Crysis 3 برای Wii U منتشر نمی‌شود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

ww92nbl2jfv9zklump.jpg

EA مایل نیست Crysis 3 را برروی Wii U منتشر گرداند.
Crysis 3 برای Wii U منتشر نمی‌گردد زیرا آینده کاری آن مشخص نیست.Crysis 3 برای عرضه برروی Wii U تایید نمی‌گردد.
سال پیش بود که مدیرعامل شرکت Crytek آقای Cevat Yerli به CVG گفت:" این استدیو با Nintendo همکاری دارد و ممکن است Crysis 3 برای Wii U عرضه گردد. اما حال او می‌گوید:" هیچ نسخه Wii U‌ای برای این بازی در کار نیست. زیرا رابطه کاری خوبی میان EA و Nintendo برقرار نیست.

Cevat Yerli به Digital Spy گفت:" این یک بحث بین EA و Nintendo و Crytek است, اما این آخر راه است زیرا رابطه کاری کافی بین آنان وجود ندارد. این فقط یک تصمیم کاری هست. من علاقه دارم Crysis 3 را برروی Wii U مشاهده کنم. اما چیزی که من علاقه به دیدنش دارم در آخر دو چیز متفاوت خواهد بود. ارگ ما حال این کار را انجام دهیم آیا کسی هست بازی را به فروش برساند؟

Yerli افزود:" این تصمیم تجاری بین EA و Nintendo است. رابطه تجاری و کاری کافی بین آنان وجود ندارد شاید هم EA نمی‌‌خواهد این کار را انجام بدهد, با این حال این امکان برایمان وجود ندارد که خودمان بازی را منتشر کنیم و این پایان راه است."

سال پیش Yerli تایید کرد که یک بازی با استفاده از موتور CryEngine 3 برای Wii U در دست ساخت است. Crytek گفت این بازی توسط خود این استدیو ساخته نمی‌شود و یک استدیو دیگر که نامش برده نشده این بازی را خواهد ساخت.

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
منم دقیقا با حرف های امیرحسین موافقم، بازی های شاخ و معتبری نتونسته تو اوایل کار برای خودش داشته باشه، شاید یکی از اصلی ترین علت های فروش نسبتا کم کنسول همین هست

میتونست با اوایل شروع این کنسول بازی هایی مثل Zelda و انحصاری هایی دیگه اش رو با کیفیت بالا عرضه کنه که تا به حال اینطور نبوده

متاسفانه زلدا با وجود این که یک تیم خیلی بزرگ دارن روش کار می کنن و نینتندو به اندازه ی بازی های راک استار برای زلدا خرج کرده:dو جاه طلبی های نینتندو و پیشرفت موتور نسبت به e3 2011به هیچ وجه نمی توستن امادش کنن
لانچ تایتل هاش هم اتفاقا خوب بود لانچ هست توقع ندارید که نینتندو هر چی بازی بزرگ داره رو کنه

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
داداش گلم هرکول پوارو چرا قاطی میکنی. بله من چون با کنسول وی اشنایی ندارم 5 سال پیش یک دستگاه وی خریدم و تا همین 2 سال پیش با 6 تا بازی اورجینال و ده ها بازی کپی اونو داشتم. این که گفتم کاربر عادی نسبت به فروش دستگاه در خارج کشور گفتم شما اگه 6 سال پیش ویدویی که مردم در اون صف بسته بودن چند روز قبل جلوی فروشگاه های وی رو دیده باشد ملت فقط برای ارزونی کنسول نسبت به ps3 , x360 این کار رو کردن تا الانم شما یه بازی درست حسابی که برای وی عرضه شده رو بگی جایزه داری. فقط شروع نکن که نینتندو ماریو و زلدا و .... داره که این عنوان ها سرقفلی های شرکت نینتندو اند.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
همین ماریو رو به صورت HD ریمیک کرد برای Wii U کافی نیست؟ ME شاخ نیست Fifa شاخ نیست؟بت من چی؟که از تکنیک‌های ویژه‌ای برای اولین بار در کنسول‌ها استفاده نشده بود توش استفاده شد. کیفیت؟! چرا با Wii‌مقایسه می‌کنید؟ 2 میلیون در 2 ماه اول لانچ واقعا خوبه

اگه قرار باشه فقط HD کنن بازی ها رو و به خاطر این کنسول تازه بدن بازار همون بهتر که نمیدادن! HD و Remake کردن بازی که نسل بعد نمیخواد، خیلی از بازی های تاپ مثلMetal Gear، DMC و خیلی های دیگه همین نسل واسه 360 اومدن

منظور از بازی های شاخ، بازی های انحصاری هایی باشه که بتونه قدرت و قابلیت کنسول رو نمایش بده تا مردم راغب به خرید کنسول بشن

وقتی 360 بازار اومد، با بازی هایی مثل GeOW و HALO و Forza اومد که تونست فروش زیادی داشته باشه و سونی هم همینطور...

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دشمنت شرمنده:d
زامبی یو-ماریو-نینجا گایدن-me3 -بتمن-ac -cod-darksider 2-
Just Dance 4 بازی های بدی نیستن

همین بازی هایی که عارض شدی واسه 360 و PS3 حداقلش با همون کیفیت یا شایدم بالاتر چند ماه دیگه، نسل قبل محسوب میشه...:d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
همین بازی هایی که عارض شدی واسه 360 و PS3 حداقلش با همون کیفیت یا شایدم بالاتر چند ماه دیگه، نسل قبل محسوب میشه...:d
عجب همون کیفیت؟ عنوان انحصاری داره زامبی یو تانک تانک. بایونتا 2 Monster Hunter به صورت HD و Dragon Quest X ریمن pikmin وThe Wonderful 101[

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
عجب همون کیفیت؟ عنوان انحصاری داره زامبی یو تانک تانک. بایونتا 2 Monster Hunter به صورت HD و Dragon Quest X ریمن pikmin وThe Wonderful 101[

بایتوتا مانستر هانتر که همزمان با Wii U نیومدن ، نمیگم کلا Wii U بده یا زیر سوالش ببرم فقط میگم اونطور که باید نتونسته کارش رو خوب شروع کنه

+ اینکه شما بازی های مولتی پلتفرم بین Wii U و 360 رو فقط باید مقایسه کنی نه اینکه بازی هایی انحصاری

Rayman، Mass Effect، Batman Armored Editon یا Assasins Creed 3 کدومش از لحاظ کیفیتی برتری داره خداییش؟!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بایتوتا مانستر هانتر که همزمان با Wii U نیومدن ، نمیگم کلا Wii U بده یا زیر سوالش ببرم فقط میگم اونطور که باید نتونسته کارش رو خوب شروع کنه

+ اینکه شما بازی های مولتی پلتفرم بین Wii U و 360 رو فقط باید مقایسه کنی نه اینکه بازی هایی انحصاری

Rayman، Mass Effect، Batman Armored Editon یا Assasins Creed 3 کدومش از لحاظ کیفیتی برتری داره خداییش؟!

همه ی این عناوین برتری دارن
ریمن روی 60 فریم و 1080p اجرا می شه و co-op با گیم پدش عالی هست
ac3 برای کسایی که تلویزیون 3d ندارن می تونن بازی رو روی دسته با یک عینک دو رنگه انجام بدن در ضمن نقشه ها و چندتا چیز دیگه هم میاد روی صفحه ی گیم پد که باعث می شه سریع تر سلاح ها رو انتخاب کرد
me3 هم همچین چیزهایی داره
بتمن دید x ray با گیم پد wii u انتخاب گجت ها ها با گیم پد wii u کنترل بوم رنگ بتمن کنترل کردن ژل های انفجاری با صفحه ی لمسی
برتری کیفت به این می گن:d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

حوصله بحث ندارم یک بار میگوید مولتی یک بار انحصاری وضعیت چیه؟
مولتی‌های همشون از نظر من راضی کننده بودند حتی ریمن دموش عالی بود بت من هم به کنار.MH همزمان با لانچ تو ژاپن عرضه شده هنوز خارج از ژاپن لانچ نشده. چه انتظارات نابجایی دارید همه که نمیان هرچی در چندته دارند رو کنند E3 در راه هست. انتظار دارید همین اول بیان آرنولد بیارند؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
حوصله بحث ندارم یک بار میگوید مولتی یک بار انحصاری وضعیت چیه؟
مولتی‌های همشون از نظر من راضی کننده بودند حتی ریمن دموش عالی بود بت من هم به کنار.MH همزمان با لانچ تو ژاپن عرضه شده هنوز خارج از ژاپن لانچ نشده. چه انتظارات نابجایی دارید همه که نمیان هرچی در چندته دارند رو کنند E3 در راه هست. انتظار دارید همین اول بیان آرنولد بیارند؟

حوصله بحث ندارید مجبور نیستید پست بزارید :d

بنده هم میگم راضی کنندست ولی پیشرفت چندانی به جز گیم پلی، در برار کنسول های فعلی نداشته باید این موضوع رو قبول کرد

یه طرف بحث این بود که بازی های مولتی پلتقرم زیاد نتونسته از لحاظ کیفیت نسبت به کنسول ها راضی کننده باشه

بحث دیگه هم اینه که این کنسول میتونست همزمان با روانه شدنش به بازار، بازی هایی انحصاری خوبی با این کنسول عرضه کنه که به نظرم این موضوع باعث میشه کنسول فروش بیشتری داشته باشه

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

بنده هم میگم راضی کنندست ولی پیشرفت چندانی به جز گیم پلی، در برار کنسول های فعلی نداشته باید این موضوع رو قبول کرد

یه طرف بحث این بود که بازی های مولتی پلتقرم زیاد نتونسته از لحاظ کیفیت نسبت به کنسول ها راضی کننده باشه

بحث دیگه هم اینه که این کنسول میتونست همزمان با روانه شدنش به بازار، بازی هایی انحصاری خوبی با این کنسول عرضه کنه که به نظرم این موضوع باعث میشه کنسول فروش بیشتری داشته باشه
گیم پلی که کشکه پس پیشرفتش هم کشکه 3d و 1080 با هم باز هم کشکه 1080 با 60 فریم هم که کشکه
ریل تایم های 2 سال پیش هم کشک هستن
نینتندو باید چه کار می کرد هرچی بازی داشت رو باید همش رو واسه ی wii u اماده می کرده که لانچ بهتر بشه همین الانش هم عناوین لانچ خوب هستن

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
گیم پلی که کشکه پس پیشرفتش هم کشکه 3d و 1080 با هم باز هم کشکه 1080 با 60 فریم هم که کشکه
ریل تایم های 2 سال پیش هم کشک هستن
نینتندو باید چه کار می کرد هرچی بازی داشت رو باید همش رو واسه ی wii u اماده می کرده که لانچ بهتر بشه همین الانش هم عناوین لانچ خوب هستن

همه این صحبت هایی که کردید درس و صحیح هست ولی منم نظر شخصی خودم رو گفتم که چرا باعث فروش کم کنسول شده

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
همه این صحبت هایی که کردید درس و صحیح هست ولی منم نظر شخصی خودم رو گفتم که چرا باعث فروش کم کنسول شده
کجاش کمه باو وقتی نینتندو میاد می گه بله راضی کننده بوده فروشش یعنی این که فروشش خوب بود:dاگر فروشش کم بود نینتندو تا الان بازی رترو و چند تا دیگه رو معرفی کرد که ملت وسوسه بشه:d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

مجبورم چون پست‌ها ایجاب می‌کنه که نمی‌تونم اطلاعات نادرست رو تحمل کنم. شما احتمالا DF رو میگیه با مقایسه‌هاش پس بهتره بگم همین که مگید نظر سایت‌ها براتون مهم نیست چی شد مهم شد؟کیفیت از نظر من خوبه انحصاری‌های خوب هم داره ولی همه رو یهو هیچ بشری رو نمی‌‌کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر