Crysis 3 :Crytek تا 2 سال benchmark را به چالش می کشد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
crysis-3.jpg

رئیس Crytek اعتقاد دارد Crysis 3 می تواند تا حداقل 2 سال benchmark بصری باشد.

Cevat Yerli رئیس Crytek اعتقاد دارد Crysis 3 بر روی PC تا حداقل 2 سال بعد از انتشار بازی Benchmark بصری خواهد بود، درست همانند Crysis که در سال 2007 منتشر گردید.

وقتی که GamesBeat پرسید که آیا تیم Crytek رقیبی هم از بازی های دیگر در سطح جلوه های بصری و گرافیکی مانند Crysis 3 وجود دارد که با آنان رقابت کند، Yerli پاسخ داد:"هیچ بازی فکر نمی کنم در این سطح باشد."

او به شوخی گفت:"چیزی که ما انجام می دهیم فقط یک بار انجامش خواهیم داد."

Yerli:" بازی Crysis 3 بر روی PC یک تجربه به مدت حداقل 2 سال برای benchmark خواهد بود، وقتی می بینم چه اتفاقاتی در بازار PC می افتد، و کاری ک ما هم اکنون انجام می دهیم. ما قصد نداریم باعث جلوگیری از رشد بازی های دیگر در بازار PC شویم."

" ما این کار را اولین بار با نسخه اول Crysis بر روی PC انجام دادیم. وقتی که Crysis عرضه شد یک high-end benchmark خوب به مدت 3 سال بود. به نظر من Crysis 3 این کار را دوباره تکرار خواهد کرد.

GamesBeat هم چنین پرسید: بازی Crysis 3 فکر می کنید چطور با بازیهای Unreal Engine 4 و بازی های کنسول های نسل بعد رقابت خواهد کرد؟
Yerli:" صادقانه می گویم، من فکر کی کنم Unreal Engine 4 قادر نیست کاری را که ما با Crysis 3 بر روی کنسول های حاضر انجام دادیم انجام بدهد. شاید نسخه PC آن بتواند انجام بدهد این کار را آن هم فقط با تنظیمات و سیستم بالاتر بر روی PC. موتور CryEngine 3 قادر است هر کاری را که Unreal Engine 4 انجام می دهد را انجام دهد. ما در حال حاضر به شماره جدید CryEngine 4 نیاز نداریم.

" فکر می کنم بازی های کنسول های نسل بعد با Crysis 3 بر روی PC قابل مقایسه باشند. چنانچه این بازی یک بازی high-end برای PC است. ضمن این که این بازی یک بازی نسل بعد و همچنین فقط برای نسل بعد PC ها است.

GamesBeat: در حال حاضر آیا زمان عرضه بازی ماه فوریه اعلام گردیده است؟

Yerli:" بله ما بازی را در ماه فوریه عرضه می کنیم. 19 این ماه در آمریکا و 22 فوریه در اروپا.

GamesBeat:" چه مدت زمانی هست که بر روی بازی کار می کنید؟

Yerli:" در حدود 2 سال و نیم است.همزمان با تکمیل Crysis 2. بیشتر تیم ما پس از مدتی بعد از Crysis 2 به پروژه Crysis 3 پیوستند. قبل از این که ساخت Crysis 2 به پایان برسد یک تیم کوچک در حال آماده سازی Crysis 3 و پیش تولید آن بودند.
GamesBeat:" چیزی که احساس می کنیم این است که بازی از لحاظ کیفیت فنی از E3 بهتر شده است. چه مدت روی آن کار کرده اید؟

Yerli:" بله ما از نهایت قدرت موتور استفاده کرده ایم. این چیزی بود که اتفاق افتاده است. ما انجین را در چند هفته ای که گذشت بهینه کرده ایم. چیزی که شما شاهدش هستید کد های جدیدی هستند. کد ها بهینه شده اند. ما در حال استفاده از نهایت کشش Xbox و PlayStation هستیم، اما چیزی که واقعا می درخشد PC است. من بسیار خوشحالم که آن بر روی سیستم عامل کنسول ها است. اما هدف ما این است که فقط یک بازی DX11 داشته باشیم. ما می خواهیم بر PC فشار بیاوریم و به جلو اندازیمش.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
جدی!
Crysis از لحاظ گرافیکی هنوز که هنوزه نمونه نداره و FC3 شاید بتونه بهش برسه اونم تازه نه صد درصد و خیلی جسته و گریخته.
Crysis 2 از لحاظ DX11 واقعا خوبه ( قبلا میگفتم نه ولی بعد که دوباره رفتم دیدم واقعا عالیه ) اما از Crysis تو خیلی لحاظ ها ضعیف تر بود به خصوص تخریب پذیری.
Crysis 3 هم صد درصد جزء بهترین ها میشه.

ولی بحث من اینه Crytek خسته نشد اینقدر درباره گرافیک سری Crysis صحبت کرد؟ فکر کرده چیز های مهم تری هم هستند؟ سری COD هرسال داره میلیون میلیون میفروشه به خاطر گیم پلیش. سری Halo هربار میاد رکورد هارو جا به جا میکنه فقط به خاطر گیم پلیش . . .

ولی Crytek تاحالا شده بیاد یک کم درباره داستان بازیش صحبت کنه یا گیم پلیش؟ خسته کننده شده گرافیک توی بازی های Crytek !!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
جدی!
Crysis از لحاظ گرافیکی هنوز که هنوزه نمونه نداره و FC3 شاید بتونه بهش برسه اونم تازه نه صد درصد و خیلی جسته و گریخته.
Crysis 2 از لحاظ DX11 واقعا خوبه ( قبلا میگفتم نه ولی بعد که دوباره رفتم دیدم واقعا عالیه ) اما از Crysis تو خیلی لحاظ ها ضعیف تر بود به خصوص تخریب پذیری.

ولی بحث من اینه Crytek خسته نشد اینقدر درباره گرافیک سری Crysis صحبت کرد؟ فکر کرده چیز های مهم تری هم هستند؟ سری COD هرسال داره میلیون میلیون میفروشه به خاطر گیم پلیش. سری Halo هربار میاد رکورد هارو جا به جا میکنه فقط به خاطر گیم پلیش . . .

ولی Crytek تاحالا شده بیاد یک کم درباره داستان بازیش صحبت کنه یا گیم پلیش؟ خسته کننده شده گرافیک توی بازی های Crytek !!!
متاسفانه درسته. كرايتك هنوز در مورد گيم پلي چيز خاصي نگفته و فقط رو گرافيك داره مانور ميده. همين امر ممكنه يه كم نگران كننده باشه

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
ولی Crytek تاحالا شده بیاد یک کم درباره داستان بازیش صحبت کنه یا گیم پلیش؟ خسته کننده شده گرافیک توی بازی های Crytek !!
ای بابا شما هم چه گیری به گیم پلی Crysis دادین ! داستان Crysis 2 که خیلی خوب بود ! گیم پلیش هم درسته نقض هایی داشت اما دیگه انقد نیست که در این حد دارین از گیم پلیش ایراد میگیرین.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
جدی!

یه چیز دیگه هم هست سری crysis موزیکهای خیلی خوبی هم داره که تا حالا از هیچ سری شوتر دیگه اینطور اهنگ سازی رو نشنیده بودم فقط یادمه اول نسل اهنگ منوی mw1 و قسمت نصب بازی روی pc یه موزیک میزد که پایش تا حدودی عربی هم بود که خدا بود.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
دوستان در مورد farcry 3 نمیدونم خبر دارید یا نه ولی این بازی اگه میبینید بعد از 6 سال تونسته نزدیک کرایسیس بشه دلیلش اینه که با موتور cryengin ساخته شده و یوبی سافت لایسنس رو خریده و اسمی از این موتور نبرده به نام خودش ثبت کرده
http://mycryengine.com/index.php?conid=68

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
متاسفانه درسته. كرايتك هنوز در مورد گيم پلي چيز خاصي نگفته و فقط رو گرافيك داره مانور ميده. همين امر ممكنه يه كم نگران كننده باشه
/:) .
وحید gameplay شماره اول که نهایت تکمیل بود
یک فضای بازی در اختیارت بود میتونستی تاکتیکت رو هرطور دوست داری برنامه ریزی کنی که مخفی کاری بری یا مستقیم بری مبارزه، از اب برسی به اون لوکیشن یا از توی کوه راه بری یا جاده با ماشین !!!!!
2 هم که اکشن بازی فوق العاده بود و مثال زدنی !

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
Haters Gonna Hate هم خوب چیزی شده برای دوستانی که حرفی برای گفتن ندارن

ببخشید، باید می گفتن :
trolers gonna trol!!!
حرفها هم به اندازه کافی گفته شده، وقتی یک عده از این تاپیک که درباره گرافیک بازی هستش به رنگ شورت cevat رسیدن، واقعا ما دیگه حرفی برای گفتن نداریم!
بلک لیست، هر روز پر بار تر از دیروز>:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
/:) .
وحید gameplay شماره اول که نهایت تکمیل بود
یک فضای بازی در اختیارت بود میتونستی تاکتیکت رو هرطور دوست داری برنامه ریزی کنی که مخفی کاری بری یا مستقیم بری مبارزه، از اب برسی به اون لوکیشن یا از توی کوه راه بری یا جاده با ماشین !!!!!
2 هم که اکشن بازی فوق العاده بود و مثال زدنی !
حرفت درست. ولي اصلا در مورد گيم پلي چيزي نگفتن. اين كارشون اشتباهه. چون يه عده (تو همين ناپيك هم هست) به بازي تيكه مي پرونن و خورده مي گيرن
من حرفم اينه كه نذارن هيترها بيخودي بريزن سرشون.
شماره ٢ گيم پلي به مراتب روونتري نسبت به نسخه اول داشت

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یه چیز دیگه هم هست سری crysis موزیکهای خیلی خوبی هم داره که تا حالا از هیچ سری شوتر دیگه اینطور اهنگ سازی رو نشنیده بودم فقط یادمه اول نسل اهنگ منوی mw1 و قسمت نصب بازی روی pc یه موزیک میزد که پایش تا حدودی عربی هم بود که خدا بود.
اینو قبول دارم Crysis 2 به پشتیبانه Hans Zimmer بهترین موسیقی سری بازی های FPS رو که نمیشه گفت ولی جزء 10 تای برتر بود :D.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
حرفت درست. ولي اصلا در مورد گيم پلي چيزي نگفتن. اين كارشون اشتباهه. چون يه عده (تو همين ناپيك هم هست) به بازي تيكه مي پرونن و خورده مي گيرن
من حرفم اينه كه نذارن هيترها بيخودي بريزن سرشون.
شماره ٢ گيم پلي به مراتب روونتري نسبت به نسخه اول داشت
gameplay این نسخه که انگاری ترکیب 1 و 2 ـه
محیط ها تقریبا بازتر هستند مثل شماره اول با سیستم مبارزات شماره دوم
به نظرم خیلی خوب در اومده (ویدیو ها)
کمون هم که اضافه شده، فقط سوییت داره شماره به شماره کژوالتر میشه که باعث شده زیادی قوی بشی توی بازی
اول اتومات کردن قابلیت power و رانینگ
حالا هم که در حالت کلوک میتونی سایلنت مبارزه کنی بدون اینکه خاموش بشه و ...

mashiane

کاربر سایت
Nov 20, 2006
10
من با توجه به تجربه ی شخصی بهترین انجین رو کرای انجین میدونم، دلیلش هم اینه که وقتی کرایسیس 1 که سنگین بود رو سیخ میزدیم باز هم زیبا بود و البته روون میشد. مقصودم اینه که اگه در کنار وسعت یک بازی، جلوه های بصری ، شلوغی محیط ها و ... پارامتر انعطاف پذیری و فریم دهی و عدم تغییرات زیاد در فریم دهی رو قرار بدیم من با احترام به سایر انجین ها کرایتک رو برتر میدونم ، بعد اون فراستبایت 2 و بعد آنریل رو . متاسفانه سادگی طراحی و کار با آنریل به قیمت تکراری بودن بافت ها و صحنه و افکت ها ختم شده ، منظورم اینه که وقتی یه بازی با آنریل ببینم در کمتر از 2 ثانیه میتونم تشخیص بدم که موتور چیه چه مس افکت باشه و چه گیرز او وار. البته شخصا آرزو میکنم تیم پشت موتور بازی ویچر شرکت سی دی ... تلاش بیشتری کنن و دوباره شاهد زیبایی های این بازی باشیم. و بالاخره این که گیم پلی کرایسیس بیشتر به محیط های خشک شماره دوم این بازی و هوش مصنوعی بود که خوب روش کار نشده بود و این ربط مستقیمی به انجین نداشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر