Command & Conquer : Red Alert 3

RED ALERT 3

سلام
همونطور که میدانید RA یکی از بازی های strategy هست که تا شماره ی 2 توسط westwood ساخته شد ولی متاسفانه بعد از فروپاشی WW کار ساخت این بازی (کلا سری بازی های C&C ) دست EA افتاد.
RA3 از سه گروه soviets و allies و empire of the rising sun تشکیل شده است.گروه سوم یک گروه جدید در سری بازی های RA هست که مطمئنا بسیاری از افراد از(مخصوصا کره ای ها ) از بازی با آن لذت خواهند برد.
نسخه ی بتا:
در نسخه ی beta هر سه گروه قرار دارند.ولی جو بازی به زیبایی ra 2 نیست و شخصا ra2 را بیشتر دوست دارم.بالانس بازی نسبتا خوب است.ولی برای عنوان بزرگی مثل RA شرکت EA کمکاری کرده و باید تنوع نیرو ها را بیشتر میکرد.
البته این نسخه بتاست و در نسخه ی اصلی شاهد برطرف شدن باگ ها و ... خواهیم بود.در RA3 باید سعی کنید از قابلیت هر unit به خوبی استفاده کنید.
برای گرفتن نسخه ی بتا(برای اینکه خودتان به انجام بازی بپردازید) یکی از دوستان من مسابقه ای را تدارک دیده اند که برای کسب اطلاعات بیشتر به site بسیار زیبای:cheesygri commandandconquer.ir مراجعه کنید!
و سایت اصلی خود ra3 این redalert3.com

ببخشید اگه بد توضیح دادم چون 1.اولین بارمه که همچین تایپیکی میزنم و 2.نسخه ی بتا رو بازی کردم.

prelude2love

کاربر سایت
May 18, 2007
26
نام
prelude
واسه اينکه يه حال سامورايی داده باشم به بچه ها همين امشب آپلود کردمش
هر کس خواست بگيره

فقط من از تو پکش خود patch1.4 رو حذف کردم که لطفاً خودتون دانلود کنيد ، چون لينکش همه جا پره و تو همين تاپيک هم من ديدمش

اینم لینک کرک:

prelude2love

کاربر سایت
May 18, 2007
26
نام
prelude
کرکش مشکل کرش مرش نداره ؟
درست کار می کنه ؟
مشکل کرش کردن تو مرحله ی 3 با زیختن پچ و کرک درست میشه ؟

من تست نکردم ، من فقط زحمت تبديل تورنت به راپيدش رو کشيدم ، خودتون لطفاً تست کنيد خبر بديد ، دوستان !

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
هر کس خواست بگيره

فقط من از تو پکش خود patch1.4 رو حذف کردم که لطفاً خودتون دانلود کنيد ، چون لينکش همه جا پره و تو همين تاپيک هم من ديدمش

اینم لینک کرک:

http://rapidshare.com/files/164183132/RedAlert3_english_patch1.04.rar
;)
منم پچشو میزارم که ثوابمون بیشتر شه:)

مرسی دوستان...
لینک patch روی سرور خود EA رو هم من میزارم. لینکش در زیر هست.(حجمش 54 MB هستش)
اگر کسی تست کرد لطفا خبر بده.

لینک Patch روی سرور EA

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اقا من اینو دانلود کردم جواب داد نشستم کلی replay نیگا کردم بعد با هر تیم هم یکمی رفتم جلو فک کنم مرحله 6 یا 7 باشم کرش هم نکرد :biggrin1:

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
اقا من اینو دانلود کردم جواب داد نشستم کلی replay نیگا کردم بعد با هر تیم هم یکمی رفتم جلو فک کنم مرحله 6 یا 7 باشم کرش هم نکرد :biggrin1:

خب کرک این بازی هم گویا حل شد.

-به زودی یک پچ بزرگ که بازی رو بالانس میکنه قراره بیاد.

prelude2love

کاربر سایت
May 18, 2007
26
نام
prelude

خوشحالم . هميشه اين يه قانونه : کرکر ها از برنامه نويس ها جلوتر خواهند بود چون خودشون يه زمانی برنامه نويس بوده اند .

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
هر کس خواست بگيره

اینم لینک کرک:

من پچ 1.4 رو زدم از کرک پرید کسی هست که فقط کرک بازی رو واسه دانلود بذاره (برای ورژن 1.4)
با تشکر

اینم کرک که دوستان زحمتش رو کشیدن

farhadjan

کاربر سایت
Jul 18, 2006
60
سلام
من میخوام بازی اورجینال را بگیرم

چند تا سوال دارم:
1-این بازی از سری قبل مثل جنرال قشنگ تره؟
2-ارزش گرفتنش را داره؟
3-ارزش بازی کردن در آنلاین داره؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
سلام

چند تا سوال دارم:
2-ارزش گرفتنش را داره؟
1-خیر (بازی بسیار مسخره و بچه گانه شده و مخصوصا سرعت بازی که سری Red Alert به خاطرش طرفدار زیادی داشت شدیدا کاهش داد شده) شاهکار EA LA :sick:
2-بازم خیر به نظر من ارزش اورجینال خریدن نداره
3-ارزش آنلاین بازی کردن هم به نظر من نداره چون وقتی سرعت و گیم پلی بازی تا این حد افتضاح شده آنلاین بازی کردنش فایده ای نداره و بیشتر باعث اعصاب خوردی میشه !

فقط چند تا از Unit های قبلی توش هست و یاد و خاطره RA های قبلی رو زنده میکنه بقیش همه یه مشت چیز به درد نخورن. نیروهای روس :love: فقط یه کم جذابیتشون و کاراییشون رو حفظ کردند.

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
سلام

چند تا سوال دارم:
2-ارزش گرفتنش را داره؟

به نظر من بازی زیاد بدی نیست ولی منو خیلی به یاد جنرال انداخت :sick: شمام اگه میخوای اصل رو بخری خوب اول یه کپی شو بخر بازی کن اگه حال کردی برو اصل رو بخر :biggrin1:
نظر من اینه که اگه شما از طرفدارهای جنرال باشید به احتمال زیاد از این بازی خوشتون میاد ولی اگه از طرفدارهای ردالرت باشید این بازی فقط اسم رد الرت رو داره نه چیز بیشتر ;)

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
سلام

چند تا سوال دارم:
2-ارزش گرفتنش را داره؟

به نظر من خیلی ارزش داره.
همونطور که b.crazy گفت اول کپی شو تست کن. بعد اوریج بخر.

1- به نظر من بله.
2-بله.
3-خیلی بله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر