Crysis Remastered | PC

نسخه ریمستر شده CRYSIS در راه PC و کنسول های نسل هشت.
بازی با همکاری Saber Interactive ساخته می شود.

- دارای امکانات گرافیکی جدید
- بافت های با کیفیت بالاتر
- پشتیبانی از Ray Tracing

crysis.jpg

تریلر رسمی

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من از اول انتظاری نداشتم . همه که کپکام نمی شوند بکوبند از اول بسازند که آدم از گرافیک لذت ببره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
حجم بازی که مشخص نمیکنه بازی با کیفیت هست یا نه.
قرار بود ریمستر بشه دیگه، چرا شما ریمستر رو میخونید ریمیک ؟

فقط خدا کنه در کمال تعجب انحصاری اپیک و... نشه، عجیب بودنش به کنار، کلا اینو نمیپسندم.

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من از اول انتظاری نداشتم . همه که کپکام نمی شوند بکوبند از اول بسازند که آدم از گرافیک لذت ببره
ریمیک با ریمستر فرق میکنه! کپکام وظیفه شو در قبال یه ریمیک 60 دلاری انجام داده لطف نکرده، Crysis ریمستره!

هرچند بعنوان یه ریمستر هم حداقل تو تصاویر نسبت به نسخه PC که موجوده تغییر خاصی نکرده!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ریمیک با ریمستر فرق میکنه! کپکام وظیفه شو در قبال یه ریمیک 60 دلاری انجام داده لطف نکرده، Crysis ریمستره!

هرچند بعنوان یه ریمستر هم حداقل تو تصاویر نسبت به نسخه PC که موجوده تغییر خاصی نکرده!
کار باید تمیز باشه . بازی مال 13 سال پیش هست . گرافیک الان تو ذوق می زنه . ریمستر مخصوصا ریمستر آبکی که اینا انجام داده اند فایده نداره . ندهند بهتره .
(6 7 ماه پیش شماره یک رفتم با همون گرافیک . تحمل بافت ها و ... سخت بود ولی خب هر جوری بود تمومش کردم)

منظورم به طور کل اینه که این بازی ریمیک می طلبه یا یک ریمستر خیلی حرفه ای . (حجم بازی هم 7 8 گیگه که نشون می ده چی تحویل خواهند داد)

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این چند هفته تاخیر فایده نداره. بزنم باید یه 6 ماه تا یه سال دیگه روش کار کنن
کلا بیخیالش بشوند یک آی پی جدید با یک گرافیک انقلابی (مثل کرایسیس 3) بسازند . وقت و فکر و هزینه روی یک چیز جدید بزارند خیلی بهتره

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
قبلا یجایی خوندم پروژه بعدی سری کرایسیس در حال توسعه هست و ظاهرا خود Cevat Yerli گفته بود قصد دارن کرایسیس بعدی Free to Play باشه و دوست دارن ببینن بازی بعدی این سری که Free to Play ساخته میشه چجوری از آب درمیاد. یادم نیست کجا ولی توی اینترنت دیدم این صحبتا رو.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
قبلا یجایی خوندم پروژه بعدی سری کرایسیس در حال توسعه هست و ظاهرا خود Cevat Yerli گفته بود قصد دارن کرایسیس بعدی Free to Play باشه و دوست دارن ببینن بازی بعدی این سری که Free to Play ساخته میشه چجوری از آب درمیاد. یادم نیست کجا ولی توی اینترنت دیدم این صحبتا رو.
این حرفها مال خیلی قدیم.
الان که بنده خدا جزو مدیریت کرایتک هم نیست(جاش داده به برادرهاش).
این حرفها مال اون دورست که EA میگفت سینگل پلیر داره میمیره و همه بازیها دارن آنلاین میشن.
اونموقع کرایتک برای EA بازی میساخت، ازاین حرفهای خرافی هم میزدن خب.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر