Crysis 3 | PS3

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
برید تریلر Humter Mode رو ببینید و مستفیض بشید ... هرچی دارم لیست خریدم رو کوتاه می کنم. لامصب خیلی هیجان انگیزه:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Crysis - Official Site
Open beta از ٢٩ شروع ميشه و ميتونيد از store دانلود كنيد
.The Crysis 3 Beta will be released on Jan 29th, available to everyone on the PS3, XBOX360 and PC platforms.
The beta is designed to give you a taste of the full Crysis 3 multiplayer experience, and help the development team collect your valuable feedback.
In the Crysis 3 Beta, you’ll be able to suit up, team up with your friends, level up to rank 10, and customize your Nanosuit with different weapons, attachments and suit modules.
There are two playable Beta Multiplayer Modes featured in the Beta:
نوشته ژانويه ؟
خوب 29 ژانويه كه ديروز بود !!! يعني الان ميشه رفت دانلودش كرد ؟:d
[/QUOTE]
اره احتمالا هست

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
صادق نوشته ژانويه ؟
خوب 29 ژانويه كه ديروز بود !!! يعني الان ميشه رفت دانلودش كرد ؟:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
1.4 Gb فقط بگم مولتيش چيز خاصي نيست:d بعد سروراش P2P هست مثل cod و اصلا خوب نيست . قابليت نامرئي شدن واقعا توي crysis 2 مصيبتي بود اينجا هم احتمالا همين جوريه!
Jetalpha: منفي چيه:d من خودم انچنان بدم نمياد ولي قابليت نامرئي شدن واقعا مولتيشو خراب ميكنه( نميدونم crysis 2 مولتيش رو بازي كردي يا نه ولي به خاطر همون نامرئي شدن كلي كمپر داشت)
ماد جديد هم هانتر خيلي خوب كار شده و جالبه

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
ببخشید ولی جناب zombie کلا فاز منفی هست :d شما دانلود کنید بخش هانترش باید خیلی جالب باشه طبق گفته بچه های تاپیک pc .

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب بتا رو بازی کردم ، متاسفانه فقط تونستم مد Hunter رو بازی کنم ! مد Crash Site نتونستم Room ـی رو پیدا کنم که بازی کنم !
حدود 15 دست بازی کردم و تا لول 7 هم بالا اومدم ، بازی فوق العاده لذت بخش هست مخصوصا وقتی که Hunter باشید ، قوانین بازی هم سادست و زود دستتون میاد ، بازی کاملا Balance هستش ، تیم Hunter قابلیت نامرئی شدن + دیدن جای دشمن ها روی مینی مپ + تیرکمون One Shot One Kill رو دارن ، تیم CELL هم Proximity Sensor + اسلحه های قوی تری رو دارند و طراحی مپ هم به نفع اونهاست که در نتیجه بازی کاملا Balance پیگیری میشه !
گرافیک بازی ، کاملا قابل قبوله ولی چیزی که از اسم Crysis توقع میره رو حداقل برای من برآورده نکرد ! از لحاظ لگ هم من اصلا چیزی رو مشاهده نکردم ! تکرار می کنم اصلا ! :D در کل پیشنهاد میشه !

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
نخرید آقا نخــــرید :| بتــا هم دانلود نکنید :d

دقیقا همون نسخه ی دوم،البته یکم فرق کرده!(اعصاب خورد کن تر شده ) مد کرش سایت میشه سیبل نارنجک و اسنایپ(کمپر)های محترم! مد هانتر هم یاد آور بیگانگان بر علیه غارتگره :|ترسناک میشه یهو :-s

گیم پلیِ ساتوری شده ی! C2 هم قابل پیشبینی هستش!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
مد Crash Site رو هم بازی کردم ، واقعا اعصاب خورد کن بود ! راه به راه یکی از پشت سرت در میاد یک اسلحه هم دستشه 2 برابر خودش ! هر چقدر اون Hunter Mode خوبه این بده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر