Crysis 3 | PS3

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
اگه افت فریم و گرافیک رو بزاریم کنار ، این مرئی نامرئی بازی بدجور رو اعصابه !
اما این تیرکمونش خیلی حال میده :d

دیشب رفته بودم بین بچه های امریکا ، من شده بودم هاست :d
خیلی جالب بود که پینگ من 5 تا خط اش پر بود و بقیه رو 1 و 2 میچرخیدن :d

اما بازم با این وضعیت بازی ، اینو به Call of Duty واقعا ترجیح میدم

رفيق خواهشا" پاي KZ2 رو وسط نكش كه هنوز كه هنوزه FPS جماعت با گرافيك بهتر روي PS3 رو دستش نيمده ! حتي KZ3 هم نسبت به KZ2 توي زمينه كيفيت تكسچر افت داشت !

شما مپ هاي KZ2 رو ببين همين الانه اش يه سر و گردن بلكه هم بيشتر از يه بازي مثل BF3 بالاتره

گرافیک K3 نسبت به K2 پیشرفت داشت اما چون تو 2 تا فاز جدا بودن نمیشد تشخیص داد :d
Killzone 2 و Bad Company 2 باید تو تاریخ بهترین مولتیپلیر های FPS اسمشون نوشته بشه :d

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
Killzone 2 و Bad Company 2 باید تو تاریخ بهترین مولتیپلیر های FPS اسمشون نوشته بشه :d
Modern Warfare 2 از همشون بهتر بود. البته سلیقه ایـــه ولی انصافا محشر بود این بازی.
======================================================
Crysis رو دانلود کردم و بازی کردم. باید بگم که مطمئنا گرافیک نهایی این نخواهد بود. یادمه بتای BF3 هم خیلی افتضاح بود گرافیکش و بهتر شد.هرچند این خیلی افتضاح نیست ولی میتونه بهتر باشه. ولی متاسفانه خود بازی منو جذب نکرد ! از crash site که خوشم نمیاد ، Hunter هم زیاد جالب نبود. میخواستم بخرم بازیو ولی نظرمو عوض کرد. دوستانی که دانلود نکردن چیزی رو از دست ندادن.

آخرین ویرایش:

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
دقت كردين اين أسلحه هاي كه توي بتا بود نسبت به نمونه مشابهش در crysis 2 كمي تغيير شكل داده بودن مثلا تو crysis 2 كمي أسلحه ها كپل تربودن ودر اين جا باريك ترن:d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
با توجه به طمع شدید یکسری سایت های فروش بازی،ترجیح دادم که این بازی رو از استور پیش خرید کنم.مطمئن باشید اونقدر درباره این بازی تحقیق کردم که ریسک خرید دیجیتالیش رو بپذیرم.
حداقل 70 تومن سود کردم در این خرید..
فکر کنم تنها خرید دیگه ای که بتونم انجام بدم،مترو لست لایت باشه!:(
یک چیز هم به دوستان اورجینال باز متذکر بشم که هر چقدر هم که نسخه اصلی خریدن خوب باشه،در حال حاضر پول هاتون فقط روانه ی جیب های یک مشت دلال میشه و طبعاً،افزایش قیمت..
به شخصه اصلاً حاضر نیستم 250-270 تومن برای یک بازی بدم،چون ارزش بازی 60 دلاره و دلیلی نداره که بخاطر بی ثباتی قیمت ارز،تقریباً 5 برابر پول بیشتر بدیم و این یعنی ضرر رسوندن مستقیم به خودمون.چون نتیجه اش میشه طمع بیشتر دلال ها.
سال 91،سال خوبی برای ما نبود چون دست کم،70% روی قیمت ها ضرر کردیم و عملاً هزینه زیادی رو متحمل شدیم.
گردش مالی خودم فقط برای 10 بازی فیزیکی و آکبنددر سال 91،حدود 1 میلیون و 500 تومن بود در حالی که این آمار در سال 90، فقط 500 هزار تومن برای بنده،دراومده بود!:| سال دیگه رو که اصلاً دوست ندارم حدس بزنم..
به هر حال سال 92 اگر قرار باشه به همین منوال پیش بره،من که بازی خریدن رو ممنوع می کنم برای خودم.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باو چه خبره !! هنوز MGR‏ رو نگرفتم
تازه دیشب اسلای با , نی نو رو گرفتم و آل استار :D
12‏ بازی ناتمام دارم و 5 یا 6 تا بازی نکرده :D

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
باو چه خبره !! هنوز MGR‏ رو نگرفتم
تازه دیشب اسلای با , نی نو رو گرفتم و آل استار :D
12‏ بازی ناتمام دارم و 5 یا 6 تا بازی نکرده :D
داداش حالا عجله ای نیست الان بگیری همرو:d
من خودم هنوز دارم dead space 3 رو بازی میکنم تموم شد میرم سراغ MGR,CRYSIS 3.

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
خوب بالاخره بازی رو دانلود و اجرا کردم در یک کلام فوق العاده است گرافیکش روی PS3 حتی از KZ3 هم بیشتره و نکته ی مهم اینه که تا الان که بازی کردم حتی تو محیط جنگل هم افت فریم نداشتم باید به کرایتک تبریک

گفت به خاطر شاهکارش .

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
کسانی که بازی رو روی پی اس تری بازی کردند بیایند نظر بدند چرا تاپیک بازی های مولتی پلتفرم اینجا همه سوکته فقط انحصاری ها شلوغه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان من از اینترنت نسخه ی کپی رو دانلود کردم
در یک کلمه میتونم بگم آشغال
بازی در رزولوشن 1080P اجرا میشه اما چه اجرایی! فریم بازی بیشتر مواقع روی 20 هست و تکسچر ها واقعا بی کیفیت هستند
من نمیدونم اصلا چرا باید این بازی رو PS3 بیاد جز اینکه اعتبار کرایتک خراب بشه به نظرم چیزی نمیتونه باشه
بدبختی پول نداریم گرافیک بگیریم این بازی رو فقط روی PC بازی کنید و بس

خوب بالاخره بازی رو دانلود و اجرا کردم در یک کلام فوق العاده است گرافیکش روی PS3 حتی از KZ3 هم بیشتره و نکته ی مهم اینه که تا الان که بازی کردم حتی تو محیط جنگل هم افت فریم نداشتم باید به کرایتک تبریک

گفت به خاطر شاهکارش .
داداش مطمئنی اونی که بازی کردی Crysis 3 بوده :-o

rezax2x

کاربر سایت
May 13, 2010
140
دوستان من از اینترنت نسخه ی کپی رو دانلود کردم
در یک کلمه میتونم بگم آشغال
بازی در رزولوشن 1080P اجرا میشه اما چه اجرایی! فریم بازی بیشتر مواقع روی 20 هست و تکسچر ها واقعا بی کیفیت هستند
من نمیدونم اصلا چرا باید این بازی رو PS3 بیاد جز اینکه اعتبار کرایتک خراب بشه به نظرم چیزی نمیتونه باشه
بدبختی پول نداریم گرافیک بگیریم این بازی رو فقط روی PC بازی کنید و بس

داداش مطمئنی اونی که بازی کردی Crysis 3 بوده :-o
داداش بنظر من کرایتک خیلی شاهکار کرد که بازی رو واسه کنسولها هم بیرون داد.دستشونم باید بوسید.:>
و در اینکه کرایسیس رو باید با pc بازی کرد شکی نیست.:d

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
داداش مطمئنی اونی که بازی کردی Crysis 3 بوده

داداش دیگه داری خیلی کم لطفی میکنی در حق کرایسیس 3 شما انتظار داری گرافیک بازی کرایسیس 3 روی کنسول PS3 ای که سخت افزارش مال حدود 8 سال پیشه در حد PC هایی باشه که سخت افزار های به روز دارن خدا وکیلی گرافیک کرایسیس 3 روی PS3 حتی از KZ3 هم بیشتر بود.

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
بازی از همه نظر عالیه مخصوصا" سایه ها ، من همیشه از دندانه دار بودن سایه ها بدم میومد ولی کرایتک شاهکار کرده .
از لحاظ فریم هم باید بگم بازی روونه و خیلی خوب اجرا میشه در حد کنسول من که مشکل خاصی تا مرحله 2 نداشتم هر کسی هم که میگه بازی خیلی بده و فلانه
میخاد بازی رو ترول کنه .
واقعا" باید به کرایتک بابت این پیشرفت تبریک گفت.
پچ 1.01 بازی رو هم نصب کنید:
BLUS30976
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/...S30976_00-CRYSIS3PATCH0001-A0101-V0100-PE.pkg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر