Crysis Remastered | PC

نسخه ریمستر شده CRYSIS در راه PC و کنسول های نسل هشت.
بازی با همکاری Saber Interactive ساخته می شود.

- دارای امکانات گرافیکی جدید
- بافت های با کیفیت بالاتر
- پشتیبانی از Ray Tracing

crysis.jpg

تریلر رسمی

آخرین ویرایش:

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
"Astonishingly, despite some improvements, crysis remastered is still CPU-limited....to devastating effect"
"Especially on PC, the game is a disappointment"
Digital foundry

اینا بیس اصلی ریمستر رو همون نسخه PS3/Xbox360 گرفتن و یعنی مثلاْ ماموریت پرواز با Vtol توی بازی نیست(اون زمان این ماموریت خیلی سروصدا کرده بود که چون کنسول های نسل هفت نمیتونن این ماموریت سنگین رو اجرا کنن از بازی حذف شده) حالا هم دارن بهانه هایی میارن که این نسخه روی Cryengine3 اجرا می شده در حالی که نسخه اصلی پی سی Cryengine2 بوده و در نتیجه کد های جدیدتری داشته و ریمستر ساختن از روش راحت تر بوده:| چیزی که من دیدم اینا حتی زحمت به خودشون ندادن یه انیمیشن جدید به جای انیمیشن تاریخ مصرف گذشته ی ریلود کردن machine gun بگذارن.
وجود این مشکل single threaded بودن بازی که هنوز هم وجود داره یکی از دو دلیل میتونه داشته باشه: یا واقعاْ کرایتک و Saber اینقدر بی عرضه ان، یا اینکه به این مشکل دست نزدن تا بتونن دوباره در مورد can it run crysis پز بدن اونم وقتی که خیلی از قسمت های بازی کیفیتش به نسخه اصلی نمیرسه، در حالی که که متاسفانه جورنالیست ها هم بدون تست کردن بازی هر چی اینا گفتن رو دارن منتشر می کنن. اینجوری که من متوجه شدم این تنظیم گرافیکی آخر can it run crysis در واقع LOD0 هست که واقعاْ خسته نباشید بهشون میگم:))
Crysis 2007 وقتی اومد فقط به این خاطر معروف نشد که سیستم های اونموقع نمیتونستن روی تنظیمات آخر و 720p(رزولوشن اون موقع:D) حتی ۳۰ فریم بگیرن، به این خاطر بود که بازی اینقدر از تکنیک های گرافیکی تا اون موقع دیده نشده ای استفاده می کرد که انگار یه تکه از آینده رو داشتی تجربه می کردی. ولی این ریمستر با ارفاق یه بازی با گرافیک "امروزی" هست که نمیتونه روی سیستم های امروزی درست اجرا بشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,331
نام
Majid
همون موقعی که تریلر ازش اومد گفتم خاصیتش چیه وقتی با mod ـم میشه خیلی به این گرافیک نزدیک شد که دوستان گفتن مشکل نسخه اصلی محدود بودن استفادش از سی پی یو هست که منم قانع شدم، حالا همونم فیکس نکردن هیچ رفتن نسخه کنسولی رو بیس کار گذاشتن.
حس میکنم فقط هدف از ریلیز این بازی برگشتن به Meme ـه Can it run crysis بوده و بس :D جا این یک کرایسیس جدید با استفاده از آخرین تکنولوژیای روز بدن بنچمارکای 3080 ـو رو اون ببینیم پشمامون بریزه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشکل بازی فقط فریم دهیش نیست استاتر و لگ توش بی داد می کنه که البته با کم کردن چند گزینه ایراد دار خیلی بهبود پیدا می کنه.
خیلی حرفه که هنوز گرافیک و گیم پلی بازی بعد از این همه سال همچنان لذت بخشه اینا چی می ساختن به خاطر کنسول ها به کجا کشیده شدن. می گن از اینجا رونده از اوجا مونده اینان

• Like
Reactions: BFG 9000 and kamyy

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
تازگی ها بازیش کردم فکر کنم سال پیش بود در اینکه در زمان خودش یا حتی سالها بعد به عنوان معیار سنجش گرافیک خفن ازش یاد می شده شکی نیست ولی الان تو ذوق می زنه. لااقل برای من اینطور هست . با ریمستر هم فکر نکنم خیلی آنچنان تغییر بنیادینی بکنه . بازی سیزده سال ازش می گردد ... باید دید
اگر که اشتباه نکنم زمانی که اومد بخاطر فیزیک فوق العاده ای تو بازی بود بیشتر معروف شد و نفس کارت گرافیکا رو میگرفت ! بهرحال یه نقطه عطفی بود که تونست 10 سال تو بنچمارک ها باشه ...

• Like
Reactions: kamyy

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
کاش ریمستر نمیکردن : )
تنها نکته که میشه دید نورپردازی بهتر هست! تو یک مواردی قشنگ پس رفت داشته مثلا تو پوشش گیاهی من یادمه اصلا کل مانور بازی این بود که همه چی تو محیط تکون میخوره ولی تو این جا نه!

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
مشکل بازی فقط فریم دهیش نیست استاتر و لگ توش بی داد می کنه که البته با کم کردن چند گزینه ایراد دار خیلی بهبود پیدا می کنه.
خیلی حرفه که هنوز گرافیک و گیم پلی بازی بعد از این همه سال همچنان لذت بخشه اینا چی می ساختن به خاطر کنسول ها به کجا کشیده شدن. می گن از اینجا رونده از اوجا مونده اینان
کنسول، بازی های MMO، تمرکز روی Random Gamer ها و تمرکز روی زنانه کردن بازی ها... همه و همه تیشه زده به ریشه گیم... تا حدی که بیشتر از عناوین جدید شاهد ریمستر شاهکارهای قدیمی هستیم.

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
بازی رو اجرا کردم و خوشحالم که پول پاش ندادم و منتظر کرک شدم اینی که ساختن برای نسخه 360 و ps3 ریمستر حساب میشه نسبت به نسخه پی سی 2007 فیزیک گیاه ها که کلا حذف شده لگ که بیشتر شده فقط یه مقدار نورپردازی بهتر شده حداقل برا پی سی منتشر نمیکردن بیشتر پسرفته تا پیشرفت کرایسیس 2007 رو خودشونم دیگه نمیتونن تکرار کنن

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من کارت GTX 1080 دارم، کارتی که تقریبا همه بازیها رو با تنظیمات Ultra یا High راحت بالا 60 فریم و بعضا بالای 100 فریم میده؛ زور میزنه 30 فریم بده سر این. این گند کاری چیه اینا دادن بیرون.

• Sad

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
562
نام
تورین سپر بلوط
من کارت GTX 1080 دارم، کارتی که تقریبا همه بازیها رو با تنظیمات Ultra یا High راحت بالا 60 فریم و بعضا بالای 100 فریم میده؛ زور میزنه 30 فریم بده سر این. این گند کاری چیه اینا دادن بیرون.
نکته مسخره اینکه 8 گیگ رم 1080 هم پر میکنه یعنی همچین چیزی ندیده بودذم تا حالا. با afterburner یهو میبینی 100 درصد کارت استفاده میشه یهو هم میره رو 50 درصد فریم هم میره رو 20!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ویرایش: من خودم 2070 سوپر دارم وضع روش عین 1080.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and Vesemir

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
نکته مسخره اینکه 8 گیگ رم 1080 هم پر میکنه یعنی همچین چیزی ندیده بودذم تا حالا. با afterburner یهو میبینی 100 درصد کارت استفاده میشه یهو هم میره رو 50 درصد فریم هم میره رو 20!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من گرافیک 5700 ای ام دی دارم اصلا مشکلی نداره روی تنظیمات high و بعضی بالاتر راحت بالای 60 فریم میده فول اچ دی گرافیکهای قدیمی دیگه برای بازیهای جدید بهینه نمیشن ناسلامتی گرافیک مال 2 نسل پیشه دیگه اون ذهنیت 1080 را نداشته باش الان یه گرافیک 1650 انودیا بهتر از اینه چون جدید تازه نفسه

• Like

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من گرافیک 5700 ای ام دی دارم اصلا مشکلی نداره روی تنظیمات high و بعضی بالاتر راحت بالای 60 فریم میده فول اچ دی گرافیکهای قدیمی دیگه برای بازیهای جدید بهینه نمیشن ناسلامتی گرافیک مال 2 نسل پیشه دیگه اون ذهنیت 1080 را نداشته باش الان یه گرافیک 1650 انودیا بهتر از اینه چون جدید تازه نفسه
روی High کارت 1080 هم 60 فریم میده ولی به محض اینکه میری بالاتر بدون تغییر گرافیکی خاصی پرفورمنس بازی از همه بازیهایی که تا حالا اومده میاد پایین تر و دلیلش هم فقط افتضاح بودن بهینه سازی بازیه که از عمد هست برای الکی سنگین کردن بازی! کارت 1080 هم تو "همه بازیها" بین 1.5 تا 2 برابر 1650 فریم میده تو اشتباه به عرضتون رسوندن.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
روی High کارت 1080 هم 60 فریم میده ولی به محض اینکه میری بالاتر بدون تغییر گرافیکی خاصی پرفورمنس بازی از همه بازیهایی که تا حالا اومده میاد پایین تر و دلیلش هم فقط افتضاح بودن بهینه سازی بازیه که از عمد هست برای الکی سنگین کردن بازی! کارت 1080 هم تو "همه بازیها" بین 1.5 تا 2 برابر 1650 فریم میده تو اشتباه به عرضتون رسوندن.
از اینکه بازی اشغال درست کردن شکی نیست اونم به شوخی گفتم گرافیک ۱۰۸۰ کارت خوبی هست منم بازی را بالاتر میبرم تنظیمات را افت فریمش زیاد میشه در کل ارزش نداره همون نسخه قبلی را فورکی بازی کنی از این بهتره من انجام دادم فور کی ۶۰ فریم میداد خوشگلتر از این میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر