Command & Conquer : Red Alert 3

RED ALERT 3

سلام
همونطور که میدانید RA یکی از بازی های strategy هست که تا شماره ی 2 توسط westwood ساخته شد ولی متاسفانه بعد از فروپاشی WW کار ساخت این بازی (کلا سری بازی های C&C ) دست EA افتاد.
RA3 از سه گروه soviets و allies و empire of the rising sun تشکیل شده است.گروه سوم یک گروه جدید در سری بازی های RA هست که مطمئنا بسیاری از افراد از(مخصوصا کره ای ها ) از بازی با آن لذت خواهند برد.
نسخه ی بتا:
در نسخه ی beta هر سه گروه قرار دارند.ولی جو بازی به زیبایی ra 2 نیست و شخصا ra2 را بیشتر دوست دارم.بالانس بازی نسبتا خوب است.ولی برای عنوان بزرگی مثل RA شرکت EA کمکاری کرده و باید تنوع نیرو ها را بیشتر میکرد.
البته این نسخه بتاست و در نسخه ی اصلی شاهد برطرف شدن باگ ها و ... خواهیم بود.در RA3 باید سعی کنید از قابلیت هر unit به خوبی استفاده کنید.
برای گرفتن نسخه ی بتا(برای اینکه خودتان به انجام بازی بپردازید) یکی از دوستان من مسابقه ای را تدارک دیده اند که برای کسب اطلاعات بیشتر به site بسیار زیبای:cheesygri commandandconquer.ir مراجعه کنید!
و سایت اصلی خود ra3 این redalert3.com

ببخشید اگه بد توضیح دادم چون 1.اولین بارمه که همچین تایپیکی میزنم و 2.نسخه ی بتا رو بازی کردم.

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
درسته کرکش هنوز نیومده.
فقط 1.00 هستش.
من خودم دارم با 1.03 بازی میکنم. هیچ فرقی نکرده. فقط زمان اجرا شدن بازی کمی سریع تر شده. مثلا 5 ثانیه سریع تر. وگرنه فرق آنچنانی نکرده. حتی توی پچ نت بازی هم خالیه.

دارم آهنگهای داخل بازی رو آپلود براتون میکنم. تا شب طول میکشه. چون همه رو یک پک میکنم آپلود میکنم.حجم کلش خیلی زیاده (141 MB ). من که از Hell march 3 و Soviet March خوشم اومد اونارو جدا آپلود میکنم. کلا هم 44 تا آهنگ هستش.
سوالیم در مورد بازی دارین بپرسین...

آخرین ویرایش:

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
درسته کرکش هنوز نیومده.
فقط 1.02 هستش.
من خودم دارم با 1.03 بازی میکنم. هیچ فرقی نکرده. فقط زمان اجرا شدن بازی کمی سریع تر شده. مثلا 5 ثانیه سریع تر. وگرنه فرق آنچنانی نکرده. حتی توی پچ نت بازی هم خالیه.

دارم آهنگهای داخل بازی رو آپلود براتون میکنم. تا شب طول میکشه. چون همه رو یک پک میکنم آپلود میکنم.حجم کلش خیلی زیاده (141 MB ). من که از Hell march 3 و Soviet March خوشم اومد اونارو جدا آپلود میکنم. کلا هم 44 تا آهنگ هستش.
سوالیم در مورد بازی دارین بپرسین...
یه چنتا replay از بازی خودت میزاری :blushing:
بی تربیت اسم دختر مردم رو میخوای چکار؟

gemma atkinson
gina carano
suki toyama
jenny mccarty
خوب من مردا رو میخواستم :biggrin1:

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
میگم تا الان امتیازا چطور بوده؟ ارزش بازی کردن داره؟
اینم خدمت شما.
راستی اون 2تا امتیازی که 4 هست از 5.

IGN

8.2
82.0%

GameSpot
8
80.0%

PC Gamer
92
92.0%

1UP
A-
90.0%

GameSpy
4
80.0%

PC Zone UK
86
86.0%

GamePro
4
80.0%
سایت game faqs هم جز 10 بازی برتر معرفیش کرده.4 از 10

آخرین ویرایش:

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
خب قرار بود آهنگها رو براتون بزارم. در زیر لینکشو میبینین. من دو تا از شاهکار ترین آهنگهاشو براتون جدا آپلود کردم که نخواد همه رو دانلود کنین.
آخه من بازیم اونقدر خوب نیست که replay آپلود کنم.
من تا اونجایی که بازی کردم میتونم بگم این بازی یک شاهکاره...

لینک دانلود کل آهنگهای بازی 141 mb و تعداد 44 آهنگ
دانلود Hell March 3
دانلود Soviet March

آخرین ویرایش:

sinamaster

کاربر سایت
Sep 28, 2007
44
بعد از دو روز بازی هنوز منو راضی نکرده
به نظره من این بازی مثله نسخه قبل بازی تایبریم هست.این حس به آدم منتقل میشه که اول این بازی اومده بعد تایبریم و کین راث....
دلیلشم به خاطر اینه که دقیقا همون سبک همون کارخونه ها و تقریبا همون ماشین آلات هست و حتی جملات هشدار دهنده و صداها همونه فقط یک نفر دیگه اونا رو میگه و گرافیکشم که به نظر من زیاد جالب نیست
همونطور که گفتم دقیقا به نظر میاد این نسخه قبلیه تایبریمه و حتی تایبریم خیلی پیشرفته تر میاد
یه چیزی که خیلی اعصاب آدم رو خورد میکنه اینه که منابع شیر شده یعنی هردو شریک اندوختشون یکیه و این وحشتناک بده چون کامپیوتر همینطور بی مهابا اون رو خرج میکنه و کنترلش کمی سخته.چون باید رو بازی خودت تمرکز کنی و از طرف دیگه حرکتای اونا بپای که الکی منابع رو حروم نکنه...
من که به شخصه از تایبریوم خیلی بیشتر خوشم میاد

amirbmw

کاربر سایت
Nov 3, 2008
4
آقا سلام میکنم به همگی. من خیلی وقته که دنبال یه فروم up to date میگردم که خوشبختانه پیدا کردم .
من متاسفانه بازی رو بازی کردم و یه مورد خیلی بد برام پیش اومد که خواستم با شما در میون بذارم.
و از اونجایی که من از 6 ماه پیش دنبال این بازی بودم، با این مشکلی که برام پیش اومده امیدوارم که سعی تون رو بکنید تا شاید کارم درست بشه:confused:
موضوع از این قراره که من بازی رو تا مرحله 3با allies انجام میدم که اسمش heidelberg- the famous liberation هست همونی که اون فرمانده زن جزو allies هست، منتها بعد اینکه اون ساختمونه نابود میشه و میخواد که عکس victory بیاد، از بازی میپره بیرون:(. البته هیچ errorی هم نمیده و فقط میپره بیرون. حالا من چیکار کنم؟
توضیحات اضافی:
تا حالا 1 بار ویندوز عوض کردم
2 بار هم از اول بازی رو رفتم
از کرکش مطمئنم
سیستمم تا حالا ایرادی پیدا نکرده
تا حالا تو هیچ بازیی اینطوری نشده بود
خلاصه میسپرم به شما
-----------------------------------------------
آقا من یه چیزی یادم افتاد. شاید بشه از یکی از شما که مرحله 4 هست سیو مرحله 4 رو بفرسته
لطفاً اگه کسی سیو مرحله 4 (allies) رو داره بذاره دستتون درد نکنه:love::love::love:

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آقا سلام میکنم به همگی. من خیلی وقته که دنبال یه فروم up to date میگردم که خوشبختانه پیدا کردم .
من متاسفانه بازی رو بازی کردم و یه مورد خیلی بد برام پیش اومد که خواستم با شما در میون بذارم.
و از اونجایی که من از 6 ماه پیش دنبال این بازی بودم، با این مشکلی که برام پیش اومده امیدوارم که سعی تون رو بکنید تا شاید کارم درست بشه:confused:
موضوع از این قراره که من بازی رو تا مرحله 3با allies انجام میدم که اسمش heidelberg- the famous liberation هست همونی که اون فرمانده زن جزو allies هست، منتها بعد اینکه اون ساختمونه نابود میشه و میخواد که عکس victory بیاد، از بازی میپره بیرون:(. البته هیچ errorی هم نمیده و فقط میپره بیرون. حالا من چیکار کنم؟
توضیحات اضافی:
از کرکش مطمئنم
خلاصه میسپرم به شما
آقا من یه چیزی یادم افتاد. شاید بشه از یکی از شما که مرحله 4 هست سیو مرحله 4 رو بفرسته
لطفاً اگه کسی سیو مرحله 4 (allies) رو داره بذاره دستتون درد نکنه:love::love::love:
فکر کنم تنها راهش این باشه که صبر کنی یه Patch با crack براش بیاد.

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
توضیحات اضافی:
از کرکش مطمئنم
خلاصه میسپرم به شما

سلام دوست عزیز...

متاسفانه باید بگم که این مشکل با هیچ patch اورجیانالی(یعنی از طرف خود EA ) درست نمیشه. چون این مشکل فقط در بازی های کرک شده هستش. قبل از اینکه کرک بازی درست بیاد توی انجمن اصلی بازی یک تاپیک ایجاد شد از طرف خود سازنده های بازی که نسخه های کرک شده در این مراحل crash میکنن. یعنی میپره از بازی بیرون. یعنی این bug رو درست کردن که اگر کرک شد این bug فعال بشه. شایدم در اون لحظه با اینترنت چک میکنه. البته بعضی از نسخه های کرک شده این مشکلو نداشتن که شانسی هستش. این کار کثیف از طرف EA بوده... که مجبور بکنه همه رو نسخه اورجینال بخرن. من خودم مرحله 5 هستم و هیچ مشکلی نداشتم. (اورجینال دارم بازی میکنم.)
اینم متن اون تاپیک هستش:

[LTR]Hey everyone,

Our development team, customer support, and our mod squad are intensely reading and patrolling our boards and assessing all the issues being raised. We are looking in to them, attempting to re-pro, and see what are real technical Patch 1.02 issues, and which are being solved with helpful technical tips from you guys. We definitely appreciate that!

However, we are fully aware of various cracked versions out there right now.

We have confirmed that the cracked version of the game crashes on the following missions: Allied Mission 3, Empire of the Rising Sun Mission 3, and Soviet Mission 6.

We're also aware that the cracked version of the game contains an intro splash screen of a bikini-clad Soviet female character that is not in our game nor is this splash screen apart of our game.

None of the above issues are occurring in the retail version and none are issues that we can re-produce.
[/LTR]

اینم لینک تاپیک

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
خوب من توی گوگل یه چرخ زدم و دیدم که بعضی نوشتن که مشکلشون حل شده.
اینم لینکش.مشکل از کرک هست.
http://www.mininova.org/com/1963864
مراقب باشید ویروس نداشته باشه اگر دان می کنید.
راستی بعضی هم نوشتن که مشکلشون حل نشده.

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
متاسفانه باید بگم که این مشکل با هیچ patch اورجیانالی(یعنی از طرف خود EA ) درست نمیشه. چون این مشکل فقط در بازی های کرک شده هستش. قبل از اینکه کرک بازی درست بیاد توی انجمن اصلی بازی یک تاپیک ایجاد شد از طرف خود سازنده های بازی که نسخه های کرک شده در این مراحل crash میکنن. یعنی میپره از بازی بیرون. یعنی این bug رو درست کردن که اگر کرک شد این bug فعال بشه. شایدم در اون لحظه با اینترنت چک میکنه. البته بعضی از نسخه های کرک شده این مشکلو نداشتن که شانسی هستش. این کار کثیف از طرف EA بوده... که مجبور بکنه همه رو نسخه اورجینال بخرن. من خودم مرحله 5 هستم و هیچ مشکلی نداشتم. (اورجینال دارم بازی میکنم.)
اینم متن اون تاپیک هستش:
جلل الحالق...یعنی EA میتونه کاری بکنه که مثلا سکته قلبی بکنی اگر بازی کرک شده داشته باشی :laughing:
baw چرا داستان تحویل کردم میدین...؟! مشکل از کرک هست...هر کی با این کرک مشکل داره از کرک دیگه ای استفاده کنه.

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
جلل الحالق...یعنی EA میتونه کاری بکنه که مثلا سکته قلبی بکنی اگر بازی کرک شده داشته باشی :laughing:
baw چرا داستان تحویل کردم میدین...؟! مشکل از کرک هست...هر کی با این کرک مشکل داره از کرک دیگه ای استفاده کنه.

شما این بازی رو خردین اصلا؟
چون اگر خریده باشین این بازی رو میبینین که کرک بازی با بقیه بازی های EA که توی یک ماه اخیر اومده فرق داره (منظورم Deadspace و Spore ) هستش. چون این سه تا از یک قفل استفاده میکنن ولی این بازی آخر یکمی کرکش فرق داره. من نتیجه میگیرم که قفلی گذاشتن که اگر دورش بزنن بازی رو هم تحت تاثیر میزاره.

بعدشم اینها فقط تئوری منه. و تئوری هایی که توی اون تاپیکی که خوندم. اگر بازی زیاد کرده باشی باید بدونی که توی تاریخ بازیها، بازیهایی بود که کرکشدش ناقص بود و بعدا کامل میشد.

کرک دیگه ای هم به جز کرک reloaded برای این بازی نیست. یا من ندیدم .

من از کسایی که فکر کنن خودشون فقط حالیشونه متنفرم.
من داستان تحویل ندادم دوست عزیز.
من خیلی بهتر از شما بلدم حرف یا سوالهای بقیه رو مسخره کنم. ولی تربیت و شخصیت من نمیزاره که این کار رو بکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر