Command & Conquer : Red Alert 3

RED ALERT 3

سلام
همونطور که میدانید RA یکی از بازی های strategy هست که تا شماره ی 2 توسط westwood ساخته شد ولی متاسفانه بعد از فروپاشی WW کار ساخت این بازی (کلا سری بازی های C&C ) دست EA افتاد.
RA3 از سه گروه soviets و allies و empire of the rising sun تشکیل شده است.گروه سوم یک گروه جدید در سری بازی های RA هست که مطمئنا بسیاری از افراد از(مخصوصا کره ای ها ) از بازی با آن لذت خواهند برد.
نسخه ی بتا:
در نسخه ی beta هر سه گروه قرار دارند.ولی جو بازی به زیبایی ra 2 نیست و شخصا ra2 را بیشتر دوست دارم.بالانس بازی نسبتا خوب است.ولی برای عنوان بزرگی مثل RA شرکت EA کمکاری کرده و باید تنوع نیرو ها را بیشتر میکرد.
البته این نسخه بتاست و در نسخه ی اصلی شاهد برطرف شدن باگ ها و ... خواهیم بود.در RA3 باید سعی کنید از قابلیت هر unit به خوبی استفاده کنید.
برای گرفتن نسخه ی بتا(برای اینکه خودتان به انجام بازی بپردازید) یکی از دوستان من مسابقه ای را تدارک دیده اند که برای کسب اطلاعات بیشتر به site بسیار زیبای:cheesygri commandandconquer.ir مراجعه کنید!
و سایت اصلی خود ra3 این redalert3.com

ببخشید اگه بد توضیح دادم چون 1.اولین بارمه که همچین تایپیکی میزنم و 2.نسخه ی بتا رو بازی کردم.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
008.jpg
سلام
حتما همه ی شما با Red Alert آشنا هستید.آخرین شماره ی این بازی توسط Westwood Studios در سال 2000 ساخته شد.بعد از منحل شدن استودیوی وست وود طرفداران از دیدن ادامه ای برای بازی ناامید شدند.اکنون EA تصمیم به ساخت ادامه ای برای این بازی محبوب گرفته و دو ماه به عرضه ی این بازی مانده است.
این بازی برای دو پلتفورم PC و XBOX 360 عرضه خواهد شد.

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
تا جایی که اطلاعات من میگه این استادیو منحل نشد بلکه بعد از ساخت C&C: Red Alert 2 مجوز استفاده از نام c&c را به شرکت ea فروخت (حالا بعدش منحل شد رو نمیدونم چون الان که ازش خبری ندارم) ولی خب ما نا خواسته داریم دنباله این بازی رو به میبینیم توسط سازنده حال حاضرش یعنی ea که داشتیم عناوین Generals و یا T-War رو که تقریبا به حال و هوای خود red alert برگشته بود و حالا هم منتظر نسخه 3 هستم و چند هفته ای هست که بتاش رو دانلود کردم ولی با کرکش مشکل داشتم. ولی امروز چند تا لینک پیدا کردم (با زدن این تاپیک یادش افتادم دوباره سرچ کنم) ببینم چی میشه.

در هر حال این یکی از بازیهای بزرگ سبک خودش بوده و موفقیت زیادی داشته و حتما هم این موفقیت باید در نسخه 3 ادامه پیدا کنه. من که شدیدا منتظر عرضه این بازی هستم.

ممنون

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سری Red Alert (که خودش از سری C&C هست!) یکی از بهترین بازیهای RTS تاریخ هستش و همه منتظر Red Alert 3 هستند:love:
بگذار جملتو یه کم تصحیحش کنم
انگار کسی پیدا نمیشه که از این بازی خوشش نیاد :biggrin1:

Last edited by a moderator:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
انگار کسی پیدا نمیشه که از این بازی خوشش نیاد
اتفاقا من خوشم نمیاد چون با دیدن سابقه EALA توی ساخت بازی های استراتژیک کلا از خیر این بازی گذشتم.و مطمئن هستم که EALA نمیتونه شاهکار WW رو دوباره تکرار کنه.شاید بازی فعلی خوب به نظر برسه ولی موفقیت RA 1،2 رو نمیتونه تکرار کنه.

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
اتفاقا من خوشم نمیاد چون با دیدن سابقه EALA توی ساخت بازی های استراتژیک کلا از خیر این بازی گذشتم.و مطمئن هستم که EALA نمیتونه شاهکار WW رو دوباره تکرار کنه.شاید بازی فعلی خوب به نظر برسه ولی موفقیت RA 1،2 رو نمیتونه تکرار کنه.
یعنی شما از سبک نسخه T-WAR بازی C&C راضی نبودی!؟ عجیبه. من شخصا با این بازی خیلی یاد حال و هوای RA (مخصوصا نسخه 2) افتادم. البته این نظر شخصیه ولی C&C فکر کنم در نسخه T-WAR و نسخه GENERALS فروش خوبی داشت.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یعنی شما از سبک نسخه T-WAR بازی C&C راضی نبودی!؟ عجیبه. من شخصا با این بازی خیلی یاد حال و هوای RA (مخصوصا نسخه 2) افتادم. البته این نظر شخصیه ولی C&C فکر کنم در نسخه T-WAR و نسخه GENERALS فروش خوبی داشت.
اتفاقا نظر من و خیلی از منتقدان اینه که T War و Generals دو بازی از این سری بودن که پاییت ترین کیفیت رو نسبت بقیه بازی های این سری داشتن.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
درسته که EALA سابقه خوبی نداره ولی تریلرهای RA3 تقریبا میشه گفت عالیه هر چند به نظرم خیلی جالب نبود و اونطوری نبود که انتظارش رو میکشیدم ولی با این حال حداقل به این بازی گند نزدن و جای شکرش باقیه ! سری های قبلی RA رنگ آمیزی فانتزی و محیط های این چنینی داشتند ولی تریلرهای RA3 رو که دیدم کمی ناامید شدم به نظرم دیگه زیادی بازی فانتزی و پر از رنگهای متنوع و غلیظ شده و سازنده ها کمی زیاده روی کردند
در کل امیدوارم Red Alert 3 اگر نسبت به شاهکارهای قبلیش بهتر نباشه فقط پسرفت نداشته باشه و بدتر نشه

اتفاقا نظر من و خیلی از منتقدان اینه که T War و Generals دو بازی از این سری بودن که پاییت ترین کیفیت رو نسبت بقیه بازی های این سری داشتن.
به شدت موافقم !

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
من با MGS مولفقم EALA نمی تونه شاهکار redalert2 رو تکرار کنه ولی tiberium wars بنظرم بازی خوبی بود.محیط های آلوده به تایبریوم خوب کار شده بود.
DarkSoroush جان فکر کنم کارت با این راه بیوفته!
http://commandandconquer.ir/?p=354
بورو این کارو انجام بده اونوقت singleplayer البته بدون هوش مصنوعی می تونی بازی کنی!

khashiyarshi

کاربر سایت
May 30, 2008
74
بنده خدا redalert کلی هم با یکش خاطره دارن هم دوش ولی yuri's revenge از جفتش بهتر بود به نظرم. الان EA میاد گند میزنه به بازی .من از داستانایی که وست وود می ساخت خوشم میومد که تا حالا تجربش برام تکرار نشده
generals که خیلی مزخرف بود! :sick:

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
generals بالانس نداشت مخصوصن تو zero hour .ولی من از t-wars خیلی خوشم میاد چون به نظرم بالانس تو بازی های strategy حرف اول رو میزنه که توی T-WArs خوب کار شده بود ولی باز با KANES WRATH این بالانس هم خیلی لطمه خورد و با این patch e جدید بازی خیلی سخت شد.الان اگه west wood بود شاهد بهترین بازی های strategy بودیم.من نمیفهمم چرا EA اون نیروهای محبوب رو که همه دوست دارن همرو سویچ نمیکنه تو بازی جدیدش!بعد از سویچ چند نیروی اضافه هم بذاره!دقیقا عین starcraft2 !!

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
یادش بخیر.
red alert.
واقعا بازی توپی بود.خیلی حال میداد.
فقط امیدوارم eaبه این بازی گند نزنه.
راستی چندتا عکس هم از بازی بزارید.

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
من beta رو بازی کردم همونطور که انتظار میرفت بازی خیلی قوی نیست .می تونم بگم معمولیه! شایدم بشه گفت EA فقط واسه پول داره بازی رو میده!

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
من که منتقد نیستم. نظر شخصیم بود. البته شخصا هم از generals خوشم نمیاد (این بازیرو نام بردم چون به نظرم خیلی ها از این بازی خوششون میومد) ولی از t-war اون هم به علت بازگشت حدودی به حال و هوای ra خوشم میومد. حالا به نظرم t-war خودش رو خوب به ra نزدیک کرده بود. البته نه در حد ra ولی خب نزدیک بود. یک نظر شخصی!! :cheesygri
DarkSoroush جان فکر کنم کارت با این راه بیوفته!
http://commandandconquer.ir/?p=354
بورو این کارو انجام بده اونوقت singleplayer البته بدون هوش مصنوعی می تونی بازی کنی!
ممنون نود جان. من این پچو دارم. ولی cd key خود بازی رو میخواستم که کرکش نیومده. (کسی وقتشو برای نسخه بتا نمیزاره). البته fileplanet.com بود فکر کنم اون موقع ها میداد cdkey ولی من حواسم نبود ازش بگیرم الانم میزنه Red Alert 3 Beta Closed!!
(علتش اینه من چون از kw خوشم نمیومد نخریدمش!! چون در حد عنوان اولیه t-war نبود. البته از zero hour که بهتر بود !! )

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
این بازی برای سه پلتفرم ps3 . pc و xbox360 عرضه می شود!قرار بود واسه ps3 نیاد باز پول جولوی چشای EA رو گرفت .:laughing::cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر