Command & Conquer : Red Alert 3

RED ALERT 3

سلام
همونطور که میدانید RA یکی از بازی های strategy هست که تا شماره ی 2 توسط westwood ساخته شد ولی متاسفانه بعد از فروپاشی WW کار ساخت این بازی (کلا سری بازی های C&C ) دست EA افتاد.
RA3 از سه گروه soviets و allies و empire of the rising sun تشکیل شده است.گروه سوم یک گروه جدید در سری بازی های RA هست که مطمئنا بسیاری از افراد از(مخصوصا کره ای ها ) از بازی با آن لذت خواهند برد.
نسخه ی بتا:
در نسخه ی beta هر سه گروه قرار دارند.ولی جو بازی به زیبایی ra 2 نیست و شخصا ra2 را بیشتر دوست دارم.بالانس بازی نسبتا خوب است.ولی برای عنوان بزرگی مثل RA شرکت EA کمکاری کرده و باید تنوع نیرو ها را بیشتر میکرد.
البته این نسخه بتاست و در نسخه ی اصلی شاهد برطرف شدن باگ ها و ... خواهیم بود.در RA3 باید سعی کنید از قابلیت هر unit به خوبی استفاده کنید.
برای گرفتن نسخه ی بتا(برای اینکه خودتان به انجام بازی بپردازید) یکی از دوستان من مسابقه ای را تدارک دیده اند که برای کسب اطلاعات بیشتر به site بسیار زیبای:cheesygri commandandconquer.ir مراجعه کنید!
و سایت اصلی خود ra3 این redalert3.com

ببخشید اگه بد توضیح دادم چون 1.اولین بارمه که همچین تایپیکی میزنم و 2.نسخه ی بتا رو بازی کردم.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام دوست عزیز من خیلی دنبال کرک نسخه بتا این بازی گشتم ولی متاسفانه پیدا نکردم چند تا کرک پیدا کردم ولی اخر سر از من سی دی اورجینالشو میخواد اگه ممکنه منو راهنمایی کنید
از کی تا حالا نسخه ی بتا کرک میخواد؟:-" نسخه ی بتا یه نسخه ی رایگان هست که پخش میشه برای تست بازی
دوستان توجه کردید کسانیکه با dialup این صفحه رو باز میکنن باید نیم ساعت چرت بزنن
چه وضعشه! لطفا رعایت کنین!

shahabiranaria

کاربر سایت
Aug 15, 2008
10
نام
shahab
ممنونم میصم جان ولی من نتونستم نسخه بتا این بازی رو اجرا کنم از من سی دی اورجینال میخواد راهی نداره اجراش کنم نسخه بتا 2

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
سلام دوست عزیز من خیلی دنبال کرک نسخه بتا این بازی گشتم ولی متاسفانه پیدا نکردم چند تا کرک پیدا کردم ولی اخر سر از من سی دی اورجینالشو میخواد اگه ممکنه منو راهنمایی کنید
43.gif
44.gif

نسخه بتای ارائه شده فقط حالت چند نفره آنلاین داشت و این بازی رو فقط کسی میتونست آنلاین بازی کنه که نسخه اورجینال بازی C&C Kane Wrath رو خریده باشه (مثل من) و یا کسی که توی سایت Fileplanet عضو پولی باشه. که انها یک سریال در اختیارتون میزاشتن که فقط یک اکانت میتونست باهاش ساخته بشه.
من تمام این مقدمه رو به شما گفتم که بدونین این بتا نمی تونست کرک داشته باشه.
مثل اینه که شما بازی کپی بخری بگی یک کرک دارم که میتونم آنلاین توی سرور های اصلی بازی (سرور های اختصاصی شرکت سازنده بازی) بازی کنم.
اگر کسی بهتون گفته میشه این بازی رو آفلاین هم بازی کرد، دروغ گفته چون توی این بتا هوش مصنوعی نبود و بدون هوش مصنوعی بازی آفلاین معنی نمیده. (کلا این بتا 900 mb بود که یک patch 900mb هم روی اون اومد. و این حجم خودش بیانگر اینه که بتای مورد نظر هوش مصنوعی نداشته.)

من نسخه PREMIER EDITION این بازی رو از طریق DC پیش خرید کردم. به نظر من که واقعا میارزه. فقط 15 دلار از نسخه معمولی گرون تره با این امتیازات:

[LTR] * Over one hour of bonus video content
o Raising of the Iron Curtain - A making-of documentary featuring a behind-the-scenes look and interviews with the star-studded cast of Red Alert 3
o From Pens to Pixels - A look at the concept art of Red Alert 3
o Women of Red Alert 3 - A montage saluting the lovely ladies of Red Alert 3
o Command School - Tips on how to unlock the secrets of each faction – directly from the development team!
o Complete video walkthrough of one of Red Alert 3’s most difficult missions
o Bloopers and outtakes from the set of Red Alert 3
o An inside look into the future of Command & Conquer and Red Alert
* Take the war online - Five exclusive multiplayer/skirmish maps
* Rock Out - The official Red Alert 3 soundtrack featuring exclusive remixes of Hell March and Hell March 2 by From First to Last, plus the all-new Hell March 3!
* What does the future hold? - an exclusive beta key to a future Command & Conquer... only in this box!
* So much bonus content, we had to put it in a limited edition collector’s tin box!
[/LTR]

Cryocopter

کاربر سایت
Oct 12, 2008
12
بازی red alert یکی از بازی ها بسیار محبوب بین ایرانی ها بوده و هست. چند وقت دیگه هم قراره سومین قسمت این بازی بیاد. یک ویدیو جدید از این بازی اومده که آهنگش ظاهرا هل مارچ 3 هستش. این فیلم با آهنگای ردالرت 1 و 2 رو از این آدرس میتونید بگیرید

Cryocopter

کاربر سایت
Oct 12, 2008
12
منم premier edition میخوام

من نسخه PREMIER EDITION این بازی رو از طریق DC پیش خرید کردم. به نظر من که واقعا میارزه. فقط 15 دلار از نسخه معمولی گرون تره

منم میخوام نسخه ی پریمیر رو بخرم. تو سایت فارسی commandandconquer.ir فقط معمولی رو میشه پیش خرید کرد. شما از کجا preorder کردی؟

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
خب،
اینقدر منتظر موندم تا بازی بیاد دارم دیوونه میشم.
توی این مدت میخوام در موزد بازی هرچی خبر و عکس و مقاله هست اینجا بزارم.
میخوام بترکونم.
اخبار قدیم رو میتونین روی سایت commandandconquer.ir ببینید.
منظورم اینه که من فقط اخبار جدید رو میگم. به این سایت توهین نشه...
stay tuned guys....

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
بازیش اونقدراهم ارزش نداره ...بازیش در حد نمره 14-15 هست ولی سرگرم کنندس.

بستگی داره نسخه های قبلیشو بازی کرده باشی یا نه.
فعلا که سایت gameradar به بازی 9.2 داده... (لینکشو در زیر میبینین)
و اینکه کسی بازیی که براش ارزش نداشته باشه، آواتارش باشه. :cheesygri
--------
خب میرسیم سره ترکوندنی که قرار بود بکنم.
-یک سری screenshot جدید بازی رو این پایین میبینین.
-و اینکه IGN با تهیه کننده بازی مصاحبه کرده لینکشو میتونین این زیر ببینین.
-قراره توی پک اورجینال بازی یک DVD تبلیغاتی از فیلم تلویزیونی 24 باشه. لینک خبرشو این زیر پیدا میکنین.
-بازی 14 اکتبر ساختش تموم شده و رفته برای کپی شدن.
- نقد های جدید بازی Gamestar 86%, PC Games 79%

حالا تموم نشده. بقیه شو فردا میزارم براتون.

لینک نقد gameradar
لینک مصاحبه
لینک فیلم 24

red3_1.jpg

red3_2.jpg

red3_3.jpg

red3_4.jpg

red3_5.jpg

آخرین ویرایش:

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
خب یک سری خبر جدید:
- بازی توی سنگاپور و آسیای شرقی منتشر شد.
-فیلم تبلیغاتی انتشار بازی اومد و میتونین در زیر دانلود کنین یا اینکه توی سایت IGN ببینید.(چون برای دانلود از IGN باید عضو پولی سایت باشین. من بودم، براتون دانلود کردم توی سایت خودم آپلود کردم. راستی HD همین فیلم رو هم گرفتم 130 mb هستش اگر کسی خواست بگه براش آپلود میکنم.)
-سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی رو میتونین در زیر ببینید.
-pc gamer هم به بازی 9.2 داده.

فعلا همین بود. تا ببینیم خبر جدید تا فردا چی میاد.

لینکها:
لینک مشاهده فیلم
لینک دانلود فیلم 26 mb

( برای دانلود کردن بر روی لینک right click کنید، برای اینترنت اکسپلورر save target as یا برای فایر فاکس(موزیلا) save link as رو انتخاب کنید. حواسم نبود zip کنم که توی صفحه پخشش نکنه!!!)

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی:
[LTR]System Requirements

→ OS – Windows XP / Vista (32- Bit)
→ Processor – XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores)
→ Memory – XP/Vista: 1 GB
→ Hard Drive – Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
→ DVD Drive - 8 SPEED
→ Video Card – NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X1800 or higher end DirectX 9.0c compatible gfx card
→ Sound Card - DirectX 9.0c compatible (Creative Sound Blaster Audigy cards require a Intel P4 2.6 GHz or similar under Vista, Yamaha Xwave-512 not supported)
→ Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-8 Players
→ Input - Keyboard, Mouse
→ Optional – VoIP Headset [/LTR]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر