Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سلام
بچه ها نسخه فیزیکی کامیک ها رو جایی سراغ دارین بشه گیر اوورد ؟ من Batman The Long Halloween رو میخوام.
یه سر به سایت nerdstation بزن یا اگه دیدی نبود با مسئولش صحبت کن احتمالا برات پیدا کنه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
داستان deadly class تموم شدش؟ من از چپتر 26-7 بود دیگه نخوندم.
اگر تموم شده برم سراغش:D
نه بابا خیلی اومده بعدترش :D منم که انقدر دوستش داشتم بیخیالش شدم فعلا تا ببینم کی تموم میشه و دوباره کامل بخونم. البته ربطی به کیفیت این بنده خدا نداره‌ها :D کلا خیلی وقته دوباره یهویی از دنیای کمیک جدا شدم، بخصوص بعد از تموم شدن Wicked+Divine.
اما درباره ددلی کلس، یکم روند داستان و شخصیت پردازیاش رو ورطه تکرار افتاده بود با اینحال ولی هنوز جذاب بود و طراحی کمیک و آرت استایلش هنوز هم بی نقص بود بخصوص صحنه‌های اکشن. احساسم اینه ریک ریمندر بخاطر ساخته شدن سریال زیادی کش داد داستان و کمیک رو و میشد بهتر از اینا و تو اوج تمومش کنه.

• Like
Reactions: che-jaleb and Cj_sa

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
نه بابا خیلی اومده بعدترش :D منم که انقدر دوستش داشتم بیخیالش شدم فعلا تا ببینم کی تموم میشه و دوباره کامل بخونم. البته ربطی به کیفیت این بنده خدا نداره‌ها :D کلا خیلی وقته دوباره یهویی از دنیای کمیک جدا شدم، بخصوص بعد از تموم شدن Wicked+Divine.
اما درباره ددلی کلس، یکم روند داستان و شخصیت پردازیاش رو ورطه تکرار افتاده بود با اینحال ولی هنوز جذاب بود و طراحی کمیک و آرت استایلش هنوز هم بی نقص بود بخصوص صحنه‌های اکشن. احساسم اینه ریک ریمندر بخاطر ساخته شدن سریال زیادی کش داد داستان و کمیک رو و میشد بهتر از اینا و تو اوج تمومش کنه.
سریالش رو که ندیدم و شنیدم خیلی معمولی بوده. مثل اینکه کنسل هم کردن. حیف شد، کاش دست شبکه بهتری می‌افتاد و کاش پروداکت بهتری می داشت.

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
156694444.jpg

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
کمیک بوک تک قسمتی طولانی (نمیدونم چطوریه ولی اگه مانگا خوندید مثل وان شات) از بتمن و سوپرمن داریم؟

Batman: The Killing Joke

miniseries های زیادی هم هستن که تعداد قسمت های کمی دارن و روی هم حدودا اندازه یه وان شات میشن. مثل Batman Year One یا Arkham Asylum و The Dark Knight Returns.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,920
مرسی دوستان. چیزی که به درد پسربچه یازده ساله بخوره هست؟ از بتمن و سوپرمن سر درنمیارم اصلا:D موندم ولوم اول ناروتو رو براش بگیرم یا این. انیمه هم اتک ان تایتان میبینه ولی بتمن خیلی بیشتر دوست داره

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام
بچه ها جایی میشناسین بشه کمیک بوک ارجینال گیر اوورد ؟ Batman:The Dark Knight Returns 30th Anniversary Edition رو میخوام.
شهرکتاب فرشته بعضاً یه چیزایی داره. من هارد کیس چندتا کمیک رو دیدم داشته اونجا. هرچند به نظرم به یکی بگی برات بخره بیاره منطقی‌تره.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
شهرکتاب فرشته بعضاً یه چیزایی داره. من هارد کیس چندتا کمیک رو دیدم داشته اونجا. هرچند به نظرم به یکی بگی برات بخره بیاره منطقی‌تره.
پرسیدم، نداشتن.
اینم Killing the Joke رو داره ورژن ابسولوتش رو ولی خیلی گرونه :D. نزدیک ۳ تومن.

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر