پلی اضافه می کند: " این مورد هم که فرصت مبارزه و برخورد های محیطی را Lara خواهد داشت، درست است و واقعا در حال تحقق بخشیدن به این موضوع هستیم که Lara فقط به یک اسلحه محدود نمی شود اما در واقع فرصت هایی را به شما می دهد که بتوانید کمی فکر کنید و متناسب با آن حرکت کنید."

در پایان می گوید: " اگرچه این بازی با برخی از بازی های دیگر، شباهت هایی دارد، اما در این عنوان تقاوت های عظیمی در زمینه نوسازی و آپدیت سیستم مبارزاتی داشته ایم."

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
می تونم با قدرت بگم سری Uncharted تقلیدی از Tomb Raider هستن. چون TR سابقه اش خیلی بیشتر هست.

برادر برو توم رایدرهای قبلی و بازی کن ببین الان کی از کی تقلید کرده . یه برادریم تو یه تاپیک دیگه گفت که گاد آو وار از کسلوانیا لرد آو شدوز تقلید کرده . چون کسلوانیا سابقه ش بیشتره . ولی اون دوست عزیزمونم نرفته بود ببینه این بازی که می گه سابقه ش بیشتره قبلا اصلا سبکش چی بوده ؟!!

---------- نوشته در 12:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:08 PM ارسال شده بود ----------

طرف از PS3 به این ور گیمر شده بعد تو انتظار داری یادش بیاد TRی وجود داشته..!

اونوقت طرف اگه مثلا از ps3 به اونور گیمر شده باشه و نسخه های اولیه ی توم رایدر و روی ps1 یادش باشه و در ضمن یادشم نیاد که آیا اون موقع xbox ی هم بوده یا نه تکلیفش چیه؟

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
من هرچی تریلر از بازی دیدم . احساس کردم انچارتد جدید مبینم و با کاراکتر متفاوت . چیزی که کاملا روشنه اینه که . ممکنه این بازی خیلی خیلی خوب در بیاد حتی با توجه به تقلیدی به این واضحی ولی مسلما سبکش و حال و هواش با عنوان های قبلیش کاملا فرق خواهد کرد واین میتونه خیلی از طرفدار ها قدیمی این سری رو مایوس کنه

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
بازی علاوه بر امتیازات بالا

اینو الان بهت میگم بعدا میبینی تو امتیاز این بازی خراب میکنه "خراب در اینجا میانگین 50 نیست منظور اینه که 85 به بالا نمیشه یعنی در کل میانگین بالای 90 هم اصلا بهش فکر نکنید :d"

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
درسته توم رایدر اولین گام رو برداشت (تازه اونم از ایندیانا جونز ایده گرفت!) , ولی الان این بازی هرجوری بخواد تو سبک خودش یه تحول ایجاد کنه ناگزیر شبیه به آنچارتد میشه ! چون اگر ما این سبک رو با این استاندارد بالا تجربش کردیم و میشناسیم دلیلش تحولی بوده که آنچارتد توش ایجاد کرده .
بالاخره این ایده برداری ها تو صنعت گیم اجتناب ناپذیره ولی باید دید توم رایدر میتونه تجربه جدیدی برای این سبک محسوب بشه یا فقط قراره ما آنچارتد رو با لارا کرافت بازی کنیم !!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
برادر برو توم رایدرهای قبلی و بازی کن ببین الان کی از کی تقلید کرده . یه برادریم تو یه تاپیک دیگه گفت که گاد آو وار از کسلوانیا لرد آو شدوز تقلید کرده . چون کسلوانیا سابقه ش بیشتره . ولی اون دوست عزیزمونم نرفته بود ببینه این بازی که می گه سابقه ش بیشتره قبلا اصلا سبکش چی بوده ؟!!

---------- نوشته در 12:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:08 PM ارسال شده بود ----------

اونوقت طرف اگه مثلا از ps3 به اونور گیمر شده باشه و نسخه های اولیه ی توم رایدر و روی ps1 یادش باشه و در ضمن یادشم نیاد که آیا اون موقع xbox ی هم بوده یا نه تکلیفش چیه؟
برادر سری TR پایه گذار سبک action/adventure و البته سکوبازی بود. می دونستی؟ /:)

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
برادر سری TR پایه گذار سبک action/adventure و البته سکوبازی بود. می دونستی؟ /:)

برادر منظور منو نگرفتی . چند پست بالاتر به پیشتاز بودن توم رایدر اشاره کردم. . منظورم این بود که این عنوان یه ریمیک محسوب می شه و با این چیزایی که ما دیدیم (تریلرها) از حال و هواهای قبلی دور شده . بازهم می تونید برید نسخه های قدیمی و بازی کنید تا منظورمو متوجه بشید .اون کلمه ی الان و به خاطر این بولد کردم که فقط منظورم همین نسخه بود .در ضمن سبک اکشن ادونچر خیلی قبل تر به وجود اومد .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,600
نام
حسین
بنظرم حرف دوستمون armintn کاملا درسته

حقیقت تلخه درسته uncharted از روی tr الهام گرفته اما بقدری پیشرفت داد این سبکو که چه بخواین و چه نخواین الان سازنده های tr دارن از روی u افتضاح دارن اسکی میرن .

باش کنار بیاینو و هضمش کنید tr هر چی که بود بود اما الان وضعیتش اینه .

آخرین ویرایش:

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
از هر لحاظ قویتر میشه ... مالتی هم هستش میشه از لحاظ کلی روی تمام پلیتفرم ها و از لحاظ گرافیک روی نسخه ی pc حسابی جدا وا کرد

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من به این بازی امیدوارم, البته خب آنچارتد واس من جایگاه خودش رو داره و مطمئنم فعلا تو این سبک فرمانروایی خواهد کرد, اما از تریلر Tr‏ هم خوشم اومد

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
Tomb Raider خالق این سبک بازی بود. همه بازی های هم سبک هم از روش تقلید میکردن و اون استاندارد تمام بازی های Action/Adventure با تم سکو بازی و معمای های محیطی بود. اولین نسخه ی Uncharted هم کاملا پیروی این استاندارد ها بود ولی از Among Thieves تونست خودش یک عامله استاندارد جدید وارد این سبک بکنه. از سینمایی شدن بازی بگیرین تا ... . نه این دلیل میشه که بگیم کلا سری U از سری TR تقلید کردن و نه اینکه بگیم TR جدید تقلید مسخره ای از اونه. هر بازی باید استاندارد های سبکش رو رعایت بکنه (نمیشه که یه بازی FPS با گیم پلی یه بازی HnS ساخت، باید استاندارد سبکش رو رعایت کنه تا بتونه یه بازی موفق از آب در بیاد) و TR جدید هم داره استاندارد هایی که یکسری شون رو خودش پایه گذارش بود و یه سری شون سری U رو رعایت میکنه. حالا بازی دعوا کنین که نه این دوتا بازی تقلید از هم هستن.

Javid Wolf

کاربر سایت
Jan 29, 2012
111
نام
Javid
بازی خیلی خوبی خواهد بود به نظر من در سبک خودش بهترین بازی میشه
اره بازیش شبیه Uncharted هست خوب چه اشکالی داره سازنده ی خودشم همینو گفته

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
حتی اگه بتونه به unchareted نزدیک بشه هنر کرده بعضی های مثل اینکه اصلا تو باغ نیستن نظرات بچه گانه میپرونن تا حالا آنچارتد بازی نکردن بفهمن چه بازی زیبا و عالی هست من خودم تا زمانی که بازی نکرده بودم قبول نمیکردم ولی به واقع uncharted فرای این نسل هست بازی که گرافیکش سطحش بالاتر از تمام بازی های این نسل هست جزئیاتش با دقت و کاملا پویا هست نو آوری های که درش شده هنوز تو crysis که ادعا داره دیده نشده و در کنار اینها گیمپلی شناور و نرم و عالی و چند ده نو آوری دیگر پس قبول کنید TR حتی نزدیک بشه به unchareted هنر کرده از یاد نبرید این بازی مولتی پلتفر هست. گذشته یک بازی مهم نیست مهم اینه که حالش تو چه وضعیتی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر