Crysis 3 برای Wii U منتشر نمی‌شود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

ww92nbl2jfv9zklump.jpg

EA مایل نیست Crysis 3 را برروی Wii U منتشر گرداند.
Crysis 3 برای Wii U منتشر نمی‌گردد زیرا آینده کاری آن مشخص نیست.Crysis 3 برای عرضه برروی Wii U تایید نمی‌گردد.
سال پیش بود که مدیرعامل شرکت Crytek آقای Cevat Yerli به CVG گفت:" این استدیو با Nintendo همکاری دارد و ممکن است Crysis 3 برای Wii U عرضه گردد. اما حال او می‌گوید:" هیچ نسخه Wii U‌ای برای این بازی در کار نیست. زیرا رابطه کاری خوبی میان EA و Nintendo برقرار نیست.

Cevat Yerli به Digital Spy گفت:" این یک بحث بین EA و Nintendo و Crytek است, اما این آخر راه است زیرا رابطه کاری کافی بین آنان وجود ندارد. این فقط یک تصمیم کاری هست. من علاقه دارم Crysis 3 را برروی Wii U مشاهده کنم. اما چیزی که من علاقه به دیدنش دارم در آخر دو چیز متفاوت خواهد بود. ارگ ما حال این کار را انجام دهیم آیا کسی هست بازی را به فروش برساند؟

Yerli افزود:" این تصمیم تجاری بین EA و Nintendo است. رابطه تجاری و کاری کافی بین آنان وجود ندارد شاید هم EA نمی‌‌خواهد این کار را انجام بدهد, با این حال این امکان برایمان وجود ندارد که خودمان بازی را منتشر کنیم و این پایان راه است."

سال پیش Yerli تایید کرد که یک بازی با استفاده از موتور CryEngine 3 برای Wii U در دست ساخت است. Crytek گفت این بازی توسط خود این استدیو ساخته نمی‌شود و یک استدیو دیگر که نامش برده نشده این بازی را خواهد ساخت.

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
مجبورم چون پست‌ها ایجاب می‌کنه که نمی‌تونم اطلاعات نادرست رو تحمل کنم. شما احتمالا DG رو میگیه با مقایسه‌هاش پس بهتره بگم همین که مگید نظر سایت‌ها براتون مهم نیست چی شد مهم شد؟کیفیت از نظر من خوبه انحصاری‌های خوب هم داره ولی همه رو یهو هیچ بشری رو نمی‌‌کنه

دوست محترم نظرات شما کاملا محترم

من نظر خودم رو گفتم، کسی مجبور نیست به زور نظر کسی رو قبول کنه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
همه ی این عناوین برتری دارن
ریمن روی 60 فریم و 1080p اجرا می شه و co-op با گیم پدش عالی هست
ac3 برای کسایی که تلویزیون 3d ندارن می تونن بازی رو روی دسته با یک عینک دو رنگه انجام بدن در ضمن نقشه ها و چندتا چیز دیگه هم میاد روی صفحه ی گیم پد که باعث می شه سریع تر سلاح ها رو انتخاب کرد
me3 هم همچین چیزهایی داره
بتمن دید x ray با گیم پد wii u انتخاب گجت ها ها با گیم پد wii u کنترل بوم رنگ بتمن کنترل کردن ژل های انفجاری با صفحه ی لمسی
برتری کیفت به این می گن:d
AC3 رو روی X360 هم میتونستی هم با عینک دو رنگ هم با عینک مخصوص تلویزیون های 3D بازی کنی.
اون چیزی که شما میگی عینک دو رنگ روی CRT هم جواب میداد، کسی که تلویزیونش 3D نباشه، راحت میتونه با عینک دو رنگ 3D بازی کنه که البته اصلا قابل مقایسه نیست . . .
کار شاقی نکرده.
------------
بعد ما نفهمیدیم کجای یک کلمه که بازی دارای عنوان لانچ تایتال انحصاری نبود براتون سخته؟
میلاد میگه کنسول عنوان لانچ تایتال تاپ نداشت، شماها اومدین میگین آره Batman نبود؟ روی گیم پدش فلان مدو میداد؟ AC نبود؟ روی گیم پدش میتونستی سه بعدی با عینک دو رنگ ببینی؟
شما خیلی باید پولت بی مصرف باشه که بری 300 و خورده ای دلار بدی که بازی ای که روی کنسول دیگه ای هست و کنسولو میتونی با 99 دلار بخری رو بگیری فقط چون میتونی روی یه صفحه 5 اینچی فلان قابلیت رو ببینی :D.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
AC3 رو روی X360 هم میتونستی هم با عینک دو رنگ هم با عینک مخصوص تلویزیون های 3D بازی کنی.
اون چیزی که شما میگی عینک دو رنگ روی CRT هم جواب میداد، کسی که تلویزیونش 3D نباشه، راحت میتونه با عینک دو رنگ 3D بازی کنه که البته اصلا قابل مقایسه نیست . . .
کار شاقی نکرده.
------------
بعد ما نفهمیدیم کجای یک کلمه که بازی دارای عنوان لانچ تایتال انحصاری نبود براتون سخته؟
میلاد میگه کنسول عنوان لانچ تایتال تاپ نداشت، شماها اومدین میگین آره Batman نبود؟ روی گیم پدش فلان مدو میداد؟ AC نبود؟ روی گیم پدش میتونستی سه بعدی با عینک دو رنگ ببینی؟
شما خیلی باید پولت بی مصرف باشه که بری 300 و خورده ای دلار بدی که بازی ای که روی کنسول دیگه ای هست و کنسولو میتونی با 99 دلار بخری رو بگیری فقط چون میتونی روی یه صفحه 5 اینچی فلان قابلیت رو ببینی :D.

نفهمیدم یک جا می گی تلویزیون 3d یک جا می گی 3d نباشه:d
باشه باو اون رو راست می گی
والا میلاد جان گفت کدوم عناوین خوب لانچ من هم اون ها رو گفتم بعدش میلاد گفت برتری هاش چیه من هم گفتم
هر وقت زامبی یو و بایونتا و ریمن جدید و زلدا و متروید و لگو سیتی و این ها اومد روی کنسول های دیگه من منصرف می شم
والا توی ایران همین کنسول 99 دلاری رو 1 میلیون می دن می رم با همین پول در اینده wii u می خرم
صفحه ی wii u هم 6.2 اینچ هست نه 5 اینج

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
در مورد همين بازي هاي مالتي پلتفرم مثلا df كه همگي به معتبر بودنش اذعان دارن بازي ac3 رو بين كنسول ها مقايسه كرده و نسخه wii u رو در جايگاهي بعد از ps3 و x360قرار داده كه اين براي كنسولي كه سال ٢٠١٢ عرضه شده به نسبت كنسول هايي كه سالهاي ٢٠٠٥ و ٢٠٠٦ عرضه شدن اصلا جالب نيست.
البته فكر نكنم كسايي كه ميخوان wii u بخرن صرفاً بخوان براي اين بازي هاي مالتي پلتفرم اين كنسول رو بخرن بلكه بيشتر به خاطر يه سري از انحصاري هاش كه يكيش كه فوق العاده به نظر ميرسه همين ريمن لجندز كه هم در e3 امسال نمايش موفقي داشت و هم همين df كه دمو بازي رو تست كرده گفته بازي روي ٦٠ فريم و ١٠٨٠p در حال اجرا بوده.
قطعا موفقيت احتمالي ريمن در جلب نظر منتقدين خيلي ميتونه در فروش wiiu تاثير داشته باشه.

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
در مورد همين بازي هاي مالتي پلتفرم مثلا df كه همگي به معتبر بودنش اذعان دارن بازي ac3 رو بين كنسول ها مقايسه كرده و نسخه wii u رو در جايگاهي بعد از ps3 و x360قرار داده كه اين براي كنسولي كه سال ٢٠١٢ عرضه شده به نسبت كنسول هايي كه سالهاي ٢٠٠٥ و ٢٠٠٦ عرضه شدن اصلا جالب نيست.
البته فكر نكنم كسايي كه ميخوان wii u بخرن صرفاً بخوان براي اين بازي هاي مالتي پلتفرم اين كنسول رو بخرن بلكه بيشتر به خاطر يه سري از انحصاري هاش كه يكيش كه فوق العاده به نظر ميرسه يعني ريمن لجنت كه هم e3 امسال نمايش موفقي داشت و هم همين df كه دمو بازي رو تست كرده گفته بازي روي ٦٠ فريم و ١٠٨٠p در حال اجرا بوده.
قطعا موفقيت احتمالي ريمن در جلب نظر منتقدين خيلي ميتونه در فروش wiiu تاثير داشته باشه.
توقع داشتید با این که پورت هست توی جایگاه اول قرار بگیره:dخود wii u داره هم بازی رو پردازش می کنه هم تصاویر رو می فرسته به دسته کار سنگینی هست

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
145182473050eb0ebcc996f.jpg

از نظر تعداد که میشه گفت کاملا راضی کننده بوده، حتی اگر بگیم که 10 تا از این 30 تا بازی هم تکراری بوده، باز هم در حد X360 و خیلی بیشتر از PS3 انحصاری داشته. در مورد میانگین امتیازات هم خواهشا سند و مدرک نیارید، انتظارتون اینه که Sing Party میانگین امتیازات بالای 90 بگیره؟

زمان N64، یکی از قوی‌ترین لاین‌آپ‌های تاریخ رو مشاهده کردیم، اما در حال حاضر Launch Window نینتندو برای Wii U و البته طرفدارهاش (که تو ایران میشه گفت کلا 1 درصد گیمرها) خیلی قوی به حساب میاد. شخصا قبول دارم لانچ‌های روز اول شخصا برای من به جز NSMB. U و NLand در حدی نبودند که من رو بخاطر خرید کنسول ترغیب کنند اما Launch Window فوق العادست. Pikmin 3 و Rayman: Legends هر کدومشون برای من واقعا در حد 60 دلار ارزش دارند که جز Day One هام باشه. زیاد هم در مورد Lego City و The Wonderful 101 و Bayonetta و ... صحبت نمی‌کنیم.

مساله‌ای که هست اینه که وقتی 5-6 ساله دارید Gears of War و Uncharted بازی می‌کنید و اصلا ذهنتون سمت خرید Wii نرفته و اکثریت فضلایی که در مورد نینتندو نظر میدند اولین بار و آخرین بازی که Wii رو دیدند توی نمایشگاه‌ها یا پشت ویترین‌ها بوده، نمیشه چندان صحبت از این عناوین کرد چون حقیقت اینه که سبک بازی‌سازی نینتندو در حال حاضر طرفدار چندانی تو ایران نداره، درست بخاطر ضعیف بودن کنسولش نسبت به رقباش.

در مورد فروش کم کنسول هم خدمتتون عرض کنم که نینتندو خیلی دیر یادش اومد که 18 نوامبر باید کنسولش رو منتشر کنه و قضایای Foxconn و ... دست و پا گیرش شد. از میزان کنسول‌های در دسترس قرار گرفته برای Pre Order گرفته، تا شیپ یا عرضه فوق العاده پایین‌تر از تقاضا در هر 3 بازار ژاپن، آمریکا و اروپا مشکل داشت. گزارش مستقیم هم از یه خبرنگار ایرانی تو چین دارم که پیرامون Foxconn تحقیق کرده بود. بنابراین مدرکی مستقیم‌تر از این مدرک رو واقعا پیدا نکردم که این موضوع رو تکذیب کنه. Wii U یه مدت نسبتا طولانی پیش از کریسمس اصلا تو بازار آمریکا و تو هیچ وبسایت فروشی پیدا نمی‌شد. ایواتا دقیقا به این خاطر میگه راضی کننده هست که بخاطر اشتباهات احمقانه خودشون این اتفاق براشون افتاد، قضیه آپدیت تو روز اول هم به این قضیه اضافه کنید که اشتباهات نینتندو تو لانچ کنسول تکمیل بشه. اما واقعا اینکه بگیم پشتیبانی نرم‌افزاری نینتندو از Wii U ضعیف بوده نامنصفانه‌ست. eShop و Nintendo Network رو هم به برنامه‌های نینتندو اضافه کنید و البته Mii Verse.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
کلا نمی دونم چرا با Wii U حال نمی کنم! آدمو به وجد نمیاره!! عناوین تکراری کنسول های نسل حاضر روی یک کنسول به اصطلاح نسل بعد!!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
کلا نمی دونم چرا با Wii U حال نمی کنم! آدمو به وجد نمیاره!! عناوین تکراری کنسول های نسل حاضر روی یک کنسول به اصطلاح نسل بعد!!
وقی اون دو تا نهمنتشر نشدن نه معرفی توقع دارید بازی های مولتی پلتفرم نسل بعد واسش بیاد:|

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
این دقیقا همون حسیه که من به wii داشتم!کلنگ و گوشکوب و اینا ماریو نسل قبلی تکراری و..
اما بعدش تو کفش موندم:|

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
بنظرم کلا ساخت این بازی روی کنسول اشتباست حالا هر کنسولی این بازی رو فقط و فقط باید maxed out زد با یه انتی الیاز درست و حسابی...

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
البته شاید الان این بازی برای این کنسول نیاد ولی چند سال دیگه براش ریلس کنن تو این نسل از این کارها زیاد کردن بازیهای بودن که فقط رو pc اومدن ولی رفته رفته آمار کنسول ها خیلی بهتر شد مخصوصا این 1 سال آخر یعنی 2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر