Condemned 2 : Bloodshot

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
من که اصلا باهاش حال نکردم. البته هنوز اول بازی هستم و همه میگن بعدش بهتر میشه.
بازی اصلا ترسناک نیست بیشتر اعصاب خورد کنه. داری تو تاریکی راه میری یه دفعه یه جونور میپره جلوت صداهای اجق وجق در می اره که نشد بازی ترسناک. شاید دفعه اول که این اتفاق می افته ادم بترسه ولی بعدش دیگه فقط میره رو اعصاب.
اگر کسی گفته بود بازی شبیه nosfratos هست من اصلا نمیخریدمش.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
من که اصلا باهاش حال نکردم. البته هنوز اول بازی هستم و همه میگن بعدش بهتر میشه.
بازی اصلا ترسناک نیست بیشتر اعصاب خورد کنه. داری تو تاریکی راه میری یه دفعه یه جونور میپره جلوت صداهای اجق وجق در می اره که نشد بازی ترسناک. شاید دفعه اول که این اتفاق می افته ادم بترسه ولی بعدش دیگه فقط میره رو اعصاب.
اگر کسی گفته بود بازی شبیه nosfratos هست من اصلا نمیخریدمش.

در قشنگ بودن بازیش که شکی نیست.کسی هم منظروش از ترس این نبود که بخواد یه کاری کنه شما شب از ترس خوابت نبره.منظور هیجان بازی بود(اگه تریلر رو دیده بودی میفهمیدی).داستانه بازی هم که به نظر من خیلی جالبه(البته نسخه یه یکشو میگم داستان این یکی رو فعلا هیچی نفهمیدم:biggrin1:)
گیم پلی هم فقط تاریک بودن محیطش یه کم تو چشم میزنه وگرنه به نظر من جنگ هایه تن به تنش فوق العاده کار شده.خیلی طبیعیه .در ضمن بعد از 20 دقیقه جلو رفتن تو بازی در مورد بازی قضاوت نکن;)
---------
آقا یکی بگه چند مرحلس؟

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
منم بازي رو گرفتم در كل نسخه دوم اين بازي تعريفي جديد از سبك fpsهست كه پيشنهاد ميكنم اين بازي رو ازدست نديد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گرافیک بازی از نسخه یک بیشتر هست یا نه ؟
اره - تو طراحی انیمیشنها پیشترفت داشته - جززیات محیطی و کارکتارها بسیار بهتر طراحی شدند.
نورپردازی هم نسبت به قسمت قبل پیشترفته تر شده است.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
حدودآ 13-14 مرحلست چون دقیقآ نشمردم و درضمن اولین باری که شما بازیرو میذارید تو دستگاه قبل از اینکه وارد منو بشید شما میتونید میزان تاریک بودن صفحه رو مشخص کنید
در ضمن قبول دارم که اول بازی زیاد جذاب نیست ولی در مراحل جلوتر مخصوصآ اونجایی که خرسه دنبالتون میکنه فوق العاده است ببخشید بازیرو لو دادم میخواستم یه مثالی زده باشم

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یکی از بهترین بازی های ترسناکی که دیدم همینه.البته شماره دومش رو هنوز ندیدم ولی فکر نکنم بد باشه.من که منظور این دوستمون از اعصاب خورد کن بودن رو نفهمیدم...شاید ایشون مثل یکی از دوستان من علاقه ای به این بازی ها ندارن که کاملا قابل درکه.من خودم هم گاهی اوقات وسط بازی به خودم میگفتم دیگه دفعه اخره ولی باز هم بعد از یه مدت میرفتم سراغش:cheesygri:cheesygri

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
منم ديروز رفته بودم بازي بگيرم(البته يك FIFA 08)
ديدم همه دارن اين بازي رو ميبرنش
حالا ما از مسافرت بيايم حتما ميگيرمش

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
بازي فوق العاده است البته اصلا به درد روز نميخوره فقط شب مخصوصا صحنه هاي تشخيص جنايت شرلوك هلمز رو ميزار تو جيبش در كل بازي رو صد در صد بگيريد.بهترين بازي تا الان 2008من بود.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
این بازی چرا انقدر فریم اش پایینه ؟!:cursing:
یک ربع بازی کردم اعصابم خورد شد ... نکنه این هم یکی از فاکتور های ترس توی بازیشه ؟!!!
نه تنها فریم پایین بود از این گیر های 1 ثانیه ای هم زیاد داره
برای شما هم اینطوره یا فقط برای من اینجوریه؟

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
این بازی چرا انقدر فریم اش پایینه ؟!:cursing:
یک ربع بازی کردم اعصابم خورد شد ... نکنه این هم یکی از فاکتور های ترس توی بازیشه ؟!!!
نه تنها فریم پایین بود از این گیر های 1 ثانیه ای هم زیاد داره
برای شما هم اینطوره یا فقط برای من اینجوریه؟

مطمینی؟ فریم بازی خیلی خوبه اصلا افت فریم نداره گیرم نداره دیسکت سالمه ؟

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
نمی دونم شاید مشکل از دیسک باشه
افت فریم نداره ,به طور کلی فریم بازی پایینه
راست میگه . منم وقتی نور بازی رو زیاد کردم اینجوری میشد.ولی نور رو که کم کردم درست شد.شاید شما هم نور بازی رو زیاد کردی؟
---------------
آقا ما رسیدیدم مرحله ی سوم . زیاد جلو نرفتم.فعلا رو همون پل هستم.فوق العادست . کلا یه سر و گردن از بازی هایی که تو این چند وقت اومده مثله VEGAS2,AOTیا FL بالا تره.حتما اگه نخریدید بگیرید.
--------------
راستی یه سوال . جواب سوالارو غلط بدیم چی میشه؟
من باید میگفتم تو کدوم اتاق هستم ولی نتونستم بخونم.
کلا اگه اشتباه بگیم تو رون بازی فرقی میکنه؟
مثله فارنهایت که نیست؟
گفتم فارنهایت یاد یه چیزی افتادم دقیقا مثله فارنهایت وقتی آینه رو میبندی یهو یکی از پشته سرت در میاد .

آخرین ویرایش:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
پس اونایی که ناراحتی قلبی دارند بازی نکنند;)
من هی میگم بگیرم یا نه .ولی دلم می خواد بگیرم ولی میترسم:((

نه بابا اونقدرا هم که فکر میکنی ترسناک نیست.به نظر من bioshock هیجانی تر از این بود.
انقدر بازیش قشنگه که دلت نمیاد بندازیش اونور بگی چون ترسناکه بازی نمیکنم.
فقط میتونم بگم بازیش خداست.
اگه رو casual بری که زیاد ترسناک نیست.من پیشنهاد میکنم بخر . خیلی قشنگه.میتونی یه کاری کنی.هر یه رب که میشینی پاش یه رب هم برای زیاد کردن روحیه بری viva pinata بازی کنی .برو تو سایتش:http://condemned2.sega-europe.com/en/index2.html
مرحله یکش هم خیلی مزخرفه .واقعا انگار بره یه بازیه دیگس.ولی از مرحله 1 به بعد بازی فوق العاده میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر