Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
فکر کنم برای این بازی باید بهترین کارتهای موجود رو به صورت 3way یا 4way و Quad gpu استفاده کنی تا زیر 60 فریم نیاد که هر کسی هم همچین سیستمی نداره

آخرین ویرایش:

Odio

کاربر سایت
Dec 30, 2012
51
بنظر منکه ارزش نداره واس خاطر یک بازی بخوای انقد هزینه کنی و کارت گرافیک آنچنانی بخری,راحت رو کنسول بازیش بکن

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
423
به اون نمودار ها نمیشه اعتماد کرد...گاهی با پایین آوردن یک تنظیم مثل mxaa میشه 20 فریم بیشتر گرفت...به نظرم کرایسیس 2 خیلی بهینه بود..توی نسل فعلی بازیها دیگه کسی که 560 داره لازم نیست بیشتر خرج کنه تا سال بعد و نسل بعدی...

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بنظر منکه ارزش نداره واس خاطر یک بازی بخوای انقد هزینه کنی و کارت گرافیک آنچنانی بخری,راحت رو کنسول بازیش بکن
خوب مسلما تجربه بصری روی pc ، زیر زمین تا آسمون فرق داره....
- یه چند تا نکته هم بگم:
این بنچمارک ها کاملا معتبر هستند، حالا با یک تغییر تو تنظیمات گرافیکی چه اتفاقی میفته و فریم چه قدر تغییر می کنه دلیل نمیشه که بگیم به این بنچمارکها نمیشه اعتماد کرد!!!
نکته دیگه اینکه قرار نیست حتما همه روی آخرین تنظیمات بازی را اجرا کنیم یا اینکه روی چه رزولوشنی بازی کنیم بر می گرده به سیستم ما....
شاید روی تنظیمات متوسط و رزولوشن 720 با یه کارت 560 بشه یه فریم خیلی خوبی (مثلا 60 فریم به بالا) گرفت....
پس منتظر بمونید بازی بیاد ، اون موقع تا می تونید با تنظیمات ور برید تا فریم مناسب بگیرید...

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
خبری از ۲ و ۳ تا کارت گرافیک برای اجرا نیست . اگه مثل کرایسیس ۲ بهینه شده باشه حتی با دایرکت ایکس ۱۱ و صدتا افکت دیگه روی ی سیستم معقول و مناسب با کم و زیاد کردن چندتا گزینه گرافیکی با فریم مناسبی میشه اجراش کرد . دیگه از فارکرای با اون حجم از وجیتیشن و سایه های بیشمار از همون پوشش گیاهی کمتر نیست و بیشتر هم نخواهد بود . مگر اینکه تسلیشن وحشتناکی بزارن رو بازی در غیر اینصورت بازی چیز خاصی برای سنگین شدن نداره .

آخرین ویرایش:

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
خبری از ۲ و ۳ تا کارت گرافیک برای اجرا نیست . اگه مثل کرایسیس ۲ بهینه شده باشه حتی با دایرکت ایکس ۱۱ و صدتا افکت دیگه روی ی سیستم معقول و مناسب با کم و زیاد کردن چندتا گزینه گرافیکی با فریم مناسبی میشه اجراش کرد . دیگه از فارکرای با اون حجم از وجیتیشن و سایه های بیشمار از همون پوشش گیاهی کمتر نیست و بیشتر هم نخواهد بود . مگر اینکه تسلیشن وحشتناکی بزارن رو بازی در غیر اینصورت بازی چیز خاصی برای سنگین شدن نداره .

آقا نمی خام بحث گرفیک راه بندازم یه جمله میگم تموم بشه گرافیک فارکرای سبکه افکتها و حتی سایه ها یعنی بیشتر سایه ها رو تو بازی فاکتور گرفتن رنگبندی هم همینطور کلا به همین دلیل بازی کارتونی به نظر میاد ولی 100% گرافیک کرایسیس 3 رئال خواهد بود هنوز آب و دریا تو بازی کرایسیس 1 خیلی سر تر از فارکرای 3 و کرایسیس 2 هست باید منتظر بود

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
یه چیزی مهم بگم در مورد این که من
gtx 560 ti دارم و با تنظیمات low تونستم میانگین 30 فریم واسه farcry 3 بگیرم
پس بعید نیست که واسه این بازی گرافیکی تا حداکثر 14-15 فریم بگیرم با تنظیمات low با توجه به دلیلی که عنوان کردم در بازی farcry
پس اصلا به صرفه نیست

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
یه چیزی مهم بگم در مورد این که من
gtx 560 ti دارم و با تنظیمات low تونستم میانگین 30 فریم واسه farcry 3 بگیرم
پس بعید نیست که واسه این بازی گرافیکی تا حداکثر 14-15 فریم بگیرم با تنظیمات low با توجه به دلیلی که عنوان کردم در بازی farcry
پس اصلا به صرفه نیست
560 ti با تنظیمات Low میانگین 30 فریم ؟!!!!!
من فارکرای 3 رو با 570 روی آخرین تنظیمات (فقط Post FX روی Low و Shadows روی High) نود درصد جاها 60 فریم میگرفتم با MSAA خاموش (تازه FXAA=6 و DoF و اینا هم روشن بود)
غیر قابل باوره این مسئله برام یه طورایی... وی سینک رو نذاشتی روی 2 فریم احیانا ؟! یا DX11 Multithreading رو روشن نکرده بودی ؟ (اگر بازیُ آپدیت نکرده باشی)
چی به صرفه نیست ؟!:d

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من دموی آلفا 1080 را ديدم
نميدونم.... برای من فرق محسوسی نداشت با شماره يک و warhead
البته با توجه به اين که ادعا کرده بودن مثل نسل بعدی ميمونه

gst0191

کاربر سایت
Aug 1, 2012
59
نام
Amir Hossein
من دموی آلفا 1080 را ديدم
نميدونم.... برای من فرق محسوسی نداشت با شماره يک و warhead
البته با توجه به اين که ادعا کرده بودن مثل نسل بعدی ميمونه

مثل نسل بعدی ؟
مگه نسل بعدی شاخ و دم داره ؟
همین الانشم کرایسیس 2 با تکسچر پک و تنظیمات اولترا روی PC یه نسل بعدی محسوب میشه دیگه l-)

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
560 ti با تنظیمات Low میانگین 30 فریم ؟!!!!!
من فارکرای 3 رو با 570 روی آخرین تنظیمات (فقط Post FX روی Low و Shadows روی High) نود درصد جاها 60 فریم میگرفتم با MSAA خاموش (تازه FXAA=6 و DoF و اینا هم روشن بود)
غیر قابل باوره این مسئله برام یه طورایی... وی سینک رو نذاشتی روی 2 فریم احیانا ؟! یا DX11 Multithreading رو روشن نکرده بودی ؟ (اگر بازیُ آپدیت نکرده باشی)
چی به صرفه نیست ؟!:d
آپدیت 1.04 و نه تنظیمات آف است !
بحث سر خرید سخت افزار برای این بازی بود من گفتم gtx 560 ti با این عظمتش نتونسته farcray 3 رو جواب بده
پس به صرفه نیست واسه این بازی هزینه سرسام آور کرد
الان هزینه یه کارت gtx 560 ti + پاوری = هزینه یه کنسول xboxe 360 البته با فریم بالا راحت میتونی بازی کنی!
پس به صرفه نیست مستر :D

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
آپدیت 1.04 و نه تنظیمات آف است !
بحث سر خرید سخت افزار برای این بازی بود من گفتم gtx 560 ti با این عظمتش نتونسته farcray 3 رو جواب بده
پس به صرفه نیست واسه این بازی هزینه سرسام آور کرد
الان هزینه یه کارت gtx 560 ti + پاوری = هزینه یه کنسول xboxe 360 البته با فریم بالا راحت میتونی بازی کنی!
پس به صرفه نیست مستر :D
اینی که شما میگی فقط در صورتی ممکنه که پردازنده ضعیفتر از حد مورد نیاز باشه و برای GPU گلوگاه ایجاد کنه. من فروم های Guru3d و Neogaf رو دیدم بعضی ها با 460 اورکلاک شده روی تنظیمات بالا بازی میکردن !!
من دقیقا نمیدونم شما از چه تنظیماتی استفاده کردید ولی من با فارکرای 3 هیچ مشکلی نداشتم. دیگه کسی هم بره X360 بخره برای این بازی اونم در حالی که یه سیستم داره با 560 (از قبل) کار عجیبیه. چون 560 کیفیت گرافیکی و فریم ریت خیلی خیلی بهتر و پایدارتر از نسخه کنسولی ارائه میده (به شرطی که پردازنده ضعیف نباشه)
خرید سخت افزار در این وضعیت موافقم اصلا به صرفه نیست.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر