Crysis 3 برای Wii U منتشر نمی‌شود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

ww92nbl2jfv9zklump.jpg

EA مایل نیست Crysis 3 را برروی Wii U منتشر گرداند.
Crysis 3 برای Wii U منتشر نمی‌گردد زیرا آینده کاری آن مشخص نیست.Crysis 3 برای عرضه برروی Wii U تایید نمی‌گردد.
سال پیش بود که مدیرعامل شرکت Crytek آقای Cevat Yerli به CVG گفت:" این استدیو با Nintendo همکاری دارد و ممکن است Crysis 3 برای Wii U عرضه گردد. اما حال او می‌گوید:" هیچ نسخه Wii U‌ای برای این بازی در کار نیست. زیرا رابطه کاری خوبی میان EA و Nintendo برقرار نیست.

Cevat Yerli به Digital Spy گفت:" این یک بحث بین EA و Nintendo و Crytek است, اما این آخر راه است زیرا رابطه کاری کافی بین آنان وجود ندارد. این فقط یک تصمیم کاری هست. من علاقه دارم Crysis 3 را برروی Wii U مشاهده کنم. اما چیزی که من علاقه به دیدنش دارم در آخر دو چیز متفاوت خواهد بود. ارگ ما حال این کار را انجام دهیم آیا کسی هست بازی را به فروش برساند؟

Yerli افزود:" این تصمیم تجاری بین EA و Nintendo است. رابطه تجاری و کاری کافی بین آنان وجود ندارد شاید هم EA نمی‌‌خواهد این کار را انجام بدهد, با این حال این امکان برایمان وجود ندارد که خودمان بازی را منتشر کنیم و این پایان راه است."

سال پیش Yerli تایید کرد که یک بازی با استفاده از موتور CryEngine 3 برای Wii U در دست ساخت است. Crytek گفت این بازی توسط خود این استدیو ساخته نمی‌شود و یک استدیو دیگر که نامش برده نشده این بازی را خواهد ساخت.

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
مطمئنا EA و Crytek بدشون نمياد تا اين عنوان رو روي كنسول هاي ديگه عرضه كنن اما برخي مشكلات اخير Wii U و فروش نسبتا پايينش روي تصميم گيريشون تاثير منفي گذاشته و نظرشون رو عوض كرده و حالا مجبور شدن تا چنين چيزي رو رد كنن.

شايد اگه الان نينتندو و كنسولش تو وضعيت بهتري بود و رابطه ي بين EA و Nintendo كمي بهتر بود داشتيم خبري كاملا برعكس و در تضاد با اين خبر رو رويت ميكرديم.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مطمئنا EA و Crytek بدشون نمياد تا اين عنوان رو روي كنسول هاي ديگه عرضه كنن اما برخي مشكلات اخير Wii U و فروش نسبتا پايينش روي تصميم گيريشون تاثير منفي گذاشته و نظرشون رو عوض كرده و حالا مجبور شدن تا چنين چيزي رو رد كنن.

شايد اگه الان نينتندو و كنسولش تو وضعيت بهتري بود و رابطه ي بين EA و Nintendo كمي بهتر بود داشتيم خبري كاملا برعكس و در تضاد با اين خبر رو رويت ميكرديم.
فروش نسبتا پایین؟ 2 میلیون نسخه در 2 ماه اول عرضه پایینه؟400000 نسخه در یک هفته کمه؟EA ناشر نمی‌‌خواد باشه این رو دارند میگند اینا میگن کسی حاضره ناشر بشه؟این اطلاعات غلط قابل درک نیست کنسول تو وضعیت بد؟

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
واقعا چه قدر کسل کننده است که هر روز باید یه خبری درباره تایید یا عدم تایید بازی های نسل هفتمی ،روی یه کنسول نسل هشتمی بشنویم !!! واقعا چه دغدغه بیهوده ایه!! چقدر انگیزه آدم واسه خرید یه کنسول جدید کم میشه وقتی میبینه ، خیلی از عناوین لانچ تایتلش قبلا رو Xbox 360 و PS3 اومده !!! تکرار مکررات !!!!

نتیجه اش هم میشه انتشار همین خبرای تکراری !!!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من رو یاد اوایل PS3 میندازه این WII U :D خیلیا میلی نداشتن براش بازی بسازن ولی الان کیه که نخواد برای کنسولی که 70 میلیون فروخته بازی نسازه !

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
اقا بیایید از یه جهت دیگه قضیه رو بررسی کنیم شاید کنسول به لحاظ سخت افزاری در حدی نیست که این بازی بزرگ براش عرضه نمیشه. چون شرکت نینتندو وی یو رو هم بر اساس کنسول وی ساخته که کاربران عادی هم جذب دستگاه و بازی بشن.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اقا بیایید از یه جهت دیگه قضیه رو بررسی کنیم شاید کنسول به لحاظ سخت افزاری در حدی نیست که این بازی بزرگ براش عرضه نمیشه. چون شرکت نینتندو وی یو رو هم بر اساس کنسول وی ساخته که کاربران عادی هم جذب دستگاه و بازی بشن.

بیمار هستند بیان برایش بازی بسازند؟:من علاقه دارم Crysis 3 را برروی Wii U مشاهده کنم. این یعنی چی یعنی اجرا میشه خودش گفته بود CE 3 روی Wii U خارق العاده هست. سال پیش Yerli تایید کرد که یک بازی با استفاده از موتور CryEngine 3 برای Wii U در دست ساخت است. Crytek گفت این بازی توسط خود این استدیو ساخته نمی‌شود و یک استدیو دیگر که نامش برده نشده این بازی را خواهد ساخت.
بعدشم 90 میلیون نفر بچه هستند که شما میگید طوری که کاربر عادی؟این طور که معلومه اصلا با بازی‌های Wii آشنایی ندارید.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
این ها رو از کجا در میارید wiiu کجاش بر اساس wii هست
ببخشید رم wii چقدر بود 2 گیگ بود
cpu چند هسته ای بود
gpu قوی تر از 360 و ps3 بود
الان می شه بگید کجاش بر اساس wii هست
الکی شایعه درست نکنید با توجه به بد بودن رابطه ی نینتندو و ea می تونستن خیلی راحت بگن اجرا نمی شه ea می خواد نگران چی باشه وقتی رابطش با نینتندو جالب نیست برای wii u
در ضمن نینتندو گفته می خواد با wii u هاردکور ها رو جذب کنه

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
تو یکی از فروم های معتبر خوندم علت اصلی این اتفاق، خلاصه مطلب اینه که نینتندو نخواسته زیاد بابت این IP برای کرایتک خرج کنه و سازندگان بازی هم با مبلغ پیشنهادی از سوی نینتندو مخالفت کرده

به نظر من نباید این اتفاق می افتاد چرا که Wii U میتونست تو اوایل حضورش، و خود این بازی واسه این کنسول فروش زیادی داشته باشه

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
فروش نسبتا پایین؟ 2 میلیون نسخه در 2 ماه اول عرضه پایینه؟400000 نسخه در یک هفته کمه؟EA ناشر نمی‌‌خواد باشه این رو دارند میگند اینا میگن کسی حاضره ناشر بشه؟این اطلاعات غلط قابل درک نیست کنسول تو وضعیت بد؟
نظرت محترم مهدي جان اما اگه بخوايم يه برآورد بكنيم و فروش كنسول رو با Wii مقايسه كنيم تقريبا مايوس كننده هستش و از طرفي هم Wii U با عناوين ضعيفي شروع به كار كرده كه همين امر مطمئنا تاثير نامطلوبي روي اسمش ميزاره و چه بسا كه همين الانم اين تاثير نامطلوب رو گذاشته وگرنه اگه الان Wii U كنسولي بود كه با چند لانچ تايتل عالي شروع به كار كرده بود و قدرت خودش (؟) رو به رخ همه كشيده بود الان ميشد نظرات متفاوتي در موردش داد.
حالا اگه يه بار ديگه به پست من دقت كني متوجه ميشي كه منم كاملا اشاره كردم كه خود EA به خاطر اين وضعيت نخواسته بازي رو روي Wii U عرضه كنه و اين امر هيچ ارتباطي با نينتندو نداره.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
نظرت محترم مهدي جان اما اگه بخوايم يه برآورد بكنيم و فروش كنسول رو با Wii مقايسه كنيم تقريبا مايوس كننده هستش و از طرفي هم Wii U با عناوين ضعيفي شروع به كار كرده كه همين امر مطمئنا تاثير نامطلوبي روي اسمش ميزاره و چه بسا كه همين الانم اين تاثير نامطلوب رو گذاشته وگرنه اگه الان Wii U كنسولي بود كه با چند لانچ تايتل عالي شروع به كار كرده بود و قدرت خودش (؟) رو به رخ همه كشيده بود الان ميشد نظرات متفاوتي در موردش داد.
حالا اگه يه بار ديگه به پست من دقت كني متوجه ميشي كه منم كاملا اشاره كردم كه خود EA به خاطر اين وضعيت نخواسته بازي رو روي Wii U عرضه كنه و اين امر هيچ ارتباطي با نينتندو نداره.

منم دقیقا با حرف های امیرحسین موافقم، بازی های شاخ و معتبری نتونسته تو اوایل کار برای خودش داشته باشه، شاید یکی از اصلی ترین علت های فروش نسبتا کم کنسول همین هست

میتونست با اوایل شروع این کنسول بازی هایی مثل Zelda و انحصاری هایی دیگه اش رو با کیفیت بالا عرضه کنه که تا به حال اینطور نبوده

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
امیر حسین جان ببخشید دلیل نمی شه چون فروشش نسبت به wii کمتر بوده بگیم ضعیف هست اگر فروشش بد بود الان نینتندو با کمبود مواجه نمی شد
wii u هم اتفاقا با عناوین خوبی شروع به کار کرده

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
منم دقیقا با حرف های امیرحسین موافقم، بازی های شاخ و معتبری نتونسته تو اوایل کار برای خودش داشته باشه، شاید یکی از اصلی ترین علت های فروش نسبتا کم کنسول همین هست

میتونست با اوایل شروع این کنسول بازی هایی مثل Zelda و انحصاری هایی دیگه اش رو با کیفیت بالا عرضه کنه که تا به حال اینطور نبوده
همین ماریو رو به صورت HD ریمیک کرد برای Wii U کافی نیست؟ ME شاخ نیست Fifa شاخ نیست؟بت من چی؟که از تکنیک‌های ویژه‌ای برای اولین بار در کنسول‌ها استفاده نشده بود توش استفاده شد. کیفیت؟! چرا با Wii‌مقایسه می‌کنید؟ 2 میلیون در 2 ماه اول لانچ واقعا خوبه
شرمنده میشه چندتا از اون عناوین رو نام ببری
بت من دارک سایدرز 2 tekken و ME زامبی یو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر