Colin McRae: DiRT 3 | Xbox360

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
واااااااییییییی دمشون گرم. ایول بابا دوباره داستان dirt شروع شد:d رفتیم تو کارش بعد امتحانا. فقط اگه کسی تهیه کرده میخوام بدونم Split screen داره یا نه؟ از اون حالت آرکیدش که در نیومده؟ یعنی همون حالت قبلی رو داره؟

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
واااااااییییییی دمشون گرم. ایول بابا دوباره داستان dirt شروع شد:d رفتیم تو کارش بعد امتحانا. فقط اگه کسی تهیه کرده میخوام بدونم Split screen داره یا نه؟ از اون حالت آرکیدش که در نیومده؟ یعنی همون حالت قبلی رو داره؟

امان از دست اين امتحانات خرداد (شهريور بماند:d)
بازي رو نگرفتم ولي قبلا گفته بودن اين شماره Split screen داره و همون حالت اركيد شماره دو رو داره ;)

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچها بازی لیک شد اپدیت هم نداره اینو زنگ زدم از یه فروشگاه بازی پرسیدم:)):)):)) طبغ قوانین اسم فروشگاه رو نمیتونم بگم:d:d:d...

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
یعنی پس فردا تو فروشگاهاست ؟؟
بله بازی تو فروشگا هها هست برید بگیرید بینیم چجوریاست :d.ما که تو این ماه مضخرف امتحانات وقت نداریم.)xفردا ریاضی امتحان دارم هیچی حالیم نیست:d

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
جا همتون خالی الان 2 دست رفتم چه حالی داد!
dirt 2 به توان 3 !!! :d
هندلینگ بازی فوق العاده شده مخصوص از دوربین داخل کابین که چه لذتی داره :d

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
جا همتون خالی الان 2 دست رفتم چه حالی داد!
dirt 2 به توان 3 !!! :d
هندلینگ بازی فوق العاده شده مخصوص از دوربین داخل کابین که چه لذتی داره :d
خیلییییییییی نامردی:((:((:((:(( ( شوخی:-s)

اب و هوا خوب کار شده؟ ( برف - بارون)
روند مرحله های بازی مثل نسخه 2 هست؟؟
تعداد ماشینا چطوره ؟
همین دیگه...:d

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
سلام.من هم بازی رو گرفتم.بازی به نظر من طراحی جلد جالبی نداره و لوگوی Dirt3 رو خیلی بد نوشته.اولش خیال کردم شاید باز هم مثل شماره2 یک بازی آرکید باشه ولی بعد از دو سه دست بازی کردن نظرم تقریباً عوض شد.بازی خیلی سخت تر از شماره2 شده و بیشتر به شماره1 نزدیک شده.رقبا حتی در ساده ترین حالت هم حرفه ای عمل می کنند و شما رو به چالش می کشند. هندلینگ ماشین ها هم در حد خداست!!!دیگه مثل شماره 2 حالت آرکید نداره.تا اینجا هم با دو تا ماشین بیشتر نرفتم و نمی تونم راجع به همه ماشین ها اظهار نظر کنم.
اما طراحی برف خیلی جالب نیست از نظر من.حداقل مایی که چشممون به دیدن برف های آنچارتد2 عادت کرده شاید برامون این برف ها جالب نباشه ولی جاده های خاکی توی پیست کنیا خیلی خوب هستند.تماشاچی ها هم با بازی تعامل ندارن که مثلاً حرکت کنند و تشویق انجام بدن.
در کل بازی خوب شده.حالا بیشتر بازی می کنم و نظر میدم.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
1- دوستانی که بازی کردن بگن اصلا ض معلوم هست واسه چی داریم مسابقه می دیم !؟ یعنی بازی از داستان خاصی پیروی می کنه و یا صرفا ً یه بازی مسابقه ای آرکیده !؟
2- حالت co op split screen ِ بازی چطوره !؟

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
سلام
تو این بازی بازی کنترل ماشین های سنگین راهم در اختیار داریم
یعنی چی سنگین مثلا کامیون!؟؟!

بازی خیلی خوب هست گرافیکش خیلی از دیرت 2 بهتره و پیشرفت قابل قبولی داشته و من همچین انتظاری نداشتم.b-)

کنترل بازی خیلی بهتر شده نسبت به شماره ی 2 ولی منوش به نظر من مال قبلی بهتر بود.....با اینکه 3 تا مسابقه بیشتر ندادم ولی تنوع ماشین ها به نظرم خیلی خوبه و خیلی ماشین هارو که من حتی تو شماره ی 2 ندیدم تو این بود و همچنین تنوع آب و هوا هم خیلی خوبه.....;)

قسمت co-op رو هم رفتم خیلی جالب بود فقط مثل فورتزا نمیتونید از دید کاکپیت (کابین داخل ماشین) بازی کنید ولی کلا اگه با یه نفر دیگه هم بازی کنید بسیار حال میده چون رقابت خیلی کیف میده....:punk::punk::punk::punk::victory::victory:

سوالی بود در خدمتم!:peace:

موفقیت!:x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kayne

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر