PlayStation Concrete Genie

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اینم از تاپیک مهمترین انحصاری امسال سونی >:) :D

واو... تا الان یعنی بازی تاپیک نداشته!؟
من چندماهه منتظر بودم یکی تاپیکشو بزنه بیام هایپ کنم ولی مثل اینکه باید خودم دست به کار می‌شدم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اینم از تاپیک مهمترین انحصاری امسال سونی >:):D

من چندماهه منتظر بودم یکی تاپیکشو بزنه بیام هایپ کنم ولی مثل اینکه باید خودم دست به کار می‌شدم :D
بابا ما می‌خواستیم در آرامش بدون ترولر ها بازی کنیم ! حداقل تا قبل اومدن نمرات توجه جلب نکنیم ! اگه بازی فیل شه که ملت پایه مون میکنن!

• Smile
Reactions: FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بابا ما می‌خواستیم در آرامش بدون ترولر ها بازی کنیم ! حداقل تا قبل اومدن نمرات توجه جلب نکنیم ! اگه بازی فیل شه که ملت پایه مون میکنن!
کی دلش میاد اینو ترول کنه آخه...اینهمه بازی گنده واسه ترول کردن :D
بزار حداقل چند نفر بیشتر باهاش آشنا بشن...نباید بره زیر سایه بازیای بزرگ دیگه.
بازی بی‌ادعا میخواد عرضه بشه...حداقلشم میدونیم که از نظر هنری و بصری خیلی دلچسبه. واسه منم که مهمترین انحصاری امساله <:-P

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مثل اینکه بازی توی Tokyo Game Show هم مثل گیمزکام خوش درخشیده...

EEe9epWUcAA7e6U.jpg

EEZsQ7BU4AAsxjo.jpg EEVn89xUcAYbdl6.jpg EEVn34QU8AIYzi0.jpg EEe9ZbeU4AAy-G0.jpg EEPzXPPUwAEVytR.jpg

یه نکته‌ای جالبی هم که تازه متوجه شدم اینه که بازی توی ژاپن (و احتمالا یه سری مناطق دیگه) با اسم Ash and the Magic Brush عرضه و شناخته میشه...
=========
الان یه نظرسنجی هم بالای تاپیک میزارم تا ببینم چند نفر هایپ هستن :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
اینم از تاپیک مهمترین انحصاری امسال سونی >:):D

خدا خیر دنیا و آخرت رو بده بهت! :x
و جمله اول پستت هم 100% !!! >:)

در مورد نظرسنجی...میخوام دلوکس بخرم ولی پول ندارم تکلیف چیه؟ :( از پول بدتر، از نظر وقتی وضعم افتضاحه:( :|

• Like
Reactions: FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خدا خیر دنیا و آخرت رو بده بهت! :x
و جمله اول پستت هم 100% !!! >:)

در مورد نظرسنجی...میخوام دلوکس بخرم ولی پول ندارم تکلیف چیه؟ :( از پول بدتر، از نظر وقتی وضعم افتضاحه:(:|
دلوکس که چیز جالبی نداره...اگه یه سری ماموریت اضافه داخل بود ارزش داشت...ولی فقط آرت‌بوک و موسیقی و اینجور چیزاست!
منم هنوز مطمئن نیستم فرصتشو داشته باشم تا بلافاصله روز عرضه بازی کنم ولی گزینه Day 1 رو زدم! >:)

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
دلوکس که چیز جالبی نداره...اگه یه سری ماموریت اضافه داخل بود ارزش داشت...ولی فقط آرت‌بوک و موسیقی و اینجور چیزاست!
منم هنوز مطمئن نیستم فرصتشو داشته باشم تا بلافاصله روز عرضه بازی کنم ولی گزینه Day 1 رو زدم! >:)
تم + آرت بوک! کلا آرت بوک دوست دارم مخصوصا برای این باید جالب باشه:D
راستی فیزیکی داره؟ اگر داره که فیزیکی:-"

من نسل قبل یک اشتباهی کردم و Puppeteer رو فیزیکی نگرفتم... و از اون بدتر تو تخفیف ها گرفتم... خودم یکی از اون عواملیم که دیگه Puppeteer نداریم:( و الانم PS3م یه جوری ترکیده اصلا به نت وصل نمیشه(هنگ میکنه:)) ) و نمیتونم دیگه دانلودش کنم:(
کلا اینکه مثل ... سگ... پشیمونم:| امیدوارم برای CG اینجوری نشم در آینده:|

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Photo Mode هم برای بازی تایید شده و واسه اینجور بازیا از واجباته <:-P
من از لحاظ گرافیکی خیلی روی بازی حساب باز نکردم ولی افکت آب چقدر خوبه توی تصویر اول...به اون قسمت سمت چپ تصویر که آب داره چکه میکنه دقت کنید! بازتاب محیط بازی توی آب هم خیلی خوبه...توی تصویر دوم دقیقا همون جزئیات نقاشی‌های روی دیوار رو کامل میشه توی آب هم دید!

EEsxbQcXkAAWCh6.jpg
117021

تم + آرت بوک! کلا آرت بوک دوست دارم مخصوصا برای این باید جالب باشه:D
راستی فیزیکی داره؟ اگر داره که فیزیکی:-"
فک کنم داشته باشه...بعیده فقط دیجیتالی باشه. البته روزای اول عرضه، بازی فیزیکی 30 دلاری رو توی این خراب شده با قیمت بازیای 60 دلاری میفروشن :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر