Condemned 2 : Bloodshot

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
مرسی black roz .
من الان حدودا چند درصد بازی رو رفتم؟
من بازيرو هنوز تموم نکردم.چون اين بازيرو هميشه من موقعی که همه خوابن يعنی 12 1 به بعد بازی میکنم نهايت يکی 2 ساعت اگر وقت کنم بازی میکنم.
اين قدر اين بازی زيبا داره میشه که آدم حيفش مياد روزی 2 مرحلرو بره. هميشه تا میرم به مرحله بعد با اون که خيلی دوست دارم ادامه بدم ولی میزارم واسه روزه بعد تا هيجان bloodshot برام به اين زوديا تموم نشه.
من از شما 2 مرحله جلوترم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب این بازی هم که تموم شد !
کاش به این زودیها تموم نمیشد -
اما دارم یه دفعه دیگه میرم - تو جایی که درجه سختی بازی رو انتخاب میکردیم یه مود جدید به نام FPS MODE اومده که با اسلحه ایم - خیلی حال میده !

amirdevil

کاربر سایت
Feb 5, 2007
23
نام
امیر
خرس

من اونجا گیر کردم که یه خرس از در میاد تو و می نویسه که بخاطره جونت بدو .
ولی من هر چقدر می دوم و یا نزدیک در می شم که در رو باز کنم بازم میاد و ترتیبم رو می ده کسی می دونه چه باید کرد.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نمیدونم چرا برای من زیاد ترسناک نیست،به نظرم شماره اول خیلی ترسناک تر بود ولی این یکی زیاد نه.شاید هم پوست من زیادی کلفت شده؟

ps:میشه یه لطفی بکنین و سوالاتتون رو تو spoiler بذارین؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
گیر من:
من اونجایی گیر کردم که باید تو آسانسور 3تا سیم رو درست وصل کنیم من به این ترتیب وصل می کنم:
کانکتور1: سیم سفید
کانکتور2: سیم کلفت
کانکتور3: سیم راه راه
وقتی اینجوری وصل می کنم good میده ولی آسانسور تکون نمی خوره. قبلش شماره آسانسور رو هم درست مخابره کردم. مطمئنم. لطفا کمک. باید چی کار کنم؟ اشکال از کجاست؟
لطفا کمک.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
گیر من:
من اونجایی گیر کردم که باید تو آسانسور 3تا سیم رو درست وصل کنیم من به این ترتیب وصل می کنم:
کانکتور1: سیم سفید
کانکتور2: سیم کلفت
کانکتور3: سیم راه راه
وقتی اینجوری وصل می کنم good میده ولی آسانسور تکون نمی خوره. قبلش شماره آسانسور رو هم درست مخابره کردم. مطمئنم. لطفا کمک. باید چی کار کنم؟ اشکال از کجاست؟
لطفا کمک.
بايد سيمهارو طبق پنل پشت سرت بچيني يكم انگليسيت خوب باشه معنيه سيهما رو ميفهمي من الان يادم نيست .

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من اونجا گیر کردم که یه خرس از در میاد تو و می نویسه که بخاطره جونت بدو .
ولی من هر چقدر می دوم و یا نزدیک در می شم که در رو باز کنم بازم میاد و ترتیبم رو می ده کسی می دونه چه باید کرد.
همش از اون سوراخ كوچولوها رد شو تا برسي به يك اتاق بعد كمد رو بكش كنار برو بيرون تا به يك حال برسي اون يارو ميگه جلو در رو ببند يكم نگاه كني يك كمد ميبيني A رو بزن تا در رو ببنده سريع برو تفنگ رو بردار تا مرده گفت NOWسريع شليك كن و وسلام

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
کمک

بايد سيمهارو طبق پنل پشت سرت بچيني يكم انگليسيت خوب باشه معنيه سيهما رو ميفهمي من الان يادم نيست .
دقیقا همون طوری میچینم.
1.white
2.thick
3.striped
پنل پشت سرم همون طوریه. شما دقیقا بگو همین هست یا نه. مطمئنم خودشه. ولی آسانسور تکون نمیخوره. یکی درستشو بگه:((

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دقیقا همون طوری میچینم.
1.white
2.thick
3.striped
پنل پشت سرم همون طوریه. شما دقیقا بگو همین هست یا نه. مطمئنم خودشه. ولی آسانسور تکون نمیخوره. یکی درستشو بگه:((
فكر كنم بايد برعكس بزني..فكر كنم

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
ببخشید من توی مرحله اول گیر کردم:
بعد از اینکه وارد زیرزمین میشم یه نفر سریع برق را خاموش میکند ، و وقتی او را کشتم دیگه هیچ راهی برای ادامه بازی پیدا نمیکنم.
اگه میشه زودتر جواب بدید:cheesygri

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
ببخشید من توی مرحله اول گیر کردم:
بعد از اینکه وارد زیرزمین میشم یه نفر سریع برق را خاموش میکند ، و وقتی او را کشتم دیگه هیچ راهی برای ادامه بازی پیدا نمیکنم.
اگه میشه زودتر جواب بدید:cheesygri

اونجا باید از یک سری پله بری پایین(فکر کنم روبروی اون راه پله هست)

برعکس هم زدم نشد.
کسی نمیدونه مشکل من چیه؟:((

1) Connector #1 - Bare wire

2) Connector #2 - Thick wire

3) Connector #2 - Striped wire

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ایول good boy. خیلی باحالی. خیلی غولومم. چاکریم. دس شما درد نکنه.
آقا یکی می تونه بگه دقیق این بازی نسبت به شماره قبلش چه تغییری کرده؟دقیق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر