Crysis Remastered | PC

نسخه ریمستر شده CRYSIS در راه PC و کنسول های نسل هشت.
بازی با همکاری Saber Interactive ساخته می شود.

- دارای امکانات گرافیکی جدید
- بافت های با کیفیت بالاتر
- پشتیبانی از Ray Tracing

crysis.jpg

تریلر رسمی

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
کرایتک از تیم دیجیتال فاندری دعوت کرده به تور استودیو و همینطور دیدن نسخه PC و کنسولیِ Crysis Remastered.
watch?v=pJZEtcMl0ds
خیلی جالب بود، یه بخش هایی از بازی داخل این ویدئو نمایش دادن که خیلی خوب بود، اصلا نورپردازی یه چیز دیگه شده.
نکته جالب این بوده که اعضای استودیو از نکاتی که بچه های DF یادآوری میکردن، نوت برداری میکردن و داخل ویدئو گفته میشه که در حال حاضر اون بخشها فیکس شدن.
نکته ای که در ویدئو هم ذکر شده این هست که DF به این باور رسیده که کرایتک واقعا میخواد بهترینِ خودشو ارائه بده و سنگ تموم بزاره \m/
خودم با این تیکه خیلی حال کردم و امیدوار شدم که واقعا بعد سالها داره اون اتفاقی که باید میفته.

از خود بازی مخصوصا ورژن PC چیز خاصی نشون ندادن، بیشتر نمایش از نسخه Xone بود، به احتمال زیاد مابقی محتواهارو گذاشتن تو این 2هفته مونده به انتشار به مرور ارائه بدن.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
Crysis Remastered - Official 8K Tech Trailer

watch?v=Bda4jp7EXQ0

==============
الان سرکار دیدمش، بزور تا 2k تونستم اجرا کنم، نمیدونم PC خونم میتونه 8k اجرا کنه یا نه.
اما عجب تریلری بود، کلا دست به هایپ شدنم خیلی خوبه، چیز خیلی خاصی هم نشون ندادن.
ولی واقعا با توجه به حس نوستالوژی + ویژگیهای جدید این نسخه مگه میشه آدم هایپ نشه؟
مو به تنم سیخ شد.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
Crysis Remastered - Official 8K Tech Trailer

watch?v=Bda4jp7EXQ0

==============
الان سرکار دیدمش، بزور تا 2k تونستم اجرا کنم، نمیدونم PC خونم میتونه 8k اجرا کنه یا نه.
اما عجب تریلری بود، کلا دست به هایپ شدنم خیلی خوبه، چیز خیلی خاصی هم نشون ندادن.
ولی واقعا با توجه به حس نوستالوژی + ویژگیهای جدید این نسخه مگه میشه آدم هایپ نشه؟
مو به تنم سیخ شد.
فایل 8k رو دانلود کردم با idm سیستمم نتونست درست اجراش کنه!:))
پردازنده 6700K :))

آخرین ویرایش:

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
9ba6_20200419142253-e0713eba55.[gif-2-mp4.com].gif

• Smile
Reactions: WTF?

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
یادمه چند سال پیش با یه gtx 285(گرافیک high end سه نسل بعد از این بازی) و یه 6350 amd (سی پی یو 4 نسل بعد از این بازی) هنوزم توی رزولوشن 1368*768 نمیشد یه فریم ثابت آدم وار بگیری، اونجا بود که فهمیدم کلا همه کلا سر کاریم، از قرار معلوم و اخباری که رسیده این نسخه ریمسترش هم همینجور و حتی بدتر، البته ایندفعه رو به خاطر اینکه بگن دیدین همین یه ذره افزایش کیفیت رو گرافیک های شما نکشید پس اینقدر گیر ندین چرا بازی خوب پیشرفت نکرده:D(به نوعی دست پیش رو گرفتند پس نرند!!! )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
فکر کنم وایسیم ببینیم DF چی میگه، چون خیلی تعریف کرده بودن.
باید دید مشکلی هست که احتمالا با آپدیت بشه حلش کرد یا کلا همینه که هست.
Alex از تیم DF فن چند آتیشه کرایسیس هست، باید ببینیم تو بررسی چیکار میکنن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من 1 ساعتی بازیش کردم اگه بیخیال ری بشید با 2 یا 3 تا اپشن از can it run به راحتی با 2060s می تونید بازی کنید البته 1080p بدون aa البته بازم فکر نمی کنم 60 ثابت بده اما با 2070s دیگه باید بده ری هم بذارید پرفورمنس باشه خلی بهتر خیلی کم فریم کم می کنه تاثیری هم نداره یعنی ری بازی 1 جورایی مشقی هست و خیلی به سختی برخی جاها تفاوتش حس بشه اصلا مشابه ری های سخت افزاری انویدیا در بازی های دیگه نیست.
متاسفانه کم کردن خیلی از اپشن های بازی هم تاثیری در فریم دهی بازی نمی ذاره مگه از اصلی ها کم کنید که گرافیکش خیلی افت می کنه مخصوصا اگه دست به سایه بزنید.
در کل حداقل 1 عدد 1070 نیاز داره بازی
نسخه اصلی بازی یادمه حتی با هاردهای مکانیکی اون زمان نه لگی داشت نه استاتری چیزی حتی فریم زیر 30 هم می یومد چندان بازی بد به نظر نمی رسید اما اینجا حتی روی 60 ثابت هم فریزهای لحظه ای با استاترهای عجیب دارید اگه بیاد زیر 60 که دیگه هیچی بدتر از هورایزن می شه. تازه من بازیم روی ssd نصبه اینه هر فیلمی هم که دیدم همین بود متاسفانه این قسمت بازی خیلی ازاردهندس امیدوارم به زودی درستش کنن.
اما گرافیک بازی خیلی بهتر شده کاملا حس تازه بودن می ده و شاید بشه گفت برخی چیزاش از بازی های این نسلم بهتره از فیزیک فوق العادش البته بگذریم که همچنان بهترینه هر چند برخی چیزهای بازی بوی که کهنگی می دن مخصوصا پلیگان ها اما گرافیک کلی بازی واقعا عالیه گیم پلی بازی هم همچنان لذت بخش هست حیف فقط q save حذف شده.
ضمنا صدا گذاری بازی هم خیلی بهتر هم دیتل هم سوراند هم بیسش تقویت شده

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
ریمستر بر اساس ورژن X360 و PS3 ساخته شده و در نتیجه، تمام چیزایی که تو اون ورژنا حذف شده بودن تو ریمستر هم حضور ندارن. خیلی هم عالی.
کلا کرایتک یه کار، فقط یه کار باید می‌کرد و اونم حل کردن مشکل CPU بود. اون مشکل حل نشده که هیچی، رزولوشن رو بالا ببری پرفورمنس CPU میاد پایین. :))
احسنت واقعا.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
ریمستر بر اساس ورژن X360 و PS3 ساخته شده و در نتیجه، تمام چیزایی که تو اون ورژنا حذف شده بودن تو ریمستر هم حضور ندارن. خیلی هم عالی.
کلا کرایتک یه کار، فقط یه کار باید می‌کرد و اونم حل کردن مشکل CPU بود. اون مشکل حل نشده که هیچی، رزولوشن رو بالا ببری پرفورمنس CPU میاد پایین. :))
احسنت واقعا.
اینا همونایین که پز گرافیک و موتورشون رو میدادن ؟ الان یعنی اینقدر به چپ مبارکشون گرفتن که حتی حاضر نبودن بازی رو به ورژن جدید موتورشون پرت کنن ؟از این کراتک بی بخار دیگه نمیشه انتظار شو کیس گرافیکی و انقلاب فنی داشت قشنگ به بخور و نمیر راضی شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر