PlayStation Concrete Genie

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
ملت با فیفا خودشونو خفه کردن...
ولی اینجور بازیا بیشتر دیجیتالی فروش میکنن...باید ببینیم توی لیست بیشترین دانلودها از PSN چه رتبه‌ای میاره...
دقیقا fifa که هیچی الان گوست ریکان بارای چی باید تو 10 تای برتر باشه؟! البته قبلا هم بحثش بود که تبلیغات سونی مناسب نبوده سر بازی الان همین لیست ببین نینتندو ترکونده

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
به نظرم نباید از همچین بازیایی انتظار فروش بالا داشت متا بازی هم که 75 معمولا اینطور بازیا فقط وقتی میترکونن که یه متا عجیب غریب بگیرن و بالا 90 باشن

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب من بازی را تو تخفیف بلک فرایدی گرفتم .از زمان معرفی بازی خیلی حس خوبی بهش نداشتم ولی الان که بازی را تموم کردم نسبت بهش حس خوبی دارم .یه بازی ساده با اسکیل کوچیک که میتونید تو کمتر از ۴ ساعت تمومش کنید البته پلات خیلی ساده ای هم داره فکر کنم ۶ تا ۷ ساعت برای من طول کشید تا پلاتش کنم.مشکل بازی همین کوتاه بودن و بیش از حد ساده بودنش بود .یه سری قابلیت ها توی اواخر بازی باز میشه که بازی را لذت بخش تر میکنه اما حیف که خیلی دیر اضافه میشه یکم افت فریم هم تو یه جاهایی از بازی مشاهده میشه.در کل تجربه خوبی بود بازی را از دست ندید اما نه با قیمت ۳۰ دلار حول و حوش ۱۵ دلار با نظرم عالیه برای گرفتنش.هر چند امکان فیری شدنش برای پلاس توی ۲۰۲۰ زیاده

• Like
Reactions: FUTURE

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
یکی دو ساعتی بازیش کردم خیلی حس زنده شدن نقاشی ها جذابه و این که گذشته اون اوباش رو میبینم هم نکته قشنگی بود که تو نوشته های شخصیت بازی هم درباره شون میگه.
بازی سعی کرده آدم بدهاشو یک بعدی نشون نده و یه جاهایی حتی دل مخاطب براشون بسوزه. نکته جالبتر اینه که بازی مثل هلو تروفی میده یه ساعت اومدم تست کنم ۱۷-۱۸ تا تروفی گرفتم ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر