Crysis 2, Xbox360 Thread

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
بله هست . حتی اگه دموی مولتی پلیر بازی را دانلود میکردی یه گذینه 3d در اپشن قرار داده بودند که بتونی 3d بازیش کنی .
پس باید منتظر اپدیت باشیم قبل اومدن بازی تا امکان سه بعدی اضافه شه کلا مایکروسافت بر عکس سونی زیاد در مورد سه بعدی حرف نزده :-?

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
آخرین نفرو که تو تریلر میکشه، میره بالا سرش و یه نیگا بهش می ندازه، اگه دقت کنین با اینکه هنگام کشتنش خون زیادی ازش می ریزه (از طرف مقابل)، ولی اصلا اثری از خون رو زمین نیست!

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
game play که فوق العاده و نور پردازی هم حرف نداره. اما سوالی که برای من به وجود اومده اینه که سازنده ها برای اجرای بهتر بازی حتما از نسخه نصب شده بر روی هارد این تریلر رو دادن بیرون پس با این حساب خیلی افت فریم در کنسولهای بدون هارد بیشتره نه ؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
game play که فوق العاده و نور پردازی هم حرف نداره. اما سوالی که برای من به وجود اومده اینه که سازنده ها برای اجرای بهتر بازی حتما از نسخه نصب شده بر روی هارد این تریلر رو دادن بیرون پس با این حساب خیلی افت فریم در کنسولهای بدون هارد بیشتره نه ؟
نور پردازی crysis2 کاملا به صورت dynamic lighting کار شده. حتی خودشون اعلام کرده بودن که ما میتونستیم بازهم گرافیک رو در صورت اجرای precalculated lighting بالاتر ببریم! ولی میخواستیم نورپردازی کاملا واقعی باشه از این کار منصرف شدیم.
درضمن درسته خونش روی زمین نمیریزه ولی خشونتش خیلی بالاتر رفته(هر چند نمیشه هنوز درست نظر داد). مثلا تو تریلر قبلی کاملا یارو رو با machinegun تیکه تیکه کرد و کیلویی هم خون پاشید اطراف!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
لطفآ از این چیزا نگو که تاپیک میترکه ! :D
ایشالله تا یه ماه دیگه بازی میاد و خودمون امتحان میکنیم و تاپیک مقایسه رو بعد از پاکسازی باز میکنیم تا اونجا بحث ها ادامه داشته باشه.

در گوشی هم نمی شه:d

شما نگی هم فردا یه تاپیک می زنن حمله اغاز می شه:d

لعنتی برا من دانلودش تموم نمی شه حالا نسبت به نسخه ی قبل پیشرفت داشته یا پسرفت از نظر خودت؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
لعنتی برا من دانلودش تموم نمی شه حالا نسبت به نسخه ی قبل پیشرفت داشته یا پسرفت از نظر خودت؟
نسخه یک PC ؟! :D از نظر نورپردازی که 100% ! از باقی جهات شک دارم و بهتره بازی کنیم بعد نظر بدیم !

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
نسخه یک PC ؟! :D از نظر نورپردازی که 100% ! از باقی جهات شک دارم و بهتره بازی کنیم بعد نظر بدیم !

آره سد آريا پيشرفت هيولايي داشته.:d من تا قبل اين فكر نميكردم اينطور باشه ولي Crysis 2 رو روي آخرين تنظيمات ديدم دود از كلم بلند شد. يك چيز جالبه اينه كه ما قوي ترين Volumetric Lighting رو تويه Alan Wake ديده بوديم كه منابع اصلي نور حجم دار بودند. تويه Crysis 2 لامصب حتي ريز ترين زرات خاكستر هم Volumetric Lighting هستند و مثلا وقتي زير آب هستي و بيرون ميايي تمام Spark ها رو محو و حجم دار ميبيني.

بازي نكنيد اين نسخه PC ليك شده رو، بازي ناقص هست چه از اين نظر كه مثلا فريم ريت بازي روي تصوير هست و اين كه حتي Crytek نوشته هاي مثلا سازنده هاي بازي رو در ابتدا هنوز ننوشته و با يك سري عبارت آلماني رو به رو هستيم.

اينا همه صبر كرديد ، دوماه ديگم دندون رو جيگر بگذاريد تجربه كامل بازي رو انجام بديد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یکی به ما بگه الان من مفهوم پستهای این دو صفحه آخرو نفهمیدم:D الان بازی رو 360 اومده یا دارین راجب دمو ها نظر میدین یا نسخه پی سی:D

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
عجب چیزی بود! کفم برید!:D
ولی افت فریمش زیاد بود که برای بعضیا مثل من مشکلی نیست چون قبل از اینکه 360 بخرم با یه pc سیستم پایین(p4) بازی می کردم و به افت فریم عادت دارم!:D:D
ولی واقعا من در عجبم خیلی قشنگ ساخته شده;)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به به چه جواب کاملی دادید!
من دارم میگم بازی رو 360 اومده یا دارین دمو ها رو مقایسه میکنین تو میگه خوب رو 360 دیگه:))
(اونجایی که گفتم رو پی سی اومده رو اشتباه نوشتم:D)
اون لحظه یه کار دیگه هم داشتم انجام میدادم قاط زدم:d
نسخه pc لیک شده البته ناقصش اونی هم که manix گفته مربوط به نسخه pc هست ولی جواب بقیه بچه ها مربوط به این دمو اخریه هست که برا 360 اومده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر