Crysis برای کنسول ها !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود
مرکز درجه بندی بازی های کره ( GRB (Game Rating Board) به Crysis بالاترین درجه سختی (18) داده و ان را در لیست اینده بازیهای 360 قرار داده است.

file.php

با توجه به اینکه Crysis 2 در کره منتشر شده ست، میتوان منتظر خبرهای بیشتر باشیم.

کوتاکو

آپدیت :

و ESRB نیز این بازی را در لیست خود قرار داد. این بازی برای پلتفرم های X360 و PS3 در نظر گرفته شده.

crysis_for_xbox_360_on_esrb.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: fixer and Terova

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
بهترین خبر تاریخ بود! حتی اگه با تنظیمات SUPER LOW بازی رو بده بازم میگیرمش!
درمورد کالکشن هم موافقم!(انحصاریه؟:D حالا که ما داریم PS3 میخریم یادشون افتاده؟:D )

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
بهترین خبر تاریخ بود! حتی اگه با تنظیمات SUPER LOW بازی رو بده بازم میگیرمش!
درمورد کالکشن هم موافقم!(انحصاریه؟:D حالا که ما داریم PS3 میخریم یادشون افتاده؟:D )
super low ديگه چرا؟ من خودم با AMD 5000 و 8600 تونستم مديوم بگيرم رو Directx 9 مطمئنا با ايكس باكس ميشه خيلي راحت به كيفيت High رسيد

• Like
Reactions: koorosh sh

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
چه خبره تو دنیا!!!؟ Crysis واسه 360!! Witcherـش داره رو Medium اجرا میشه,این دیگه میخوا رو چی اجرا بشه!!؟ Low!؟:D
چه جایی هم خبرش در رفته!!:D یه خورده بالاتر در میرفت یه کم میخندیدیم!!:D البته اگه چنین چیزایی اصلا اونجا وجود داشته باشه:D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
دوستان فقط یه نکته توجه کنید اگه واقعا چنین خبری صحت داشته باشه میشه 2 حالت در نظر گرفت :d

1- Crysis رو از اول و بر اساس CE 3 طراحی کنند .
2- اگه قرار باشه crysis رو با همون CE 2 رو بر روی 360 اجرا کنن ، فک کنم با مشکل بر بخورن :d

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
البته با همون آپدیتی که Dreadlord توی پست 5 نوشتند، دیگه کاملا از حالت شایعه خارج شده و به خبر تبدیل شده.

من توی بخش اخبار بازی تاپیکش رو زدم (اینجا رو ندیده بودم) که تاپیک رو بستند. اگر صلاح می دونید اون یکی رو پاک کنید و همین رو نگه دارید (یا همین رو منتقل کنید به اخبار).

ممنون. :)

پ.ن: تشکر بابت ترتیب اثر. :)

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
این بازی حالا جدای از گرافیکش اصلا رو کنسول و با گیم پد نمیچسبه. یعنی اصلا فحشه:d
خب منتظر crysis hater های کنسولی عزیز هم هستیم که تا دیروز این بازی رو میکوبیدن...

• Like
Reactions: Cloud Strife

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر