Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
بازی به شدت جذاب و همه چیز تمام هستش ولی چندتا مورد هست که میگم.
من هنوز مکانیزم پول دادن آخر هر مچ توی آنلاین رو نفهمیدم!
اول میشم 190 تا میده سوم میشم 450 تا میده
بعد وقتی روز شروع میشه چندتا مچ زیر 190 نمیده بعد از اون 40 50 تا بیشتر نمیده!
مورد بعدی این پلیر هایی هستن که میکَنن میرن و بهشون نمیرسم!
من همش در حال دریفت و بوست سه ایکس و رفتن از همه ی شورت کات ها هستم ولی باز هم نمیرسم.
مورد بعدی واقعا نمیشه من و دوستم جوین شیم بریم توی یه لابی با بقیه آنلاین بزنیم؟
هر Track مقدار پولی که میده فرق داره
نیم ساعت اول هر روز که آنلاین بزنی(حدود 9~10تا بازی) 5برابر سکه میده ...زمان حضور تو لابی و ... هم حساب نمیشه، فقط زمان حین مسابقه
آخر هفته...جمعه/شنبه/یکشنبه دو برابر پول میده
ترکیب دوتای آخر میشه ده برابر>:)
یه لیست از مقدار پولی که مپ ها میدن گذاشته بودم چند صفحه پیش، ولی خوب با آپدیت اخیر تغییراتی دادن توش...لیست جدید رو اگر یافتیدمش میزارم باز...ولی همون قبلی هم یه اطلاعات حدودی در اختیارتون میزاره:D

بوستت آبی میشه؟ بعضیا کلا بوستشون یک لحظه هم وقفه نمیفته توش:| ، مورد بعدی هم اینه اگر اون اول کار یکم بیفتن جلو چون از جنگ و خون و خون ریزی فاصله میگیرن، دیگه تیری هم نمیخورن و همینطور بیشتر میشه فاصلشون

آخری رو نمیدانم...:D

----
ملت... Grand Prix رو تا کجا رفتید؟ با توجه به مقداری که زمان میبره و... GPهای بعدی رو تا کجا میرید؟
من الان 30هزار رسیدم...
برای بعدی ها... خیلی بعید میدونم دیگه تا 42هزار برم، غیر از GP اسپایرو البته:D
احتمالا فقط تا باز کردن ماشین دوم پیش برم(19هزار بود فکر کنم)

12هزار امتیاز دیگه لازم دارم... و 13 روز دیگه مونده
روزانه حدود 1625 امتیاز(بدون هیچ بوستی) میشه گرفت...ولی خوب وقت گیره کلا، خیلی وقت گیره!

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نه okه! :D حالا اون مچ هایی که هر 8نفر بازیکن هستن ممکنه کمی لگ و اینا دیده بشه، ولی اکثرا خبری نیست و آدمیزادی میشه بازی کرد!
توی بازی هم با توجه به Idها که پر از ایرانیه! تو عمرم انقدر هم وطن تو یه بازی ندیده بودم:D معلومه خوب فن داره تو ایران>:) گرچه تو لیست دوستای خودم که چندان خبری نیست:|
در کل بگیر، آنلاینشم خوبه!

حالا هرچی که دادن، ملت که بعد از عرضه دیگه ما ندیدیم کسی به خاطر فریم سر بازی غر بزنه!
همین خود شما هم با توجه به نمایش و سرعت بالاش فکر میکردی 60فریمه، حالا چون یهو مشخص شد 30هست، بازی شد به درد نخور و کنسول ها تاریخ گذشته(پست قبلیتون در این رابطه:-" ) و دیگه نمیشه از بازی لذت برد؟ بگیر و بشین پاش و لذت ببر از بازی!

----

میفرمایند با توجه به لیک ها که تا آخر سال برنامه سیرن ها مشخصه، ما 53کاراکتر تو بازی خواهیم داشت:| خیلیه:| و اگر اون سمت سال هم ادامه بدن که.... واو! :|
من فقط نسخه سویچ رو دیده بودم و خواستم بگم که بازی حتی روی فول اچ دی هم نیست ولی خب گفتم الان همین بحث میاد که برو لذتش رو ببر و وبیخیال و ازین حرفا
خداییش چرا رد دد روی ایکس باکس وان ایکس باید نیتیو 2160p باشه ولی این بازی نباشه؟؟ واقعا عجیبه
حتی روی سویچ هم ماریو کارت 8 نیتیو 1080 و 60 فریمه! بازی عالیه و من هر روز دارم ازش لذت می برم ولی این نقص خیلی مشخصه و در عین حال عجیب چون واقعا بازی سیستم سنگینی واسه اجرا نمی خواسته

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
هر Track مقدار پولی که میده فرق داره
نیم ساعت اول هر روز که آنلاین بزنی(حدود 9~10تا بازی) 5برابر سکه میده ...زمان حضور تو لابی و ... هم حساب نمیشه، فقط زمان حین مسابقه
آخر هفته...جمعه/شنبه/یکشنبه دو برابر پول میده
ترکیب دوتای آخر میشه ده برابر>:)
یه لیست از مقدار پولی که مپ ها میدن گذاشته بودم چند صفحه پیش، ولی خوب با آپدیت اخیر تغییراتی دادن توش...لیست جدید رو اگر یافتیدمش میزارم باز...ولی همون قبلی هم یه اطلاعات حدودی در اختیارتون میزاره:D

بوستت آبی میشه؟ بعضیا کلا بوستشون یک لحظه هم وقفه نمیفته توش:| ، مورد بعدی هم اینه اگر اون اول کار یکم بیفتن جلو چون از جنگ و خون و خون ریزی فاصله میگیرن، دیگه تیری هم نمیخورن و همینطور بیشتر میشه فاصلشون

آخری رو نمیدانم...:D

----
ملت... Grand Prix رو تا کجا رفتید؟ با توجه به مقداری که زمان میبره و... GPهای بعدی رو تا کجا میرید؟
من الان 30هزار رسیدم...
برای بعدی ها... خیلی بعید میدونم دیگه تا 42هزار برم، غیر از GP اسپایرو البته:D
احتمالا فقط تا باز کردن ماشین دوم پیش برم(19هزار بود فکر کنم)

12هزار امتیاز دیگه لازم دارم... و 13 روز دیگه مونده
روزانه حدود 1625 امتیاز(بدون هیچ بوستی) میشه گرفت...ولی خوب وقت گیره کلا، خیلی وقت گیره!
ممنون بابت توضیحاتت،
Event هم دو تا سکتور دیگه مونده من اوردرهای روزانه و هفتگی و سریعش رو میرم دوتا آخری هم کلیش رو رفتم، اونایی هم که گفته یه کارایی بکن با حریف دسته دوم وصل میکنم بوست میزنم!
ببینم لامبورگینی رو میده یا نه!
سر بوست زدن هم بهتر از قبل شدم و اکثرا 3x میزنم ولی باز هم یه سری میکنن میرن همون اول کار!
یه ویدئو هم توی یوتوب دیدم کلا نا امید شدم بسکه فضایی میرف!

• Like

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام
قسمت تنظیم دوربین که قبل از شروع مسابقه هست دقیقا کجاست ؟؟ با L2 دوربین تغییر میدم ولی شنیدم توی تنظیمات هم میشه تغییر داد ولی پیدا نکردم

قسمت ادونچر مپ های جدید هم وجود داره یا مثل نسخه قدیمی هست ؟؟

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
سلام
قسمت تنظیم دوربین که قبل از شروع مسابقه هست دقیقا کجاست ؟؟ با L2 دوربین تغییر میدم ولی شنیدم توی تنظیمات هم میشه تغییر داد ولی پیدا نکردم

قسمت ادونچر مپ های جدید هم وجود داره یا مثل نسخه قدیمی هست ؟؟
ادونچر دقیقا بازسازی همون CTR هست،مراحل مودها باس ها و ...

مسیرهای CNK رو ولی تو Single Race و Cup و آنلاین میتونید بازی کنید

دوستان من هر کاری میکنم با دریفت زدن boost کنم fail میشم
باید چیکار کنم؟
باید صبر کنی تا وقتی که اون خط زیر مینی مپ به آخراش نزدیک بشه... یا تایرهات که آتیشی شد بزنی، اگر رو حالت پیشفرض کنترلر بازی میکنی فکر کنم با R1 یا L1 میری تو حالت دریفت و وقتی شرایطی که گفتم پیش اومد، اون یک دکمه دیگه رو بزنی تا بوست کنه

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
تقریبا آخرین Grand Prix هم داره برام تموم میشه فکر کنم فردا به تهش برسه :D در کل حرکت خیلی باحالی بود در حدی که میگن ماریوکارت هم باید همچین حرکتی رو بزنه
Mario Kart Needs Crash Team Racing: Nitro-Fueled's Great Grand Prix Mode - IGN
تو یدونه از تایم تریال ها (کوکوپارک) رکورد 590ام شدم ولی خب وقتی دیدم ملت با چه گلیچ ها و باگ هایی رکورد میزنن کلا افسردگی گرفتم ! طرف میره تو دیوار آخر لپ میاد بیرون !
یه نکته هم بگم به اونایی که خیلی پیگیر هستن همیشه بوست 3x بزنن بعضی مواقع هست که بوست یکی یا دوتایی بیشتر به کار میاد و 3x باعث میشه فاصله بیشتر شه این قضیه رو تو تایم تریال ها بهتر میتونید درک کنید

آخرین ویرایش:
  • Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
تقریبا آخرین Grand Prix هم داره برام تموم میشه فکر کنم فردا به تهش برسه :D در کل حرکت خیلی باحالی بود در حدی که میگن ماریوکارت هم باید همچین حرکتی رو بزنه
Mario Kart Needs Crash Team Racing: Nitro-Fueled's Great Grand Prix Mode - IGN
تو یدونه از تایم تریال ها (کوکوپارک) رکورد 590ام شدم ولی خب وقتی دیدم ملت با چه گلیچ ها و باگ هایی رکورد میزنن کلا افسردگی گرفتم ! طرف میره تو دیوار آخر لپ میاد بیرون !
یه نکته هم بگم به اونایی که خیلی پیگیر هستن همیشه بوست 3x بزنن بعضی مواقع هست که بوست یکی یا دوتایی بیشتر به کار میاد و 3x باعث میشه فاصله بیشتر شه این قضیه رو تو تایم تریال ها بهتر میتونید درک کنید
منم احتمالا پس فردا تموم میشم... 3000تا دیگه مونده:D اگر یه دست با رفقا تو Twilight Town هم مسابقه بدیم که... 900امتیازش جور میشه:D حالا.... :D

حرکت خیلی خوبیه ولی چند مورد داره، یکی اینکه امتیازش خدایی خیلی زیاده:))
دوم هم اینکه چون اکثرا با کاراکترهای Speed مسابقه میدن...میدیم... و ... ، باعث میشه تکراری بشه سیزن برات:D ، حالا اون چلنج های سینگل پلیرش رو با کاراکترهای دیگه سعی میکردم برم، ولی آنلاین....:D
امیدوارم سیزن های دیگه یا کاراکتر Speed بیشتری داشته باشن، یا یه حرکتی سر این موضوع بزنند:D یا مثلا لباس خاص ایونت کاراکترهای دیگه مثل Tiny Tiger رو در حد 25%بوست(10% کاراکتر و 15% لباس خاصشون) ، بدست کنند:D

مورد دیگه...آیتم های خوب خیلی زیاده=)) آدم دلش میخواد همشون رو جمع کنه:))
من هنوز هرچی فکر میکنم، سر اسپایرو به فنا میرم! :))

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام. دوستان این n.tropy رو چطوری میشه آنلاک کرد؟
یکی از مسابقاتشو رفتمو رکورد n.tropy و nitros oxide رو زدم ولی اتفاقی نیوفتاده

Attachments

• 20190720_004530.jpg
    20190720_004530.jpg
    1.6 MB · مشاهده: 14
  • Like

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,659
نام
امین
منم احتمالا پس فردا تموم میشم... 3000تا دیگه مونده:D اگر یه دست با رفقا تو Twilight Town هم مسابقه بدیم که... 900امتیازش جور میشه:D حالا.... :D

حرکت خیلی خوبیه ولی چند مورد داره، یکی اینکه امتیازش خدایی خیلی زیاده:))
دوم هم اینکه چون اکثرا با کاراکترهای Speed مسابقه میدن...میدیم... و ... ، باعث میشه تکراری بشه سیزن برات:D ، حالا اون چلنج های سینگل پلیرش رو با کاراکترهای دیگه سعی میکردم برم، ولی آنلاین....:D
امیدوارم سیزن های دیگه یا کاراکتر Speed بیشتری داشته باشن، یا یه حرکتی سر این موضوع بزنند:D یا مثلا لباس خاص ایونت کاراکترهای دیگه مثل Tiny Tiger رو در حد 25%بوست(10% کاراکتر و 15% لباس خاصشون) ، بدست کنند:D

مورد دیگه...آیتم های خوب خیلی زیاده=)) آدم دلش میخواد همشون رو جمع کنه:))
من هنوز هرچی فکر میکنم، سر اسپایرو به فنا میرم! :))
باید کلاس کاراکتر رو انتخابی کنن.اینجوری هر کی با هر کی دوست داره میتونه بازی کنه.

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
سلام. دوستان این n.tropy رو چطوری میشه آنلاک کرد؟
یکی از مسابقاتشو رفتمو رکورد n.tropy و nitros oxide رو زدم ولی اتفاقی نیوفتاده
زحمت بقیه مسابقات رو هم بکش:D

---
@Radiance
یکی از گزینه های خوبه! تنوع بخش آنلاین و حتی خودمون خیلییی بیشتر میشه با این حالت!
ولی فکر کنم برای پایبندی به ریشه ها دستش نزدند...نمیزنند...

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
زحمت بقیه مسابقات رو هم بکش:D

---
@Radiance
یکی از گزینه های خوبه! تنوع بخش آنلاین و حتی خودمون خیلییی بیشتر میشه با این حالت!
ولی فکر کنم برای پایبندی به ریشه ها دستش نزدند...نمیزنند...

آها دمت گرم داداش
باید رکورد جفتشونو بزنم یا n.tropy رو برم کافیه؟

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
آها دمت گرم داداش
باید رکورد جفتشونو بزنم یا n.tropy رو برم کافیه؟
جفتشون رو بزنی فکر کنم Hovercraftه اکساید (همون ماشین پرنده...سفینه و ...) باز میشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر