Crysis برای کنسول ها !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود
مرکز درجه بندی بازی های کره ( GRB (Game Rating Board) به Crysis بالاترین درجه سختی (18) داده و ان را در لیست اینده بازیهای 360 قرار داده است.

file.php

با توجه به اینکه Crysis 2 در کره منتشر شده ست، میتوان منتظر خبرهای بیشتر باشیم.

کوتاکو

آپدیت :

و ESRB نیز این بازی را در لیست خود قرار داد. این بازی برای پلتفرم های X360 و PS3 در نظر گرفته شده.

crysis_for_xbox_360_on_esrb.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: fixer and Terova

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
با هم این تعویض حرف رو میبینیم . من که منتظرم ...
زیبایی ای که الآن تو داری بهش فکر میکنی منظور من نیست ! بله ، گرافیک هنری Okami روی PS2 هم سگش به کرایسیس 1 و 2 شرف داره ... منظور من چیز دیگه ایه ...

lol . اول میای میگی زیبایی هنری مد ِ نظرت نیست اینجا برای این که کم نیاری میگی دو تا پارامتر هستن . کلا بیخیال .

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
من این حرفهات رو این طوری استنباط کردم که چنین انتظاری داری.
تو تک تک پستهات Crysis 1 رو کوبوندی. مدام داری میگی Only Crysis 2.
در صورتیکه همه قبول دارن نسخه ی اول بازی یه اعجوبه ای بود برای خودش. دلیلش هم این هست چون Crytek قصد داشت Crysis 2 رو بیاره رو کنسول، فریم بالاتر رو فدای بافتهای با کیفیت کرد، در صورتیکه تو شماره ی اول قضیه کاملا فرق می کرد.

احتمالا هوش مصنوعی رو فدای چی کرد؟!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
تو تک تک پستهات Crysis 1 رو کوبوندی. مدام داری میگی Only Crysis 2.
ببین وحید جان برتری کرایسیس نسبت به کرایسیس 2 چی بودش...:-/:-/
جز اینکه فیزیک بازی خیلی بهتر بودش و بازی هم Open World بودش...
حالا از نظر تو برتری کرایسیس 2 نسبت به نسخه اول چیه...!!:-/:-/
احتمالا هوش مصنوعی رو فدای چی کرد؟!
از نظر شما هوش مصنوعی تو کدوم نسخه بهتر بودش...:-/:-/

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
در مبحث گرافیکی فقط تا حدودی تو سیستم ذرات و کمی هم نورپردازی حجم دار Crysis 2 بهتر از Crysis اورجینال عمل کرده.در بقیه ی موارد Crysis بهتر از Crysis 2 هست.
در مبحث گیم پلی Crysis یه سر و گردن بالاتر از C2 هست.البته اگه از دید سندباکس نگاه کنی.اگه دنبال COD هستی C2 بیشتر شبیه اون هست و مطمئنا با این بیشتر حال میکنی.
از دید هوش مصنوعی هم 100% Crysis بهتره.شک نکن.
از دید موسیقی هم از این ور 100% Crysis 2 بهتره.
حالا خودت نتیجه گیری کن Crysis بهتره یا Crysis 2!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
در مبحث گرافیکی فقط تا حدودی تو سیستم ذرات و کمی هم نورپردازی حجم دار Crysis 2 بهتر از Crysis اورجینال عمل کرده.در بقیه ی موارد Crysis بهتر از Crysis 2 هست.
در مبحث گیم پلی Crysis یه سر و گردن بالاتر از C2 هست.البته اگه از دید سندباکس نگاه کنی.اگه دنبال COD هستی C2 بیشتر شبیه اون هست و مطمئنا با این بیشتر حال میکنی.
درود بر تو سینا جان...
با تمام مواردی که گفتی موافق هستم ولی از نظر من که هر دو بازی رو رو اخرین حالت بازی کردم به نظر من هوش مصنوعی کرایسیس 2 یه سر گردن بالاتره.این نظر شخصی من هستش.
ولی در کل کرایسیس بهتر هستش.البته به نظر من از نظر فریم ریت هم نسخه 2 بهتره و یکی از اصلی ترین دلیلش این هستش که نسخه 2 رو هم رو کنسول پورت کردن.

• Like
Reactions: Daedalus

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777

آخه بد بختی اینه که از نظر اکشن هم همچین چیز مالی نبود! اکشن Homefront خیلی از این بهتر بود!;)

• Like
Reactions: Kavigne

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آخه بد بختی اینه که از نظر اکشن هم همچین چیز مالی نبود! اکشن Homefront خیلی از این بهتر بود!;)
الان من بخوام بخندم که نمیرم Godfather نگاه کنم!میرم Hangover نگاه میکنم.
شما هم اکشن میخوای میری COD بازی میکنی,سندباکس خواستی میای Crysis بازی میکنی.
به همین سادگی...

• Like
Reactions: hosein me

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
حتی تو نورپردازی هم افت کرده بود ! یه سر به مقایسه gamespot بزن قشنگ متوجه میشی. فقط volumetric lighting بازی بهتر شده بود که باعث میشد نور پردازی تو شماره دوم بیشتر به چشم بیاد.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
سندباکس ینی اکشن نیست ؟! هیلو الآن اکشن تره یا کرایسیس 2؟!بعد سینا گیم پلی رو تو چی معنی میکنی که میگی یه سرو گردن(!) کرایسیس 1 از 2 بهتره ؟!
شاید خیلی داستان اهمیتی تو یه شوتر اول شخص نداشته باشه ، اما نیازی هست داستانها رو با هم مقایسه کنیم ؟
lol . اول میای میگی زیبایی هنری مد ِ نظرت نیست اینجا برای این که کم نیاری میگی دو تا پارامتر هستن . کلا بیخیال .
گفتم اونی که تو فکر میکنی منظورم نیست ، وگر نه هر عاقلی میدونه که گرافیک دو تا پارامتر داره !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
حتی تو نورپردازی هم افت کرده بود ! یه سر به مقایسه gamespot بزن قشنگ متوجه میشی. فقط volumetric lighting بازی بهتر شده بود که باعث میشد نور پردازی تو شماره دوم بیشتر به چشم بیاد.
خُب من اون مقاله رو نخوندم ولی اگه توش گفته Volumetric Lighting بهتر شده,خُب همین حرف من هست دیگه:D منم گفتن نورپرپردازی حجم دار!:D
سندباکس ینی اکشن نیست ؟! هیلو الآن اکشن تره یا کرایسیس 2؟!بعد سینا گیم پلی رو تو چی معنی میکنی که میگی یه سرو گردن(!) کرایسیس 1 از 2 بهتره ؟!
شاید خیلی داستان اهمیتی تو یه شوتر اول شخص نداشته باشه ، اما نیازی هست داستانها رو با هم مقایسه کنیم ؟
اون اقا یه حرف ساده زد,منم ساده جواب دادم.چرا,سندباکس هم اکشنه.هیلو هم اکشن تر از C2 هست.ولی فلسفه ی هیلو با Crysis فرق میکنه.از هر طرفدار Crysisـی بپرسی,دلش میخواد گیم پلی Crysis کند و وسیع باشه.ولی هیچ طرفدار Haloـی نمیخواد بازیش کند باشه.اینو گفتم تا بهت بگم این بازی ها خودشون رو چطوری تو مارکت جا انداختن.یعنی از Crysis انتظار یک گیم پلی که روندش کند و تاکتیکی هست میره.نه یه اکشن سریع با روند خطی.به خاطر اینکه تو این زمینه Crysis بهتر از Crysis 2 هست میگم گیم پلیش یه سر و گردن بالاتر هست.در مورد تعریف گیم پلی هم,تعریفی که من دارم به کل با این چیزایی که داریم صحبت میکنیم متفاوته.یعنی این خصوصیاتی که هی اسم میبریم و میگیم گیم پلی به نظر من غلطه.گیم پلی یه مفهوم متفاوتی داره که خُب چون اینجوری جا افتاده همه میگنم گیم پلی,منم میگم گیم پلی.
خُب در مقوله ی داستان هم مثل موسیقی Crysis 2 بهتره.ولی به نظرت الان ME2 به واسطه ی اینکه گرافیکش از Oblivion بهتره,RPGـیه بهتری محسوب میشه!؟(فقط نگو که منظورم رو از این مثال نفهمیدی!!)

• Like
Reactions: Daedalus

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
گفتم اونی که تو فکر میکنی منظورم نیست ، وگر نه هر عاقلی میدونه که گرافیک دو تا پارامتر داره !
کسی نگفت گرافیک دو تا پارامتر نداره . من گفتم تو اول میای میگی زیبایی هنری مد ِ نظرت نیست بعدش یهو میای میگی هر دو تا پارامتر مد ِ نظرته ؟ اون تیکه ای که قرمز کردم نشون میده من هدفم این نبود که بگم 2 تا پارامتر نداره .
خب از این بگذریم .
شما منظورت خب دقیقا چیه هی میگی منظورم این نیست منظورم اون نیست خب تو چه زمینه ای غیر از نورپردازی کرایسیس 2 بهتر از کرایسیس 1 عمل کرده ؟ البته تو گرافیک . چون گیم پلی خب بحث سلیقه ای میشه .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سینا درست میگه.

میشه گفت برتری Crysis 2 نسبت به قسمت اول فریم بالاتر، گیم پلی بهتر و موسیقی زیباتر باشه، چون همه هم قبول دارن Crysis 1 تو بعضی قسمتهاش گیم پلیش خیلی دلچسب نبود.

درود بر تو سینا جان...
با تمام مواردی که گفتی موافق هستم ولی از نظر من که هر دو بازی رو رو اخرین حالت بازی کردم به نظر من هوش مصنوعی کرایسیس 2 یه سر گردن بالاتره.این نظر شخصی من هستش.
ولی در کل کرایسیس بهتر هستش.البته به نظر من از نظر فریم ریت هم نسخه 2 بهتره و یکی از اصلی ترین دلیلش این هستش که نسخه 2 رو هم رو کنسول پورت کردن.
این حرف از تو بعید هست، هوش مصنوعی Crysis 2 کجاش خوبه؟:|
در حد شلغم عمل می کنن. هوش Crysis1 یه سر و گردن از Crysis 2 بهتره.
در کل Crysis 1 بهتر از 2 هست، البته از برخی ویژگیهای فوق العاده Crysis 2 هم نمیشه گذشت مثل موسیقی عالی و گیم پلی زیباش.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
این حرف از تو بعید هست، هوش مصنوعی Crysis 2 کجاش خوبه؟:|
در حد شلغم عمل می کنن. هوش Crysis1 یه سر و گردن از Crysis 2 بهتره.
بینم وحید جان اونوقت تو رو اخرین حالت گذاشتی درجه بازی که این حرف میزنی...:|:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر