Condemned 2 : Bloodshot

لینکه دانلودشم که اومد !
جدا یه نفس راحت کشیدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
سلام برای رجین j دیگه نه
کی میاد ایران تا من دستگام نفروختم اینم بازی کنم اخه با شماره یکش خیلی حال کردم این لینکی که گفتی باسه رجین j دیگه نه؟

نه فریدون . خدا رو شکر Free هست :biggrin1: .
بله مهدی جان ، مثل Condemned : Criminal Origins ...
من و آریا هم بی صبرانه منتظر بازی کردن شماره دوم این بازی هستیم ( البته اگر فشار این درسهای بی انصاف بگذارد توی این عید وقت گیر بیاریم 2 ساعت پای کنسول بشینیم ! )
فقط یک آرزو دارم و اونم اینست که سازندگان این حرکت کاراکتر اصلی رو درست کرده باشند ، آخه این قدم زدنش که هی دوربین را بالا-پایین میکرد واقعا" روی اعصابم می رفت.البته امیدی ندارم چون وجه مشخصه ی Coriminal Origins , Chronicles of Riddick , Darkness همین سعی سازندگان در دادن جان به نمای اول شخص و پرهیز از کلیشه ی نمای ثابت دوربین بود.

فقط یک آرزو دارم و اونم اینست که سازندگان این حرکت کاراکتر اصلی رو درست کرده باشند ، آخه این قدم زدنش که هی دوربین را بالا-پایین میکرد واقعا" روی اعصابم می رفت.البته امیدی ندارم چون وجه مشخصه ی Coriminal Origins , Chronicles of Riddick , Darkness همین سعی سازندگان در دادن جان به نمای اول شخص و پرهیز از کلیشه ی نمای ثابت دوربین بود.
Vincent_Valentine جان گیم پلی ازش زیاد دیدم ولی چیزی که شما میگی یا نبود یا از بس هیجان داره که متوجه نشدم!. اما انصافا انیمیشن های شخصیت اول خارق العاده ست.

تمام شد :love:
تعجب نکنید . . . اورجینالشو گرفتم (دبی)
خیلی قشنگ بود ولی زیاد اون حالو هوای Criminal Origins رو نداشت
تنها ایرادشم نشونه ی تفنگشه :(
اما در کل آخره بازی بود
امتیاز منم 9/10
:love:

اما در کل آخره بازی بود
امتیاز منم 9/10
يعنی چی اون حالو هوارو نداشت؟ مگه میشه ترسناکيه بازی به پايه شماره قبل نرسه؟
بيشتر توضيح بده ، کلاً زود تموم شد؟ مراحل طولانيه يا کم؟
جذابيت و دلهرش مثل سری 1 نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

يعنی چی اون حالو هوارو نداشت؟ مگه میشه ترسناکيه بازی به پايه شماره قبل نرسه؟
بيشتر توضيح بده ، کلاً زود تموم شد؟ مراحل طولانيه يا کم؟
جذابيت و دلهرش مثل سری 1 نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bebakhshid englisi minevisam

tarsnak bood vali jave shomareye 1 ye joorayi fargh mikard . oonghadra ham zood tamam nashod ;) khoob bood

اما در کل آخره بازی بود
امتیاز منم 9/10
شما از كجاي دبي خريدي كه من هرجا ميرم ميكن نيومده هنوز؟؟
خيلي عجيبه.

چه جالب منم امروز کست جن بودم بازی رو هم اماده نکرده بودن گفتن یه ساعت دیگه اماده میشه رینبو سیکس رو هم گفتن میفته عرضش تو عید
به نظر شما جالب نیست؟:laughing::-":confused:

من امروز بازی رو گرفتم ومرحله ی سومش هستم بازی بدی نیست ونسبت به شماره اولش پیشرفت خوبی داشته ولی بنظر من اصلا ترسناک نیست حالا شاید جلوتر بهتر بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or