Crysis 3 | PS3

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
گرافیک از شماره ی 2 بهتره. از KZ3 هم بهتره! :D
گیم پلی کرایسیس ـه!
----
گرافیک از این بیشتر احتمالاً روی کنسول های فعلی نخواهد آمد.
بازی قطعاً زیر 30 فریم اجرا میشه. هرچند من دستگاهی ندارم که فریم ریت رو اندازه بگیرم. :D
TV ما میگه بازی داره 1080 اجرا میشه. فکر می کنم چت زده. قبلاً رزولوشن رو درست می گفت، نمی دونم چرا الآن این طور شده.
توی مرحله ی اول که بارندگی وجود داره، افت فریم وجود داره. حالا نمی گم افت فریم بیداد می کنه، اما هست!
بازی یا AA نداره، یا نمی دونم چرا!

در مورد گرافیک که شکی نیست crysis همیشه از بقیه بازیها جلوتر
ولی در مورد گیم پلی و مولتی پلیر اصلا خوب نیست
ممنون بابت توضیحت :d

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
در مورد گرافیک که شکی نیست crysis همیشه از بقیه بازیها جلوتر

البته کرایسیس روی پی سی از بقیه ی بازیها از نظر گرافیکی جلوتره . روی کنسول یا حداقل ps3 اونجوری که من دیدم ایراداتی داره و باعث میشه به هیچوجه بهترین گرافیک کنسولی تا الان نباشه . البته خیلی خیلی خوبه . ولی بهترین نیست .

dream maker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
36
گرافیک و انیمیشن بازی مافوق تصور من بود تا حالا همچین چیزی ندیده بودم البته روی کنسول منظورمه ولی گیم پلی و داستانه بازی خیلی کلیشه ای بود مخصوصا داستان حیف این گرافیک واقعا.راستی چرا اینقدر کوتاه بود؟ همین که اومد شروع بشه تموم شد.
گرافیک 10 /داستان 6 /گیم پلی 7.5 /صدا 9 /جمع 8

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
بازیرو گرفتم.عالیه.
گرافیکش واسه کنسول خیلی خوبه نورپردازی و ....همه عالیه فقط یخورده فریمش بعضی مواقع کم میاره.
در کل راضی کنندس.

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
برای بهبود گرافیک بازی روی ps3 پچ یا تنظیمات خاصی در بازی نداره ؟ ؟ ؟
من crysis 2 و crysis 3 رو باهم مقایسه کردم ( البته روی ps3 ) به وضوح گرافیک crysis 2 بیشتر بود مرحله ای که در بازی crysis 3 که توی جنگل بود رسماً منو نا امید کرد جنگل farcry 3 به وضوح چشم نواز تر از جنگل cyrysis 3 بود.این همه انتظار برای این بازی، حیف.

آخرین ویرایش:

A.S.F

کاربر سایت
Nov 8, 2011
13
نام
amir
برای بهبود گرافیک بازی روی ps3 پچ یا تنظیمات خاصی در بازی نداره ؟ ؟ ؟
من crysis 2 و crysis 3 رو باهم مقایسه کردم ( البته روی ps3 ) به وضوح گرافیک crysis 2 بیشتر بود مرحله ای که در بازی crysis 3 که توی جنگل بود رسماً منو نا امید کرد جنگل farcry 3 به وضوح چشم نواز تر از جنگل cyrysis 3 بود.این همه انتظار برای این بازی، حیف.
موافقم ... یه جوری بود انگار شطرنجیه

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
کسی بازی رو روی 3D بازی کرده ؟ من با ایکس باکس بازی کردم سه بعدیش اصلا چنگی به دل نزد...Crysis 2 رو هم با Xbox بازی کردم هم با PS3 اونم از لحاظ 3D چندان فرق نداشتن...می خوام اگه این دفعه رو PS3 سه بعدی بهتری در حد Killzone 3 داره واسه PS3 هم بگیرم

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
خب این بازیرو تموم کردم
داستان بازی به نحوی فوق مسخره و تقریبا" مثل2 هست
گرافیکش فوق العاده بود یعنی تا حالا همچین بازی با این گرافیک بازی نکردم(همه انحصاری هر دو شرکت رو بازی کردم) گرافیک عالی بود. مخصوصا" تو جنگل گل سر سبد گرافیکش بود
صداش هم خوب بود
ضریب هوشی بازی در حد کوالا:d
تنوع اسلحه کم بود
دشمنان کلا" تنوعش کم بودن
بازی خوبی بود کلا"
از10 بهش 8.95 میدم
موفق باشید

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
گرافیکش فوق العاده بود یعنی تا حالا همچین بازی با این گرافیک بازی نکردم(همه انحصاری هر دو شرکت رو بازی کردم) گرافیک عالی بود. مخصوصا" تو جنگل گل سر سبد گرافیکش بود
امکان نداره همه ی انحصاری هارو بازی کرده باشی بعد به این گرافیک بگی بهترین !!! مشکلات گرافیکی این بازی خیلی زیاده حداقل رو کنسول. روی 30 فریم اجرا نمیشه بعد رزولوشن 1080p ساپورت میکنه ! من نمیدونم این کرایتک کلا به غیر از گرافیک چیزه دیگه ای هم داره که بهش بخواد افتخار کنه ؟
گیم پلی بازی انقدر مضخرف بود که از بازی کردنش منصرف شدم. بخش مالتی هم که نه از این نه از شماره ی قبلی خوشم نمیومد. کسایی که قصد خریدن دارن الکی با بعضی از کامنت ها هایپ زده نشید و نرید این بازیو بخرید.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
منم بالاخره بازی کردم الان چپتر دوم هستم . بازی از نظر گرافیک خوبه البته بالانس نیست ولی بعضی جاها واقعا باید بگین WOW . مشکل فریم ریت بیداد میکنه . با نظر دوستمون تو پست بالا موافقم گیم پلی بازی واقعا مزخرفه . بازی فقط از نظر تکنیکی و فنی در حد عالی هست
داستان و گیم پلی در حد پشمک .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر