Crysis 3 | PS3

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب دوتا مثال برات میزنم :
تفاوت cod در سه نسخه 6-7-8
تفاوت acهای اخری....
محیط خای عین هم نبودند ولی گیمپلی همون بود(بجزac3 که کشتیرانیم داشت)
این تفاوتش با قبلیش چیه?گرافیک بالا رو محیط اپن.
دیگه ته قدرتاین نسل تو بازی با این وسعت همینه.
انتظار الکی نداشته باشین.(گرافیکی)
گیمپلی هم کرایسیس کلا اینجوری بوده همیشه!
اینم المان های تازه ای بهش اضافه شده البته!مثل شکار با تیرکمون و...

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
شما از لحاظ گرافیکی هم برو همون بارش بارون اول بازی رو ببین همه چی دستت میاد ! مسخره اس ! مرحله جنگلش زیبا بود اما نوسان زیاد داشت
اون سری Cod‏ هم که کلا یه بازیه با مپ های مختلف !!
‏ ‏AC‏ هم که داره به رکورد cod‏ میرسه ! :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بارون افتضاحه?
فیزیک پارچه هم بده نه?
چی خوبه کلا تکلیف منو روشن کن:D
ازc3 . Ds3 و صدتا دیگه(:D)هم که بدت میاد:D
داداش بگو که منم بیخودی بحث نکنم:D
یادم نمیاد چی میخواستم بگم ولی حتما چیز مهمی بوده:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
=))
خدایی از Ds3 خوشت اومد ? ولش کن بیخیال!!

بحثو عوض نمیکنم ولی حالا که تمومش کردم میبینم از قبلیاشم بهتره.نظر من تنها هم نیست.
اینو همینجا تمومش کنیم.
کرایسیسم هیچکودمشون به پای1وwarhead نرسیدن.موافقی که?
ولی خوب 3 رو کنسول عالیه.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
بازي بشدت افت فريم داره!!!اصلا يجوري شده!!گرافيك آنچناني هم نداره كه بعضي دوستان ميگفتن بازيايي مث كيلزون رو ميزاره تو جيب عقبش!!!تا اينجا بزور تحملش كردم ببينم مراحل بعديش چطور ميشن!:d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بازي بشدت افت فريم داره!!!اصلا يجوري شده!!گرافيك آنچناني هم نداره كه بعضي دوستان ميگفتن بازيايي مث كيلزون رو ميزاره تو جيب عقبش!!!تا اينجا بزور تحملش كردم ببينم مراحل بعديش چطور ميشن!:d

تا قیامت هم همین نظرو دارم!:d
مشکل روحی که ندارم،وقتی گرافیک بهتر عمل می کنه،بیام بگم گرافیک افتضاحه؟:|

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
بازی رو دیشب تجربه کردم:D افت فریم که داشت
گرافیکشم اصلا نمیشه گفت بهترین این نسله! همین اولین مرحلش توی کارخونه زیاد خوب نبود کیلزون ازین قویتره اما مراحل جنگلش خیلی خوبه
داستان و گیم پلی اش رو هم اصلا قبول ندارم

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
کلا از مصاحبت با بعضی از دوستان آدم می خواد سرش رو بکوبه به دیوار...من فکر می کنم هرکسی واسه خودش یه تعریفی از گرافیک و گیم پلی و ... داره...من به افت فریم کار ندارم، اگه منظور از گرافیک زیبایی و واقعی بودن و پر جزئیات بودن باشه، کی گرافیکی بهتر از اون مرحله دوم دیده ؟ والا چشم من کم میاورد این همه جزئیات و زیبایی رو نمیتونست تحمل کنه...گیم پلی، تعریفش چیه ؟ اگه منظور تنوع بازی و انجام دادن کارهای مختلف با روش های مختلف باشه، این بازی چی کم داشت ؟ با 100 روش و با 100 جور اصلحه مختلف میشد دشمن رو نابود کرد، بازی نیمه open world بود و مرحله های فرعی هم داشت و خیلی مسائل دیگه نمیشه که فقط بخاطر اینکه gamespot به بازی نمره 7.5 داده گفت بازی بده، من نمیگم 9 حقش بود ولی دیگه 8 یا 8.5 که حقش بود...آیا یه بازی نواورانه و متحیر کننده بود که باید 9 به بالا می گرفت؟ نه، ایا تونست مثل کرایسیس 1 خیلی فراتر از حد انتظار باشه ؟ نه، اما دیگه بد هم نبود، توقع های ما اگه براورده نشد بخاطر اینه که توقع بیجا بوده...نباید همه مسائل رو قاطی کرد، بازی مشکل افت فریم داشت درسته ولی زیباترین بازی بود که میشه تو این نسل از کنسول ها دید...خلاص

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
کسی از دوستان در مورد آنلاین بازی صحبتی نداره!؟
همه بحث شده گرافیک و افت فریم
البته نمیگم بده اما یکمی هم در مورد مولتی بگید دوستانی که نسخه اورجینال رو گرفتن ببینیم ارزش خرید داره

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
مرحله كارخونه بد بود از هر لحاظ...ولي باقي مراحل فوق العاده بود افت فريم هم كاملا طبيعيه چرا؟چون ديگه كنسولا نميكشن GPU,CPU,RAM واسه 7 8 سال پيشه كه ديگه به آخر خط رسيدن...ولي گيم پلي بازي هم عاليه نميدونم دوستان چي ازاين بهتر ميخوان!!داستانش يكم ضعيف بود و بس ديگه هيچ ايراد ديگه اي نداشت!!بحث مالتي پلير هم جدا چون تجربه ش نكردم!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
کسی از دوستان در مورد آنلاین بازی صحبتی نداره!؟
همه بحث شده گرافیک و افت فریم
البته نمیگم بده اما یکمی هم در مورد مولتی بگید دوستانی که نسخه اورجینال رو گرفتن ببینیم ارزش خرید داره

مولتیش از سینگلش داغون تره. اصلان یه وضعیه

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
خوب مولتیش رو حسابی بازی کردم و حالا توضیح کامل میدم:
1-حدود 10 تا(یا بیشتر) مپ در بازی وجود داره که طراحی اکثرشون جنگلی-شهری و یک مپ کاملاً شهری و یک مپ با لوکیشن فضایی وجود داره که کیفیت طراحی اکثرشون عالیه اما بالانس مولتی پلیر؛خیر!:d
2-گیم پلی بازی کاملاً اکتیوه!(به عبارتی بیش از حد پر جنب و جوش و فعاله!).طوری که برای گرفتن کیل بیشتر،باید مدام از در و دیوار بالا برید،از قابلیت های مخفی شدن و اسکنر محیط و.. استفاده کنید و در فرصت مناسب، از ارتفاع بر سر دیگران شیرجه بزنید یا با پرتاب اتومبیل،کیل های خفن بگیرید! به این ترتیب فکر کمپ کردن رو از سرتون بیرون کنید و اعصاب زیادی برای طی کردن مپ ها، باید خرج کنید!
3-طراحی مپ ها از نظر بالانس کاملاً متفاوته؛مثلاً مپ chinatown بالانس خوبی نداره و بیشتر مبارزات بر پشت بام خانه ها صورت میگیره و محل SPAWN شدن افراد در این مپ، همیشه یک تیم رو به دیگری برتری میده . یا مپ هایی هستند که خوراکشون تیر و کمان هست و جای امن درشون پیدا نمیشه و خیلی پیش میاد که در حال SPAWN شدن،مورد اصابت تیر قرار بگیرید!:d
4-اسلحه ها کاملاً محدوده و تنوع رضایت بخشی ندارند و بیشتر روی شخصی سازی سلاح ها تمرکز شده تا نوع اسلحه ها! به خاطر همین اصولاً مهارت افراد در عملکردشون نمایان میشه نه در نوع سلاح ها و قابلیت نانوسویت که نکته مثبتی هست نسبت به شوتر های نظامی معروف.
5-سرور های بازی به شدت خلوته.خودم هر وقت چک می کنم، فقط هزار نفر در سرور ها هستند و اغلب در مد های TEAM DEAD MATCH و CRASHSITE!:| عملاً بعضی مد ها غیر قابل بازی هستند با این وضعیت! ناگفته نماند که اتصال به سرور ها رضایت بخشه.
6-مولتی پلیر از نظر فان بودن کاملاً باحاله!:d
7-مد HUNTER کاملاً مضحکه!:| هیچ منطقی رو برای توجیه کردنش نمیشه به کار برد!
امتیاز به مولتی پلیر:6.5/10
پ.ن:به شخصه حال می کنم با مولتیش چون فان و سریعه!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر