Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,718
نام
milad
مچ میکینگ که برای من بیشتر از 2 دقیقه نمیشه . نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی سی اس شاید تنها بازی انلاینی باشه که خوب بازیش میکنم و بلدم بازیو چون از بچگی باهاش بزرگ شدم و باید بگم حتی با پینگ 110 هم میشه خوب بازی کرد .... اولا یکم زمان بده مطمعن باش بعد یه مدت بازیت خیلی بهتر میشه دوما حواست به سنست باشه
اف پی است چنده
سنسن موس ؟

Arbiter20

کاربر سایت
Sep 19, 2023
31
نام
پویا
اف پی است چنده
سنسن موس ؟
نمیدونم چنده ولی سنس موس یه چیز شخصیه و باید هرجور که خودت راحت تری باشه باید انقدر بگردی تا بتونی پیدا کنی مثل صندلی ماشین که هرکس متناسب با قد خودش تنظیم میکنه .... اف پی اسم 144 که تا حد کمی اثر داره واقعا اما شاید مهم ترین مهم ترین و مهم ترین نکته بهتر شدن بازیت اینکه بتونی صداپا بگیری و سعی کنی صدا پا ندی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: milad.ps4

Arbiter20

کاربر سایت
Sep 19, 2023
31
نام
پویا
یه نکته دیگه هم برای دوستانی که تازه بازیو شروع کردن بگم سعی کنید کار کردن با هر اسلحه رو یاد بگیرید مثلا شما اگر میخوای با ak سریع و از نزدیک تیر بزنی باید پای طرفو هدف بگیری چون اسلحه لگد داره اما اگر بخوای از دور بزنی باید سعی کنی تک تک بزنی و تو کله یا همون هدش بزنی ...... اینارو میتونید با نگاه کردن بازی حرفه ای ها و کسایی که تو لیگ بازی میکنن یادبگیرین

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,718
نام
milad
برای وارماپ و هد زدن
Steam Workshop::Yprac Aim Trainer
Steam Workshop::Aim Botz - Training

برای تمرین ریکویل
Steam Workshop::Recoil Master - Spray Training

برای تمرین و یادگیری مپها ، نید انداختن ، خط گرفتن و پریفایر و...
Steam Workshop::Yprac Practice and Warmup
سلام داداش ماکان این مپ هایی که معرفی کرده بودی واسم قبلا واسه csgo کار می کرد اما واسه cs2 نه خیلی خوب بودن الان کار میشه کرد واسه استفادش ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,680
نام
مــاکــان
سلام داداش ماکان این مپ هایی که معرفی کرده بودی واسم قبلا واسه csgo کار می کرد اما واسه cs2 نه خیلی خوب بودن الان کار میشه کرد واسه استفادش ؟
Steam Workshop::Aim_Rush / Aim training map
Steam Workshop::Fast Warmup - Bot Training

این برای پریفایر که فعلا همین مپها رو ساخته :
Steam Workshop::5E_Prac_Mirage_Prefire
Steam Workshop::5E_Prac_Inferno_Prefire
Steam Workshop::5E_Prac_Dust2_Prefire

برای تمرین نیدها هم از این سایت استفاده کن:
CS Nades

اصولا CS یه بازیه که دوره آموزشیش گاها میتونه بالای هزارساعت پلی تایم باشه.
یعنی 1000 ساعت که بازی کنی تازه میتونی بگی خب تا اینجا بخش توتوریال بازی بود و حالا بازی تا حدودی دستم اومده و به عنوان نوب از الان میتونم پیشرفت کنم.
برای همین چون تو کامنتهای قبلیت دیدم که شاکی بودی که چرا سخته و... خواستم بگم به هرکاری که الان میکنی به عنوان تمرین نگاه کن.
نوع نگاهت به بازی رو عوض کن که بخوای الان رنکت رو ببری بالا چون واقعا مهم نیست.

به جاش قواعد بازی رو اصولی تمرین کن و یاد بگیر.
با همین مپهایی که گفتم.

بعدش deathmatch و Retake بازی کردن.
DM برای تمرین شوتینگ و ریتیک برای خط گیریها ، موقعیت یابی ، پریفایر و بالا بردن اعتماد به نفس و...

کنار اینها هم باید دموی بازیکن محبوبت رو تو یوتوب ببینی که خیلی کمک میکنه به پیشرفتت.
خیلی خیلی نکات میشه ازشون یاد گرفت.

یه روتین هر روزت میتونه اینطور باشه:
  • تمرین تو مپهای ورکشاپ هر قدر که تونستی ولی حداقل نیم ساعت
  • یادگیری و تمرین انداختن یوتیلیتی ها (نید ، اسموک و...) ، مخصوصا اوایل که شوتینگت خوب نیست یادگیری اینها خیلی مهمه چون به تیمت خیلی بیشتر میتونی کمک کنی چون بهترین پلیرها هم باز به یک هم تیمی که بتونه نید خوب بندازه نیاز دارن.
    اینطوری هم عملکرد تیمت رو بالا میبری و هم اعتماد به نفس خودت که اگه کیل نمیگیرم ولی دارم بخش مهمی از کار تیمی رو هندل میکنم.

• بعد نیم ساعت/40 دقیقه DM بازی کردن و بعدش 40 دقیقه یا 1ساعت مپهای Retake بازی کردن.
    تو کاستوم سرور سرچ کن deathmatch و Retake و اضافه کن به favorites گه همیشه داشته باشیشون ، یا برو اینجا پیدا کن: CS2 Retake Servers - xplay.gg

• در آخر هم دموی یوتوب و کلا مچ ببین.
این کارها رو که کردی تازه آماده میشی که بتونی بری چند ساعت mm بازی کنی.

اینها رو هر روز باید انجام بدی ، مثل باشگاه رفتن.
نمیتونم بگم کی ولی بالاخره اینها یه زمانی خروجیش رو نشون میده ، دقیقا مثل باشگاه رفتن زمانش که برسه خودت متوجه تغییرات میشی.
ولی نباید راه که افتادی بزاریشون کنار چون حتی حرفه ایها هم خیلی سفت به یه همچین برنامه روزانه ای که برای خودشون چیدن چسبیدن و ادامه میدن.

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,718
نام
milad
Steam Workshop::Aim_Rush / Aim training map
Steam Workshop::Fast Warmup - Bot Training

این برای پریفایر که فعلا همین مپها رو ساخته :
Steam Workshop::5E_Prac_Mirage_Prefire
Steam Workshop::5E_Prac_Inferno_Prefire
Steam Workshop::5E_Prac_Dust2_Prefire

برای تمرین نیدها هم از این سایت استفاده کن:
CS Nades

اصولا CS یه بازیه که دوره آموزشیش گاها میتونه بالای هزارساعت پلی تایم باشه.
یعنی 1000 ساعت که بازی کنی تازه میتونی بگی خب تا اینجا بخش توتوریال بازی بود و حالا بازی تا حدودی دستم اومده و به عنوان نوب از الان میتونم پیشرفت کنم.
برای همین چون تو کامنتهای قبلیت دیدم که شاکی بودی که چرا سخته و... خواستم بگم به هرکاری که الان میکنی به عنوان تمرین نگاه کن.
نوع نگاهت به بازی رو عوض کن که بخوای الان رنکت رو ببری بالا چون واقعا مهم نیست.

به جاش قواعد بازی رو اصولی تمرین کن و یاد بگیر.
با همین مپهایی که گفتم.

بعدش deathmatch و Retake بازی کردن.
DM برای تمرین شوتینگ و ریتیک برای خط گیریها ، موقعیت یابی ، پریفایر و بالا بردن اعتماد به نفس و...

کنار اینها هم باید دموی بازیکن محبوبت رو تو یوتوب ببینی که خیلی کمک میکنه به پیشرفتت.
خیلی خیلی نکات میشه ازشون یاد گرفت.

یه روتین هر روزت میتونه اینطور باشه:
  • تمرین تو مپهای ورکشاپ هر قدر که تونستی ولی حداقل نیم ساعت
  • یادگیری و تمرین انداختن یوتیلیتی ها (نید ، اسموک و...) ، مخصوصا اوایل که شوتینگت خوب نیست یادگیری اینها خیلی مهمه چون به تیمت خیلی بیشتر میتونی کمک کنی چون بهترین پلیرها هم باز به یک هم تیمی که بتونه نید خوب بندازه نیاز دارن.
    اینطوری هم عملکرد تیمت رو بالا میبری و هم اعتماد به نفس خودت که اگه کیل نمیگیرم ولی دارم بخش مهمی از کار تیمی رو هندل میکنم.

• بعد نیم ساعت/40 دقیقه DM بازی کردن و بعدش 40 دقیقه یا 1ساعت مپهای Retake بازی کردن.
    تو کاستوم سرور سرچ کن deathmatch و Retake و اضافه کن به favorites گه همیشه داشته باشیشون ، یا برو اینجا پیدا کن: CS2 Retake Servers - xplay.gg

• در آخر هم دموی یوتوب و کلا مچ ببین.
این کارها رو که کردی تازه آماده میشی که بتونی بری چند ساعت mm بازی کنی.

اینها رو هر روز باید انجام بدی ، مثل باشگاه رفتن.
نمیتونم بگم کی ولی بالاخره اینها یه زمانی خروجیش رو نشون میده ، دقیقا مثل باشگاه رفتن زمانش که برسه خودت متوجه تغییرات میشی.
ولی نباید راه که افتادی بزاریشون کنار چون حتی حرفه ایها هم خیلی سفت به یه همچین برنامه روزانه ای که برای خودشون چیدن چسبیدن و ادامه میدن.
دمت گرم داداش ماکان ❤️❤️❤️❤️
همه کار ها رو که گفتی انجام میدم نیاز به چنین راهنمایی داشتم تا بی هدف بازی نکنم حداقل با دوستن اینا ادم ازش لذت میبره

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر