Cod4 XboxLive Tournament

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,550
نام
امیر
دمت گرم عرفان ، تیم ها را رسما اعلام کردی :D این قدر تایپ کردید هنوز نتونستم همه ی قوانین را بخونم :D

امیر(کمک داور)

داورها بهتره اینترنت های خیلی خوب داشته باشند که Host بشوند و بهتره بیشتر به آموزش تیم بپردازم :D

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
قوانین نهایی مسابقات که اعضای شرکت کننده باید به طور جد انها را رعایت کنند :

1. استفاده از Grenade Launcher یا همون Noobtube به هر علت حتی در صورت عدم برخورد ممنوع است و در صورت مشاهده توسط داور آن بازیکن یک دوره از مسابقات محروم می شود.

2. استفاده از Claymore , Martydom و همچنین Last Stand به هر علت ممنوع و با متخلف مانند بند 1 رفتار خواهد شد !

3. مسابقات برای هر 2 تیم در دو Map متفاوت برگذار میشود که که هر تیم حق انتخاب 1 مپ دلخواه را دارد . در صورتی که نتیجه ی مسابقه در این دو مپ مساوی شد تیمی که با امتیاز بیشتری از رقیب خود جلو است مپ سوم رو انتخاب میکند !

4. در حال حاضر 6 تیم وخود دارد که به 3 گروه تقسیم میشوند و از هر گروه یک تیم بالا می آید ( مرحله ی اول )

5. از کاپیتان های هر تیم خواهشمند هستم زمان مسابقه را با کلیه ی اعضای تیم اطلاع داده و با داور مسابقات نیز هماهنگ کنند .

6. این بند مخصوص افرادی هست که بیش از حد کمپ می کنند : در صورت مشاهده اگر فردی بیشتر از حد نرمال در یک مکان کمپ کند از یک راند مسابقه توسط داور محروم می شود .
تبصره : البته با توجه به موقعیت بازی , داور میتواند تصمیم بگیرد که کمپ کردن شخص مورد نظر موردی ندارد ( به طور مثال وقتی که یک تیم وظیفه Defend کردن را در بازی دارد و یا همچنین در صورتی که اعضای یک تیم همگی به جز یک نفر کشته شده باشند کمپ کردن ان شخص در صورتی که از حد معقول زیادتر نشود موردی ندارد )

7. در صورت بی احترامی به یک بازیکن و در گیری بین دو بازی کن هر دو نفر یک راند از مسابقه محروم میشوند !

8. در صورت عدم اطاعت هر تیم یا بازیکن از قوانین بالا آن تیم یا شخص مذکور از بازی حذف میشود !

امیدواریم دوستان این قوانین رو رعایت کنند تا مسابقات به خوبی و خوشی به اتمام برسه .

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,550
نام
امیر
قوانین در پست اول گذاشته شد.

یک سری مسائل باید توی لایو بررسی بشه. به طور مثال یک دیدار دست گرمی قبل از هر مسابقه با تمام اعضا ، به طور مثال تیم ما با تیم عرفان بازی داره و قبل از بازی اصلی ، یک دیدار با شرایط دیدار اصلی برگزار می کنیم ....

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
خوب قرعه کشی تیم ها هم با موفقیت انجام شد
Team 5 V.S Team 3 پنج شنبه ساعت 9 شب به بعد مسابقه دارند
Team 1 V.S Team 4 جمعه ساعت 6 عصر به بعد مسابقه دارند
Team 2 V.S Team 6 شنبه ساعت 9 شب به بعد مسابقه دارند

فقط یک نکته ی مهم را یاداور شم که کاپیتان های هر تیم با اعضای آن تیم هماهنگی لازم برای زمان و تاریخ مسابقه رو انجام بدند

master darkness

کاربر سایت
Apr 16, 2008
74
نام
sajad
سلام یه مسله هستش که بی دقتی شده اونم اینه که یه ککسی مثل من که شاغل هستند مشکل پیدا میکنن لطفن ساعت بازیها رو با هما هنگی اعضای بازی تغییییر به عرفان.sajad 05 ناراهتم نشیا اگرم نمی شه اشکالییی نداره یکی دیگرو جا من بزار من فقط نظرم رو گفتم اخه من پس فردا شب کارم یعنی ساعت 6 عصر میرم سر کار تا 6 صبح

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
اگه این پست اسپم محسوب میشه, منو ببخشین و پست رو پاک کنین و راهنماییم کنین کجا پست بدم.
من فقط واسه همین COD4 میخوام ADSL بگیرم, واسه همین اگه هر کدوم از بچه ها بگن از کجا اینترنت گرفتن که پینگشون خوبه, ممنون میشم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,550
نام
امیر
سلام
اگه این پست اسپم محسوب میشه, منو ببخشین و پست رو پاک کنین و راهنماییم کنین کجا پست بدم.
من فقط واسه همین COD4 میخوام ADSL بگیرم, واسه همین اگه هر کدوم از بچه ها بگن از کجا اینترنت گرفتن که پینگشون خوبه, ممنون میشم.

شما توی تاپیک Cod4 یک بار گفتید. الان همه شرکت های معروف در حدی خوب هستند و اینترنت با کیفیت ارائه می دهند. Cod4 هم اینترنت بی نظیر نمی خواد و یک اینترنت 128 خوب ، با پینگ خوب میتونه راحت ، بازی با کیفیت خوب را به همراه بیاره ...

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
سلام یه مسله هستش که بی دقتی شده اونم اینه که یه ککسی مثل من که شاغل هستند مشکل پیدا میکنن لطفن ساعت بازیها رو با هما هنگی اعضای بازی تغییییر به عرفان.sajad 05 ناراهتم نشیا اگرم نمی شه اشکالییی نداره یکی دیگرو جا من بزار من فقط نظرم رو گفتم اخه من پس فردا شب کارم یعنی ساعت 6 عصر میرم سر کار تا 6 صبح
سجاد جان در اون مورد هم یک کاریش میکنم
شما اگه من بزارم جمعه 4 عصر میتونی بیایی؟
با کاپیتان تیم هماهنگ کن به من خبر بده

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
کسی خاست انسراف بده من هستما :biggrin1:
فکر کنم منو هنوز یادتون باشه :biggrin1:
فردا میام live :biggrin1:
24 ساعته در خدمتم :love:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
شما توی تاپیک Cod4 یک بار گفتید. الان همه شرکت های معروف در حدی خوب هستند و اینترنت با کیفیت ارائه می دهند. Cod4 هم اینترنت بی نظیر نمی خواد و یک اینترنت 128 خوب ، با پینگ خوب میتونه راحت ، بازی با کیفیت خوب را به همراه بیاره ...

آخه بچه ها معمولا میگن باید 256 داشته باشی. شما 128 داری؟ از کجا اینترنت گرفتی؟

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
اقا گیر نده دیگه!:biggrin1:
این که دیگه نوب توب نیست که از این ور ول بدی اون طرف!:biggrin1:
من نصف کیلهام با اینه!:biggrin1:
رامین جان این رو باید به آقا فرزاد(hell mentor) و احسان(leopard killa)بگی نه به من!
من نمیدونم از Perk 1 چی مونده؟
فقط C4 :(

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
خوب این هم نتایج مسابقه ی روز 5شنبه:
1st Map: Distric
این مپ مپ انتخابی تیم 3 بود که در این مپ تیم 3 با نتیجه ی 4 بر 1 از تیم 5 برد.
2nd Map: CrossFire
این مپ مپ انتخابی تیم 5 بود که تیم 3 با نتیجه ی 4 بر 1 از تیم 5 برد.

برنده ی نهایی اولین مسابقه تیم 3 شد که با شکست دادن رقیب خود به مرحله ی بعدی مسابقات دست یافت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر