Command & Conquer : Red Alert 3

RED ALERT 3

سلام
همونطور که میدانید RA یکی از بازی های strategy هست که تا شماره ی 2 توسط westwood ساخته شد ولی متاسفانه بعد از فروپاشی WW کار ساخت این بازی (کلا سری بازی های C&C ) دست EA افتاد.
RA3 از سه گروه soviets و allies و empire of the rising sun تشکیل شده است.گروه سوم یک گروه جدید در سری بازی های RA هست که مطمئنا بسیاری از افراد از(مخصوصا کره ای ها ) از بازی با آن لذت خواهند برد.
نسخه ی بتا:
در نسخه ی beta هر سه گروه قرار دارند.ولی جو بازی به زیبایی ra 2 نیست و شخصا ra2 را بیشتر دوست دارم.بالانس بازی نسبتا خوب است.ولی برای عنوان بزرگی مثل RA شرکت EA کمکاری کرده و باید تنوع نیرو ها را بیشتر میکرد.
البته این نسخه بتاست و در نسخه ی اصلی شاهد برطرف شدن باگ ها و ... خواهیم بود.در RA3 باید سعی کنید از قابلیت هر unit به خوبی استفاده کنید.
برای گرفتن نسخه ی بتا(برای اینکه خودتان به انجام بازی بپردازید) یکی از دوستان من مسابقه ای را تدارک دیده اند که برای کسب اطلاعات بیشتر به site بسیار زیبای:cheesygri commandandconquer.ir مراجعه کنید!
و سایت اصلی خود ra3 این redalert3.com

ببخشید اگه بد توضیح دادم چون 1.اولین بارمه که همچین تایپیکی میزنم و 2.نسخه ی بتا رو بازی کردم.

sinamaster

کاربر سایت
Sep 28, 2007
44
ادامه بده ahba2005
کارت قشنگه...
لینک دانلود هنوز نیومده.ایشالا زوتر بیاد
ظاهرا طرفدارای بازی استراتژیک خیلی کمتر از اون چیزیه که فکر میکردم.....

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
اقایون این بازی امروز برای Pc ریلیز شد برای ایکس باکس هم 11 نوامبر میاد برا ps3هم که هنوز تاریخش معلوم نیست گیم اسپات هم امتیاز 8 رو به بازی داده به نظر من باید بازی خفنی باشه.اگه کسی بازی رو گرفت در مورد داستان بازی یکم توضیح بده و این که شخصیت تانیا که توی red alert2 بود توی این شماره هم هست یا نه؟

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
(چون برای دانلود از IGN باید عضو پولی سایت باشین. من بودم، براتون دانلود کردم توی سایت خودم آپلود کردم. راستی HD همین فیلم رو هم گرفتم 130 mb هستش اگر کسی خواست بگه براش آپلود میکنم.)
اگه ميشه زحمتش رو بکش!:smile:

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
اقایون این بازی امروز برای Pc ریلیز شد برای ایکس باکس هم 11 نوامبر میاد برا ps3هم که هنوز تاریخش معلوم نیست گیم اسپات هم امتیاز 8 رو به بازی داده به نظر من باید بازی خفنی باشه.اگه کسی بازی رو گرفت در مورد داستان بازی یکم توضیح بده و این که شخصیت تانیا که توی red alert2 بود توی این شماره هم هست یا نه؟
Tanya هست فقط بازیگرش فرق می کنه.

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
سلام
ببخشید 2 روز نبودم.(آخه توی بیمارستان خوابیده بودم. حالا مهم نیست)...

خب الان D2D به من اجازه دانلود بازی رو داد. دارم دانلود میکنم.
دفترچه بازی رو هم جدا داده بود. گرفتمش و الان براتون آپلود کردم. لینکش این زیر هست.
نکته بعدی اینه که بازی 6.5 GB هستش.

حالا اگر فردا بهتر بودم براتون اخبار های جدید رو میزارم.

شبتون بخیر

لینک دفترچه بازی

sinamaster

کاربر سایت
Sep 28, 2007
44
خب بالاخره بازی هم به همراه کرک تو اینترنت اومد.حجمش یکم زیاده.البته بیشتر به خاطر فیلمهایی هست که تو بازی استفاده میشه و همینطور به خاطر زبانهای دیگه وگرنه خود بازی حجمش اینقدر نیست مثل کین وار....
باید دید که بازی چطور از آب درمیاد.من که خودم به شخصه از سبک استراتژیک خیلی لذت میبرم ولی ظاهرا طرفداراش کم شده.....

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
ظاهرا طرفدارای بازی استراتژیک خیلی کمتر از اون چیزیه که فکر میکردم.....

خیر اینجورم که فکر می کنید نیست الان همین RTS بازها دارن بازی های اکشن جدید رو بازی میکنن، فعلا با این همه بازی اکشن نفس برا کسی نمونده، البته اینجوری خوب شد چون C&C:RA3 رو نگه میداریم واسه وقتی که دوباره بازی قحط شد :biggrin1:
فقط نمی دونم چرا GAMESPOT به بازی امتیاز 8 داده؟

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
خب چند خبر :

---بازی منتشر شد ولی با چه قیمتی؟
---بیشتر کسانی که بازی رو خریده بودند (خب معلومه نسخه اصل) به این مشکل بر خورده بودن که موقع ثبت سریال بازی توی سایت EA به انها میگفت سریال شما معتبر نیست!!!!
--- قسمتی از افرادی هم که بازی رو خریده بودند( جدا از دسته افراد بالا!!!) رقم آخر سریال بازی (سریال بازیها پشت دفترچه بازی همیشه چاپ شده) برای آنها چاپ نشده بوده!!!!
---خب EA سریع (در همان روز) یک تاپیک در انجمن بازی ایجاد کرد تا کسانی که این مشکلات رو دارن راهنمایی کنه.
1-کسانی که مشکل اول رو داشتن باید تا یک روز دیگر منتظر بمونن. چرا؟ چون قسمتی از سریالهای منتشر شده در هنوز در سایت EA اضافه نشدن.
2-کسانی که مشکل دوم رو دارن یک لینک به انها داده شده تا با EA تماس بگیرن و رقم آخر رو EA به انها بگه!!! یا راه حل دیگه اینه که (البته این راه رو خود بهتر میدونه چون زیاد معتلی نداره!!!) بیان حدس بزنن. حالا این یعنی چی؟ یعنی اینکه اون رقم میتونه 0-9 یا از Z-A باشه. میشه 36 تا احتمال، که به احتمال زیاد به این تعداد امتحان کردن نمیرسه. (اینم خودش نکته جالبیه)
---خلاصه اینکه انتشار بازی هم برای EA چه زحماتی داشت.
البته مشکل دوم رو نمیشه به این شرکت ایراد گرفت چون دستگاه چاپه دیگه بعضی اوقات قاطی هم میکنه!!!!
---خب همونطور که توی سایت Commadnandconquer.ir خونده بودین patch بازی زود تر از خود بازی روی سرور های EA بوده. خب این بخاطر اینه که بازی رفته بوده برای کپی شدن و بسته بندی و انها نمی تونستن بازی رو edit کنن. و زودتر این patch رو گذاشتن روی سایت تا اولین کسی که بازی رو خرید رو هم پوشش بده. که این نکته مثبتی هستش که جدیدا منو داره به EA امیدوار میکنه.
---افتتاح سایت جدید commandandconquer.com هم افتاد برای دوشنبه.
--- مروز هم battlecast primetime (سری جدید) اون میاد. (یک سری فیلم هستش که در مورد بازی های C&C صحبت میکنه. البته کاملا رسمی از طرف خود EA هستش.
--- در لینک زیر هم میتونین بهبینین سایتهای مختلف به بازی چه امتیازهایی دادن.

خب اون از اخبار بود حالا چند تا از جواب سوالهای شما رو مخواستم اینجا بدم.
---به دوستمون که گفتن چرا gamespot به بازی 8 داده باید بگم که من به این نتیجه رسیدم که بازی های خیلی خوب رو همیشه gamespot به اونها 8 میده. من که از سیاستهای این سایت سر در نمیارم و من دیگه فقط برای اخبار بازی و همه چیز به IGN میرم.
---متاسفانه من الان دیگه دارم بازی رو دانلود میکنم ( 2 gb رو دانلود کردم!!!) و نمی تونم HD تریلر انتشار بازی رو آپلود کنم. ولی میتونین در لینک زیر از سایت خود بازی بگیرین. فقط بازم باید right clickکنین و بعد save کنین. برای پخش این تریلر باید quicktime داشته باشین.
--- این تکینم میارو توی سایتش ولی نمیفرسته تا 2-3 روز بعدش. میشه مثل CRYSIS .

خبر باور نکردنی:
گویا تکین متحول شده گفت بازی ساعت 6 میاد امروز.
تلفن مغازه هم اینه: 88942491

لینکها:
لینک سایت gamestats که در اون بررسی های سایت های مختلف از این بازی کردن هست
لینک دانلود HD تریلر انتشار بازی 130 MB

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
خب چند خبر :

---بازی منتشر شد ولی با چه قیمتی؟
---بیشتر کسانی که بازی رو خریده بودند (خب معلومه نسخه اصل) به این مشکل بر خورده بودن که موقع ثبت سریال بازی توی سایت EA به انها میگفت سریال شما معتبر نیست!!!!
---

لینکها:
لینک سایت gamestats که در اون بررسی های سایت های مختلف از این بازی کردن هست
لینک دانلود HD تریلر انتشار بازی 130 MB
خوشحالم که این بازی بزرگ هم اومد.
امیدوارم مثل نسخه های قبل موفق باشه.
راستی دوست من مشکلت حل شد؟انشالله بخیر گذشت؟بابت خبرها و زحمت هایی هم که میکشی ممنون.

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
خوشحالم که این بازی بزرگ هم اومد.
امیدوارم مثل نسخه های قبل موفق باشه.
راستی دوست من مشکلت حل شد؟انشالله بخیر گذشت؟بابت خبرها و زحمت هایی هم که میکشی ممنون.
والا مشکلی مهمی نبود فقط از هوش رفتم بردنم بیمارستان یه شب خوابیدم کلی آزمایشو اینا آخرشم نفهمیدن چمه مرخص کردنم

آره واقعا. اونجوری که توی بررسی های سایتها خوندم همون سبک رو نگه داشته.

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
خب بالاخره بازی هم به همراه کرک تو اینترنت اومد.حجمش یکم زیاده.البته بیشتر به خاطر فیلمهایی هست که تو بازی استفاده میشه و همینطور به خاطر زبانهای دیگه وگرنه خود بازی حجمش اینقدر نیست مثل کین وار....
باید دید که بازی چطور از آب درمیاد.من که خودم به شخصه از سبک استراتژیک خیلی لذت میبرم ولی ظاهرا طرفداراش کم شده.....
کین وار ؟
73.gif
73.gif

منظورت Kane`s Wrath نیست ؟
شاید من اشتباه میکنم .... البتهنارحت نشی ها !!قصدم گیر دادن اصلا نیست ... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر